Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2017., 19:26   #61
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Realno, Donald Trump je tip na kojeg bi pala svaka žena na ovom forumu, samo da je u blizini. Ima testosterone, novac i moć - nužne osobine poželjnog muža.
bljak
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:34   #62
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Realno Trump je imao ženske oko sebe samo zato što je pun love.
Nije on privlačan niti jednoj ženskoj zbog svojih drugih osobina ili fizičkog izgleda.
Mislim se zaključak provlači iz svega da izgled kod muškoga niti nije toliko bitan. Šminker neće dobiti ženu koju želi u konkurenciji sa onim koji to nije. Ima love ali kako se dolazi do nje? Kriminalac radi na crno,kapitalist maksimalno iskorištava radnike,kralj pošalje vojsku,pokupi većinsko bogatstvo i plati dobre vojnike. Jedan radnik kojeg znam se izložio jako opasnom poslu po život i imao je jako loš klasni status. Sada je viša klasa i unatoč priči o poštenju,on da bi opstao na tržištu morat će maksimalno iskorištavati svoje radnike baš kao što je to bio i on sam. Novac je brojčano mjerilo koliko se muškarac biti muškarac u životu.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:39   #63
Eh dečki, vama je povučenost i sramežljivost najmanji problem kraj ovakvih stavova.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:43   #64
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Realno, Donald Trump je tip na kojeg bi pala svaka žena na ovom forumu, samo da je u blizini. Ima testosterone, novac i moć - nužne osobine poželjnog muža.
Realno, trolaš. I to loše.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:49   #65
Bitan je izgled a ne osobnost.
Jedan od najekstrovertiranijih, najbrbljavijih i najhiperaktivnijih likova koje uopće znam je đanfer zbog izgleda.
Visok i zgodan lik se može ponašati kako hoće, nije uopće moguće da ispadne creepy zbog ponašanja, jer svako njegovo ponašanje će žene racionalizirati.
Ako na primjer sjedi sa strane i šuti ženama će biti "tajanstven" i "misteriozan".
Dok netko drugi sjedi sa strane i šuti jednostavno je luzer.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:58   #66
voli ako vozi porše kajena i mesar je
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 19:58   #67
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Bitan je izgled a ne osobnost.
Jedan od najekstrovertiranijih, najbrbljavijih i najhiperaktivnijih likova koje uopće znam je đanfer zbog izgleda.
Visok i zgodan lik se može ponašati kako hoće, nije uopće moguće da ispadne creepy zbog ponašanja, jer svako njegovo ponašanje će žene racionalizirati.
Ako na primjer sjedi sa strane i šuti ženama će biti "tajanstven" i "misteriozan".
Dok netko drugi sjedi sa strane i šuti jednostavno je luzer.
tu si u pravu, jedno je kad u uglu kluba za separeom sedi korto malteze i tajanstveno rola pljugu, a sasvim drugo kad isto to za susednim stolom radi gustav.
Tosislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 20:34   #68
Ovo dosta ovisi od godista zene.

Jedna od 35 nece htjeti biti sa nekim tko ostaje vani do jutra, takodjer vecini od 20 ce netko tko ide sa kokosima u krevet biti dosadan.
I nemojte zamjenjivati pasivne i dosadne sa mirnima.
Netko ko je stalno doma nema neki aktivan privatan zivot bih rekao da je dosadan i pasivan. Dok netko moze voditi vrlo aktivan zivot i biti miran tip.
Zene vole tipove sa pricom
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 21:07   #69
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Poželjan muškarac se ne skriva, ne boji stati iza svojih stavova, pa niti svojih mogućih pogrešaka. Dovoljno je moćan, osjeća se tako, da makar kadikad preuzme rizik i vodstvo. Što automatski podrazumijeva i glasnost, isticanje, stupanje na svjetlo reflektora i mogući sukob, borbu. Oko čega već, uključujući i žene.

Ne nužno. Dođeš, odradiš svoje i odeš. Kakva glasnost? Znanje ti daje moć biti ne-glasan, a opet ostaviti utisak.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:13   #70
Vole... kad im živce popiju ovi glasni
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:18   #71
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Pitanje je više za žene,pošto ga iz muške perspektive postavljam.

Ali,može i općenito.

Inače,ja sam miran tip,povučen,pogotovo na početku (kasnije znam i previše brbljati),teško započinjem ikakvi razgovor (a sa suprotnim spolom pogotovo),nisam tip koji voli/koji je dobar u sportu odnosno tim "muškim" stvarima.

Iako sam i sam mirniji,nekako prije gledam one druge osobe (oba spola) i ljudi kao što sam ja su mi neprivlačni za ikakvi odnos.

Vaše mišljenje,treba li se mijenjati,koliko?

volim ja. samo ne znam zašto je isključeno da tip voli muške stvari a da je "miran"? imala sam jednog dečka volio je auto utrke a u privatnom životu je bio prava mirnica. tako da volim, ali mora ipak imati nešto muško u sebi (bilo što). ne treba biti miran na ženski način
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:36   #72
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
volim ja. samo ne znam zašto je isključeno da tip voli muške stvari a da je "miran"? imala sam jednog dečka volio je auto utrke a u privatnom životu je bio prava mirnica. tako da volim, ali mora ipak imati nešto muško u sebi (bilo što). ne treba biti miran na ženski način
Miran može biti jedino u smislu da potpuno kontrolira situaciju, to je znak svakog pravog muškarca: gdje god da dođe, gazda je.
Ako je tih, žene će odmah pobjeći od njega. Žene ne podnose tišinu.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.03.2017., 22:44   #73
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
volim ja. samo ne znam zašto je isključeno da tip voli muške stvari a da je "miran"? imala sam jednog dečka volio je auto utrke a u privatnom životu je bio prava mirnica. tako da volim, ali mora ipak imati nešto muško u sebi (bilo što). ne treba biti miran na ženski način
Mislim da je u ovoj temi 'miran' najmanje problematična kategorija, ovo drugo mi se čine kao realniji problemi koji su potencijalni odgovor na pitanje zašto nema previše sreće sa ženama

Voli li itko mirne tipove? Muškobanjaste žemske? Dosadnjikave? Ružnjikave? S grdim cicama? Grbavim pimpekima? Voli i njih nekad netko, ali većini neće biti 'njihov tip'
__________________
add a dab of lavender to your milk, leave town with an orange, and pretend you're laughing at it
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:48   #74
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Miran može biti jedino u smislu da potpuno kontrolira situaciju, to je znak svakog pravog muškarca: gdje god da dođe, gazda je.
Ako je tih, žene će odmah pobjeći od njega. Žene ne podnose tišinu.
hum, muškarci su obično tiši od žena. i u seksu, i u životu

može on biti i miran i tih a opet ne biti mlakonja. ne znam točno na što se misli u uvodnom. isto tako može biti glasan i hiperaktivan a opet mlakonja
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 23:35   #75
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Realno, Donald Trump je tip na kojeg bi pala svaka žena na ovom forumu, samo da je u blizini. Ima testosterone, novac i moć - nužne osobine poželjnog muža.
fino je ono i kad te muž ne sramoti. a smatrala bi sramotnim da moj partner priča išta protiv ikoga, kamoli na osnovu nacionalnosti i rase, ne znam kako se uopće zaljubiti u takvu osobu, bez obzira na novac i moć
trumpa smatram marionetom nekog mirnijeg lika iza zavjese

Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Bitan je izgled a ne osobnost.
bitan je. al nije svakom isto lijepo plus što su "najljepši" dečki gej

Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Netko ko je stalno doma nema neki aktivan privatan zivot bih rekao da je dosadan i pasivan. Dok netko moze voditi vrlo aktivan zivot i biti miran tip.
Zene vole tipove sa pricom
a najviše vole kad miran tip poludi
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 15:38   #76
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
fino je ono i kad te muž ne sramoti. a smatrala bi sramotnim da moj partner priča išta protiv ikoga, kamoli na osnovu nacionalnosti i rase, ne znam kako se uopće zaljubiti u takvu osobu, bez obzira na novac i moć
trumpa smatram marionetom nekog mirnijeg lika iza zavjese



bitan je. al nije svakom isto lijepo plus što su "najljepši" dečki gej



a najviše vole kad miran tip poludi
misliš da Melania njega voli
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 16:44   #77
meni su takvi dosadni realno i u pravilu ne znaju poduzeti inicijativu nikakvu, to me realno ne napaljuje
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 17:38   #78
Preferiram mirne koje treba dodatno istraziti. Ako se boje preuzeti inicijativu, ja mogu to cim skuzim neki znakic zanimanja, nismo u 19. st.

Glasniji su mi uglavnom aseksualni. Bilo na koju stranu da su glasniji, ili da samo privlace pozornost ili da su sigurni u sebe, a po prirodi glasni. Prvi mi se uopce ne svide jer su preocito iritantni, a drugi mi se previse svide jer su instant superprijateljski materijal kojeg ne mogu zamisliti u seksu.
Srecom, u zivotu nema puno nabrojanih ekstrema i vecinom mi prolazi sve sto ne urlice previse.
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 17:39   #79
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Preferiram mirne koje treba dodatno istraziti. Ako se boje preuzeti inicijativu, ja mogu to cim skuzim neki znakic zanimanja, nismo u 19. st.

Glasniji su mi uglavnom aseksualni. Bilo na koju stranu da su glasniji, ili da samo privlace pozornost ili da su sigurni u sebe, a po prirodi glasni. Prvi mi se uopce ne svide jer su preocito iritantni, a drugi mi se previse svide jer su instant superprijateljski materijal kojeg ne mogu zamisliti u seksu.
Srecom, u zivotu nema puno nabrojanih ekstrema i vecinom mi prolazi sve sto ne urlice previse.
Zar ne želiš da ti muž bude glasniji od svih, dominantan i gazda gdje god se pojavi?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 17:42   #80
@Usa - vidim po prijasnjem upisu da trolas, ali ne, ne zelim.
Taj sto je glavni i urlice predstavlja nesto sto ne bih htjela yebati. A kako da mi bude muz nesto sto ne zelim yebati
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger