Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2012., 11:57   #1
Shutterstock

Pozdrav dali je tko registriran na shutterstock stranici.Radi se o online prodaji fotografija s obzirom da imam podosta fotografija skoro 5500 htio bih pokusat i vidjeti koliko su dobre fotografije ako uspijem prodati.

Ali na pocetku traze

Provide identification from the country you reside in.
Your face, date of birth, and expiration date should be in focus.

Skenirao sam vozacku sa svime na njoj no dali je pametno poslat skeniranu putovnicu znam da je ovo ozbiljna stranica ali me zanima jel nema mjesecne pretplate ili ????
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 15:53   #2
Pozdrav, ja sam se regao prije mjesec dana. Prvo sam slao osobnu pa su odbili, onda sam slao putovnicu i primili su je, putovnica ti mora biti važeća. Osobna važi za države koje su u EU-u po pitanju Europe. Vozačke koliko sam čitao po forumima ne primaju više.

Quote:
We accept the following forms of identification:
- Passport valid for international travel (all pages containing personal
information)
- European Union National Identity Cards, EU Cards (front and back)
Ako imaš još pitanja samo pitaj.
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 17:42   #3
Jeli na tu stranicu mogu stavljat iskljucivo svoje slike uslikane prof. Aparatom, malo uredjene i slike radjene u photoshopu, koliko se moze zaradit otprilike

Sent from my U8650 using Tapatalk 2
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 12:29   #4
e

Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja sam se regao prije mjesec dana. Prvo sam slao osobnu pa su odbili, onda sam slao putovnicu i primili su je, putovnica ti mora biti važeća. Osobna važi za države koje su u EU-u po pitanju Europe. Vozačke koliko sam čitao po forumima ne primaju više.



Ako imaš još pitanja samo pitaj.
Probam s vozackom,a putovnicu isto skenirat samo dio gdje se slika vidi i sve ostalo jer imam viza udarenih
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 10:30   #5
Planiram se registrirati pa me zanima koji ste vi dokument poslali za potvrdu računa? Jeste li nešto zamutili?
Tedy325 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.