Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2016., 02:05   #41
Poz,

na PayPal aplikaciji mi pise"Outstanding balance -£13.19", a na kartici imam oko £70 trenutno.
Kupujem normalno preko ebaya ali svejedno stoji taj"Outstanding balance".
Danas sam konacno kliknula na to i prebacila tu sumu s kartice, gdje je onda pisalo da ce transakcija trajat 5 dana il kako to vec ide.

Iskreno koji vrag sam uopce napravila sa svime time??
Silence, please is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 23:59   #42
Evo ovako. Izgubio sam kreditnu al prije 2 dana sam otisao na PayPal iskesirat novac na tu kreditnu karticu.
Sad me zanima sto ce se dogoditi ako ja prijavim tu kreditnu nestalom i banka mi je otkaze? Hocu li dobit taj novac na moj racun?
theNotorious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 23:57   #43
Nazovi banku.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:56   #44
PayPal balance - Withdraw funds

Imam jedno pitanje,
Kupio sam nešto na eBayu i kada je došao paket, ustanovljeno je da uređaj ne radi dobro. To nije toliko bitno, već je sa prodavačem dogovoreno da će mi vratiti uplatu. Mislim nije mi to prvi put da su mi refundirali cijelu, ili djelomičnu uplatu, ali ovo što ću napisati desilo se prvi put. Prodavač je vratio uplatu ali na PayPal. Sada tamo stoji u PayPal balansu svota koja je umanjena za neki iznos koji naplaćuje PayPal. Radi se o malom iznosu od 5,52$, ali kako sada te novce prebaciti na svoj račun. Čitao sam da se to naplaćuje 5$ i da više ne postoji vraćanje tih novaca prvog u mjesecu. E sada me zanima kada bi kupio nešto na eBuyu, recimo za 6$, da li bi se najprije uzeli ti novci sa PayPal računu, a onda bi mi oni sa mog Visa računa skinuli samo 0,48$. Ne bavim se prodajom, već samo kupovinom tako da ne znam kako doći do tih 5,52$. Bilo bi glupo da izaberem Withdraw funds koju bi mi naplatili 5$, a ja bi onda na račun dobio 0,52$.
Hazl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 21:03   #45
Da

Sorry što sam tako rječita, ali to je potpun i točan odgovor na tvoje pitanje: da, kad budeš sljedeći put nešto kupovao, prvo će ti se skinuti taj PayPal balance, a nakon toga (ako nije dosta to što tamo imaš) razlika će ti ići s kartice. Ovo ti 100% vrijedi ako budeš kupovao nešto u dolarima, a na accountu imaš dolare
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 11:00   #46
Super, hvala.
Hazl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 10:56   #47
Prije nekoliko godina sam otvorila PayPal račun, i tada sam mogla jedino primati novac na taj račun. I onda bi se automatski 1. u mjesecu prebacio na moj račun.
Ali sada se to promijenilo, i nikako ne mogu doći do tog novca.
Vidim ga tamo, ali nikako ga "povući". Što mi je raditi?
Broj mog MasterCarda je ubačen, ali....
dalmatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 20:24   #48
Samo na Visu je moguće prebaciti novac. I to je provizija 4 $ .
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 14:29   #49
Radi li sa ZABA Visa Electron karticama? Na internetu nalazim suprotstavljena mišljenja pa provjeravam.
Hamanu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 23:06   #50
Vrlo vjerojatno. Mailaj zabu.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 18:42   #51
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Da

Sorry što sam tako rječita, ali to je potpun i točan odgovor na tvoje pitanje: da, kad budeš sljedeći put nešto kupovao, prvo će ti se skinuti taj PayPal balance, a nakon toga (ako nije dosta to što tamo imaš) razlika će ti ići s kartice. Ovo ti 100% vrijedi ako budeš kupovao nešto u dolarima, a na accountu imaš dolare
Ovo ćeš ti sigurno znati
Kad ja prekinem naruđbu oni meni vraćaju novce natrag na paypal. E sad mene zanima ako se radilo o iznosu npr. 10$ kad ih oni meni povrate hoće isti taj iznos sjesti li će ga paypal umanjit za provizije i svašta nešto ??
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 19:05   #52
Isti iznos koji si platio.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 19:26   #53
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Isti iznos koji si platio.
wow,super
čak ću da priznam da sam šokirana jer uvijek nađu neštona štoterete neki iznos da sebi uzmu neki %
iako je to fer obzirom da novac još nije bio sjeo na račun prodavatelja,dakle bio je još na mom računu ili ''negdje na pola'' ali čudno mi je da i na to ne terete neku proviziju ili glupost kako to inače biva s takvim firmama ... hvala
Dominion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 21:04   #54
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Da

Sorry što sam tako rječita, ali to je potpun i točan odgovor na tvoje pitanje: da, kad budeš sljedeći put nešto kupovao, prvo će ti se skinuti taj PayPal balance, a nakon toga (ako nije dosta to što tamo imaš) razlika će ti ići s kartice. Ovo ti 100% vrijedi ako budeš kupovao nešto u dolarima, a na accountu imaš dolare
to sam se i ja pito,ali da li će prvo skinut $ s pay pal pa ako ne budem imao dosta na pay pal account skinut razliku s kartice koja je u eurima??
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:30   #55
Hoće.
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:58   #56
Ima li neko ko ima neteller i radi zamenu neteller-paypal i obratno,imam nesto novca al nikako da prebacim na paypal jer su mi ukinuli karticu na neteller
jagger1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:52   #57
Mjenjam Cash za Paypal

Ako netko ima vishka na paypalu dajem cash za paypal balance punjenje.
dranoel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 01:07   #58
Question

meni kad hoču uzeti novac paypala piše da nemam srestava. a u izvodu mi još prošle godine stoji 24eura što sam zaradila na anketi a nije mi automatski prebačeno na pbz htijela ručno prebaciti pišemi stanje na paypalu nema srestava.. pomoč pitala sam po grupama ali nitko nezna.
tehna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 21:46   #59
Pozdrav svima od Skoplja. U mojoj ruznoj nisam u mogucnosti da povlacim novac koji zaradjujem pa me je muka dovela kod vas. Evo u kratke crte o cemu se radi.
Trenutno zaradjujem preko neta (nije veliki novac u pitanju $100-$200 mjesecno) ali nazalost nije moguce prebaciti novac na nasem paypalu (jedna od mnogih privilegija kad zivis u banani), do sada sam prebacivao novac na skrill ali ta opcija je ukinuta.
Ukoliko neko ima paypal koji ne koristi (najbolja opcija) ili je u mogucnosti da otvori nov (da ne bi doslo do zabune oko novca) nek posalje PP. Zaradu delimo pola-pola , novac pristize na paypalu svaki radni dan, kontakt preko fejsa,vibera, skype.... sta god vama odgovara je preporucljiv.
1TECH is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 13:49   #60
Jel treba otvoriti devizni račun za paypal?
__________________
I allow myself to make mistakes. and I enjoy it. in the end, I live this life for the first and last time.
Stranglers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.