Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2016., 21:26   #161
Ja dižem preko WU. U pošti. Ispuni se WU formular. Moraš znati pošiljaoca sve piše na adsense Google Ireland.... Točan iznos u eurocent. MTCN deset znamenki broj transakcije i ponesi osobnu. Svoje podatke znaš ove prepiši ili isprintaj sa adsense.

Možeš ići u poštu već isti dan kada se pojave podaci na adsense od recimo ne znam 22. u mjesecu, 23.... Kada imaš isplatu.

Za porez me nitko nije pitao lova je na ruke protuvrijednost u kunama. Dosta dobar tečaj. Google sve plaća oko transfera.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 12:24   #162
Na Fejsu ima zatvorena grupa "Youtubers exYU" koja je doduše tek otvorena ali bi trebala okupiti nove i već profi "jutubere"
Možda koji savjet ostaviti ili pokupiti od tamo...ili šerati svoj kanal
i2nd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 16:32   #163
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Ja dižem preko WU. U pošti. Ispuni se WU formular. Moraš znati pošiljaoca sve piše na adsense Google Ireland.... Točan iznos u eurocent. MTCN deset znamenki broj transakcije i ponesi osobnu. Svoje podatke znaš ove prepiši ili isprintaj sa adsense.

Možeš ići u poštu već isti dan kada se pojave podaci na adsense od recimo ne znam 22. u mjesecu, 23.... Kada imaš isplatu.

Za porez me nitko nije pitao lova je na ruke protuvrijednost u kunama. Dosta dobar tečaj. Google sve plaća oko transfera.
Ok. Hvala puno. A kolko si maksimalno dizo? Zanima me svota jer bih digao 800kn a fakat neznam dal bih zbog tog iznosa mogo imati problema sa poreznom...a ne bih htio lol.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:58   #164
Evo danas sam digo lovu preko WU, 840 Kn. Ispunio formular i predo osobnu...frajer je tam nekaj provjeravo na kompu i isplatio nakon 5-6 minuta.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 01:06   #165
Da isto kao i ja popodne. Nećeš imati problema sa isplatom dok se držiš TOS-a, terms of service ili dok te ne skuže.

Kad jednom ne dobiješ jednu isplatu tj. ostane za taj mjesec no transaction vrlo vjerovatno će disejblati mogućnost zarade tj. adsense ban.

Porez? To će ti sam Google poslati da treba podatke ako će trebati zavisi od države gdje isplaćuje i opet nećeš moći dignuti lovu dok ne dostaviš potrebno.

Nema problema i ja sam pitao kada nisam znao.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 18:16   #166
dakle, placaju samo ako netko klikne na oglas...i to samo ako je profil i video po pravilima?
kako se ytb-u može vjerovati da je zaista toliko ljudi kliknulo na oglas?!
znači ne plaćaju do 3 dolara po svakom tisućitom pregledu?
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 12:27   #167
Zar adsense može direktno isplatiti na devizni? Zna tko više?
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 21:57   #168
naravno da može
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:05   #169
Quote:
~Kakkarot~ kaže: Pogledaj post
Nije, jer ocito is posta iznad da nije dostupno u Hrv, ali i da je dostupno 24 sata nebi bio partner jer ima 721 subscribera dok za partnerstvo je potrebno 2000 minimalno.

Cuo sam ja za taj youtube partnership program al nisam nikad obracao preveliku paznju jer nisam znao o kakvim se tocno ciframa radi, velika steta sta nije dostpno nama. Tih 37 000 USD(189 307 KN) mjesecno nije malo, ni soldino, ni dobro vec to je pravo malo bogatstvo, covjek moze da brise guzicu sa lovom i i dalje imat za jesti, piti, i neki dobar autic. Recimo da prosjecni Hrvatski gradjanin zaradjuje 4000 kn mjesecno, sto je 48 000 kn na godinu....a taj decko zaradi takvih 5-6 godisnjih placa u samo 1 mjesec.....uff...

A i ovo sta kao skoro pola hrv gradjana nezele u EU je cista budalastina, gore od ovog sada nemoze, a sa EU mnoga vrata se otvaraju, moguce i ova sa youtubeom

Njihova zarada od ad sense(povezan sa yt) reklama u globalu je 24sata.hr is worth $2,445,120.00,a net.hr is worth $2,215,080.00 etc.. za sve ostalo pogledajte ovo: http://www.netvaluator.com/www/, ako su oni mogli, možemo i mi.
BebeRexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 16:10   #170
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
dakle, placaju samo ako netko klikne na oglas...i to samo ako je profil i video po pravilima?
kako se ytb-u može vjerovati da je zaista toliko ljudi kliknulo na oglas?!
znači ne plaćaju do 3 dolara po svakom tisućitom pregledu?
Pozdrab Caffee. Iskreno prvo pitanje fakat ne kužim "ako je profil i video po pravilima?" A ovo drugo. Gle ti ćeš nekad imat $1,35 po tisuću viewsa a nekad $2,75, nije ti svaki dan isti. Zavisi kakav ti je video tj. recimo muzićki videi su najmanje plaćeni po kliku dok recimo Vini Facta(mislim da se tak piše, nisam siguran) i takvi tipovi su malo više plaćeni. A to dal buš ti vjerovo YT to je tvoja osobna stvar. Ak ne vjeruješ bolje se ne moraš upuštat, ali ionako sve vidiš sve u svojim analytics na YT.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:54   #171
hej...mislila sam ako je video i profil po pravilima da ne kršiš npr. autorska prava i tako.
Koliko si dugo u ovom?
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 00:02   #172
Dobro veče svima, ja imam dječji kanal sa 2000-3000 pregleda dnevno i zarada na 2000 pregleda je (0,6-1$), ako vas šta zanima pitajte, naravno i ja ću vas!! HI HI
Sa 30000 pregleda su mi poslali partnerstvo.


Ovo je moj kanal: https://www.youtube.com/channel/UC3r...g2ZhDbHcJHWsWQ

Biti ću vam jako zahvalna ako me share.

Hvala svima!!! Lipi pozdrav!
__________________
Youtube : Edukacija-Ekipa za pet
rafaela4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 16:51   #173
Ima li netko listu ljudi koji najviše zarađuju ovim putem iz Hrvatske?
__________________
----

The world is not enough.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 17:18   #174
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
hej...mislila sam ako je video i profil po pravilima da ne kršiš npr. autorska prava i tako.
Koliko si dugo u ovom?
ej bok, nisam znao da si cura, sory. ma nisam dugo, od 12 mjeseca. imo sam sreće sa jednim muzičkim videom, ima skoro 6 miliona pregleda i kolko se sječam skoro 6 tisuća pretplatnika, više nezam. Sad to ne radim ali možeš probat.Lova sjeda. Evo sad 21 ili 23 106 eura od tog jednog videa. više nisam ni probo. ak nađem vremena mislio sam probat sa jednim vrstom videa na tom kanalu di već imam tolko pretplatnika. Ma tu ti je najteže krenut, zato kaj nemaš publiku. Već sam se preplatio na par kanala kaj mi se sviđaju i imaju skoro pretplatnika ko ja i imaju veliku gledanost, pa bi to radio ali velim sad trenutačno radim nešto drugo online. Ma ljudi na youtube ti traže zabavu i ak i ozbiljne teme znaš predoćit na zabavan naćin sviđat ćeš se ljudima i tak dobivat viewse i pretplatnike ali velim najteže krenut zato kaj nemaš puno pretplatnika pa kad napraviš novi video nemaš puno viewsa, jer tvoji pretplatnici dolaze na tvoje videe a ti ih nemaš puno, a kad imaš bar 3-5 tisuća lakše je i kad objaviš novi video može postat semi viral odnosno bar sa 40,00 - 120,000 viewsa mjesečno. Može bit više faktora nespjeha ali obično je loš thumbnail. Sam pronađi temu kaj ti je ok i da je možeš izproducirat i da je popularna, ima ih raznih, od toys review, vini facta, pa oni smješni videi izkombinirani, sam klikni na youtube logo par puta, tj ozvježi , ta početna stranica ti je inaće red zone tj najpopularnije i pogledaj kaj ima u 5,6 dana pa do 3 mjeseca puno pogleda a ne previše pretplatnika i kopiraj na svoj naćin sa tim da možeš to izproducirat tj, napravit takav video.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 04:58   #175
Quote:
rafaela4 kaže: Pogledaj post
Dobro veče svima, ja imam dječji kanal sa 2000-3000 pregleda dnevno i zarada na 2000 pregleda je (0,6-1$), ako vas šta zanima pitajte, naravno i ja ću vas!! HI HI
Sa 30000 pregleda su mi poslali partnerstvo.


Ovo je moj kanal: https://www.youtube.com/channel/UC3r...g2ZhDbHcJHWsWQ

Biti ću vam jako zahvalna ako me share.

Hvala svima!!! Lipi pozdrav!
E ovo je super. Baš ste dobro napravili
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 13:21   #176
Quote:
rafaela4 kaže: Pogledaj post
Dobro veče svima, ja imam dječji kanal sa 2000-3000 pregleda dnevno i zarada na 2000 pregleda je (0,6-1$), ako vas šta zanima pitajte, naravno i ja ću vas!! HI HI
Sa 30000 pregleda su mi poslali partnerstvo.


Ovo je moj kanal: https://www.youtube.com/channel/UC3r...g2ZhDbHcJHWsWQ

Biti ću vam jako zahvalna ako me share.

Hvala svima!!! Lipi pozdrav!
Odlično!
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 17:21   #177
Quote:
i2nd kaže: Pogledaj post
Na Fejsu ima zatvorena grupa "Youtubers exYU" koja je doduše tek otvorena ali bi trebala okupiti nove i već profi "jutubere"
Možda koji savjet ostaviti ili pokupiti od tamo...ili šerati svoj kanal
Hvala ti za ovaj koristan podatak.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 02:10   #178
Nedavno je Kovalska rekla da zarađuje 80€ mjesečno preko YTa. Dakle.. neće biti toliko lako. -.-
KillerQuilt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 22:37   #179
Ima jedna youtuberica Sexy spiritual Tsha mama
evo jedan njen video koji ima 7 milijona pregleda
https://www.youtube.com/watch?v=6oz8GgxZt1E
na nekim videima ima i više...15 milijona.... na nekima manje od milijon
ima sad jedna druga youtuberica koja je nasnimila njen video i stavila pod svoj
i taj njen video ima oko 3 milijona pregleda
https://www.youtube.com/watch?v=AP8BQUSxcCo

Kako je to na youtube-u uređeno oko autorskih prava?
MOže li ova prva drugu tužit i tražit da joj vrati zaradu koja je ova stekla s njenim video clipom?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 15:11   #180
Jedino ako ima jako jako dobru partnership mrežu, onda ona štiti to od krađe.. ako je samo preko google adsensea - mislim da dobije kiflu. Mreže su jako dobre za takve stvari. Barem koliko sam ja čuo. Slobodno me drugi iskusniji isprave ako griješim.
KillerQuilt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.