Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2012., 23:14   #3681
Mrvice dušo, evo ću te citirat, a odnosi se na rezulatate glasanja - to si ti napisala:

"a tu da i ne govorim,totalni
fijasko za nekog tko je lani bio prvi."

Zbog ovog mislim da si bila zajedljiva. I da jesi zajedljiva.
zenzo117 is offline  
Old 10.04.2012., 05:22   #3682
Neka..mislite što hoćete



Lijepo,izražajno..i slatko
11tena is offline  
Old 10.04.2012., 15:32   #3683
Quote:
zenzo117 kaže: Pogledaj post
Mrvice dušo, evo ću te citirat, a odnosi se na rezulatate glasanja - to si ti napisala:

"a tu da i ne govorim,totalni
fijasko za nekog tko je lani bio prvi."

Zbog ovog mislim da si bila zajedljiva. I da jesi zajedljiva.
evo ja mislim da se neke stvari ne trebaju crtati i posebno objašnjavati, ali očito je to potrebno, jer već mjesecima smo na ovoj stranici bombardirani pozivima na glasanja, koliko puta je netko glasao, da li je izvršio svoju dužnost i zbog toga smo postali sprdnja cijelog foruma, a na kraju da smo bar prvi, pa ajde neke koristi, ali nakon svega velika nula, a ja cijelo vrijeme govorim da sve koje volite glasati da lijepo uzmete kompjutorske programe koji to super rade umjesto vas i onda se nećete čuditi od kud sad netko ima toliko fanova, nema nego to radi tehnika u većini slučajeva.

u redu je da se jednom stavi anketa za glasanje i to je to, a iza toga stvarno više nema potrebe jer normalno je da se jednom glasa, a sve drugo ima jedno svoje ime.

tuba i murat su u ovom glasanju prošle godine bili prvi, mislim kao najbolji glumci u 2010. godini, a za 2011. godini jedan i drugi imaju loše razultate, a vjerovat ću da je tome razlog što ipak nisu snimali u drugom dijelu godine, pa onda vrijedi ona daleko od očiju daleko od srca, i zato sam napisala da za nekog tko je prošle godine bio prvi je to loš rezultat, to je samo konstatacija potkrijepljena i brojkama....
mrvica 1234 is offline  
Old 10.04.2012., 16:26   #3684
Kad nema mačke,misevi kolo vode.
marin86 is offline  
Old 10.04.2012., 16:52   #3685
Quote:
marin86 kaže: Pogledaj post
Kad nema mačke,misevi kolo vode.
Smišljala sam repliku,ali poslije ove rečenice sve je suvišno!!!!
Bravo

11tena is offline  
Old 10.04.2012., 22:34   #3686
http://www.pantene.co.uk/news-and-of...s/default.aspx
marin86 is offline  
Old 11.04.2012., 20:19   #3687
Pozdrav svim arkadašima i obožavateljima naše Tube.
Novosti yok,osim famozne reklame ta Pantene,koja se koristi u sušnom periodu.
Neka,bolje išta nego ništa
Neću postaviti pnovo te slike,da ne bude varijacija na temu.
Imamo tisuće drugih pa ćemo nešto izabrati,da ne
zaboravimo našu ljepoticu dok ona šeće po Picadyliju



Osim toga,ove fotke nisam još vidjela pa ne znam da li su iz serije ili...

11tena is offline  
Old 11.04.2012., 22:15   #3688
Drago mi je da je naša bellissima odlučila sebi dati na volju i otputovati sa svojim princezicama da uživa u svom majčinstvu daleko od očiju javnosti.
Da li je to putovanje sa nekom svrhom ili ne nebitno je.
Znam da je najljepše kad si opušten, tek tada uživaš u svakom trenutku.
Sigurna sam da ona uživa u ovom trenutku,e pa neka i mi to želimo.
asi1960 is offline  
Old 12.04.2012., 01:13   #3689
sa face stranice kazu ovako:

After giving birth to twins Maya and Toprak in january, Tuba Büyüküstün was offered to take part in the movie "Dila Hanim".

The chief of Gold Film Faruk Turgut offered Tuba Büyüküstün to play Dila Hanim, which was originally captured in 1977 by Orhan Aksoy.

The producer Turgut was ready to mobilize many opportunities for Tuba Büyüküstün, who liked the script, because of the fact that the series should be filmed in Bodrum.

They even found comfortable spaces for Tuba and her twins. Her husband Onur Saylak will take part in the series and so Tuba thought about the offer for a while.

Nevertheless she answered "For me, the twins are more important than the business". After this decision Faruk Turgut is searching for another Dila Hanim.


Meni je interesanto da je Tuba CAK razmisljala o ponudi jer joj se svidio scenario a snimanje bi bilo u Bodrumu, pa su zatim nasli pogodan smjestaj za blizankinje i onur bi ucestovao u seriji (that's what they say)...ali tubica je rekla da su joj vaznije blizankinje od posla.

Maya i Toprak.

El-hamdullilah, rekla bih ja, neka te tu gdje jesi, sa il' bez onura, al' nemoj da on glumi opet sU s tobom.
__________________
Lara Fabian - Je t`aime

Zadnje uređivanje Ninely : 12.04.2012. at 02:24.
Ninely is offline  
Old 12.04.2012., 04:52   #3690
Ninely,sve razmišljam,Tuba je uravo zbog činjenice što Ončo glumi u filmu"Dila Hanim",odbila ulogu

Shvatila je....

11tena is offline  
Old 12.04.2012., 10:37   #3691
asi ve demir-onlar gercekten sevdim__asi & demir-oni su se zaista voljeli.

Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Ninely,sve razmišljam,Tuba je uravo zbog činjenice što Ončo glumi u filmu"Dila Hanim",odbila ulogu

Shvatila je....

http://img6.ressim.net/out.php/i5622041_wlp-jpg
[B] ninely,bravo,kako si to lijepo rekla,a možda ona čeka svog "pravog" partnera.šta misliš ko bi to mogao biti.
11tena kaže,shvatila je........što?
da je krivog izabrala,ili se boji da se ne zaljubi u onurčeka!--------
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 12.04.2012., 15:47   #3692
Kako su razmisljanja razlicita. Skoro svi smo podrzali Tubin odlazak u London i mali otklon od ociju domace (citaj Turske) javnosti. li evo u Turskim medijima je vazna vijest da je Tuba, jedan od najplacenijih glumica u London otputovala "ekonomskom klasom"... pa sta i da je tako svako ima pravo da odluci kako ce da trosi novac....

http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyuku...kti-62736.html
Sanny2011 is offline  
Old 12.04.2012., 16:56   #3693
Quote:
Ninely kaže: Pogledaj post
rekla bih ja, neka te tu gdje jesi, sa il' bez onura, al' nemoj da on glumi opet sU s tobom.
Upravo tako..vrtio se u Asi, pa imao bitniju ulogu u Gon..i još da sad i u filmu zajedno glume, što je čudo, čudo je!!!
defnne is offline  
Old 12.04.2012., 17:55   #3694
Quote:
Sanny2011 kaže: Pogledaj post
Kako su razmisljanja razlicita. Skoro svi smo podrzali Tubin odlazak u London i mali otklon od ociju domace (citaj Turske) javnosti. li evo u Turskim medijima je vazna vijest da je Tuba, jedan od najplacenijih glumica u London otputovala "ekonomskom klasom"... pa sta i da je tako svako ima pravo da odluci kako ce da trosi novac....

http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyuku...kti-62736.html
od tube drugo nisam ni očekivala. ponovo je dokazala kako je osim što je bogata, slavna i prelijepa, ujedno i skromna i jednostavna.
Tena 15 is offline  
Old 12.04.2012., 23:00   #3695



Stvarno,ne razumijem komentare da li je putovala u ovoj ili onoj klasi....
Pa nije Tuba balkanski skorojević,pa da se vidi kako ima kolekciju torbi od nekoliko tisuća eura
ili da se ne daj bože odmah podvrgne takozvanim estetskim operacijama.
Ona je normalna,divna prirodna i ....

Tuba je shvatila,da bi prihvačanjem uloge u jednom takvom filmu,potpuno razbila iluziju prave ljubavi.
I na javi i u snu...
11tena is offline  
Old 13.04.2012., 01:36   #3696
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
http://g1204.hizliresim.com/w/d/4cf1m.jpg http://b1204.hizliresim.com/w/d/4cf83.jpg
http://g1204.hizliresim.com/w/d/4cfgs.jpg
http://g1204.hizliresim.com/w/d/4cfj1.jpg

Stvarno,ne razumijem komentare da li je putovala u ovoj ili onoj klasi....
Pa nije Tuba balkanski skorojević,pa da se vidi kako ima kolekciju torbi od nekoliko tisuća eura
ili da se ne daj bože odmah podvrgne takozvanim estetskim operacijama.
Ona je normalna,divna prirodna i ....

Tuba je shvatila,da bi prihvačanjem uloge u jednom takvom filmu,potpuno razbila iluziju prave ljubavi.
I na javi i u snu
...
Potpisujemm jer je to i moje osobno misljenje o Tubi ... Tako poznata i uspjesna u svom poslu a tako normalna i senzibilizirana da pomogne onima kojima je pomoc nuzna .... Carica je
Sanny2011 is offline  
Old 13.04.2012., 18:35   #3697
Mali darak,naša Tuba






Danas pomalo zapostavljena,ali opravdano..
11tena is offline  
Old 13.04.2012., 23:37   #3698
Slazem se s tobom 11tena, a ja opet za oni iz Kurira,izgleda da samo ja jos otvaram njihove stranice ali vec cu prestati,kunem se.Kurir je opet isprevrnuo sve ono sto se pisalo u vezi ponudene uloge Tube u filmu.Navodno bilo joj je ponudeno da blizanke ukljuce u seriju,pa Tuba pristala ali je osudila cela turska javnost,pa se onda Tuba povukla i rekla da su joj deca vaznija od novca.Ali eto dobro je sto ovde ima ko da iznese pravo stanje stvari,pa nas ovi iz Kurira ne mogu zavarati.Inace 11tena one fotke koje si postavila na postu 3687 su iz serije "Ihlamurlar Altinda"
strumica is offline  
Old 13.04.2012., 23:56   #3699
Slazem se s tobom 11tena, a ja opet za oni iz Kurira,izgleda da samo ja jos otvaram njihove stranice ali vec cu prestati,kunem se.Kurir je opet isprevrnuo sve ono sto se pisalo u vezi ponudene uloge Tube u filmu.Navodno bilo joj je ponudeno da blizanke ukljuce u seriju,pa Tuba pristala ali je osudila cela turska javnost,pa se onda Tuba povukla i rekla da su joj deca vaznija od novca.Ali eto dobro je sto ovde ima ko da iznese pravo stanje stvari,pa nas ovi iz Kurira ne mogu zavarati.Inace 11tena one fotke koje si postavila na postu 3687 su iz serije "Ihlamurlar Altinda"
strumica is offline  
Old 14.04.2012., 09:07   #3700
Tuba i Kenan u onoj poznatoj akciji za autističnu djecu







---------------------------------------
Još bih samo željela pozdraviti naše drage prijatelje iz Makedonije.
Sretna sam što imamo puno istomišljenika
11tena is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.