Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2012., 00:06   #41
Quote:
Ithuriel46XY kaže: Pogledaj post
Sve su tvoje sto se mene tice.


Quote:
hilarious kaže: Pogledaj post
hvala, dokazao si da sam u pravu sa ovom svojom izjavom


Quote:
a ona tvoja 'riba' je u najboljem slucaju samo seksualna i nista vise
Za početak super. Ili ti ne bi htio da ti je možda buduća cura i(li) doživotna družica seksualna? Mislim, ja bi. Jako.
Glavoč is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:10   #42
Quote:
hilarious kaže: Pogledaj post
Da zaokruzimo stavku o pusenju, ljudi puse jer su glupi i nemaju maste, svjesno kupujes i konzumiras proizvod na kojem pise da te ubija, a pritom smetas i drugima sa svojim primitivnim pizdarijama

ja ne mislim da su glupi. mislim da je to svačiji osobni izbor. slažem se da narušava zdravlje. gadno mi je vidjet stare ljude kako drhtavim rukama pale cigarete .. ali ih ne osuđujem.


ne pušim zato jer nikada nisam imala potrebe eksponirat se u društvu kroz nešto što meni ne odgovara. netko je imao. netko je probao zato jer mu se htjelo i svidjelo mu se.

Quote:
I ovdje zavrsava svaka prica, tvrditi da je pusenje normalno jer vecina to radi samo potvrdjuje da ljudska glupost nema granica :P sorry, I win.

normalno je da svatko ima izbor. izbor određuje ishod koji će se dogoditi onome koji je odabrao. ti nemaš niti bi trebao imati išta sa time.
što se ljudske gluposti tiče, jedna od raznih jest upravo ta da se ljudi ne žele izvući iz svojih okvira i reći:

"ne pušim jer mi smeta, ali jednako tako pušače ne smatram glupima i nemaštovitima."


Quote:
Alkohol nemam sta puno za komentirat, uostalom Ithuriel46XY/red leader su sve rekli

Keep going.
tako je
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:13   #43
Quote:
Ithuriel46XY kaže: Pogledaj post


Iako ce te sada sigurno sasuti s drvljem i kamenjem, ja te potpuno razumijem.
To je bas spell-breaker u stilu Sirovih Strasti..
Da, jednosmjeran sam .
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:13   #44
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Katastrofa. Pojebeš žensku i onda umjesto da se još malo mazite i onda fino zaspite, ona zapali pljugu i osim kaj više ne možeš uživat u njoj, ne možeš ni disat u sobi.
Ko prvo niko nije spominjao sobu mozete se sevit i na balkonu pa ti nece smrdit.
__________________
Nikolina 27.02.13. u 17:40
ana.bestijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:15   #45
A to ti je tako Tako sam i ja bio povućen,pa mi se to danas sve vraća na loš način.Kada sam ja bio sramežljiv cure su me htjele,sada kada sam se ja osokolio primam redovno odjebe,ali u glavi sam jak pa se nekako borim protiv toga.Jučer jednoj curi koja mi je draga,al me nezna napišem lijepo pismo u inbox facebooka,onako iskreno i otvoreno,a ona mi nije mogla ništa gore napraviti.Nije uopće odgovorila na njega iako znam da je bila na faceu,al jbg životide dalje
hajduk1911st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:16   #46
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Ko prvo niko nije spominjao sobu mozete se sevit i na balkonu pa ti nece smrdit.
Ženska koja je netom popušila pljugu će smrdit makar se ševili u vrtu punom ljubičica.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:20   #47
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Ženska koja je netom popušila pljugu će smrdit makar se ševili u vrtu punom ljubičica.
Nebudi skrt kupi curi vodicu za usta
__________________
Nikolina 27.02.13. u 17:40
ana.bestijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:21   #48
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Nebudi skrt kupi curi vodicu za usta
Imam znatno praktičnije i jeftinije rješenje.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:21   #49
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Nebudi skrt kupi curi vodicu za usta
I koji arbre magique oko vrata
Glavoč is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:22   #50
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Imam znatno praktičnije i jeftinije rješenje.
koje
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:23   #51
Nemaju sve cure potrebu pušit nakon sexa. Ja npr nisam nikad. Uostalom zašto bi pušila u sobi ako nekom smeta, otvoriš prozor ili izađeš van.

Glupa priča. Uostalom postoji četkica za zube. Ili žvake.
__________________
Don't let go, never give up, it's such a wonderful life!
Maani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:27   #52
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
koje
Ako je sex u vezi onda ne nađem pušačicu za vezu, a ako je FF ili ONS onda odem prije nego ona zapali pljugu.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:28   #53
Quote:
Maani kaže: Pogledaj post
Glupa priča. Uostalom postoji četkica za zube. Ili žvake.
Plus još šampon za tijelo plus još šampon za kosu.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:32   #54
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Ako je sex u vezi onda ne nađem pušačicu za vezu, a ako je FF ili ONS onda odem prije nego ona zapali pljugu.

Revimo da je cura propusila kad ste vec bili u vezi. Sta ti ces je ostavit jer ti smetaju cigarete.
__________________
Nikolina 27.02.13. u 17:40
ana.bestijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:32   #55
Quote:
hilarious kaže: Pogledaj post
Bok, naime usskoro cu navrsit 20, nikada nisam imao curu niti se poljubio blabla slicna prica kao i u vecini slicnih tema

Tek sam poceo s faksom ove godine i mislio sam da ce se neke stvari malo promijeniti glede toga ali nazalost nisu, nisam tip koji voli otic van u zadimljene prostore i napit tako da gotovo uopce ne izlazim a kad izadjem to se svodi na neki kafic i cugu ili kino s ekipom. Moj faks je pretezno muski tako da nemam neki izbor sto se cura tice itd itd. tako da vise ne znam sta da radim - u srednoj sam bio malo povucen pa nikad nisam dosao u znacajnih kontakt i tak, cist normalno izgledam tako da izgled nije problem - mene interesiraju cure koje ne piju i ne puse i koje cijene iskrenost i njeznost a opet u isto vrijeme moraju bit lijepe, ne trazim sad neku manekenku ali onako, lijepe crte lica i slicno sta me privuce( mozda sam malo izbirljiv po tom pitanju )

U drustvu sam uvijek 'drustven' i nastojim bit otvoren ali nema bas nekih prilika za upoznavanje kad si u bircu s par prijatelja... moje pitanje je sljedece, gdje upoznat cure? za nekakve jezicne tecajeve i slicno nemam previse vremena jer mi je faks zahtijevan a cak i da uspijem par takvih aktivnosti poslozit ne bi imao vremena onda da sam recimo u vezi

jedino kaj jos nisam probao je uletavanje u tramvaju ili vani na cesti ali nekako mi to djeluje freaky i slicno - neznam kaj vi mislite o tome

evo volio bih ako je moguce par dobrih savjeta kako da postupim
Jasno je da svi imamo viziju svog savršenog partnera, no to ne znači da ćemo ga jednog dana i upoznati.
Lijepo je znati što te privlače cure koje ne piju i ne puše, isto tako razumijem da ne voliš preglasna mjesta.
Međutim, probaj naći neki kompromis. Na tim istim preglasnim mjestima je koncentracija cura najveća.
Među njima uvijek ima i onih koje ne puše i ne piju. U društvu od 5 cura uvijek ima i ona sramežljivija koja jest draga, ali joj dečki ne uletavaju.
Takva cura čeka da joj se obrati netko poput tebe.

Što se tiče ostalih mjesta, probaj po studentskim menzama, NSB,
na plesnim tečajima koji se održavaju u SD Sava i Cvjetno...
Ili se počni dopisivati s nekom curom na fejsu, forumu... pa ćeš već vidjeti kakva je.
Padme Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:33   #56
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Revimo da je cura propusila kad ste vec bili u vezi. Sta ti ces je ostavit jer ti smetaju cigarete.
To je bar po meni glupo. Ako se možete dogovorit i ako je nju briga može ne pušit dok je s tobom. No big deal.
__________________
Don't let go, never give up, it's such a wonderful life!
Maani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:34   #57
Quote:
Padme Amidala kaže: Pogledaj post
...
Među njima uvijek ima i onih koje ne puše i ne piju. U društvu od 5 cura uvijek ima i ona sramežljivija koja jest draga, ali joj dečki ne uletavaju.
Takva cura čeka da joj se obrati netko poput tebe.
Realno, ta čeka da joj uleti isti onaj kakvog čekaju i ostale 4, al ok..
Glavoč is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:35   #58
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Revimo da je cura propusila kad ste vec bili u vezi. Sta ti ces je ostavit jer ti smetaju cigarete.
To se ne može dogoditi.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:37   #59
Da ja podijelim s autorom posta svoja dva iskustva.

Ja takodjer ne volim te izlaske i tulume, druzenja... Itd.
I na neocekivanim mjestima na internetu sam naisao na dvije cure koje su mi osvojile srce. Ne istodobno. Nakon sto je stvar s prvom prosla, upoznao sam drugu.

Znaci, nisu to bile nekakve stranice poput Iskrice ili nesto. Jednu sam upoznao preko Tolkien foruma, a jednu preko glupog Trosjeda.
S obje sam se dosta vremena aktivno dopisivao.. Dijelili glazbu, volim/ne volim.. Cak i po 12 sati dopisivanja i razgovora u komadu! Boze, kako sam bio sretan u tim godinama... Gotovo sam i zaboravio.
Uglavom, otvoris dusu preko dopisivanja. S prvom, ovom s Tolkien boarda, sam se trebao naci... Casual susret. Nismo bili u nikakvoj vezi formalno, vec samo vrlo, vrlo bliski online poznanici. No iskre za potencijalno kvalitetnu vezu je zasigurno bilo.

I tu me je tadasnji manjak samopouzdanja pokopao. Odbijao sam se naci. I to mi je (taj strah od susreta i potencijalnog odbijanja.. Tj. da cu ju izgubiti zbog nacina na koji izgledam) na kraju stvorilo toliki pritisak da sam ju na najgrublji nacin doslovno potjerao od sebe.. Izgubio sam ju.
E, to sam jako dugo vremena zalio... To si nemoj nikada dopustiti.

Neko vrijeme nakon nje, upoznao sam drugu divnu osobu preko tog glupog Trosjeda, na koji sam se registrirao cisto iz sprdnje jer sam vidjeo kod frenda da se frajeri od 50+ godina upucavaju klinkama od 15. I to na krajnje nesarmantan nacin, ali ipak komicno.

To drugo poznanstvo je eskaliralo prvo u online vezu. Zatim smo se upoznali i bili u vezi na daljinu. Nakon izvjesnog vremena smo odlucili i skupa zivjeti.
Trajalo je godinama sve skupa.
I, uzmi me za rijec.. Ma koliko god se cinilo nemoguce da zapravo zavrsis s nekim tko zivi na drugom kraju ove malene drzave, to ipak nije tako. Ona je bila iz Varazdina.

Sto se je kasnije dogodilo, nije uopce bitno za ovo.
Poanta je da taj online nacin upoznavanja ljudi zapravo moze donijeti ploda onoliko koliko investiras truda u to.
Ja sam se oko te dvije cure potrudio, i u oba slucaja je to dovelo do veze. Bio sam iskren i otvoren kako u stvarnosti nikada ne bih mogao biti s nekim koga bas jako dobro ne poznajem.

Izvedivo je. Samo si daj truda i vjere.
Leap of faith. Doduse, kao i sa svakom drugom formom ljubavi i odnosa.


P.S.
Nemoj kucati na desetora vrata. U pocetku i mozes ici na siri horizont, no kad negdje zagrebes povrsinu, kad vidis da postaje ozbiljno i prepoznas onu koja bi mogla biti bas Ona, onda je i trenutak da prestanes kucati na ostala vrata i posvetis se Njoj.
Smatram da nitko, pa cak i oni sposobni sarmeri koji imaju odredjenog dara za zavodjenje, ne bi trebali ici na potencijalno osvajanje vise od jednog srca istovremeno.
Ne samo da se povecava sanse da ne uspijes, vec se povecava sansa i da polomis srce. Tudje ili svoje.
A, vjerovao ili ne, ono se jednako lako lomi cak i u tim online zaljubljivanjima.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”

Zadnje uređivanje Ithuriel46XY : 28.12.2012. at 00:46.
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:38   #60
Quote:
Padme Amidala kaže: Pogledaj post
U društvu od 5 cura uvijek ima i ona sramežljivija koja jest draga, ali joj dečki ne uletavaju.
Takva cura čeka da joj se obrati netko poput tebe.
Tu je prvi problem kako prepoznati takvu, a drugi problem je što cure koje su vani u grupi ne doživljavaju ulete. Treći problem je ako slučajno cura i bude zainteresirana za upoznavanje, često to izbjegava da ne ispadne pred frendicama da nije frajerica koja nikog ne doživljava.

Quote:
Padme Amidala kaže: Pogledaj post
Što se tiče ostalih mjesta, probaj po studentskim menzama, NSB,
na plesnim tečajima koji se održavaju u SD Sava i Cvjetno...
Ili se počni dopisivati s nekom curom na fejsu, forumu... pa ćeš već vidjeti kakva je.
Tako je. Počni s Padme Amidalom.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger