Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 04:32   #81
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
na karticu ne možeš

Što se računa tiče to je zbog neke sigurnosti koja trenutno zajebava. Trebaš poslati mail na support onda će ti oni skinuti tu blokadu na par sati kada možeš staviti račun.
poslao sam im 3 mejla, ali me ignoriraju, nema šanse da ja njih zovem, ja da iz Hrvatske zovem Ameriku? nema šanse.
tommy0412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 20:47   #82
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
na karticu ne možeš

Što se računa tiče to je zbog neke sigurnosti koja trenutno zajebava. Trebaš poslati mail na support onda će ti oni skinuti tu blokadu na par sati kada možeš staviti račun.
Pročito sam cijelu temu, ioliko sam ja shvatio (OK postupak tregistracije tek trebam istraziti jer nigdje nije naveedeno u koracim);

Možemo dobiti tu payoneer karticu koja je vezana za neki američki tekući račun?
Taj račun možemo vezati za paypal, i možemo s njega kupovati i na njega dobivati novce, bez konverzije USD, kao da plaćamo sa svog paypal balancea? (a za hrvatsku paypal nije omogućio plaćanje s paypal balancea)

Ok, ne moram sve ni razumjeti, detalje, ali glavno da znam da radi i kak otprilike radi.

Nije m samo jasno kak su uspjeli sredit da paypal verificira americki racun, a ja u Hrvatskoj?

Al dobro, ide si sad to proobati registrirati, ima li tko kakvih napomena, koje opcije je u pocetku najbolje uzeti, ako ima kakvih opcija? (t eneke americke firme itd)

PS: A sad čita uokolo protužbe na taj Payoneer pamalo okolišam.

Zadnje uređivanje goranbo : 08.02.2014. at 21:40.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 22:05   #83
I sad jos, koliko sam ja shvatio, kad plaćam paypalom vezanim za tu Payoneer karticu, payoneer mi ne uzima nikakav fee?

Kod isplate USD s paypala na Payoneer isto ne postoji nikakav fee?

Kod uplate na payoneer karticu takodjer nema nikake naknade ili?

Ovo zadnje mi je trenutno najveca nepoznanica, al dobro sad...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 00:38   #84
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Pročito sam cijelu temu, ioliko sam ja shvatio (OK postupak tregistracije tek trebam istraziti jer nigdje nije naveedeno u koracim);

Možemo dobiti tu payoneer karticu koja je vezana za neki američki tekući račun?
Taj račun možemo vezati za paypal, i možemo s njega kupovati i na njega dobivati novce, bez konverzije USD, kao da plaćamo sa svog paypal balancea? (a za hrvatsku paypal nije omogućio plaćanje s paypal balancea)

Ok, ne moram sve ni razumjeti, detalje, ali glavno da znam da radi i kak otprilike radi.

Nije m samo jasno kak su uspjeli sredit da paypal verificira americki racun, a ja u Hrvatskoj?

Al dobro, ide si sad to proobati registrirati, ima li tko kakvih napomena, koje opcije je u pocetku najbolje uzeti, ako ima kakvih opcija? (t eneke americke firme itd)

PS: A sad čita uokolo protužbe na taj Payoneer pamalo okolišam.
ne mozes i dalje koristiti pp balance vrijede ista pravila kao i do sada.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 00:44   #85
Kuzim da ne moogu koristit paypal balance jer sma iz hrvatske, mejdutim ovo za naknade kad polacam paypalom i kad povlacim novce s paypala me zanima.
Kad placam nema nikave naknade od Payoneera (ni konverzije)? (dakle kad placam paypalom vezanim za tu karticu)
A kad mi sjedaju novci automatski na tu karticu, s paypala, isto nikakav fee, samo se preslikaju dolari bez konverzije?

Ako je tako (nadam se da je), onda je to u biti slično kao paypal balance.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 10:49   #86
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Kuzim da ne moogu koristit paypal balance jer sma iz hrvatske, mejdutim ovo za naknade kad polacam paypalom i kad povlacim novce s paypala me zanima.
Kad placam nema nikave naknade od Payoneera (ni konverzije)? (dakle kad placam paypalom vezanim za tu karticu)
A kad mi sjedaju novci automatski na tu karticu, s paypala, isto nikakav fee, samo se preslikaju dolari bez konverzije?

Ako je tako (nadam se da je), onda je to u biti slično kao paypal balance.
Naravno da ima naknada.

Annual Account Maintenance $29.95 Per year From available balance - each year
Card Replacement $12.95 Per card One Time - when issuing a replacement card
ATM/Cash Withdrawals or Transactions
ATM Withdrawal $3.15 * Per Trx When withdrawal is requested
ATM Decline Fee $1.00 Per Trx When ATM request is decined
ATM Balance Inquiry Fee $1.00 Per Trx When ATM balance inquiry is made


I još imaš loading fee od 1% kada ti lova sjedne na račun.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 11:14   #87
Ma čekaj znam da ima naknada ali ja pitam za ove konkretne naknade koje me zanimaju.

Dakle, ovaj loading fee - kada mi lova sjedne prvoga, s paypala balancea, na racun, naknada je 1% ?

ILi je to kad sa svog raČuna uplacujem nesto na taj racun tj karticu, pa mi kod svake uplate uzme jedan posto?

Ili oboje?

To me zanima.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 14:23   #88
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Ma čekaj znam da ima naknada ali ja pitam za ove konkretne naknade koje me zanimaju.

Dakle, ovaj loading fee - kada mi lova sjedne prvoga, s paypala balancea, na racun, naknada je 1% ?

ILi je to kad sa svog raČuna uplacujem nesto na taj racun tj karticu, pa mi kod svake uplate uzme jedan posto?

Ili oboje?

To me zanima.
Ne znam kako je kada sam sebi uplaćuješ. Sa PayPala ti loading uvijek skine 1%
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 00:46   #89
Evo ja narucio karticu i sada čekam da mi stigne.
Nije mi js jasno, dobio sam dodatni email uvezi US accounta, dal trebam šta s tim raditi ili ne, iili je kad dobiejme karticu to to, smao je linkam na paypal? Ili na paypal linkam bank account -OK otom potom kad dodje.

Sad me jos zanima, kad placam nesto paypalom, i kad mi povlaci USD sa salda kartice - koliki je tu fee (kod skidanja sad znam da je 1%).
Ovaj tvoj pretposljednji bio dao naslutiti da i kad placam nesto paypalom preko te kartice, da je isto fee 1%. MOžeš li navesti gdje je to navedeno na nihovim stranicama na stranicama Payonnera.

Sve i da je tako, te ca placam 1% i u jednom i u drugom smjeru, opet je to manje nego kada imam konverziju, jer kod konverzije, ja dobijem cca sedam oposto manje kuna za dolar, nego što dolar platim...

PS: Malo nevezano za ovu temu, ali prodajem nesto prek ebayja i strava je koliko ebay i paypal uzimaju. Sto vise istrazujem to saznajem za nove vise naknade. Ebay znam 10%. Paypal crossborder fee je sad sam saznao, razlicit za razlicite zemlje kupaca. Moze biti i do 4,9%. I jos 7 posto kad izgubim na konverzijama to je skoro frapantnih 22%, +-, nevjerojatno.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 23:27   #90
Znači naručim Payoneer karticu i kupim poklon bon-karticu da uplatim onih $1.95 da ju registriram na PayPal?
I ne mogu na tu karticu direktno uplaćivati lovu u banci? I ne mogu isto uplaćivati ništa ni na tu poklon karticu?

EDIT: Čuo sam da dobijem $25 kad se učlanim preko nekoga, nešto tipa referal?
__________________
ig: @alensdesigns

Zadnje uređivanje GMan : 13.02.2014. at 23:34.
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 01:21   #91
Quote:
GMan kaže: Pogledaj post
Znači naručim Payoneer karticu i kupim poklon bon-karticu da uplatim onih $1.95 da ju registriram na PayPal?
I ne mogu na tu karticu direktno uplaćivati lovu u banci? I ne mogu isto uplaćivati ništa ni na tu poklon karticu?

EDIT: Čuo sam da dobijem $25 kad se učlanim preko nekoga, nešto tipa referal?
Kartica ti je vezana za račun. Dakle ako imaš lovu gore možeš je verificirati bez problema.

Da bi je mogao direktno puniti moraš prvo primiti neki iznos
http://www.payoneer.com/PrivateLoads.aspx a puniš je ovako https://load.payoneer.com/

Najbolje bi bilo da ti netko preko PayPala pošalje nešto sitno da imaš za verifikacije i to je to.

Ako odeš preko nečijeg referrala dobiješ 25$. Tako sam ja napravio i praktički imaš besplatnu članariku (da bi dobio novac prvo moraš napraviti 100$ prometa) pa javi ako si zainteresiran.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 15:00   #92
Dobio sam svoju Payooner karticu danas, odem na bakomat i nudi mi 1600kn maksimalno da podignem u jednoj transakciji?

Nije ko Visa da ima u izboru i 'drugi iznos' pa onda upisem naprimjer 5000kn.
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 15:06   #93
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Kartica ti je vezana za račun. Dakle ako imaš lovu gore možeš je verificirati bez problema.

Da bi je mogao direktno puniti moraš prvo primiti neki iznos
http://www.payoneer.com/PrivateLoads.aspx a puniš je ovako https://load.payoneer.com/

Najbolje bi bilo da ti netko preko PayPala pošalje nešto sitno da imaš za verifikacije i to je to.

Ako odeš preko nečijeg referrala dobiješ 25$. Tako sam ja napravio i praktički imaš besplatnu članariku (da bi dobio novac prvo moraš napraviti 100$ prometa) pa javi ako si zainteresiran.
Ja sam iso preko referrala pa nisma dobio nikakvih 25$, hbg

Sad cu narpraviti load,
a onda jos ne znam kak da napravim "apply for US bank account" i tak nesto, sto je pisalo u emailu.

Pokuso sam loadat, javlja "Private loads are not supported for this card".

Ne kuzim sta sad moram napravit, u zurbi sma, budme poslije, al uglavnom sad imam 0,00 na njoj (nnakon sto sam se bezvezeregistriro preko affiliate linka), i nit je mogu loadat nit mogu ista s njom.

Zadnje uređivanje goranbo : 17.02.2014. at 15:22.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 15:31   #94
A nista naso sam malo vremena pa sam podnio zahtjev za US payment service preko email forme http://www.payoneer.com/emailform.aspx
Zapartnera sma odabro oDesk (premda pojma nemma sta i kak), vidio sam da se ovdje o tom prica.

Joj kak je to tulavo napravljeno, kaj, sad kao imma karticu, a s njom nemrem prakticki bas nista.
I sad opet nekakav zahtjev... pa čekaj...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 16:04   #95
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Ja sam iso preko referrala pa nisma dobio nikakvih 25$, hbg

Sad cu narpraviti load,
a onda jos ne znam kak da napravim "apply for US bank account" i tak nesto, sto je pisalo u emailu.

Pokuso sam loadat, javlja "Private loads are not supported for this card".

Ne kuzim sta sad moram napravit, u zurbi sma, budme poslije, al uglavnom sad imam 0,00 na njoj (nnakon sto sam se bezvezeregistriro preko affiliate linka), i nit je mogu loadat nit mogu ista s njom.
Nemam pojma što si ti radio, ja sam automatski dobio account i sve.

Imaš par postove iznad zašto još ne možeš loadati na karticu.

25$ dobiješ nakon što napraviš 100$ prometa.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 16:06   #96
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Nemam pojma što si ti radio, ja sam automatski dobio account i sve.

Imaš par postove iznad zašto još ne možeš loadati na karticu.

25$ dobiješ nakon što napraviš 100$ prometa.
Pa jel nisi moro davat zahtjev za US payment service?

Mslim dobio sma u kratkom roku pvovratni email od payoneera s popisom sta sve trebam poslat da mi odobre to, US payment service i kerefeke...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 16:08   #97
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post

Mslim dobio sma u kratkom roku pvovratni email od payoneera s popisom sta sve trebam poslat da mi odobre to, US payment service i kerefeke...
Da i to je to
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 12:29   #98
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Da i to je to
Poslao sam to prije par dana i sad nikakav odgovor ne dobivam.

Kolko se čeka?

Ja bi počeo koristiti tu karticu prek paypala prije 1. ožujka aa sad ne znam šta je, dal ih trebam zvat ili šta...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 01:31   #99
Zapeo sam, cekam jos odgovor...
A nikako da uhvatim vremena da ih nazovem

Ne kuzim da li su mi to odobrili ii ne ali mislim da nisu. Nisma dobio nikakav povratni email osim automatksog odgovora da su primili mo zahtjev.

Zanima me, kao i u prethodnom upitu, koliko ste vi čekali na rješavanje ovog koraka (odobravanje US payment service)...

Ne znam, sta da sad radim, ali ovako, bez toga, s karticom ne mogu bas nista.

Na njoj 0$, nemrem je verificirat, a nemrem ni uplatit novce na nju...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 12:49   #100
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Zapeo sam, cekam jos odgovor...
A nikako da uhvatim vremena da ih nazovem

Ne kuzim da li su mi to odobrili ii ne ali mislim da nisu. Nisma dobio nikakav povratni email osim automatksog odgovora da su primili mo zahtjev.

Zanima me, kao i u prethodnom upitu, koliko ste vi čekali na rješavanje ovog koraka (odobravanje US payment service)...

Ne znam, sta da sad radim, ali ovako, bez toga, s karticom ne mogu bas nista.

Na njoj 0$, nemrem je verificirat, a nemrem ni uplatit novce na nju...
Šta će ti US Payment service ako ne primaš neke pare od američke kompanije?

Karticu loadaš putem ovog linka:

https://load.payoneer.com/
Sasha2807 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.