Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2014., 22:40   #1
Skrill Prepaid MasterCard

Pozdrav,
otvorio sam Skrillov račun u kunama za potrebe primanja novca sa microworkersa. Sad na tom računu imam oko 340 kn ali imam velikih problema sa verifikacijom visa electron kartice pa me zanima da li je netko probao koristiti njihovu Skrill Prepaid MasterCard karticu. Godišnja naknada je 10 €, a naknada za isplatu na bankomatu 1,80 € + troškovi konvertiranja valute. Planiram naručiti tu karticu no pročitao sam na nekim drugim forumima da bi valuta na računu i na kartici trebala biti ista (€) kako bi se izbjegli dodatni troškovi konvertitanja valute. Da li je na Skrillu moguće promjeniti valutu i molio bih nekoga tko je probao sve značajke ove kartice da mi kaže da li se isplati koristiti ovu karticu i koliki su okvirni troškovi isplata?
gut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 01:03   #2
Imas ovdje bas Skrill temu. Pisao sam dosta unutra o MasterCardu jer primarno koristim samo nju pa pronadji postove jer mi se stvarno ne da sad opet sve pisat.

Imas i ovdje takodjer pa potrazi.

Valutu racuna ne mozes promijenit nakon sto je prva transakcija vec napravljena. Doduse, postoji mogucnost da kontaktiras support pa da ih nagovoris ali sansa je negdje u rangu dobitka na lutriji. Naravno, ako si VIP to se ne racuna jer, sto veci VIP status, to vise podracuna u raznim i zeljenim valutama mozes imat.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 18:47   #3
Evo samo još imam jedno jedino pitanje:
Uspio sam naći soluciju za ovaj problem. Naime, prebacio sam preostali iznos novca na prijateljev Skrill i zatvorio sadašnji Skrill račun. Sada otvaram novi Skrill račun i uzet ću njihovu Skrill prepaid mastercard karticu pa me zanima da li bi bilo najbolje da kao valutu na Skrill računu odaberem $ jer mi novci sa microworkersa stižu u $, a i mogao bih napraviti njihovu karticu u $? Da li bi pri isplati na bankomatu onda samo plaćao njihovu naknadu od 1.80€ i troškove konverzije iz $ u kn, dakle samo jednu konverziju?
gut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 23:57   #4
Što se tiče podizanja love na bankomatu uvijek plaćaš "fee" od 1.80 eura kako si naveo i trošak konverzije. Ne plaćaš jedino ništa kada u dućanu nešto kupuješ na tu karticu ili preko interneta.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 14:08   #5
Placas taj 1.80€ (u valuti tvog racuna) + Mastercardov fee. Pogledas ovdje kakav je tecaj po kojem ces u konacnici dobit i nemas problema. Btw, taj tecaj je, za $ bar, do sad uvijek bio povoljniji nego tecaj bilo koje nase banke.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 11:29   #6
Može li netko preciznije napisati koliki je točno trošak konverzije?

I da li je taj trošak veći ako želimo podići veći iznos novca? Jer kad se prebacuje online sa skrilla na devizni račun uvijek je 10 eura fee (nešto uzima skrill, nešto banka) bez obzira da li prebacuješ 20 eura ili 200 eura, znači za svaku transakciju 10 eura...
Roger 01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:11   #7
There are many types of prepaid cards are available us. Based upon the need we have to use them. Master cards are available through participating financial institutions and retailers related matters.


Prepaid Card Provider
hivilanmard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 13:15   #8
planiram kupiti paysafe card od 200 ili 500 kn,kako da uplatim to na skrill pošto mi je tamo valuta u eurima?
mr johnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 19:17   #9
Otvori Paysafe card account pa tamo utipkaj kod i onda na Skrillu odaberi opciju da uplatiš sredstva preko Paysafe carda i vodit će te dalje.
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 20:00   #10
Spojio sam skrill karticu na PayPal, i ja sam sada osvojio 50e paypal bon/gift kako ocete. I kada mi dodju te pare na paypal acc i ja bi isao za 5dolara withdraw, i oce li mi sjesti taj novac na tu karticu odnosno na skrill account i dali mogu onda lijepo taj novac podici na bankomatu?
I ima li skrill limit koliko novaca prolazi kroz njihov servis(jer bi ja svakih 150dolara isao podici) a primanja su stalno tako da me ne pitaju da verificiram osobne podatke jer ukratko su lazne..
CreditKid94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 23:09   #11
Novac uplaćen na Skrill je odmah na raspolaganju na kartici ili (mislim na Skrill Mastercard-u)?
lozinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:52   #12
informacija

pozdrav
nadam se da mi netko može dati odgovor na moje nedoumice. Naime, moj problem je što mi je račun u blokadi i pokušavam naći način kako otvoriti račun putem skrill opcije putem kojeg bi mogao plaćati i primati uplate. vidio sam da putem skrill acounta mogu naručiti i skrill prepaid mastercard kojim bi mogao koristiti kod plaćnja online al me mući jedna nedoumica, da li je moguće da ja kao blokirani u našem sustavu, mogu koristiti tu karticu bez da mi i nju stave u blokadu jer sam nedavno uputio pitanje jednoj banci vezano za te prepaid kartice za kupnju putem neta pa mi je rekla da se automatski kod upisa oiba evidentiam kao blokiran subjekt (i ne mogu korisiti master ni visu jer one automatski evidentiraju blokade) ... ili da pojednostavim pitanje....
Da li netko od vas ima blokirani račun u banci ali može neometano koristiti ovaj on line sustav za uplate i isplate i na koji način?
maja0123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 21:06   #13
Quote:
maja0123 kaže: Pogledaj post
pozdrav
nadam se da mi netko može dati odgovor na moje nedoumice. Naime, moj problem je što mi je račun u blokadi i pokušavam naći način kako otvoriti račun putem skrill opcije putem kojeg bi mogao plaćati i primati uplate. vidio sam da putem skrill acounta mogu naručiti i skrill prepaid mastercard kojim bi mogao koristiti kod plaćnja online al me mući jedna nedoumica, da li je moguće da ja kao blokirani u našem sustavu, mogu koristiti tu karticu bez da mi i nju stave u blokadu jer sam nedavno uputio pitanje jednoj banci vezano za te prepaid kartice za kupnju putem neta pa mi je rekla da se automatski kod upisa oiba evidentiam kao blokiran subjekt (i ne mogu korisiti master ni visu jer one automatski evidentiraju blokade) ... ili da pojednostavim pitanje....
Da li netko od vas ima blokirani račun u banci ali može neometano koristiti ovaj on line sustav za uplate i isplate i na koji način?
Nisam u blokadi, ali mislim da ovdje napisano nema baš sve smisla.

Pitanje je koji podaci se daju skrillu, jel baš treba oib?

Recimo ja sam dobio mastercard payoneer i tražen je bio samo broj osobne čisto da se ima evidencija. I mislim da nije baš olaka procedura blokirati strani račun kao naš domaći.

I ne vjerujem da ima bilo kakav automatizam jer definitivno nije isto domaći račun i strani račun.

Ne bih uzeo referentnim onime što kažu službenici u banci jer nisu oni baš u toku sa svim mogućnostima koje se danas pružaju.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 09:12   #14
informacija

Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Nisam u blokadi, ali mislim da ovdje napisano nema baš sve smisla.

Pitanje je koji podaci se daju skrillu, jel baš treba oib?

Recimo ja sam dobio mastercard payoneer i tražen je bio samo broj osobne čisto da se ima evidencija. I mislim da nije baš olaka procedura blokirati strani račun kao naš domaći.

I ne vjerujem da ima bilo kakav automatizam jer definitivno nije isto domaći račun i strani račun.

Ne bih uzeo referentnim onime što kažu službenici u banci jer nisu oni baš u toku sa svim mogućnostima koje se danas pružaju.


puno hvala na odgovoru!!
Ja sam pomoću paysafa bona naručio skrill prepaid mastercard pa ćemo sad vidit kako će ići dalje. Da li je moguće tu karticu povezat sa pay palom? Ako da može mi netko neći na koji način i kako primim onaj sigurnosni kod za pay pal?
maja0123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:38   #15
Otvorio sam Skrill račun i dobio njihov Master. Danas i jučer sam obavio i prve kupovine tipa - Konzum, Kaufland, Tisak. Sve ide za 5. Interesira me gdje pogledati (ako se može) trošak tih plaćanja? Kako se mijenja (račun mi je u eurima) u kune, trošak kupnje na kartici i slično, Ima li to na Skrilovoj stranici i ako da nakon koliko dana?
lozinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 17:46   #16
Računi se vide na mom mailu nakon dan,dva. Sve funkcionira za pet i nigdje mi nije odbijen Skrill Master.
lozinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 00:19   #17
upit

Quote:
lozinka1 kaže: Pogledaj post
Otvorio sam Skrill račun i dobio njihov Master. Danas i jučer sam obavio i prve kupovine tipa - Konzum, Kaufland, Tisak. Sve ide za 5. Interesira me gdje pogledati (ako se može) trošak tih plaćanja? Kako se mijenja (račun mi je u eurima) u kune, trošak kupnje na kartici i slično, Ima li to na Skrilovoj stranici i ako da nakon koliko dana?
Mozes mi reci jesi kad ti je dosla kartica dobio odmah odobreni limit za koristenje tj kupovinu i ostalo?
Blade1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 07:12   #18
Možete li mi molim potvrditi da li Skrill karticom mogu dizati npr sa bankomata PBZ, Zaba ili bilo koja druga banka?? Imam problema da mi prilikom svakog pokušaja dizanja kaže Incorrect PIN, ali ja svaki puta ukucam točan PIN, tj. PIN koji sam posebno dobio poštom!!
Hvala
marko1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 13:26   #19
Mozes, ali i mene nesto zajebava u zadnje vrijeme s tim da ne kaze incorrect PIN vec da transakciju nije moguce izvrsiti. I onda nakon podosta pokusaja (na istom bankomatu) - prodje bez problema
Jedino me HYPO (jos uvijek) ne trolla, sve ostalo radi random problem.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 00:07   #20
U Francuskoj je u svakom dućanu odbijena kartica, ne znam zašto. Druge kartice normalno prolaze.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.