Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2016., 18:54   #1
Ja u PBZ-u imam žiro račun povezan sa PayPal računom. Računu pristupam pomoću Visa electron kartice (mislim da baš ta mora i biti, ako je želiš povezati sa Paypalom). Žiro račun je otvoren u svrhu studentske stipendije. Već dvije godine ne primam stipendiju, a godinu dana nisam student i još nitko iz banke nije pitao za što koristim račun nakon faksa. Nikakvu naknadu nisu uzimali za održavanje računa, osim pri verifikaciji kartice za PayPal, ali taj novac je vraćen. Koristio sam i uplate i isplate na račun s PayPala, i osim 5$ naknade PayPalu pri povlačenju novca na račun, nikakvih drugih naknada nemam.
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 00:44   #2
I mene zanima ovo, pa da ne otvaram novu temu: Da li mogu paypal prebaciti s žiro računa na svoj tekući ili devizni ?

Razlog: brine me porezna, a pročitah da je tekući kolko-tolko sigurniji od žiro računa ? Imam prihode od online zarade, no kako ne zarađujem ni dovoljno da platim režije i namirnice i živim od ušteđevine, jednostavno si ne mogu priuštiti dati im polovicu toga + ni ne znam kako jer mi djeluje kao horor to srediti, pa bi htio barem ne upasti u probleme dok nemam ikakve šanse da se izbavim novčano.
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 22:59   #3
Možeš, osobno imam linkan tekući PBZ-a na PayPal.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 17:47   #4
Koji račun je najbolje povezati s PayPalom? (kunski/devizni/koja banka?)
Bio bih zahvalan ako bi netko podijelio svoja iskustva/informacije koje ima
tom0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 01:40   #5
Možda čak i devizni da ti paypal ne radi konverziju novaca u kune nego tvoja banka s boljim tečajem.

Koja banka, PBZ?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 09:19   #6
Znači i žiro i tekući dobro funkcioniraju s PayPalom u PBZ-u?
Kartica mora biti Visa electron?
tom0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 15:27   #7
da i da
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.