Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2006., 13:07   #41
Quote:
shaahab kaže:
ah...
ima i na jakuševcu 5X jeftinije...
Iste su i kod Peveca ili u nekom drugom dučanu...sve ti je to isto..samo drugo pakovanje
shaggy000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2006., 09:57   #42
odi vidi u metro...
baracuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 00:20   #43
osjećam da me niste razumjeli..
kada sam stavio pod navodnike riječ ¨jednostavno¨, nisam mislio na ovu ponudu tuš-kabina u pevecu, bauhausu itd.

htio bih da je jednostavnog izgleda ali i da ima dobru kvalitetu, no nema veze mislim da sam našao..
kupio sam keramičku tuš-kadu , a deblje staklo s krom nosačima ću raditi po naruđžbi.
shaahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 00:21   #44
Quote:
baracuda kaže:
odi vidi u metro...
bio sam .... slaba ponuda...
shaahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 22:08   #45
probaj u ilici kolpa san to ti je u vrapcu
zmija6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 11:17   #46
mi smo cijelu kupaonicu kupili u margoru (nakon pretrazivanja svih mogucih ducana!!).. ducane imaju u ul. cvijete zuzoric,grada mainza i negdje u vel gorici..imaju sve,od skupog do jeftinog,izuzetno su susretljivi,sve ti pokazu,izvuku gomilu kataloga...i jos smo dobili 20% popusta..htjeli smo sam 2 kvadrata onih skupih mozaika i nije bilo nikakvog beda,narucili su nam i stiglo je za rekordnih tjedan dana..stvarno ih preporucam
__________________
direct action gets satisfaction
bruant is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 12:14   #47
Tuš kabina

Dali netko ima kakvih iskustva s ovakvom tuš kabinom koja se nalazi u Metrou.
Attached Images
 
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 23:51   #48
Tuš kabina - METRO

ima li tko iskustva s hidromasaznom tus kabinom iz Metroa, oko 3000kn. Ne ocekujem previse od te masaze, ali mi se svidja kako to sve izgleda, a i nije puno novaca, tj. u granici onog sto mislim izdvojiti za novu tus kabinu.
tona07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 13:36   #49
ako je kupis, za 6mj do godinu dana ces je bacit van! garantirano!
kao prvo, te kabine nemaju svoju pumpu vec je sve na pritisak vode (znaci, na masazu zaboravi), zatim, oni masazni sustavi su plasticni, oblozeni nekakvim zeljezom koje hrđa nakon par mj (ne ocekuj za te pare kvaliteni sustav)., a ono najbitnije je sto te jeftine tus kabine nemaju sustav za prociscavanje od kamenca, a da ti samo napomenem, samo taj sustav koji se naknadno ugradi kosta između 600-1000 eura (to vec imaju ugrađene kabine koje kostaju od minimalno 20000 na dalje) van hrvatske, za cijenu ovdje ni ne pitaj. da ne pricam o ventilaciji u tim kabinama koja je katastrofalna

ne kostaju masazne tus kebine bezveze 20000kn, sve ispod 10000 je "made in kina", za 12-15 se nađe ok. samo za primjer.. obicna tus kabina, sa kaljenim staklom, 90x90 od kolpasana kosta 4000kn.. samo tus kabina, a traje dozivotno, sad si zamisli koja je kvaliteta hit jeftinjaka.

sve koje poznajem da su kupili te jeftine masazne kade su je izbacili za godinu dana, jer vise nije bila u funkciji.

a jos jedan podatak.. te kabine se iz kine nabavljaju za stotinjak eura i manje.. pa sad ti procjeni koliko to vrijedi

za 3000 kupi obicnu, od kolpasana, koji je no1 u kvaliteti imat ces kabinu dozivotno
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 21:06   #50
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
ako je kupis, za 6mj do godinu dana ces je bacit van! garantirano!
kao prvo, te kabine nemaju svoju pumpu vec je sve na pritisak vode (znaci, na masazu zaboravi), zatim, oni masazni sustavi su plasticni, oblozeni nekakvim zeljezom koje hrđa nakon par mj (ne ocekuj za te pare kvaliteni sustav)., a ono najbitnije je sto te jeftine tus kabine nemaju sustav za prociscavanje od kamenca, a da ti samo napomenem, samo taj sustav koji se naknadno ugradi kosta između 600-1000 eura (to vec imaju ugrađene kabine koje kostaju od minimalno 20000 na dalje) van hrvatske, za cijenu ovdje ni ne pitaj. da ne pricam o ventilaciji u tim kabinama koja je katastrofalna

ne kostaju masazne tus kebine bezveze 20000kn, sve ispod 10000 je "made in kina", za 12-15 se nađe ok. samo za primjer.. obicna tus kabina, sa kaljenim staklom, 90x90 od kolpasana kosta 4000kn.. samo tus kabina, a traje dozivotno, sad si zamisli koja je kvaliteta hit jeftinjaka.

sve koje poznajem da su kupili te jeftine masazne kade su je izbacili za godinu dana, jer vise nije bila u funkciji.

a jos jedan podatak.. te kabine se iz kine nabavljaju za stotinjak eura i manje.. pa sad ti procjeni koliko to vrijedi

za 3000 kupi obicnu, od kolpasana, koji je no1 u kvaliteti imat ces kabinu dozivotno
Jel ti radis u jednoj od trgovina koja prodaju sanitariju ili ovo pricas iz iskustva svojih poznanika ? Rekoh da na masazu ne racunam, kaljeno staklo plastika naokolo, neznam sta se tu moze pokvarit jedino sto mi moze biti sumnjivo je ta pipa odnosno tus, tj. mogucnost zamjene ako se pokvari, bez sustava protiv kamenca i ventilacije u kabini sam zivio 30 godina pa mislim da mogu i dalje I btw. opet mi je bar 2x ljepsa od te kolpasan za iste novce
tona07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 21:18   #51
ne radim u trgovini, ali znam o tome dosta, imam prijatelje koji rade, a i opcenito znam :-)
ako ti se tus pokvari, a hoce brlo vjerovatno jer ce ga kamenac pojest (pogotovo zbog nase vode koje je dosta tvrda), ne mozes ga zamijeniti, moras vaditi cijeli sustav, a to kosta ko cijela tus kabina. ako ne racunas na masazu onda si kupi obicnu polukruznu tus kabinu, koja je ista kao i masazna samo nema sve te gluposti po sebi. sta ce ti onda masazni sustav? samo ces probleme imat, jer ce ti se stalno nes kvarit, mozda ti to sada ne smeta, ali ce se s vremenom poceti. bolje novac uloziti u nesto sto ce trajati

vjerujem da ces ipak pozeljeti nekad i iskoristiti taj masazni sustav, a on ti nece pruzati ono sto bi zelio, pa ce te i to zivcirati, pricam iz iskustva mnogih drugih

sto se tice sustava protiv kamenca, vjerujem da si do sada bez toga zivio, a pretpostavljam da nikad nisi imao masazni sustav pa ti to za kamenac nije ni trebalo, a kad imas masazni sustav to itekako treba
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 17:13   #52
evo ne želim otvarat novu temu...

Na ovom podforumu je kaos kao i na hr tržištu nekretnina

Što bih trebao znati kod kupnje tuš kabine?
Plastike ne dolaze u obzir, ali postoji više vrsta stakla- kaljeno, ovakvo, onakvo... Dajte mi to malo objasnite, please.
Je li bolje uzet onu sa kliznim vratima ili onu s vratima koja se otvaraju prema van? Mislim ak su kotačići metalni - zahrđat će; (a oko bilo kakvih će se skupljat prlljavština ili se varam )...
Postoje li neki premazi za staklo sa unutarnje strane - tak da voda fino sklizne nakon kondenzacije, a ne ostaje na staklu?
mike1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 10:39   #53
masažne tuš kade iz metroa

Molim vas da mi kažete ako netko ima iskustva sa MTkadama iz Metroa! U posljednjoj akciji ih ima za 3000 kn, izgledaju sasvim ok, strah me jedino da li se te mlazice, ima ih ukupno 8, začepe od kamenca, da li se to može servisirati...sve ostale varijante npr. kolpa-san i ostalo je juuhuhu skuplje...pomozite oko ove dileme! PS. U najmanju ruku da sve crkne ostaje mi tuš pa u ruku i polivaj se !
solara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 12:37   #54
to ce ti radit 6mj do godinu dana i to vrlo lose, to je smece, aj sam to skoro kupio, ali kada sam saznao da se to uvozi za 100 eura iz kine i kakve je kvalitete i rok trajanja kupio sam za 3500kn od kolpasana obicnu kabinu koja ce mi trajat vjecno
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 12:38   #55
e pa ja sam se ipak odlučila kupiti masažnu u Metroa, izgleda mrak ima blago zatamnjena stkla s plavičastim odsjaem....pa bumo vidli. Ako nam se oči ne nakose, dobro je! bar ću vam napisti iz prve rue da li je škovaca ili nešto vridi!
solara is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 16:17   #56
tuš kabina

imam jako malu kupaonu..
izbacili smo kadu i stavili tus kabinu s jeftinim pomicnim vratima koja izgledaju ocajno.

e sada, jel netko zna.. dali mogu umjesto tih vrata staviti staklene stijene.. jedna fiksna a jedna pomicna ??

ima li tko kakvu ideju??
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 17:50   #57
Ja sam u jednom hotelu vidio ovako.
Konstrukcija koja se stavlja uokolo, na kadu i zidove i gore, a vrata se otvaraju prema van normalno. Malo više od pola vratiju je fixno a malo manje od pola je pomično kao vrata cijela od prexiglasa bez metalnih rubova. Ovaj fiksni dio je imao samo malu lajsnu s gumom.

To je izgledalo savršeno. Možda upravo ono što ti želiš- kombinacija čistog stakla (u biti pleksiglasa) i kabine.

To nisam vidio tu ali ne znači da nema. Pogledaj po feroterm petrokov i takvi.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 17:51   #58
kaj se montaže tiče ovo kaj sam ja vidio je bilo samo zatiplano i silikonirano tako da vjerujem da se na sve može postaviti...
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 17:52   #59
jel misliš na nekaj ovakvog?
http://www.kolpasan.si/cro/tuskabine/c1350/o-3
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 13:26   #60
vauu..ovo izgleda mrak.. tako nekako sam si i ja zamislila...
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.