Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2006., 04:16   #21
sutra izazivam el tomu...imam pik na fizičare....
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 12:57   #22
Quote:
ilbestione kaže:
upravo sam spusil jednu od imagoodboy-a
dvije
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 14:05   #23
Registrirana. Ajme, jesu ga iskomplicirali s registracijom.. ja sam, inače, ili na yahoo ili BlitzInu..
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 14:08   #24
A nick isti kao na forumu ili?

A to registriranje omogućuje da se riješi problema sa klonovima i sl koje mi ovdje imamo.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 14:33   #25
Je, isti.. ja već igram, hehe, pa isto je kao i na BlitzInu.. samo malo jači rating dobiješ.. ne znam kako oni računaju.. gnotify ću sad srediti..

PLIZ, pliz, pomoć.. kako da se ubiju one dosadne ponude za nove igre koje konstantno šibaju u onoj glavnoj konzoli.. našla sam samo da se shouts mogu killati, ali ovo one.. gdje se može reducirati što će se vidjeti u toj glavnoj konzoli?

Zadnje uređivanje Phepheronca : 22.04.2006. at 16:55.
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 17:28   #26
igra li iko?

danas sam se izjednacio u standardnom sad imam 1:1 dok blica vise necu ni igrati tek 1:5 pobjeda
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 17:33   #27
Set seek 0 je varijabla, ajd konačno.. ja igram.. ali samo blitz..
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 18:24   #28
Quote:
El Tomo kaže:
Ako netko trazi sparing partnera za napucavanje vrece za boks.... Nisam sah vec igrao godinama, a i nemam s kime.

BTW, zasto se Stipe23 zove StipeDvaPet? Je li covjek porastao???

Pa kaj ti to nije očito.

Mjerio sam opet prije dva tjedna i vidio da mi je kara u razdoblju nakon registacije na forum.hr porasla za još 2 cm.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 18:51   #29
Tko je online?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 20:17   #30
Ja bi igrao ali ovo je too much.

The email - [email protected] - allows multiple email addresses.
We are extremely sorry but after huge problems with people using free email-addresses, we have been forced to deny registrations using such email-addresses.
Email addresses that are freely available from the web (such as Hotmail, Yahoo, and NetZero) are not allowed here in the automatic registration system contact an administrator online if you have no other address to register with.
Cocaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 20:26   #31
To je i meni smetalo u početku ali to isto tako radi da nema problema sa klonovima i trolovima. Jer dobit novu ne free adresu košta puno truda. Ovo je odlično
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 20:59   #32
ja sam Sesvete, nisam dugo igro šah a i nemam s kime a i neznam, pa se možete vježbat na meni.
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 00:45   #33
Zasto ne Yahoo Chess?
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 01:49   #34
Zato što smo se ovo dogovorili i stvar ima puno bolju kontrolu nego yahoo.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 01:55   #35
Jel se mogu osnivat ekipe?
Filippo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 10:46   #36
Quote:
Cocaine kaže:
Ja bi igrao ali ovo je too much.

The email - [email protected] - allows multiple email addresses.
We are extremely sorry but after huge problems with people using free email-addresses, we have been forced to deny registrations using such email-addresses.
Email addresses that are freely available from the web (such as Hotmail, Yahoo, and NetZero) are not allowed here in the automatic registration system contact an administrator online if you have no other address to register with.
Jučer čovjeku Cocainu napišem ovdje prijateljski/poznanički da slobodno uzme adresu od Iskonovog net.hr-a i preko te se adrese logira na freechess, da bi mi AxMi-24 obrisao tu poruku pod nevjerojatnim izgovorom da "ne širim okolo da net.hr nije blokiran". Ne mogu vjerovati. Koja paranoja. Koja drama. I mislim, koga briga?

Prvo, sumnjam da su Cocaine i ostali baš toliko neinteligentni da i sami neće probati ovu moju usputnu i bezazlenu sugestiju da uzmu besplatnu email adresu na bilo kojem hrvatskom siteu. Drugo, sve i da se radi o potencijalnom zlupotrebljivaču freechess.orga, kakve veze AxMi-24 ima s tim? Jel on neki cyber-policajac koji se brine za dobrobit stranih chess-servera? Jel ga freechess plaća za ovaj plemenit čin brisanja potencijalno opasnih poruka po hrvatskim forumima?

Koje razočaranje.

Očekujem dvije riječi..
1.) pogriješio
2.) sam


sam pogriješio? Happy sada? I onako ako bude sranja sa tih mail adresa će ih sve skupa blokirat.

Zadnje uređivanje Phepheronca : 23.04.2006. at 11:28.
 
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 11:03   #37


edit: ocemo neki IMF turnir organizirati da vidimo kakav je ko unutar tima?

edit: heheh ocemo revans uskoro?
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 17:40   #38
Steta sto nije na Yahoo jer tamo sam se vec navikao... ali ajde instalirat cemo taj 'oficijelni' sah pa bumo vidli...

ultranewcomer

//ps. obicni je bio zauzet
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 18:55   #39
Ma, yahoo je pljuga za ovaj server, tamo sam 1500-1600 uredno i bez napora, a ovdje jedva 1300-i-nešto na blitzu..

Usput, koristim ovu priliku da pozdravim suigrače!
 
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 18:56   #40
a turnir ce valjda bit jednom...

illbestione, ja san sad online...a tebe nema...
ima bit da se bojis

a gledajte ovo
__________________
stvarnost je samo iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola

Zadnje uređivanje heheh : 23.04.2006. at 20:08.
heheh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.