Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2013., 15:59   #7961
i jos jedno pitanje....jel se neko operirao kod dr Nina Vidasa?
lukaXXkralj is offline  
Old 28.04.2013., 18:59   #7962
Quote:
Maya_78 kaže: Pogledaj post
u pravilu (najčešće), nakon koliko dana se skidaju tamponi?
ako je u pitanju estetska korekcija nakon tjedan dana,a ako je i funkcionalna operacija i duže.Međutim to ti također ovisi i do doktora,ne rade svi isto.
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Old 28.04.2013., 19:13   #7963
actually, tamponi najčešće idu van nakon tri dana, otprilike. ima ih koji vade nakon 2, ima ih koji vade nakon 4 - više od toga je vrlo rijetko
tanveer is offline  
Old 28.04.2013., 21:12   #7964
nemrem editat gornji post ali da,pogriješila sam,pomješala sam kalup i tampon
Ja sam tampon vadila odmah sljedeći dan nakon esteske operacije ali sam čitala po forumu ovom da se nakon zahtjevnijih funkcionanih operacija skidaju i nakon tjedan dana,ali to varira od doktora do doktora,ne pridržavaju se svi istog...
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Old 28.04.2013., 22:06   #7965
Quote:
Shawty kaže: Pogledaj post
ako je u pitanju estetska korekcija nakon tjedan dana,a ako je i funkcionalna operacija i duže.Međutim to ti također ovisi i do doktora,ne rade svi isto.
Ne, ne i ne!
Ništa od navedenog, ni slučajno. Tako se možda radilo prije 20 godina, ako i tada.. Obično nakon 2 dana, maximalno 4, neki npr. dr.Glušac odmah dan nakon operacije.
Ja sam vadila nakon 2 dana i jedva sam dočekala. Ne znam kako bih izdržala više dana s tim..
dalinda mica is offline  
Old 29.04.2013., 00:22   #7966
Quote:
dalinda mica kaže: Pogledaj post
Ne, ne i ne!
Ništa od navedenog, ni slučajno. Tako se možda radilo prije 20 godina, ako i tada.. Obično nakon 2 dana, maximalno 4, neki npr. dr.Glušac odmah dan nakon operacije.
Ja sam vadila nakon 2 dana i jedva sam dočekala. Ne znam kako bih izdržala više dana s tim..
ispravila sam se odmah post ispod,nema potrebe za takvom reakcijom
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Old 29.04.2013., 03:36   #7967
i jel se može recimo odmah platit nekih 5-6 tisuća kuna,a ostalo na rate?
lukaXXkralj is offline  
Old 29.04.2013., 06:45   #7968
to ti je najbolje vidjeti s doktorom kod kojeg želiš radit
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Old 29.04.2013., 11:47   #7969
Quote:
lukaXXkralj kaže: Pogledaj post
i jel se može recimo odmah platit nekih 5-6 tisuća kuna,a ostalo na rate?
Ovisi od doktora do doktora, ja sam mogla ili sve u gotovini ili na rate. Al' da, kao što je već netko rekao, najbolje je da pitaš doktora.
NuriaM is offline  
Old 29.04.2013., 16:01   #7970
Quote:
Maya_78 kaže: Pogledaj post
u pravilu (najčešće), nakon koliko dana se skidaju tamponi?
ja nisam tampone imao ni 12 sati
sad fag is offline  
Old 29.04.2013., 17:44   #7971
Quote:
LilieMarlen kaže: Pogledaj post
ja sam na početku 9. mjeseva operirala nos. imala sam devijaciju. nos inače izgleda odličnog,mali nos,pravilan,bez grbe bez ičega. samo ta devijacija zbog koje nisam mogla disati i malo mi je nos vukao u stranu. evo danas,dva ipo mjeseca nakon operacija ja počinjem imati udubinu po sredini nosa,i nos jače ide u stranu. naravno udubina je na onoj OD koje nos ide.
zvat ću doktoricu koja me operirala,ić ću na pregled..ali ovako,prema vašim iskustvima šta je moguće da mi se događa sa nosom? neko propadanje hrsvakice,nešto? mene hvata panika jer ja stvarno nemam kad ić na novu operaciju!
kod koje doktorice si operirana??
PLAVILEPTIR22 is offline  
Old 29.04.2013., 17:53   #7972
bok ljudi...
jedno pitance imam za vas;dali je tko operirao nos kod dr rozite gulić,i kakva su vaša iskustva,naime nakon totalno sfušanog nosa prilikom 1. op. nosa,sada tražim tko če ga popraviti.
PLAVILEPTIR22 is offline  
Old 29.04.2013., 20:15   #7973
Quote:
PLAVILEPTIR22 kaže: Pogledaj post
bok ljudi...
jedno pitance imam za vas;dali je tko operirao nos kod dr rozite gulić,i kakva su vaša iskustva,naime nakon totalno sfušanog nosa prilikom 1. op. nosa,sada tražim tko če ga popraviti.
Gdje si bila na prvoj operaciji? I da li si bila kod dr. Uglešića na pregledu?
krunac_5 is offline  
Old 30.04.2013., 00:53   #7974
pošto mi nisu ništa rekli na kontroli nadam se da zna neko od vas.. ugl.nakon koliko od operacije se može ronit i normalno ić na more..
proslo je malo vise od mjesec dana od operacije i danas mi je ispao zadnji konac.. oteklina skoro pa nema.. tj.neprimjetne su meni al doktor kaze da su jos tu
operirana is offline  
Old 30.04.2013., 14:38   #7975
More je prirodna fiziloška otopina i poželjno je roniti. Doktor je meni rekao da ovo ljeto što više ronim. Meni je isto tako mjesec i pol od operacije i mislim da bih mogla roniti bez frke mada imam još dosta šavova u nosu (samo što mi je još hladno )
dalinda mica is offline  
Old 30.04.2013., 22:02   #7976
Dakle ja imam devijaciju nosa i ne mogu disati na jednu nosnicu... doktor me poslao na jos jedan pregled, ali je rekao da cu gotovo sigurno morati na operaciju... e sad bi zelio preporuku za doktora koji mi nece sfusat nos, eto samo da me se rijesi, nego da ce korektno obavit posao. Spreman sam otic u bilo koju bolnicu, samo da mi se to korektno rijesi. I koliko ste cekali od nalaza do operacije??
hrco1908 is offline  
Old 02.05.2013., 11:34   #7977
Quote:
krunac_5 kaže: Pogledaj post
Gdje si bila na prvoj operaciji? I da li si bila kod dr. Uglešića na pregledu?
Nisam još bila kod uglešića; ali planiram; koliko sam čula on je majstor za popravke; i nadam se da če i meni moči pomoći. Gdje si ti operirao/la??
PLAVILEPTIR22 is offline  
Old 02.05.2013., 12:57   #7978
Quote:
PLAVILEPTIR22 kaže: Pogledaj post
Nisam još bila kod uglešića; ali planiram; koliko sam čula on je majstor za popravke; i nadam se da če i meni moči pomoći. Gdje si ti operirao/la??
Nisam bio još na operaciji, bio sam kod Uglešića na pregledu, ali nije me baš dojmio jer jako malo govori i reko mi je da će možda biti potrebne 2 operacije. Ići ću kod još nekog doktora, samo ni sam neznam kojem.
krunac_5 is offline  
Old 02.05.2013., 16:20   #7979
ja imam jedno blesavo pitanje. idem na operaciju u vinogradsku u ponedjeljak. trebam doci u 9. ne znm jel sa svim stvarima prvo trebam doci na odjel ili ja trebam negdje napraviti upis prvo? jeste vi dosli odmah sa svim stvarima....mal mi je nezgodno jer slijecem ujutro i dosla bi s koferom kojeg cu i tak koristiti u bolnici jel to bed?? i sto sa stvarima kad odes u intenzivnu....idu s tobom ili?? jel imaju oni nekakv sef? ne bi bas htjela ostavit lAptop solo tamo....
hvala
__________________
never break a promise you made to yourself, and always follow your morals
slronhill is offline  
Old 03.05.2013., 01:00   #7980
Quote:
slronhill kaže: Pogledaj post
ja imam jedno blesavo pitanje. idem na operaciju u vinogradsku u ponedjeljak. trebam doci u 9. ne znm jel sa svim stvarima prvo trebam doci na odjel ili ja trebam negdje napraviti upis prvo? jeste vi dosli odmah sa svim stvarima....mal mi je nezgodno jer slijecem ujutro i dosla bi s koferom kojeg cu i tak koristiti u bolnici jel to bed?? i sto sa stvarima kad odes u intenzivnu....idu s tobom ili?? jel imaju oni nekakv sef? ne bi bas htjela ostavit lAptop solo tamo....
hvala
Najprije dođeš na ORL šalter(gornji ulaz), prijavis se te te posalju na 2. kat (donji ulaz u zgradu) da te smjeste u sobu. Potom cekas cca 13-14 sati da ti mladja sluzba uzme status i anamnezu te da porazgovaras sa anesteziologom bolnice da procijeni koju trombofilaksu trebas i sl. U principu stvari ne idu sa tobom, u jedinici intenzivne si cca do slijedeceg jutra kad te vrate u sobu. Odjel je zatvorenog tipa tako da nije bas lako za doci izvana a osobito kad se sece jos hrpa sestara po odjelu ili naleti i neki lijecnik. Sefa nema, ali wireless postoji. Stvari ostaju u principu u maticnoj sobi u koju si primljena jedino ako bas treba neku rosadu izvesti zbog broja pacijenata na odjelu moguce da te prebace ali je to rjedje dogadjanje.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.