Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2011., 21:18   #121
Mogao bi i Mauricio Islas-završio Emperatriz i sjajan je glumac, kao i Mauricio Ochman....
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:35   #122
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
sta ima tako posebno u njemu da ga zovu kao protagonista a drugi puno bolji od njega nemaju tu priliku
hm... ni meni to nije jasno

Quote:
TheLaki12 kaže: Pogledaj post
Npr. Valentino Lanus?
ne znam, ne vidim ni njega sa Silvijom

nadam se da će na kraju protagonico ipak dobiti Sebastian R!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:47   #123
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Hhah ne Nato uopće ne znamo, daj nam pojasni A tko zna, možda ti se i ispuni želja pa opet budu glumili zajedno. Koji bi im to bio put, 4.-5.?
Bio bi im 4. gdje su glavni par a 5. da glume zajedno. U jednoj nažalost Serđica nije osvojio Silvino srce, samo mi nije jasno kak mu to nije pošlo za rukom . Bila je očito mlada i luda

A kad pričamo "ozbiljno" i ja dalje navijam za Rullija. On mi je definitivno najdraža i najbolja opcija..ako ostavimo sanjarenja i potajne želje po strani
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 22:11   #124
Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Mogao bi i Mauricio Islas-završio Emperatriz i sjajan je glumac, kao i Mauricio Ochman....
Islas još uvek snima svoje telenovele za Aztecu, a to nije Emperatriz vec Cielo Rojo.
Ochmann je meni se čini bliži da se kao i Brown i Juan Alfonso priključi Azteci.

Ne znam zašto mislim da ako Rene S. bude negativac da će Silvijin par biti neko mlađi od Renea, npr pomenuti Elias, De La Fuente ili neko treći
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 01:02   #125
Quote:
TheLaki12 kaže: Pogledaj post
Islas još uvek snima svoje telenovele za Aztecu, a to nije Emperatriz vec Cielo Rojo.
Ochmann je meni se čini bliži da se kao i Brown i Juan Alfonso priključi Azteci.

Ne znam zašto mislim da ako Rene S. bude negativac da će Silvijin par biti neko mlađi od Renea, npr pomenuti Elias, De La Fuente ili neko treći


Moj lapsus za Emperatriz...stalno je mešam sa Cielo rojo...Izvinjavam se.....


De La Fuente bi onda bio dobar izbor....
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 16:46   #126
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Sergio Basanez... . Mislim da svi znate zašto ja stavljam ovaj . Istina da je on na Azteci ali čini mi se da mu je sad istekao ugovor kako je snimio A Corazon Abierto. Al nisam sigurna jel smije preći na drugu tv kuću dok mu se serija koju je snimio emitira na toj???
...Isuse Kriste..... Iz tvojih usta, u Božje uši...ali doslovno... Joj što ih obožavam... Bio bi to početak kraja..ooo da...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 16:50   #127
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post

Tako je Nato trk na Televisu i sprijeciti taj uzas necemo Cimarra

Radije Zurita nego ovaj divljak
..... Kaj će mi taj klipan od Cimarra..?
....definitivno bih i ja na Silvijinom mjesto odustala od uloge da moram glumiti s tom rugobom..(pardon..ako ima nekoga ovdje tko ga obožava..)...
...stvarno ne kužim što ljudi vide u njemu...i zašto stalno ON NA EKRANIMA...aa....
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 16:57   #128
Sumnjam da itko obožava Cimarra na forumu Definitivno najgori protagonist što se pojavio u telenovelama (da, čak je i Yaneza prošao )
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 20:48   #129
Sergio, definitivno. Da sad kad se vratio sa snimanja, šta nebi, možda čak Silvijica predloži producentu ?
Mauricio Ochmann bi mi bio isto super par za Silviju, a od Sexo debil nije ništa snimao
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 21:10   #130
Ne bi bio los odabir Valentino Lanus
bili bi lijep par
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 21:40   #131
..ma ja i dlaje čuvam svoj glas za Sergija...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 00:09   #132
Sumnjam da ce biti Sergio u igri

ja navijam za Rullia ili Lanusa

a ni Cristian de la Fuente nije los
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 00:39   #133
Sergio je samo u mojim tj. našim snovima hahhaha..previše je tu "otežavajućih okolnosti" haha. Em nije Televisin..znači trebalo bi na brzinu rješavati ugovor. Em mislim da su u ovom trenutku "pregovori" s glavnim protagonicom već trebali doći u jednu finalnu fazu. Sigurna sam da Moreno već ima svog asa u rukavu samo nas malo drži u neizvjesnosti..ili završava pregovore.
A i treća stvar...bojim se da taj film Silvia y Sergio nažalost više ne budemo gledali. Oni se obožavaju ovako...ali Silvia je izjavila da misli da su oni kao par svoje već "dali". Jedino se nadam eto da bi se mogla predomisliti zbog toga što je napravila između 3 novele s drugim protagonicom pa se možda i ona "poželila" svog Serđice
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 00:47   #134
A kakva je povezanost između Sergia i Silvača u RL? Best frendovi ili nešto više? Sad me sram što nemam pojma kakv je Silvijin bračni status, a njen sam fan

Inače, tko bi uopće još mogao ući u igru za glavnog glumca? Nekako imamo premalo podataka o tome, nemoguće da su samo Rulli i de La Fuenete u igri?
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 15:39   #135
Bračni status; single. A povezanost; Best frendovi "za javnost" hahaha po mojoj teoriji. Previše je meni tu kemije i emocija da ne zamišljam da tu ima još nešto "više" od čistog prijateljstva. A nekad davno su bili par..doduše samo par mjeseci ali ipak. Ja se u ovom slučaju čvrsto držim onoga...gdje ima dima..ima i vatre ahahh

Bit će sad još najbolje kad ne bude ni Rulli ni De La Fuente nego netko sasvim deseti..hahah. Iako možda i bolje ovako što se ne daje ne znam ni ja koliko imena u javnost.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 16:33   #136
Mada znam da su šanse nikakve i ja se kao Nata nadam da će Basanjes dobiti ulogu...Dobar glumac...nemam ništa protiv njega...
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 22:11   #137
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Bračni status; single. A povezanost; Best frendovi "za javnost" hahaha po mojoj teoriji. Previše je meni tu kemije i emocija da ne zamišljam da tu ima još nešto "više" od čistog prijateljstva. A nekad davno su bili par..doduše samo par mjeseci ali ipak. Ja se u ovom slučaju čvrsto držim onoga...gdje ima dima..ima i vatre ahahh

Bit će sad još najbolje kad ne bude ni Rulli ni De La Fuente nego netko sasvim deseti..hahah. Iako možda i bolje ovako što se ne daje ne znam ni ja koliko imena u javnost.
...ovo boldano...potpisujem! Uzela si mi riječi iz usta....
...ha nada umire posljednja, zar ne?
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:01   #138
Postoji i anketa na esmasu
http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/

¿Qué actor te gustaría como pareja protagónica de Silvia Navarro?
- Sebastián Rulli
- William Levy
- Eduardo Yáñez
- Fernando Colungo
- Valentino Lanús
- Otro

Trenutno vodi: Rulli (30%), Colunga (23%), Levy (19%), Lanus (15%) i Yanez (9%)
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:08   #139
I mislio sam da će biti ubačeni Yanez i Levy Colunga On mi sa Silvačom uopće nema kemije, zato se nadam da neće biti razmatran za ulogu kao ni prethodna dvojica
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:13   #140
Ja volim Colungu i voljela bi da i on dobije još jednu protagonističku ulogu u nekoj sapunicu. Ali istina nema kemije sa Silviom.
Rulli bi bio najbolji.
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.