Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2011., 02:50   #201
Quote:
Klonirana kaže: Pogledaj post
Da se pridruzim
pocetak: 7. sijecanj, kilograma: 75
cilj: 3. ozujak (8 tjedana) kilograma: 67

navijajte za mene

danas dan 5, kilaza -1kg, ketoza vec u pogonu (stapici pokazali)
Jesi i ti na Atkinsu?Kako to da si izg.samo 1kg u 5 dana?Sta si jela?Ja sam drzala Atkinsa i za 5 dana mi otislo 3kg,naravno posle Uvodne faze islo je nesto sporije,al za 2.5mj uspjela sam izgubiti 11 kg,stim da sam 5-6 puta imala Day Off u kome sam jela Cokoladu,smoki,kikiriki,bademe,itd.ali Hljeb,tjesto,kolace nikako.Sad opet krecem s 1 fazom pa cu da vidim.Htjela bi jos 5 kg izgubit najmanje.Pozzz. . .i SRECNO
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 11:37   #202
Quote:
Bikicka kaže: Pogledaj post
A STA JE S KAKAOM DALI JE ON DOZVOLJEN NA ATKINSU.KOLIKO IMA UH?ZA BOBICASTO VOCE I KIKIRIKI ZNAM DA SU DOZV.AL TAMO U 3-4 FAZI.PO CEMU SE RAZLIKUJE TA TVOJA DJETA?I DALI JE EFIKASNIJA OD ATKINSA?
ja sam na lchf (imas temu pa vidi..) a da li je efikasnije?..ne verujem, mislim da su tu negde: obe se baziraju na slicnim principima, ne istim, ali vrlo slicnim. Koliko tacno kakao ima UH ne znam. Mene sigurno taj "slatkis" ne izbacuje iz ketoze..svaki dan proveravam. U pocetku sam brojala svaki UH, sad sam se opustila jer znam otprilike sta koliko ima, a tracice koristim svako vece da budem sigurna..
vinicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 11:41   #203
Quote:
Bikicka kaže: Pogledaj post
Jesi i ti na Atkinsu?Kako to da si izg.samo 1kg u 5 dana?Sta si jela?Ja sam drzala Atkinsa i za 5 dana mi otislo 3kg,naravno posle Uvodne faze islo je nesto sporije,al za 2.5mj uspjela sam izgubiti 11 kg,stim da sam 5-6 puta imala Day Off u kome sam jela Cokoladu,smoki,kikiriki,bademe,itd.ali Hljeb,tjesto,kolace nikako.Sad opet krecem s 1 fazom pa cu da vidim.Htjela bi jos 5 kg izgubit najmanje.Pozzz. . .i SRECNO
jesam al ja preskocila sam "uvod"
jedem i mlijecne proizvode i povrce i "low carb" kruh
__________________
Kao jučer...
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 15:08   #204
Quote:
Klonirana kaže: Pogledaj post
jesam al ja preskocila sam "uvod"
jedem i mlijecne proizvode i povrce i "low carb" kruh
Ja mislim da je ova dijeta najefikasnija,probala sam jednom 20 dana bit na vocu i nista,nisam izg.ni grad,tako da mi je ova najefikasnija,samo da nema Zadaha,a orbit nesmijem (sorbitol),vodicu koristim al nema efekta nekog,neznam sta bi. . .
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 16:13   #205
Pozdrav svima! Evo danas je treći dan da sam na dijeti. Jučer i prekjučer sam se osjećala katastrofalno i 100 puta sam pomislila šta je meni ovo trebalo? Danas se osjećam odlično, apetita nemam, ali sam ipak doručkovala i ručala. Najteže mi je ujutro jer ne znam što bih doručkovala, za sad su to svaki dan bila jaja. Pijem ujutro kavu bez šećera s vrlo malo mlijeka pa mi jaja nikako uz to ne pašu. Zanima me što vi doručkujete.
senka1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 16:41   #206
i meni ta najvise pase ja vec par godina zivim na low carb, al i ponekad me uhvate periodi prezderavanja i cim duze vrijeme ne pazim ode sve u vraga
tako i ove godine: zima, praznici, bolest i nabih 5 kg bezveze

moram moram moram sici ispod 70!

a meni najbolje bude kad silazim lagano, kilogram tjedno (ja ne mjerim samo trenutnu kilazu nego prosjek zadnjih 7 dana, to mi je mjerilo)
__________________
Kao jučer...
Klonirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 12:59   #207
dobar dan!

evo sad sam si u vrijeme pauze na poslu skoknuo do ljekarne i uzeo CENTRAVIT,vitamini i minerali.
kaze zena svaku vecer prije spavanja..30 tableta 49,80 kn
Hana H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 16:42   #208
Danas mi je palo na pamet, a ne sjećam se da sam to negdje pročitala. Smijemo li piti cedevitu? Nisam gledala sastojke, ni tablicu jer nemam trenutno kod kuće bočicu. Tako bih nekad umjesto vode rado gucnula cedevite......
__________________
...u našu se ljubav možeš pouzdati...
senka1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 20:50   #209
Quote:
senka1981 kaže: Pogledaj post
Danas mi je palo na pamet, a ne sjećam se da sam to negdje pročitala. Smijemo li piti cedevitu? Nisam gledala sastojke, ni tablicu jer nemam trenutno kod kuće bočicu. Tako bih nekad umjesto vode rado gucnula cedevite......
E morat ces jedno vrijeme zaboraviti na cedevitu.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 20:58   #210
jedno pitanjce, koje doba dana je najbolje za mjerenje ketoze?
kaatarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 21:25   #211
Quote:
kaatarina kaže: Pogledaj post
jedno pitanjce, koje doba dana je najbolje za mjerenje ketoze?
Jutro
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:43   #212
Quote:
senka1981 kaže: Pogledaj post
Danas mi je palo na pamet, a ne sjećam se da sam to negdje pročitala. Smijemo li piti cedevitu? Nisam gledala sastojke, ni tablicu jer nemam trenutno kod kuće bočicu. Tako bih nekad umjesto vode rado gucnula cedevite......
Ja sam bas gledala sadrzaj cedevite i to one light al nazalost ima dnsta UH pa nevjerujem da je preporucljiva.Smatram da je bolje piti coca-colu zero bar je 0 UH.Pozz. . .
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:28   #213
Quote:
Bikicka kaže: Pogledaj post
Ja sam bas gledala sadrzaj cedevite i to one light al nazalost ima dnsta UH pa nevjerujem da je preporucljiva.Smatram da je bolje piti coca-colu zero bar je 0 UH.Pozz. . .
ili recimo ako pijete magnezij ili kalcij u obliku šumećih tableta pa s nekim okusom. to vam je 2 čaše dnevno nečeg drugog. meni je i super čaj od mente.
ja koja sam ga prije pila sa 3 žličice šećera sad ga mogu piti bez imalo šećera. a ok mi je da uništi onaj okus u ustima.
kaatarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 16:42   #214
Evo bas sam gledala sad bonbone Orbit drops bez secera,u kutijici od 25g nema vise od 25UH-TU NEGDJE OTPRILIKE.A zasladjivaci su svi dozvoljeni,ksilitol. . .itd da nenabrajam,..
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 17:43   #215
Quote:
Bikicka kaže: Pogledaj post
Evo bas sam gledala sad bonbone Orbit drops bez secera,u kutijici od 25g nema vise od 25UH-TU NEGDJE OTPRILIKE.A zasladjivaci su svi dozvoljeni,ksilitol. . .itd da nenabrajam,..
Nisu bas svi dozvoljeni.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 17:50   #216
Vidjela sam da neki jedu med. Smije li se med? Pogledala sam na cedevitu, ima previše uh, tako da ostajem pri vodici. Meni 5.dan, ne važem se, ali sam stala jučer u svoje omiljene rifle koje nisam mogla zakopčati.
__________________
...u našu se ljubav možeš pouzdati...
senka1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 17:54   #217
Quote:
senka1981 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da neki jedu med. Smije li se med? Pogledala sam na cedevitu, ima previše uh, tako da ostajem pri vodici. Meni 5.dan, ne važem se, ali sam stala jučer u svoje omiljene rifle koje nisam mogla zakopčati.
Smijes med ako nisi na Atkinsovoj dijeti:-D
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 17:57   #218
caooo ljudi!!

evo i mene kod vas.. )
par dana sam citala sta pisete,sta se smije jesti a sta ne..tako da za sad nemam pitanja.. )

samo sam vas htjela pozdraviti i prikljucit se.. ) nadam se da me primate..
od sutra i ja startam..ubio me ovaj 12 mj..
ivanaa777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:02   #219
Evo pitanje jedno dali ko zna dali se smije KAKAO na atkinsu?Nigdje to nisam nasla,a pravila bi nesto s zasladjivacem??I dali gdje imaju cokolade gorke bez secera to nisam nigdje nasla?
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 18:06   #220
Quote:
ivanaa777 kaže: Pogledaj post
caooo ljudi!!

evo i mene kod vas.. )
par dana sam citala sta pisete,sta se smije jesti a sta ne..tako da za sad nemam pitanja.. )

samo sam vas htjela pozdraviti i prikljucit se.. ) nadam se da me primate..
od sutra i ja startam..ubio me ovaj 12 mj..
Evo da te pozdravim i pozelim ti srecu da skines sto si zamislila kila.Evo da ti kazem svoj uspjeh kao motivaciju,ja sam za dva mj.izgubila 11kg.Sad sam u blazoj varijanti Atkinsa,al opet ide brzo jer sam gresila i vec 5 dana na dijeti izg.jos dve kile. . .i nastavljam.Puno SRECE I USPJEHA!
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.