Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2011., 12:39   #241
Quote:
kaatarina kaže: Pogledaj post
o pa očito nas sve iste brige muče. ja ne samo da stojim nego u zadnja 2 dana idem i prema gore. a pojedem i manje od 20UH dnevno. zadnja 2-3dana sve po 100-200g prema gore.
iako ja mislim da meni ovisi o tome koliko se krećem. a ne znam. vidjet ćemo. pripremam se na to da će ovaj period potrajati. a opet se nadam da neće.
valjda će nam uskoro svima krenuti prema dolje.
Krenut ce ne brini.Meni je jednom zastoj trajao punih sest tjedana pa je opet krenulo.Nitko nije rekao da ce biti lako.Jednostavno se trebamo naoruzati strpljenjem i uspjeha ce biti.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 16:08   #242
svaki dan jedem ono kaj smijem..jedino sam u petak rucao pecenog piceka,kupio ga na placu i bil je za 10,samo kaj korica bila slana jako,al zato onak hrskava.mmm...he he,ok,i dalje cu jest meso i malo zelene salate,1 paradajz itd i valjda ce se opet pokrenut nekaj u meni
Hana H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 18:25   #243
Quote:
Hana H. kaže: Pogledaj post
svaki dan jedem ono kaj smijem..jedino sam u petak rucao pecenog piceka,kupio ga na placu i bil je za 10,samo kaj korica bila slana jako,al zato onak hrskava.mmm...he he,ok,i dalje cu jest meso i malo zelene salate,1 paradajz itd i valjda ce se opet pokrenut nekaj u meni
A sto je sa vecerom ?
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:14   #244
odem na pizzu
sala...

za veceru si uzmem malo neke salamice,griz sira..il tak neke..e moze bit da sam nekaj sjebo jer sam bio pojeo malu zlicicu tartara sa salamom,sirom i domacim sirom???onak kad sam si napravio salaticu i stavio za prst tartara da mi nebude suho..mozda to nisam smio al jbg,ruka bila jaca od mene
Hana H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:54   #245
zanima me koliko obroka imate? ja ne mogu bez 4 obroka. recite mi jel radim dobro? imam osjećaj da se već par dana ne događa ništa. ujutro pojedem omlet od 2 jaja sa salamom poli (ona ima 1g Uh na 100 grama), ručam meso, zelenu ili kupus salatu, večeram opet omlet, a kasnije pojedem još konzervu sardina. ja sam dugo budna, do 2h pa mi je prerano zadnji obrok imati u 19 ili 20h. Više ne jedem sireve jer mi se čini da ometaju mršavljenje. iskreno, mislila sam da ću još više smršaviti, danas mi je ipak 8 dan!
__________________
...u našu se ljubav možeš pouzdati...
senka1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 09:18   #246
Quote:
senka1981 kaže: Pogledaj post
zanima me koliko obroka imate? ja ne mogu bez 4 obroka. recite mi jel radim dobro? imam osjećaj da se već par dana ne događa ništa. ujutro pojedem omlet od 2 jaja sa salamom poli (ona ima 1g Uh na 100 grama), ručam meso, zelenu ili kupus salatu, večeram opet omlet, a kasnije pojedem još konzervu sardina. ja sam dugo budna, do 2h pa mi je prerano zadnji obrok imati u 19 ili 20h. Više ne jedem sireve jer mi se čini da ometaju mršavljenje. iskreno, mislila sam da ću još više smršaviti, danas mi je ipak 8 dan!
I ti i Hana H imate isti problem.Vecerate i to po prilici dosta kasno.Vecere treba izbjegavati.Narezite na tanjur neki komad mesa,slanine,jaja ili vec po zelji.Ne sjesti i jesti vec u popodnevnim satima kad uhvati kriza samo onako u prolazu gricnete i gotovo.Svaki put kad prodjete kraj tog tanjura malo stavite u usta i to je to.Ubit ce vam one krize a necete pretjerati.Nabavite digitalne vage pa zapisujte ujutro i navecer kako napredujete.Po vagi cete najbolje i najbrze naci sto vam pase a sto ne.Zna vaga djelovati deprimirajuce ali ona vam je u ovom slucaju najbolji prijatelj.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 09:20   #247
lajko, super su ti postovi i odlicni saveti..te iako sam samo padobranac, redovno vas pratim i saznam nesto korisno svaki put!
vinicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 09:28   #248
Quote:
lajko kaže: Pogledaj post
I ti i Hana H imate isti problem.Vecerate i to po prilici dosta kasno.Vecere treba izbjegavati.Narezite na tanjur neki komad mesa,slanine,jaja ili vec po zelji.Ne sjesti i jesti vec u popodnevnim satima kad uhvati kriza samo onako u prolazu gricnete i gotovo.Svaki put kad prodjete kraj tog tanjura malo stavite u usta i to je to.Ubit ce vam one krize a necete pretjerati.Nabavite digitalne vage pa zapisujte ujutro i navecer kako napredujete.Po vagi cete najbolje i najbrze naci sto vam pase a sto ne.Zna vaga djelovati deprimirajuce ali ona vam je u ovom slucaju najbolji prijatelj.
Uf, ja imam glavni obrok posle 19 sati kad dodjem doma iz posla, inace grickam nesto kroz cjeli dan.Ali kasno idem u krevet, tek oko ponoci ili kasnije tako da je moj bioritam drugaciji.
barbara5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 11:20   #249
pa sto nije stvar u tome da mogu jest kolko hocu i kad hocu,tog jebenog mesa?

vagu imam

danas je za 500gr manje nek jucer
Hana H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 11:28   #250
Quote:
Hana H. kaže: Pogledaj post
pa sto nije stvar u tome da mogu jest kolko hocu i kad hocu,tog jebenog mesa?

vagu imam

danas je za 500gr manje nek jucer
Ma nije bas sve to tako jednostavno.Zato sam ti na pocetku i rekao,citaj ovaj nas forum sto vise mozes,informiraj se o dijeti.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 11:35   #251
Quote:
barbara5 kaže: Pogledaj post
Uf, ja imam glavni obrok posle 19 sati kad dodjem doma iz posla, inace grickam nesto kroz cjeli dan.Ali kasno idem u krevet, tek oko ponoci ili kasnije tako da je moj bioritam drugaciji.
Sama si rijesila enigmu.Naglasak na ono glavni obrok sve objasnjava iako.... metabolizam se pred i tijekom spavanja usporava i to je jedan od glavnih razloga zasto ne valja jesti navecer uz naravno nemiran san i jos neke nama trenutno ne bitne stvari.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 11:40   #252
Quote:
lajko kaže: Pogledaj post
Sama si rijesila enigmu.Naglasak na ono glavni obrok sve objasnjava iako.... metabolizam se pred i tijekom spavanja usporava i to je jedan od glavnih razloga zasto ne valja jesti navecer uz naravno nemiran san i jos neke nama trenutno ne bitne stvari.
Lajko,ovako zivim vec 20 godina.........nazalost, ali sam uspjesno mrsavila i tako. Ja mislim da moram sada ukljuciti i sport (skijanje, trcanje, plivanje) da skinem ove zadnje kile. Moram naci nesto vremena i za to!
barbara5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 12:45   #253
onda ova dijeta i mesna nisu isto,onda svi sajtovi koji pisu grijese,jedino ste vi u pravu

zad za vrijeme pauze sam skoknuo do superkonzuma i kupio za 80 kn kuhinjsku digitalnu vagu,pa kolko god bilo smjesno vagat cu svaki dan sta cega jedem,nabavio sam cjeli spisak kolko cega ima,od a do z sve namirnice kaj postoje
Hana H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:08   #254
Quote:
Hana H. kaže: Pogledaj post
onda ova dijeta i mesna nisu isto,onda svi sajtovi koji pisu grijese,jedino ste vi u pravu

zad za vrijeme pauze sam skoknuo do superkonzuma i kupio za 80 kn kuhinjsku digitalnu vagu,pa kolko god bilo smjesno vagat cu svaki dan sta cega jedem,nabavio sam cjeli spisak kolko cega ima,od a do z sve namirnice kaj postoje
Mesna i Atkins dijeta nikad ni nisu bile jedno te isto.A tko je u pravu to ces morati sam saznati.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:17   #255
HTJELA BIH SAMO DA KAZEM DA JE NAJBOLJE VECERU IZBACIT NA OVOJ DJETI,JER TO SAM PRIMJETILA PO SEBI DA ODMAH UJUTRU VAGA POKAZE MANJE AKO NEVECERAM (A TESKO JE).I JOS NESTO JUCE SAM VIDJELA NA TUNJEVINI 'EVA' DA IMA SOJE U NJOJ? ? ?PA AKO JE KO NA POCETKU,TO BI MOGLO DA KOCI!
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:20   #256
Meni je jako teško imati 3 obroka i ne večerati. Kao što sam već rekla, idem u krevet u 2h, a jutros sam recimo ustala u 7h. Budem budna oko 19 sati nemoguće mi je imati 3 obroka, jednostavno moram jesti oko 21h, inače od gladi ne mogu zaspati, a to baš i nije dobro.
__________________
...u našu se ljubav možeš pouzdati...
senka1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:34   #257
evo ljudi da se i ja malo javim..ja sam na pocetku ali vec su skoro dvije kile dolje..iako sam stalno gladna i stalno nesto jedem...fali mi najvise slatko..kruh i ostale gluposti mi za sad ne fale... eto... puno pozdrava!drzite se!!
ivanaa777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 20:25   #258
Koji prilozi imaju malo ugljikohidrata?Mesa mogu jesti koliko hoces ali mi fale prilozi.Takoder volim salate,pa ako neko na brzinu moze preporuciti neke salate i koji ocat s njima a da imaju malo UH?
Hvala
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 07:19   #259
Quote:
Mr.Bean kaže: Pogledaj post
Koji prilozi imaju malo ugljikohidrata?Mesa mogu jesti koliko hoces ali mi fale prilozi.Takoder volim salate,pa ako neko na brzinu moze preporuciti neke salate i koji ocat s njima a da imaju malo UH?
Hvala
Na ovom linku http://www.fitness-fit.hr/povrce.html ces naci koje povrce ima malo UH a vinsku kvasinu i maslinovo ulje mozes slobodno koristiti kao zacin za salate.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 09:31   #260
Evo samo da se malo pohvalim pa odo.Posle brljavljenja jos 3Kg dole,dosad izgubila 13 KG!Ova dijeta je zakon!Ovo ce postat moj nacin zivljenja,ni jedna dr.nedaje ovakve rezultate a najbitnije je da nema gladi,i kad zgrijesim nedobijem kile nazad,ma mrak!Svima zelim puno uspjeha.Ja sam presretna kad sam jutros stala na vagu.
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.