Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2016., 09:11   #1301
Navodno idu u novu TV kuću, koja se otvara idući tjedan. E sad, ne znam koliko ima istine u tome, ali bi bilo lijepo kad bi skupa odsedlali.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 19:56   #1302
http://www.tvnotas.com.mx/2016/09/12...n-televisa.php
Navodno i on odlazi ,ali već smo to čuli neki dan iz iste tv kuće.
U komi je nakon nedavnog neuspjeha SDA.
Kad bi bolje izabrao elenco , skratio cijelu novelu i ne uplitao svoje prste u scenarij možda bi i bilo bolje.
Neznam , ali ima drugih većih mediokreta i flopera koje bi prije izbacio.
On mi je negdje u sredini.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 09:27   #1303
Pa onda bi prije trebao izletiti Mejia nego Osorio. Doduše, TV Notas...
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 17:39   #1304
Ma nema smisla da će se on povući. Ovo mu je prvi fracaso unazad puno godina i što sad, dogodi se. Što bi tek Mejia trebao reći.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 18:11   #1305
http://www.radioformula.com.mx/notas...5717&idFC=2016
Evo ga . Valjda je ovo istina ili je novi trač. Što misle s tim tračevima. Svaki drugi dan će valjda drugi producent reći da ide , a slijedeći već opovrgnuti.
Ako je ovo nekakva nova taktika za povećanje gledanosti , ne kužim je.

Valjda bi onda to morali raditi producenti čije su telenovele na programu trenutno.
Valjda je stanje na Televisi takvo da se ne zna tko pije tko plaća, a Azcarraga mirno gleda kako mu Mejia i ekipa uništavaju ono što je njegova obitelj godinama gradila.
Ako su istine glasine da je navodno RGF već preuzeo Mejino mjesto onda valjda treba vremena da dovede stvari u red .
http://www.radioformula.com.mx/notas...4308&idFC=2016
Ako je ovo istina onda očekujem napredak.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 18:42   #1306
Pa da bi trebali konačno pojačati uloge producenata koji im daju kvalitetne i uspješne projekte, trebali bi.
Drago mi je, ako je istina ovo za RGF-a.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:36   #1307
Možda očekujem previše ,ali RGF je sam , te sa Giselle radio dobre novele.
Dobro gledao sam PVAA ,CDC, te ECDLP , EHDLS te Gisellinu YNCELH .
Samo na time sam vidio da oni više ulažu u scenarij, režiju , glumu i da im nije svejedno kakav projekt naprave .Jer da je to tako onda bi bili Mediokriteti kao mnogi drugi poput : Mejia , Nathalie , Larrosa , Lucero , Mapat , Sada, Damian . Dobro nisu sve njihove novele loše ,ali nekima je valjda važno napraviti bilo što, potpisati se na to i nazvati se producentom.
Ako su producenti ,trebali bi producirati i originale.
A ako već produciraju onda je to cirkus ( Larrosin DH , Osorijev SDA ). Ma čudim se što je Rosy u takvom okruženju posljednih godina uspjela producirati toliko dobrih originala : AMQL, MPV , LFDD , LTNVAC ).
A drugo je da nema novih mlađih producenata . Mislim da su svi između 50-60 god. , jedino je Larrosa stariji , A mislim Giselle i Moreno mlađi od 50. Dobro govorim napamet jer nemam podatke.Svi su oni počeli producirati između 30-40.
Trebali bi ozbiljno pomladiti ekipu , nove scenariste , a ove starije svake 3 god. sa originalem do 60-70 ep. pa nek se snađu ili odu .
Isto trebali bi jedan termin ,onaj u 5 isključivo dati novim producentima i novim scenaristima sa originalima ili adaptacijama svejedno.
Neće nikome kruna pasti sa glave , jer se možda i netko istakne. Pa 3 do 4 novele na godinu sa 60-70 epizoda neće im dati mnogo vremena da upropaste nešto.
A ostali na hlađenje i meditaciju.
Pozdrav .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 16:51   #1308
Dakle, najnoviji trač je da će Carmen Armendariz (koja se, evo, proslavila Yagom ) obraditi još jednu tursku seriju i to Ask-i Memnu koju smo gledali i kod nas na Novoj, a remake joj je napravio i Telemundo 2013. godine pod nazivom Pasion Prohibida. Žena nikako da nauči.

Priča govori o Bihter koja odrasta uz majku kojoj je samo do novca i muškaraca, koja je odgovorna za smrt njenog oca i koja joj nikad nije bila prava majka, te koja odlučuje stati tome na kraj pa preuzima majci potencijalnog prosca, uda se za njega i po prvi put pobjeđuje majku i uživa u tome. Međutim, problem nastaje kad se zaljubi u njegovog nećaka.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 17:46   #1309
I ja pročitao valjda iz istog izvora , ali sam onda tražio dodatne informacije i nigdje drugdje nisam našao da Carmen radi remake Ask-i-memnu . Ali ne bi se začudio. To je znate klasićna Televisa. Radimo remake telenovele koju smo nedavno gledali. Valjda joj je Mejia uzor .
Pravi uzor si je našla.

Ovako ovo sam našao sve proteklih tjedana . Neznam da li su dobri podaci.

21h : nakon MDN ide SIN RASTRO pa LA CANDIDATA pa bi onda u veljači valjda Rosyna Estela Carillo. Još se tu spominju :
Blue Demon ( Ana Brenda ) ili samo na Unimasu ili nakon Yaga
Carla Estrada navodno radi biografsku seriju o Lupiti d'Alessio ili Silvii Pinal
Juan Osorio želi isto biografsku o Chapi iz Sinaloe

20h : nakon TVA ide Nicandro sa En Bien Amado
nakon toga bi mogao RGF sa adaptacijom Brouska ili Mejia sa adaptacijom La Duene ( Ako mu dozvole ) ili će on u 19h .

Za termine u 19h i 17h još nisam našao nikakvu potvrdu:
Castinge jedino radi Lucero Suarez ( Por un million de dolares )
Tu se još spominju :
Roberto Hernandez - remake El Maleficio ( El lado oscuro del amor )
Nathalie L. : Mariana ili La Calumnia
Mapat : remake La Otra ili Amarte es mi pecado ili neka korejska
Ignacio Sada : remake Salome ili Clarissa
Emillio Larrosa : ima neki original - Dias de feria ili neku komičnu -La Rica
Mi amor y Yo
Juan Osorio ili njegov dugogodišnji prod. asociado Ignacio Ortiz - remake La Hiena ili Bella Calamidades
Rosy Ocampo - komična A toda madre

Ovi producenti kao da se natječu tko će napraviti više remaka ili cirkusa.
Originala opet u promilima .
Ako tko ima neke druge informacije slobodno me ispravite i dopišite.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 14:56   #1310
17.10. bi trebao startati 3 nacionalni kanal Imagen Television.
A na programu bi se odmah trebao naći Vuelve Temprano i navodno meksička verzija El Capo sa Mauriciem Islasom i Sarom Maldonado.

Oni odmah snažno.
Vidjet ćemo kako će to prihvati publika.

A TV Azeca bi negdje u 11.mj. trebala lansirati svoju verziju Rosario Tijeras sa Barbarom del Regil . Neznam točan datum .

Nije čudno što je Televisa na mukama. Ako će obje iči u 22h mogle bi ozbiljno ugroziti gledanost Televise.Naravno pod uvjetom da gledatelji u Mexicu prihvate ovakav tip serija. Vidjet ćemo .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 23:13   #1311
Posljednjih dana se proslijedila informacija da slijedeće godine nakon DC u 17h ide Ignacio Sada sa novom verzijom Lola Calamidades koju je napravio Telemundo 2010.god. pod imenom Bella Calamidades .
Mislim stvarno
Niti je novela bila popularna niti je priča baš nešto , ali će se valjda uklopiti u ukus meksičkog gledateljstva. Što drugo očekivati od producenta kao što je Sada. Mediokritet ostaje mediokritet. Bravo Televisa.

A umjesto VEA najnovije informacije su da ide Lucero Suarez sa Por un milion de dolares ( radni naziv ).

Ima li tko kakve druge informacije ?
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 23:27   #1312
Da, tako nešto sam i ja čuo.

17h Lola Calamidades, Ignacio Madero
19h Por un Million de Dolares, Lucero
20h El Bien Amado, Nicandro

A sad hoće li biti tako ili ne...
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 00:19   #1313
I La doble vida de Estella Carrillo Rosy Ocampo po završetku "La candidata".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 11:21   #1314
Meni je Bella bila dobra priča,samo šta je TM zeznuo priču...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 12:05   #1315
Od svega ovog ništa mi ne djeluje baš primamljivo za pogledati. Bella Calamidades mogu misliti kako će to izgledati na meksički način. Ona jadnica,potlačena...koliko puta već viđeno?
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 13:21   #1316
Quote:
Manuela Lena kaže: Pogledaj post
Od svega ovog ništa mi ne djeluje baš primamljivo za pogledati. Bella Calamidades mogu misliti kako će to izgledati na meksički način. Ona jadnica,potlačena...koliko puta već viđeno?
Imaš pravo, ali ako već moram birati onda ću radije Lucero.
Dobro je što nakon MDN ove godine još ide Sin Rastro , pa La Candidata, pa onda iduće godine u istom terminu Estela Carrillo. To je sve dobar izbor , pa i El Bien Amado sa Jesusom Ochoom. A navodno bi onda trebali ići i RGF , pa kratka biografska Carle Estrade.
Zato me ne brinu tzv.remek djela Sade, Lucero, Nathalie , Larrose ,Mapat i dr. , a prevenstveno našeg genijalnog producenta Mejie ( sarkazam ). Jedino što mi je interesantno je remake El Maleficio , kojeg bi navodno trebao raditi Hernandez. Nadam se da bi ako se već bude realiziralo da bude kratka i da ide nakon Estele Carrillo .

Inače sutra starta Imagen Television, a ove bi će se novele naći na programu za početak :
17:00 h : Reglas del Juego ( 2 epiz. ) od 18.10.
19:00 h : Jose de Egipto - od 18.10.
20:00 h : Vuelve Temprano - od 17.10.
21:00 h : El Capo - uskoro
23:00 h : Lady , la vendedora de rosas - od 17.10.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 15:41   #1317
Čini mi se da će ova Nicardova El Bien Amado biti žešći cirkus. Ochoa je bio genijalan u El hotel de los secretos ali na šta će to ovdje sličiti s ovoliko ženskih ne znam. Znači više sestara zaljubljeno u glavnog lika, to će biti teška histerija na meksički način. Još kad Meksikanci pokušavaju snimiti nekakve komične situacije onda to ispadne živi užas. Kao nekakav igrokaz za djecu,barem meni to tako djeluje.
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 16:24   #1318
Ma zanima me jedino La Candidata, ovo sve ostalo će biti sranje, kako mi se čini.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 19:23   #1319
Navodno je estreno Rosario Tijeras na Azteci u utorak 15.11.
Neću sigurno gledati,ali evo trailera :

https://www.youtube.com/watch?v=zNX6NuFXfy8

Osim toga izašli su traileri i za 3 nove serije/ novele na Azteci, sada pod vodstvom Joshue Mintza za slijedeću godinu.Sve su obojane kriminalom, misterijem i narko svijetom.

NADA PERSONAL ( navodno 80 ep., početak godine ). Ako se sve poklopi i ovo ide negdje početkom ili sredinom 1.mj. mogli bismo imati Gabrielu de la Garzu u isto vrijeme na sva 3 programa.
https://www.youtube.com/watch?v=ulnxPHg6Ofg

DESAPARECIDA ( navodno 120 ep. ) . Autor je Sebastian Arrau.
https://www.youtube.com/watch?v=_WEkOHijSaM

LA FISCAL DE HIERRO ( navodno 80 ep. ) . Kreće navodno na proljeće.
https://www.youtube.com/watch?v=vmSxbtGdSd8

Očito Mintz želi na Aztecu dovesti ono što je napravio na Telemundu.
Od svih najbolje me je zaintrigirala Desaparecida , valjda zbog autora i misterija. Ali ne znam da li će meksikance ovo odvući od tipičnih rosa novela. Možda pronađe novu publiku.Vidjet ćemo.
Azteca treba jaku promociju.
Inače primjeti se dosta poznatih glumaca koji su glumili u TM serijama.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 23:39   #1320
Trailer serije La Piloto sa Liviom Britom i Arapom Bethkeom , koji bi negdje u siječnju ( po zadnjim informacijama ) trebao ići na programu Unimas .
Ne znam da li ću gledati , ali mi je drago da se je Livia Brito malo maknula od jednih te istih uloga .
Producent je Patricio Wills ( LRDS ) , a autor serije Jorg Hiller. Nigdje nisam našao koliko će imati epizoda .

https://www.youtube.com/watch?v=74nDgJSbaEs

Inače još jedna serija povezana sa narko svijetom .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.