Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2013., 00:43   #1221
F: Rekla mi je da mi nikad neće reći tko je ta osoba. (naravno... aj zabrijte da joj je došla i rekla: "Čuj, to je tvoj tata, znaš?" )

- razgovor Cruzice i Cristobala oko novih saznanja o Elisi:
" Elisa je odnedavno dobivala tajanstvene darove. Knjigu, cd, a rođacima nije htjela reći od koga. Nije htjela reći ni kad je ni s kime bila u Sierra Nevadi. Rođakinju je zamolila da laže za nju. Nestala je na cijeli dan. Možda je to bilo baš toga dana." (a ne nije )

- tužiteljica: " Neću se odnositi drugačije prema njemu zato jer je moća. tak treba :klap:

- obiteljski sastanak u vili Altamira:
Lj: "Bez obzira na sve, sad je vrijeme da budemo uzorna obitelj. (kako da ne)
-> dolazi Cristobal
Lj: Ovo je obiteljski sastanak i niste pozvani.

=> super mi je kako mu je Cristobal odbrusio:
Cr: "Prema svima se odnosite kao prema smeću. (istina...)
Elisu vam nismo izgubili mi, nego ste je vi izgubili."

- tko jebe Flor, ajmo brže bolje Bruni uvalit jezik fakat ne kužim tu Cecinu logiku da promjena škole ne dolazi u obzir, iako joj dijete i više nego pati i svakim danom doživljava sve gore traume te nije sigurna u njoj, i to samo zato jer je škola "elitna" i u nju idu djeca iz "samo najboljih obitelji" (da, vidim...)
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 00:50   #1222
-> a sirota Flor se, za to vrijeme, opet reže, micica

- D: "Zar ti je važno jedino što misle novinari?

- Lj: "Ti više vjeruješ onome čovjeku nego meni. (pa naravno...pa nije luda...) Volio bih znati zašto? (bolje da ne znaš...) Što sam ti učinio? (a što nisi...) Kad sam te izgubio? (uf, davnih dana...)

- Cr: "Reagiram ovako jer te volim i jer sam zaljubljen u tebe." ( muzikica )

PS. Ispričavam se na ovako povećem i podužem komentaru, al eto, puklo me malo pa se ispucala
Imala bih jednu zamolbu - je li ikako moguće da do petka odgulimo još jednu epizodu, pa onda vi preko vikenda još jednu, a ja ću tu onda u utorak kad se vratim s puta (idem u petak navečer i nema me do ponedjeljka navečer)?
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 01:26   #1223
Ljudi, zakaj nitko niš ne komentira?

Ja se lijepo potrudila i čekam vaše komentare da možemo ići dalje s gledanjem, a vi ništa
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 21:37   #1224
C…a miceeek… To je sve kaj bum rekla. xD

Istina…nikad ne znaš hoće li biti sutra….

Pobrecita Flor…

A CyD….ah…ne znam što boh kad ih gledam…plakala…ili smijala se….

Toooo, Bric, saam ti prcaj tu glupaču…to je to!

Mislim, ova Cecina teorija da C nalazi krivca u Ljigavcu jer, ako ne nađe kriva ubrzo, izgubit će posao,faakat drži vodu….

Tikvara se ooopet nabacuje…-.-

A da ziher….a boome ni ova Ljigavčeva teorija da je netko od policije podmetnuo karticu u njegov novčanik…booože, di je pamet tim ljudima….

Ova se Tikvara oopet u sve miješa…kad će više prestati progoniti sve žive…i mrtve…??

BTW ne znam je li itko skužio, ali ova Štrkljava Isabel ima tako retardiranu facu…mislim, ko zombilagoteleći hh..

„ja nisam poslao policajce da te slijede“ – jook, tak si uvjerljiv, da to nisu istine….

Jao, Ceca….kako volim ovu konzervativnost… „Cijel je obitelj Altamira završila onu školu“..-.- A Flor konačno shvatila…toooo!

Danna: „Bueno…a eso mismo voy yo“ (misleći pritom na..kako ono..ahaa…udisanje svježeg zraka i malo vožnje autom… – kraljice! Reci ti njemu!! BTW ne, ne, ne, ne i ne…ne bu Ljigavac valjda sad dao slijediti i Dannu..?!

Hahhahahaa…kako voolim kad se Ceca i bruno prcaju…ooo, da..

Daaa…naravno…svi znamo kaj glupa Tikvara hoće…:Prevrće.očima:

Joooj, Tikvaro, daaaj siđi s oblaka… I BTW rekla sam da znam kaj glupača hoće…-.- I, da, JA nema pojma, ali će uuskoro saznati…i tek kako…

Ah…znaa R i više od tebe..ha-ha…

Vidim, glupačetina od Cruz pristaje na sve kao bi napakostila C-u..ma nisma ni sumnjala…

BTW evo i mene…sad čeekam da mi se javi ekipica…
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 17:18   #1225
:)

Pozzz ekipa,jel ima netko slucajno kompletnu seriju na dvd-ima
marlies09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 01:18   #1226
Eh...malo podižem temu iz pepela, ali neka i ova predivna sapunjarska stvar, 7 dugih godina nakon prvog gledanja, dobije i od mene malkec duži zaključni komentar, čisto, eto, osjećam moralnu potrebu za nekim suvislim, a opet spontanim komentarom na ovu stvar; ili me noćas samo ulovila nostalgija. Žao mi je u biti što nismo nikada ovo čudo dovršili u nekom kolektivnom gledanju jer bi bilo zanimljivo razmjenjivati mišljenja, pogotovo jer se radi o ne-crno-bijeloj (da se tako izrazim) tematici; o sapunjari u kojo apsolutno svi imaju putra na glavi, što joj je jedan ogromni plus, a opet...ima dosta likova koji su jako dobro odrađeni, što glumački, što karakterizacijom.
Kvragu, što učini ovo od mene?!

En fin, tijekom cijele svoje sapunjarske karijere naučih da svaka sapunjara koja ti „sjedne“ ko salivena, vjerojatno je to zato što je naišla u pravo vrijeme, pa tako je nekako i kod mene s DEE. Pri prvom gledanju ovo je bila ljubav na prvi promo s RTL-a: https://www.youtube.com/watch?v=4heaQg8afyo (hvala onome tko je stavio ovo; lijepo se bilo prisjetiti što me to točno prikovalo za ekran, unatoč brutalnim masakriranjima termina i crkavanju tadašnje snimalice).

Ali zato drugo gledanje...jao! Što ova stvar učini od mene?! Zadnjih par godina nabrala sam ja poprilično fini TOP 3 najodličnijih i totalno meni po guštu stvorenih sapunjara, ali nijednu od te tri nisam gledala s ovoliko...ne znam...neke čudne mješavine sjete, tuge, nostalgije, enormne želje za cmoljenjem!, -stanja, i sve to s ogromnom dozom suosjećanja. Strašno! Moguće da je to zbog toga što mi je poznat kraj, pa , ali s druge strane, sad vidim koliko je ova stvar, bar po meni odlično sklepana. Ne, nije savršena; ima nekih dijelova gdje su pretjerali; JA-Ricardo, vamo-tamo, natežem se--ne bi; pa onda ne znam...ova mlađa kći totalno fulana, starija se malkec predjetinjasto ponašala za svoje godine (mada je cura zapravo ful pogođena; ali mislim, zanemarimo godine, jel); ima KRAJ koji bih najradije promijenila da radim rimejk nekakav .

Nda. Nisam promijenila mišljenje o kraju, koliko vidim iz komentara, otkad sam se kao članica foruma oglasila na ovoj temi. Da! Trebala je nakon što se svim silama trudila da zadrži brod na površini vode napokon malo misliti na SEBE, na svoje potrebe, na svoju sreću... a ne, opeet pomisliti na sve druge (a ti drugi, ako kćeri izuzmemo, naravno, nisu bili neki cvjetići que digamos) i sebe žrtvovati. Osim toga; sve se bilo raspalo...od one fotografije s početka, od cijele obitelji na okupu, ostalo je svega par članova na zadnjoj fotografiji (sceni)...ni tih par članova nije moglo izmamiti osmijeh na lice nakon svega. Zašto onda forsirati sretnu obitelj kad svi znamo (i to je poprilično dobro prikazano!) da je sve otišlo nizbrdo?! :505: A onda, kad se to sve malo dublje sagleda, zašto ne pokušati pozitivno krneuti dalje?! Naravno je da će jedna majka uvijek staviti djecu na prvo mjesto...i još ovi dvoje klinaca, Flor i Eduardo, ostali siroćići; mama ubila tatu, Viviana alias Tikvara trudna, otac gej...logično jest da je netko morao pokazati volju da izvede sve te klince na pravi put...i to je morala biti Danna. Danna koja nikada nije sumnjala u svoje instinkte i koja se trudila svim silama oduprijeti se svemu što joj je itekako bilo potrebno samo da dopusti svojoj kćeri (koja isto tako nije bila nikakav cvjetić) da počiva u miru. Danas je razumijem još bolje negoli te davne 2010., i da, shvaćam zašto je tako postupila...ali ne mogu prežaliti ono sitno, ali dinamitno uvjerenje da je isto tako mogla uskladiti brigu o svoj toj djeci i mnoštvu razočaranih ljudi s onime što njoj treba. A njoj definitivno, što se otpočetka vidjelo, ne treba čovjek kakav je Mariano. I možda se on, nakon svega s Elisom, kakti počeo mijenjati nabolje, ne. Počeo raditi na sebi kao na osobi jel... ali...karakter je nemoguće promijeniti. Možda se možeš prilagoditi na ovaj ili onaj način, ali promijeniti iz temelja ne. Ili su, možda, taj slučaj (bujna mašta, znam) mogli napraviti da je pokušala sve stvari vratiti na svoje mjesto, pa da je nakon par godina, kad su ta deca sva postala odrasli ljudi, počela misliti na sebe.

Teško je ovu zavrzlamu mojim misli o ovoj stvari samo tako ozavrzlamati i odvuzlati, i naći neko pametno rješenje...ali u tom valjda i jest čar ove sapunjare koja me ponovo i ponovo tjera na razmišljanje, a i ne rekoh ja davnih dana, ona sapunjara koja jednu mene rospiju natjera na cmoljenje iznova i iznova definitivno valja!

...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 01:30   #1227
...

Što se tiče samih likova...kako obično volim iznijeti ono što mi se svidjelo, samo da velim da su Altamire zaista kroz cijelu seriju ispali SVI troje isti. Ja, ja, ja, i samo ja; i moj ugled, i moj ponos, i što će drugi reći; i nos u zrak, i...jesam li spomenula – JA?! Ne kažem da na to treba gledati posve crno, ali tu upravo nalazim „kvaku“ zašto toliko obožavam tu Dannu koja je prikazana kao tako krhko stvorenje, a ujedno je pravi borac! :klap: Borac koji je u rijetkim momentima pomislio na sebe, stavljajući uvijek druge ispred. A taj mi je osjećaj izrazito poznat i nije nimalo jednostavno osjetiti ga, da se tako izrazim. Tako da, s jedne strane jako lijepi kontrast među likovima, a druge dosljedna; koliko god ja htjela da uzme stvar u svoje ruke, makne se više od tih Altamira, i ode s čovjekom koji je doista jedini bio uz nju čitavo vrijeme; bez predbacivanja, bez optuživanja; bez suvišnih pitanja i propitivanja; bez onih tipičnih en dónde estabas, qué estabas haciendo con el xyz i por qué no me dijiste ovo ili ono; to nije Danna Altamira, ona želi vidjeti svoje ljude sretnima, makar ona. negdje duboko u sebi, ne bila sretna. No, šteta ogromna, uživala sam u tom kemijetini između Danne i Cristóbala; možda su sve skupa imali 3 poštene scene, ali ja sam se pri svakoj izmjeni pogleda dvumila bih li se -ala, rastapala na svaki dodir, ili pak cmoljila na sve.

EDIT; moram priznati da me barem malkice tješi činjenica da je ista ta Danna na kraju više puta priznala Cristóbalu koliko joj je stalo do njega, paa...eto, ta mi je svijetla točka ipak malo popravila...taj osjećaj nemoći cmoljenja, i ulaska u ekran LOL kako bih je nagovorila da treba misliti na sebe, makar...znam kako je to.

O Ceciliji, alias Ceci, ne moram puno. Samo jedan za razradu lika, i općenito za cijeli taj preokret nakon otkrivenja tko ima ELisu, jer, bar ja dok sam prvi put gledala, nekako sam imala osjećaj da se bliži kraj..međutim, tek onda slijedi cijeli pravi obrat i prava drametina, i to mi je i ovaj put bilo odlično (čak i ono s...ha vjerom, instinktom, indirektnim znakovima da oravi krivac tek mora platiti.
E, da, i pri drugom gledanju, moram priznati, ni Mariano me nije živcirao (iako mu nisam oprostila ono zadnje, mislim pomišljanje na ubojstvo hh, mada možda čak mogu i to shvatiti, očaj i to), samo ona dosadna Cruz, majko isusova, znači, znam da su je svi ovdje obožavali, ali onak – ne. Možda je do glumice, a možda i ne, tko zna!
A Cristóbal...što reći?! Tako savršen u svojoj nesavršenosti; tom nekom balansu impulzivnog reagiranja i istinske nježnosti, potiskivanju vlastitog groznog iskustva, a opet silne želje da pruži toj ženi; tom naizgled tako krhkom borcu; makar tračak nade, snage, sigurnosti; razumijevanja.

Najdraži likovi, osim nikad prežaljenih D&C, neponovljiva Ceca ise: i Santiago; nekako je baš došlo do mene to njegovo...sazrijevanje, recimo, kroz cijelu tu priču JA-Ricardo-Tikvara.

I za kraj, uz isprike zbog ovolikoog posta (vratih se u svom stilu, morala sam ), ako itko ikada bude razmatrao treba li dati ovoj stvari priliku; definitivno ga podržavam u tome (napominjem da nisam gledala original niti planiram, a sad...svakome njegov izbor); čak štoviše, ako tkogod bude htio pratiti ovo uz neki kolektiv, komentiranje...ja ću mu se pridružiti! Jer ovo je čudo meni još najbolja Telemundova stvar koju odgledah, što 2010., što danas.

Dobrodošla u moj TOP 4, DEE, unatoč pojedinostima koje su mogle biti bolje. Tematika, ne-crno-bijeli likovi, predivni protagonisti (da, za mene jesu protagonisti), zavrzlame, elementi krimi i mistike, relativno u redu broj epizoda - baš po mom guštu!
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 09:57   #1228
Ima li ko linkove za download ove telenovele? Ja koje sam imao, istekli su... Može i online, nebitno
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 11:36   #1229
Kako sam samo na brzinu usao u temu, i sto brze quotao najmanji post da ne bi sto procitao

Enivej, poceo sam da gledam

Zanimljivo je kako neke glumce koje vidis nakon 100 godina odma prepoznas i registriras gdje su prije glumili...

Prije svega moram dat naklon mojoj predivnoj Cathy Siachoque nadam se da ce imat dobru ulogu ovdje...

Sonya i Porras su mi odlicni a nije ni inspektor los...

Ricardo nadam se da ce bit zanimljivih scena izmedju njega i Germenosa

Klinci za sada OK, nista pretjerano wow... eduardo mi najvise plijeni pažnju za sada od njih...

Vec exposalo Elisinog otmicara malo me to zbunjuje... iako se ne sjecam prevec radnje i dokle sam bio dosao, tak da i bolje 4 epizode pogledao...
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 12:28   #1230
Serija je vrhhh
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 15:56   #1231
pogledao zakljucno s 7-om epizodom...

Znaci otmicar je bio jedan veliki pucanj u prazno ocekivano...

Bruno mi je sumnjiv, izgleda da je i on bio zaljubljen u Elisu, nece valjda sada cijela familija bit zaljubljena u nju

Eduardo jadan nagrabusio, a on je izgleda isto samo kriv sto ju je volio...

Imam feeling da ce kroz seriju elisa ispast teza kuckica

Za sada full zanimljivo

Mariano ima ljubavnicu tako da cu navijat za mamu i inspektora bas su mi nekako super u zajednickim scenama...
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 19:02   #1232
Ovde će se toliko potencijalnih otmičara pojaviti, da je to čudo haha
Meni su najsimpa bili muž od Viviane i onaj njen drug.
Homoseksualci, ali ne tetke kako smo navikli, već dva muškarca, muškarca.
Najjače mi kad mu Viviana uvaljuje žene, a on jadan gay
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2020., 22:20   #1233
...ah...kako volim ovu stvar... NEma oj ravne u ovom žanru, barem što se tiče moje sapunjarske karijere. Hotel je neka svoja kategorija, valjda.

Vidim da se raspisujete, to mi je drago. Štoviše, žao mi je što me nije bilo an forumu te davne 2010...

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Prije svega moram dat naklon mojoj predivnoj Cathy Siachoque nadam se da ce imat dobru ulogu ovdje...
Eh..kad smo kod naklona ženama - od mene naklon mojoj predivnoj Sonyji; žena je ovdje ..štošta od mene učinila. Eh...
Ali da, i Ceca (tako je zvasmo, jelte) je ovdje super.

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Sonya i Porras su mi odlicni :top : a nije ni inspektor los...
Ah...nije trokut mogao bolje ispasti...

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Klinci za sada OK, nista pretjerano wow... eduardo mi najvise plijeni pažnju za sada od njih...
Klinci su jako dobri, zapravo. Možda onaj čupavi (Satiago..? ) na očetku malo tako..mutav; ali Flor i Eduardo odlični.
JEdino, po meni, ona najmlađa kći totalno fulana. Nescio di su tu našli.

Ajde samo bez pretjeranih spoilera; mislim, možda smo svi upoznati s radnjom, što zbog originala, što zbog..ha, daavnog gledanja, ali pustimo one koji žele obnoviti gradivo da to učine sa stilom.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2020., 23:32   #1234
Dosao do 16-te epizode

Za sada dosta malo o elisi, vise se fokusiraju na obiteljske probleme i odnose izmedju porodica...

Super su mi za sada svi plotovi, malo tko me nervira, likovi su dosta dobri, elenco za sada jako pogođen... viviana me odusevljava...

Cecy moja cathy standardno na nivou...

Nisam pretjerano gledao S. Smith al ovdje je odlicna jedva cekam da se spanđa s inspektorom...

Nez uopce na kog bi sumnjao... za sada mi svi pare neduzni... sto se tice elise... a to sta malo ljubuju sa strane - pa to nikom ne mozemo zamjerit
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2020., 09:49   #1235
hajde da vidim, šta misliš ko je otmičar?

Navedi par likova i zašto oni
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2020., 19:56   #1236
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
hajde da vidim, šta misliš ko je otmičar?

Navedi par likova i zašto oni
Ajme pojma nemam hahahah doslovno bi trebao izmislit razlog , trenutno mi niko nije sumnjiv, al je ocito da je neko iz obitelji... mislim serija se vrti oko njih... za sada jos nemam sumnjivce, cim ih dobijem javim

Dosao do 21 epizode...

Jao brune s gejšama, prostitukama i ostalim prekomican je u ovim epizodama, pogotovo kad su isli u gay bar

Jose angel teska ormarusa, iz aviona se vidi LOL

Cecilia je bas dobar lik - ocekivao sam neku mega power villanu, na kraju je skroz realan i siv lik jako mi se svidja za sada sto vidim

Sonya rastura u scenama histerije i ocaja pao poljupac s inspektorom awwwww...

Inspektorica odma bacila kandze na inspektora i one mu sise zabila u facu... ona me malo nervira xD... ostali svi super za sad...
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2020., 01:19   #1237
...a baš mi je, baaš drago da netko uživa u ovom čudu

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Dosao do 16-te epizode :kokice :
Uuuh...a di me naađe baš s tom the epizodom?! xD Bijaše to epizoda koja me tada, nekada davno, prikovala za ekrane; kad si rekoh Ovo je nešto totalno moje ...unatoč non-stopnom izdrkavanju po terminima, da prostite na izrazu.

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
viviana me odusevljava...
Ovo je valjda jedina likuša oko koje se nećemo složiti - naime, meni je ta naveliko pilila po živcima, a i još nekim ovdje prisutnima, taako da je prozvasnmo - Gljiva, ako se ne varam.

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Nez uopce na kog bi sumnjao... za sada mi svi pare neduzni...
Prije bih rekla da se svi doimaju kao da imaju putreka na glavi , ali to je čar ove serije, tako da...

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Cecilia je bas dobar lik - ocekivao sam neku mega power villanu, na kraju je skroz realan i siv lik : top: jako mi se svidja za sada sto vidim
Ma njet. Svi su više ili manje sivi likovi. A Ceca je jaako dobro sve to iznijela..čisto da i s njom možeš suosjećati...a pesar de todo...

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Sonya rastura u scenama histerije i ocaja : s pao poljupac s inspektorom awwwww...
Rekoh ti...žena je hodajuća emocija. To je onaj tip glumaca kojima povjeruješ sve..ali baaš sve; ne možeš Danni zamjeriti apsolutno ništa ma kako god postupila...jer ne možeš; jer se tako jednostavno stopiš s njom, osjećaš s njom, razumiješ je...paa onda malo cmoljiš s njom... Ah...potresna uloga. Jedna od onih koje se pamte, bar u mojoj sapuno-karijeri...

Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Inspektorica odma bacila kandze na inspektora :kava : i one mu sise zabila u facu... ona me malo nervira xD... ostali svi super za sad...
E...a ooovu smo zvali Tikva(ča). Još jedna koja mi je uglavnom prala po živcima i to njeno neprestano slinjenje po Cristóbalu. Ne, krivo..lako za slinjenje, ali prodike, staalne prodike, predbacivanja, bukvice, rogoborenje, drvlje, kamenje.. Hjo. -.- Tipični lik glumim-sveticu.
Ostali su mi više ili manje bili zanimljivi.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2020., 14:45   #1238
za sada sumnjam na Vivianu i Ricarda, nekako mi se najvise zavidni cine prema Altamirama, a i Ricarda su mogli ucijenit s ovom vizom il sta ja znam... nemam pojma

Super su napete bile ove epizode malo konkretnije o otimacarima i samo elisi, doduse imam cak i teoriju da je elisa ovo sama smislila s otmicarem da pokupe lovu i pobjegnu sto dalje... pa onda moze i bruno bit sumnjiv s obzirom da je ka bia zaljubljen u nju

Exposana aventura con isabel bome brzo to ide... Mariano je tu ispao skroz korektan, Porras mi je bas odlican u ovoj ulozi, nije mi niti malo mrzak... dapace, dosta je zanimljiv...

Danni zato izmjenila par poljupaca s Crisobalom scene bi bile puno ljepse da se ona rospijetina nije nasla na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme...

Eduardo bi isto moga bit sumnjiv, nije bio u kuci kada je elisa bila s otmicarem, a pitaj boga vise ko je - svako moze bit hahahahah, odustajem trenutno od mozganja tko je...

Jose Angel i Ricardo skroz odlicno grade njihov odnos, niti puno, niti malo - taman po gustu kako i triba da bude...
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2020., 16:54   #1239
Meni je Porras samo ovdje i u Fanu bio neiritantan
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2020., 17:14   #1240
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Meni je Porras samo ovdje i u Fanu bio neiritantan
A u Bajo el mismo cielo ?

Pa to mu je uloga karijere .


Meni je Porras drag . Ne znam kako bi mi bilo bez njega zadnjih 10+ godina .
Bila bi mi prevelika praznina .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.