Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2016., 16:59   #2221
Pa šta nije to Narin uzela iz Baranove sobe i pročitala sve?
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:32   #2222
Quote:
vane1 kaže: Pogledaj post
Pa šta nije to Narin uzela iz Baranove sobe i pročitala sve?
Narin je uzela sve papire pa i Firatovo pismo plus puška i krenula na Kenđu koji joj je uzeo sve iz ruke i kasnije spalio.
lanex is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 20:46   #2223
Dala sam sebi par dana da slegnu dojmove o seriji i mogu reći da sam na kraju ipak zadovoljna viđenim ali da nisu mogli bolje to svakako jesu jer stvarno je bilo detalja o kojima nisu puno vodili računa kao npr Asim iako je meni drago da je ozdravio na kraju ali prodali su nam scenaristi najprije rođen bolestan pa onda ipak ne,Kenanov ulaz u seriju isto nepotreban s obzirom na način kako je na kraju naprasno izašao iz nje.

Zagrljaj na kraju mi je bio ok mada i meni malo trapavo izvedeno s Baranove strane ali sve je popravio onaj na brodu.

Kendalovim krajem nimalo nisam zadovoljna trebao je ležati u zatvoru a ne u kućnom pritvoru i uz to lud.

Šteta sto nisu napravili tako da je mali Mehdi preživio pa mu ga Kasim i Ozlem dovodili u posjet to bi mu bilo još teže od ovoga što je dobio iako Kendal zdrav u zatvoru odmah asocira na bijeg iz zatvora.
Previše nepotrebnih smrti po meni posebno Mehdijev iako znam da to Kenđu najviše boli.

Eto završili su i zadovoljna sam mada se i ja slažem da je ova 4 sezona mogla i treba ići u drugom smjeru ali tko je meni kriv što ja nisam scenarist pa da napravim po svom.
lanex is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:19   #2224
Ja sam s početka cijelo vrijeme mislila da ce Ebru kad tad napraviti neki biznis sa crnim ružama, ali eto to se vrlo brzo zaboravilo i krenulo u drugom smjeru....
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 17:54   #2225
Seriju davno gledala ,skoro u zaborav pala ali zahvaljujući Mertu i Ozanu koji trenutno glume ,opet,zajedno sjetih se ja i ove serije i pogledala ponovo par scena..
Vrijeme leti .

https://x.com/OhYeahhWhatt/status/1779515453947126251
__________________
Još mi ruka moja u tvojoj spava, korak bosonoge gazele sapleo se o prag kuće one gdje san i java prestaju a ljubav postaje.

Sadi'nin Saniye
Saniye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.