Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2016., 14:36   #701
Ilker i Burçin se žene!!!



Quote:
Ilker Calella and Burçin Terzioğlu 1.5 years in a relationship. Terzioglu and Calella met on the set of the series "Poyraz Karayel". The couple decided to legalize their relationship. When young people were resting in Marmaris, Calella made a proposal, and the answer was "Yes". The actors are planning to get married before the end of the year, but the only problem is the intensity of the shooting. Since Calello became the face of the advertising campaign of the same brand, the couple also have problems with the time and could not yet determine the date. If the pair will not be able to legalize their relationship for a few months, then they get married the following year after the final episode of the season
Izvor: #diziturkHaber)
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 11:35   #702
Pelin Karahan

Pelin Karahan'ın ikinci bebek heyecanı!



Navodno drugo dete na putu. Kažu još i da nikom nije rekla da je hamile. Ne znam samo kako su oni saznali. Neyse, ako jeste hayilri olsun.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 17:49   #703
Sjećate li se njega?



upload pic

Batuhan Karacakaya, Bülent Ziyagil iz Aşk-ı Memnu!
Sad ima 19 godina i glumit će u novoj sezoni Diriliş Ertuğrul. Djeca rastu....

http://www.mynet.com/magazin/detay/d...katildi/92343/

https://onedio.com/haber/ask-i-memnu...sirtti--729077
__________________
Bohemian rhapsody - Queen

Zadnje uređivanje holaquetal : 22.09.2016. at 18:14.
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 18:08   #704
naišla sam na ovaj podatak...

*After graduating from university, he co-founded the "Kahramanlar ve Soytarilar Tiyatrosu" (Theatre of Heroes and Clowns) with two of his friends and started writing stories for the stage. Isler, who wrote three books, said that the reason for writing all the stories is just for them to be staged.*

Nejat Isler je napisao tri knjige. ako neka od devojaka koje znaju turski naiđe na bilo kakav info o tome, molila bih da spusti ovde na temu. tenks.

ovde je, mislim jedna od knjiga...(tu je i Hakan Gunday)

https://www.instagram.com/p/BKGd0tMA...ged=nejatisler
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 04:28   #705


Wow...Nesrine Cavadzade:klap:
Uprvi mah nisam ni obratila pažnju na lice,ime ne prepoznajem,ali onda je sve sjelo na svoje.
Lijepa glumica rođena u Baku,Azerbejdžan,koju smo nedavno gledali kao Efruz. u seriji Ponovo rođen (Kış Güneşi)
Zanimljvo da se ta uloga ne spominje u njezinoj filmografiji,
Kao ni na listi glumaca koju je dala Nova tv Morala sam ići okolo naokolo,kako bih bila sigurna da nisam pogriješila možda.
Ona je prelijepa.
Inače je ovom oblekom obilježila 53.Međunarodni Istanbul Film
Slažem se:klap::klap:
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 17:37   #706
Aras Bulut İynemli

Aras Bulut İynemli - ABI





Opće info. ABI je rođen 25.08.1990. (Djevica - 26 godina) u Istanbulu Visok je (samo ) 1,78 cm. Živi sa obitelji u Bešiktašu i strastveni je navijač istoimenog nogometnog kluba te ne propušta gotovo nijednu njegovu utakmicu.

Njegova majka je u mirovini, a otac koji ima 62 godine je tehničar za satelitske sustave. Ima mnogo starijeg brata (11 godina) i sestru te nećaka i nećakinju. Studirao je na Istanbulskom tehničkom univerzitetu i završio studij zrakoplovnog inižinjerstva. Kada je postao glumac, kratko vrijeme nije glumio i odbijao je ponude kako bi završio fakultet.

ABI nikada nije završio studij glume, ali njegov stariji brat i sestra jesu. On je slučajno postao glumac jer se kao student honorarno bavio modellingom i pojavljivao u reklamama. U jednoj reklami zapazili su ga producenti serije Arka Sokaklar (turska hit serija) u kojoj je onda odglumio epizodnu ulogu, da bi ga nakon toga zapazili producenti serije Kako vrijeme prolazi (Öyle Bir Geçer Zaman ki) i pozvali ga na audiciju na kojoj je Arasu ponuđena uloga Metea, i ostalo je povijest...

Projekti. ABI je odigrao zapažene uloge u serijama Öyle Bir Geçer Zaman ki u kojoj je glumio Metea Akarsua, problematičnog sina kapetana Alija (Erkan Petekkaya) te seriji Veličanstveno stoljeće (Muhtesem Yuzyil) u kojoj je glumio buntovnog princa, sina Sulejmana Veličanstvenog, Bajazida.

Za ulogu Metea Akarsua, osvojio je dvije nagrade za najboljeg sporednog glumca u dramskoj seriji.

Pored ta dva velika projekta, glumio je glavnu ulogu sa partnericom Hazal Kayom u seriji Maral: En Güzel Hikayem , ali je ta serija završila rano zbog lošijeg rejtinga.

Trenutno glumi jednu od glavnih uloga, Merta, u hit seriji Içerde sa Cagatayem Ulusoyom.

Osim navedenih serija, ABI je glumio i u dva filma: u filmu Mahmut ile Meryem čija je radnja smještena u 16. stoljeće glumio je sina sultana koji se zaljubio u kršćanku (u tom filmu glumi i Hrvatica Kristina Krepela), dok je u filmu Tamam miyiz? glumio mladića tetraplegičara, te je tijekom cijelog snimanja morao imati povezane ruke iza leđa.

Veze i žene Nije baš skroman po tom pitanju. U jednom intervjuu izjavio je da žene prilaze njemu, a ne on ženama, te da mu je jako bitno kako žena izgleda, što se može vidjeti i po izboru njegovih partnerica, a koje su sve tanke kao trava (očito ima tip).

Trenutno je u vezi sa glumicom Bige Onal s kojom se zbližio na snimanju serije Maral, a ranije je hodao sa glumicom i manekenkom Elvin Levinler, dok bliske susrete sa posvudušom i šatro manekenkom i glumicom Ceylan Capom nikad nije htio potvrditi iako su ga s njom snimili više puta, a to valjda zato što je starija od njega i što je se upravo kurtalisao Burak Ozcivit.

Nije bogznakako ni sramežljiv, pa je tako u intervjuu za Hurriyet bez ikakvih problema rekao da mu je seks jako važan, pa tako i kakva je žena u seksu (http://www.haberhurriyeti.com/seks-h...de-106139.html), što pozdravljam kod njega jer za razliku od drugih turskih glumaca koji se dodvoravaju konzervativnoj publici otvoren po pitanjima koja su za zapadnjake posve normalna, a za neke dijelove turskog društva ili arapskom tržištu opscena i neprihvatljiva.

Zadnje uređivanje TheWitch : 22.10.2016. at 17:52.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 00:38   #707
Vozdrica

Na upravo završenom Pantene Altin Kelebek Odulleri / Pantene Golden Butterfly Award eventu, nagrade su, po kategorijama, osvojili:
- najbolja serija: Dirilis
- najbolja glumica: Burcin Terzioglu
- najbolji glumac: Ilker Kaleli
- najbolji režiser: Cagri Vila Lostuvali
- najbolji glumac ( dijete ): Beren Gokuyildiz
- najbolji serijski par: Leyla Lydia Tugutlu & Furkan Andic
- najbolja serija ( komedija ): Kiralik Ask
- najbolja glumica ( serija, komedija ): Elcin Sangu
- najbolji glumac ( serija, komedija ): Baris Arduc
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 14:29   #708
Funda Eryiğit: 'Aşk bilmek istemediğim kadar tuhaf bir duygu' za nedeljini Hürriyet

Pre osam godina upoznali smo je kao nevinu devojku u seriji ‘Canım Ailem’ . Kasnije je učestvovala u mnogim serijama, ali je nastavila i sa radom u teatru čiji je deo od rane mladosti. U međuvremenu osvojila je mnoge nagrade. Ali sada je okrenula novu stranicu u svojoj karijeri. Fundu publika može videti u tri ambiciozna projekta : Poyraz Karayel na malim ekranima, film Tereddüt na bioskopskom platnu i Ev’vel Zaman u teatru



Sa fotografom Muhsin Akgünom koji je radio fotke za ovu reportažu

Funda...vredna pažnje
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 13:00   #709
U Sarajevo stigli Hurem i Rustem-paša, popularni glumci iz serije "Sulejman Veličanstveni"
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 02:36   #710
Vozdrica

Na rođendanskoj zabavi iznenađenja koju je Fahriye Evcen priredila za svog mladića Buraka Ozcivita, on je njoj pripremio još veće iznenađenje!



Burak zaprosio svoju Fahriye! :klap:
( Što je sigurno - sigurno! Da ne bi bilo kakvih nejasnoća kad se zahukta "Olene Kadar"! )



Fahriye odgovorila:"Evet!"


Edit:

Büşra Develi & Kaan Urgancıoğlu & Ferzan Özpetek

"È l'Amore" / Mina Mazzini & Adriano Celentano ( album "MinaCelentano" )


Zadnje uređivanje Daša : 24.12.2016. at 02:51.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 00:25   #711
Vozdrica

^

Fahriye Evcen & Burak Özçivit - Cumartesi Sürprizi - 24.12.2016




Zadnje uređivanje Daša : 25.12.2016. at 00:52.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 19:45   #712
http://www.cnnturk.com/magazin/dizi/...c-dahil-oluyor

Selma Ergec, koju znamo kao sestru Suleymana, Hatice u "Suleymanu Velicanstvenom"
tumacit ce historiski lik Halide Edib Adivar u seriji "Vatanim Sensin"

Halide Edib Adivar rod. 1884-1964, bila je Pjesnica, Profesorica, Ofizir, i Revolucionarka, te jedna od znacajnih turskih pisaca 20-setog stoljeca.
Kao Halide Onbasi(kaplar Halide) bila je simbol svih zena koje su sudjelovale u turskom oslobodilackom ratu.

Vjerujem da ce to biti odlicna uloga za Selmu Ergec
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 11:12   #713
Naišla sam na ovaj članak u Hürriyet na temu koji turski glumci govore strane jezike(kako tko),ali mi je najzanimljivija bila Filiz Ahmet.Rođena u Makedoniji.Zna makedonski i turski.Osim švedski() ..misli na engleskom,govori srpski i nešto malo bugarski



I KivanÇ koji je imao intervju sa redateljem James Cameron.Ostali,kao Fahra,Selma,Azra Akin(živi u Nizozemskoj),Censel Elcin..koji su rođeni u europi govore engleski i još po koji jezik.Ilker je studirao u Engleskoj,Hazal pohađala školu na talijanskom...Cemal Hünal diplomirao na Saint Benoit (u Istanbulu)licej i govori i francuski(pored engleskog)...

Mehmet Günsür,živi u Italiji i govori talijanski kao glavni jezik,za Meyru se zna,turkinja rođena u Njemačkoj,tek kasnije naučila turski...

Fırat Çelik kao glavni jezik govori francuski ,tečno i engleski,turski naučio naknadno...
Kenan Ece(ako netko ne zna,glumio Mustafu sa Tubom u Yüregine Sor )...
živio u inozemstvu mnogo godina.Nakon srednja škole u SAD i u Austriji,studirao u Irskoj..naravno,govori njemački i engleski..

Bilo je mi je zanimljivo ponajviše zbog turskih glumaca,iako u nastavku pišu i o drugim svjetskim zvijezdama i njihovom poznavanju stranih jezika
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 16:38   #714
Caner Erkin i Şükran Ovalı vjenčali su se u Rimu



S Canerovog IG
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 09:55   #715
Zanimljiv popis 15 turskih glumaca koji nisu imali sreću jer im je uzastopno ukinuto par serija zaredom.


đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 09:39   #716
Da se nadovežem na gornji post....i Bulentu Inalu je na brzinu završena serija Babam ve Ailesi,a sinoć sam na TRT1 vidjela prvu epizodu mini serije Son Destan u kojoj upravo isti glumac ima glavnu rolu....eto,nema baš veliku pauzu između projekata......
Po prvoj epizodi,koja je prikazana,mogla bi biti i dosta zanimljiva,pa možda ima zainteresiranih,da pogledaju,jer...koliko sam ulovila,serija će imati 6 nastavaka.....za TR gledatelje nevjerojatno kratko.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:29   #717
Nema tome davno,baš sam pisala na ovoj temi kad su se vjenčali......kažu da se razvode nakon tri godina braka.
Birce Akalay i Sarp Levendoğlu (on mi uopće ne liči ne sebe),zbog izdaje,laži,sebičnosti...eh...
Navodno zbog neke mlade djevojke s kojom je viđen na Kadiykoy u nekom baru

Razumljivo,razlog je izdaja.Da li se meni čini,ili su mahom muški ti koji načine "izdaju"
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 16:14   #718
Kažu,razvela se i Nehir Erdogan,vjenčali su se 2014 god.čini mi se nakon kraha i kraja Reaksiyona odselila se u Francuku,Pariz.....kažu da ostaje živjeti u Parizu i nakon rastave....gledala sam ju samo u Reaksiyonu i svidjela mi se
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 02:42   #719
verili se hande soral i ismail demirci

https://m.gecce.com/fotogaleri-hande...rci-nisanlandi

Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 19:59   #720
Nejat Isler se vraća u seriji Bodrum masali!

http://www.ranini.tv/haber/22165/1/n...ali-kadrosunda



__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.