Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 22:31   #9361
Quote:
almko39 kaže: Pogledaj post
Mehmet na IG časti samim sobom....
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...5e688e001b.jpg
Lijepa mi je ta fotka. Pročitala sam nekoliko komentara i vidim da su Latinoamerikanke jako zabrinute za njegovo zdravlje pa ga upravo mole da prestane pušiti.


No prije toga je postavio jednu sliku prelijepog Maraza.

klik za veću, isplati se


I još je jednom potvrdio svoje odustajanje od glume.

Na TW-u i FB-u su izdvojili njegov odgovor jednoj fanici.



Da bih shvatila što kaže, potražila sam na koji je komentar odgovorio. Jedna turska fanica je izrazila nadu u njegov povratak na ekran i nešto pisala kako se ona nakon nevolje izdigla, pa se tako i on nakon neuspjeha treba podići i stati na noge. Ne znam prevesti sve, ali nešto u tom smislu, uglavnom bodrila ga je. I rekla kako vjeruje da će se vratiti. Na to je on odgovorio ovo, a moj slobodni prijevod bi bio da mu je žao što je ona u krivu u vezi njegovog povratka (na ekran), ali da to nije zbog prethodnog neuspjeha već je to njegov izbor.

Tako da se možemo prestati nadati.

To je dakle, to. Nema više. Moram reći da mi je prije bilo jako, jako žao, ali sada više nije. Čak mislim da se povukao u pravo vrijeme i da je učinio dobro za sebe. Trenutno stanje turskih dizija nije najpovoljnije, on nije u situaciji da previše bira, a sad, da prihvaća bilo što, ma ne treba mu to.

Nije se ni prije najbolje snalazio u tom svijetu ili nije htio, nije se družio s njima, znamo da ga mediji nisu voljeli, a ni on im se nije nametao, nije imao zaleđinu ni utjecajne prijatelje, a nije se znao ni htio nikome dodvorati. Možda je volio taj posao, ali nije pripadao tom okruženju. Pa još kad je „Fatih“ onako kiksao, pripisali su mu svu krivicu i mislim da je to bio kraj za njega. Od tada nije više imao ni menadžera, sve otkazao, jedino je još taj „Emanet“ uletio, ne znam ni zašto ga je prihvatio jer smo sve kao i seeni u gornjem postu, primijetile da je došao na set kao da je netko uperio pištolj u njega. Čovjek se potpuno izmijenio i mjesecima nije ličio na sebe. Da li je želio još jednom nešto pokušati, dokazati se sebi ili drugima, ne znam. Ne mogu ga analizirati jer ga ne poznajem, ali možda, možda je tada shvatio da to više ne želi. Izbjegavao je novinare, prestao se slikati s fanovima, nestao čovjek. I nije dao bombastičnu izjavu za medije (onaj kratki i usputni odgovor reporteru ne računam jer ga nitko nije shvatio ozbiljno), tek je fanovima na IG-u objavio svoju odluku, vjerojatno misleći da je samo njima dužan to reći. To je Meho.


Nije mi žao. Iznio je dva divna muška karaktera, među najboljima u turskim serijama, Boran agu i Maraza. I većina gledatelja će ga po njima pamtiti. A osim njih, meni je će uvijek biti drag i Mehmet.

Očekujem da će ga uskoro izbaciti i iz anketa jer je bivši. Neka. Jer evo je i u zadnjoj, koja je upravo završila, na odličnom 2. mjestu , iza Engina A. I može netko reći (kao što oni pišu) da su glasale Latinoamerikanke, ništa mu time ne umanjuju jer tamo se prikazuju i druge serije s drugim turskim glumcima za koje one nisu tako masovno glasale.


I uvijek mi je drago kad otvori IG račun (sada i dva ), pa pomalo komunicira s fanovima. Možda ga malo pere nostalgija pa se otvori, a onda shvati da više nije glumac pa se zatvori. Tko zna?

I jedna bizarnost, ako nekoga zanima koji parfem upotrebljava, evo odgovora: Chanel Allure Sport. Ma cijeli mi je sladak.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 10:35   #9362
Evo zvaničnog demanta „misterije“ oko Mehmetovog preseljenja u Brazilu.



Drago mi je da je odgovorio ovoj fanici na njeno pitanje, iako smo svi mi ovde kao i većina njegovih fanova od bilo kuda, znali da su onoliki natpisi o tome zapravo nebuloze bez trunke istine.

Ja ponovo osećam jak revolt na onaj početni, prvi članak koji je izbacio tu „vest“, i koga su kasnije masovno koristili kao izvor svi drugi natpisi. I ponovo se putam, šta se, posebno u njihovoj domaćoj štampi sa onolikim tekstovima o tome zapravo htelo? Brže bolje raspričati o njegovom napuštanju Turske, ne bi li se tako i zametnuo svaki njegov trag!

Da mi je žao što je prestao glumiti, jeste! Da mi je drago što je ostao svoj, nepotkupljiv,što se nikada nikome nije dodvorivao niti ulizivao, niti zbog bilo čega promenio svoje stavove, političke ili bilo koje druge, jeste mi drago, itekako drago.

Eto, jako mi je žao zbog njegove odluke, ali sam vrlo ponosna na njega.
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.

Zadnje uređivanje minakaradzic : 03.09.2016. at 10:52.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 12:59   #9363
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
Ja ponovo osećam jak revolt na onaj početni, prvi članak koji je izbacio tu „vest“, i koga su kasnije masovno koristili kao izvor svi drugi natpisi. I ponovo se putam, šta se, posebno u njihovoj domaćoj štampi sa onolikim tekstovima o tome zapravo htelo? Brže bolje raspričati o njegovom napuštanju Turske, ne bi li se tako i zametnuo svaki njegov trag!
E to je, mina! Izgleda kao da su ga htjeli zauvijek skinuti s dnevnog reda. Da ga više ne spominju. Jer eto, čovjek je napustio domovinu u vrijeme "borbe za demokraciju". Ne postoji baš nijedan razlog zbog kojeg bi mogli donijeti pa makar pogrešan zaključak.

Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
Eto, jako mi je žao zbog njegove odluke, ali sam vrlo ponosna na njega.
Meni je više žao zbog mene, ali zbog njega yok. Neka živi onako kako želi i kako se osjeća najopuštenije.

Za boldano:
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 14:03   #9364
meni nije žao što je taj dio njegova života završen.
on je znao najbolje, vjerujem da je sve procijenio, i da se više nije vidio u tom poslu.

vjerujem da je bilo ponuda, ali da one nisu bile takve u kojima bi on pokazao ono što on u stvari je. iako je ostao tamo gdje je neshvaćen, to je njegova odluka. meni bi bilo drago da je otišao no to nije lako. ostaviti majku, i obitelj i otići. on je i dalje emotivna osoba ma koliko god se nekada činio grubim.

očito je da je želio ostati svoj, i unatoč svim preprekama u tome je uspio. nakon sasvim sigurno poslovnog i emocionalnog razočaranja, otišao je u anonimnost, u kojoj se nadam da živi kako želi, s kim želi i da radi što želi.

nakon odgledanih puno serija Tr produkcije, mogu reći čista srca da je uloga u Sili bila sam vrh, i da je on, kao aga bio toliko uvjerljiv i karizmatičan da ga nitko ne može nadmašiti, drago mi je da su to prepoznale osobe i preko oceana, poesebice mi je drago što je on ostao velik nakon svega, i što ga pamte i dalje, makar u anketama.

Boran aga i njegova gluma su pokazali što znači dići ljestvicu visoko. na sve nas je djelovao u toj ulozi, i ne samo kao jedan lijep čovjek već snagom kojom je zračio.

želim mu svu sreću.
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 13:36   #9365
Dečko je narastao, otvorio instagram i postavio uspomenu iz 2009.

đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 13:57   #9366
ponovo je zatvoren

koliko je dakle potrajalo...cca 10 dana i opet nema više.
rekao i pokazao što je htio i KAPAT...

zadnje je zatvorio FB.. ovom porukom

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=6791

do sljedeće prigode... ako će ponovo birati državni praznik onda je to tamo negdje 28.10.2016

Ah Mehmet Akif, ah ... želim ti svako dobro
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 15:33   #9367
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
koliko je dakle potrajalo...cca 10 dana i opet nema više.
rekao i pokazao što je htio i KAPAT...

zadnje je zatvorio FB.. ovom porukom

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=6791
Ma zapravo, koliko sam shvatila, uvijek dođe da bi nešto priopćio. Bilo da je to njegovo odustajanje od glume pa još jednom da bi to potvrdio jer su se u medijima pojavile glasine o novoj seriji s njim, bilo da se oglasi o „državnom udaru“ i kaže svoje mišljenje o „demokratskom“ napadu na vojnike, a sada da bi demantirao svoje „preseljenje u Brazil“. Znao je da će ga fanovi to pitati. I bude dovoljno dugo da svi pročitaju (a usput podijeli i par slika).

Pa i tom Mevlaninom izrekom na FB-u, nakon što je zatvorio IG račun, čini mi se da je iskazao koliko ga tišti to nerazumijevanje.

I da, dolazit će dok god će imati potrebu nešto reći svojim fanovima.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 16:08   #9368
I domaćoj publici je žao zbog Mehmetove odluke, vole oni svog Akifa Alakurta.

https://www.facebook.com/Dizi.Reytin...898773699238:0

Čak izražavaju nadu da bi se mogao predomisliti.
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 19:29   #9369
Evo ga s omiljenim rekvizitom.



https://www.facebook.com/Alakurtt

Fejs je ipak njegov omiljeni medij. Nema komentara.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 23:31   #9370
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Evo ga s omiljenim rekvizitom.

http://116.imagebam.com/download/mZH...76028450_n.jpg

https://www.facebook.com/Alakurtt

Fejs je ipak njegov omiljeni medij. Nema komentara.
je, je otvorio FB.. al kakvom to naslovnom... nemožeš pogodit nikako ..

Jel ljeto 2014 kad je hodao istočnom Turskom prije "Emaneta" il novo , sadašnje izdanje i putovanje

no što je tu je... čekamo ...

Zadnje uređivanje ball : 19.09.2016. at 13:02.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 14:23   #9371
Dağlarda öfkeli başım
Serhat'ta hep akşam oluyor
Nasipsiz kıştan mı, yağmurdan mı yoksa aşktan mı

Ağladıkça, ağladıkça dağlarımız yeşerecek
Görecek, göreceksin
Ağladıkça, ağladıkça
Geceyi tutacağız görecek, göreceksin

İlk yazda bitti telaşım
Alnımda hep kavga duruyor
Vakitsiz hırstan mı
Bahardan mı yoksa aşktan mı

Ağladıkça, ağladıkça bozkırlar yeşerecek
Görecek göreceksin
Ağladıkça, ağladıkça
Güneşi tutacağız görecek, göreceksin.

za kim ili za čim se plakalo .. ili se plače

uglavnom time je otvorio komentare FB

https://www.facebook.com/Alakurtt?hc_ref=NEWSFEED

I najviše se piše da komunicira sa nama...
Možda posluša..
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 21:01   #9372
Ako je ovo "novo", a Google kaže da nije bilo nigdje drugdje objavljeno... Mehmet nam je i dalje na nekom odmoru, a najvjerojatnije i dalje ga prepoznaju roditelji koji ga fotografiraju sa svojom djecom.. Izvor: IG
__________________
I... neka mi to nebo ne uzme za zlo. Ali, ti si jedino čemu se molim..
Ako uopće znam što je ljubav, onda to znam zbog Tebe....
almko39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 13:32   #9373
Ah, tim fanovskim slikama je najteže odrediti kada su nastale. Ili ih postave puno kasnije ili su tek sada iskopane neke starije. Kada bi se pronašao fan, možda bismo mogle znati.

Ali ja mislim da slika nije iz sadašnjeg perioda, mislim da je prošlogodišnja, iz vremena Karoline. Jer tada je imao ovako kratko ošišanu kosu i upravo ovakvu bradu. Čini mi se da sada ima malko dulju kosu, bar po onome što smo vidjele. A i voljela bih da je tako jer mi je ljepši s kosicom. A bradu neću ni spominjati.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 21:43   #9374
Mehmet danas aktivan na fb-u, promenio profilnu, naslovnu, za nas već viđeno.

Zanimljivu poruku je postvio ispod slike

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Čini se da GT ovaj put daje smisleni prevod, Ako niste vukovi, psi vam laju iza ledja.

Ovo vredi zapamtiti.
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 23:23   #9375
Odlicna poslovica. Aktivan je on.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 20:16   #9376
Nova na FB-u .


Izvor:www.facebook.com/Alakurtt

A ruka ?...slučajno u kadru ?..ili...? ....u svakom slučaju slatko ...
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 20:20   #9377
Ljepota moja .
Jel još uvijek s onom malom?

Pardon, tek sad vidjeh ruku. Njezinu. Znači, jest.
A hajd...
Valjda ću dočekati neko lijepo čeljade kraj njega...
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 16:33   #9378
ah Meho, ah..

a zašto sad opet capat???????
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 04:27   #9379
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
ah Meho, ah.. : rofl:

a zašto sad opet capat??????? :roll eyes::rolle yes:
svaki treci utorak, rekla sam

Neka ga, nek zatvori. Bolje i to nego se selfirati do besvijesti k'o manijak
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 21:28   #9380
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
svaki treci utorak, rekla sam

Neka ga, nek zatvori. Bolje i to nego se selfirati do besvijesti k'o manijak
Skroz si mu ušla u bioritam, evo utorka.... i otvorio IG .

Ovaj put spreman i puškom da ga brani, bar po slici sa kojom se oglasio
https://www.instagram.com/alakurt79/
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.

Zadnje uređivanje minakaradzic : 11.10.2016. at 21:59.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.