Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2016., 01:39   #8961
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Nek se neki ne osjete uvrijedjeni (nemam namjeru provocirat na njenoj temi) al frizura joj je katastrofa....blago receno.
što se tiče frizure, kako za koga, sve je relativno. Meni se baš sviđa i to što je tebi katastrofa, meni nije i meni izgleda prekrasno ( nemoj da se osjetiš uvrijedjeno).
__________________
(najljepša žena koju sam ikada vidio u mom životu) "Hayatımda gördüğüm en güzel kadın"
radisel is offline  
Old 26.09.2016., 04:41   #8962
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Ja bih ovo Tubino izdanje opisala kao izrazito sexy, tako jednostavno i minimalistički, a tako zavodljivo.
To mogu samo izuzetne žene.
Baš mi je wow u ovom izdanju.

Jednostavno rečeno
Baš sam to htjela reći,ali nisam znala kako

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post

Evo nova lepa fotkica...

http://i63.tinypic.com/14t937s.jpg



Bez nakita...i šminke
11tena is offline  
Old 26.09.2016., 08:10   #8963
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Ja bih ovo Tubino izdanje opisala kao izrazito sexy, tako jednostavno i minimalistički, a tako zavodljivo.
To mogu samo izuzetne žene.
Baš mi je wow u ovom izdanju.
Oria,

Prekrasna Tubica haljina u skladu sa naslovom filma



Ovaj njen prirodno elegantan hod nemoguće je opisati ... zato je i u odeći seljančice izgledala kao princeza
kraljicaletnja is offline  
Old 26.09.2016., 13:45   #8964
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
http://i.hizliresim.com/oENNJq.jpg
Bez nakita...i šminke
ja to tvrdim več više od 4 godine da kod Tubice važi: "što manje šminke - ljepša je" , a za nakit važi da "na Tubici nakit izgleda ljepše" .
__________________
(najljepša žena koju sam ikada vidio u mom životu) "Hayatımda gördüğüm en güzel kadın"
radisel is offline  
Old 26.09.2016., 18:30   #8965
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Wow, pa ti znaš i Muratove rođake ...
Ja ne znam ni svoje
nije pismeni dokaz potvrđen od bilježnika,ali je slikovni....
bar nešto...

dokaz br.1

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 27.09.2016., 21:34   #8966
Sviđa mi se boja haljine, tamnim ženama ona dobro stoji. Mada bila mi je ljepša na nekoj dodjeli nagrada kod Arapa ili gdje već kad je bila u onoj sivoj dugoj haljini tu joj je i frizura bila super. Da nema dekoltea izgledala bi kao prava poslovna žena. Od prvog dana na festivalu, ono gdje je u crnoj majici, sviđa mi se lančić, cool je.

Kritika ni malo lijepa za njen film "Dar Elbise". Kritičari su uvijek strogi, tu su da traže mane, ali ovoliko negativnu kritiku nisam nikad pročitala. Za ovaj kažu da je najgori film festivala i svašta još nešto, ništa pozitivno.. Za Tubu kažu da je uvreda za njenu karijeru (ili da je naštetila svojoj karijeri) sudjelovanjem u tom scenariju. http://www.medyabey.com/tuba-buyukus...i-tepki-cekti/
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 28.09.2016., 04:30   #8967
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Kritika ni malo lijepa za njen film "Dar Elbise". Kritičari su uvijek strogi, tu su da traže mane, ali ovoliko negativnu kritiku nisam nikad pročitala. Za ovaj kažu da je najgori film festivala i svašta još nešto, ništa pozitivno.. Za Tubu kažu da je uvreda za njenu karijeru (ili da je naštetila svojoj karijeri) sudjelovanjem u tom scenariju. http://www.medyabey.com/tuba-buyukus...i-tepki-cekti/
Prije bih rekla da je kritika na račun poruke filma...
Pošto je GT prijevod prilično loš,ne bih se usudila ući u recenziju,ali pisac ovih redaka se protivi načinu na koji se prezentira Turska kao zatucana orijentalna zemlja.Da se više nose burke nego uske haljine.tako da mislim treba biti oprezan glede tvrdnje da je sam film loš!
11tena is offline  
Old 28.09.2016., 09:39   #8968
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Kritika ni malo lijepa za njen film "Dar Elbise". Kritičari su uvijek strogi, tu su da traže mane, ali ovoliko negativnu kritiku nisam nikad pročitala. Za ovaj kažu da je najgori film festivala i svašta još nešto, ništa pozitivno.. Za Tubu kažu da je uvreda za njenu karijeru (ili da je naštetila svojoj karijeri) sudjelovanjem u tom scenariju. http://www.medyabey.com/tuba-buyukus...i-tepki-cekti/
S obzirom na političke prilike u Turskoj bilo je i za očekivati da će zbog tematike kritičari po partijskom zadatku film dočekati na nož.

Moje je mišljenje da je ekipa filma itekako bila svjesna kakove kritike filma ih očekuju.

Prihvativši ovu ulogu Tuba je još jednom dokazala da je hrabra mlada žena koja je spremna ukazati na probleme u društvu a kao majka
dviju djevojčica pogotovo na bespravan položaj žena u Turskoj.

Kako neke turske glumice nisu previše naštetile svojoj karijeri prepustivši se porocima / alkoholu i sl./
tako ni Tuba po mom mišljenju nije svojoj prihvativši ulogu u ovom filmu.
srečica Mici is offline  
Old 28.09.2016., 10:03   #8969
Quote:
srečica Mici kaže: Pogledaj post
S obzirom na političke prilike u Turskoj
..........
Ma ko će ga znat, možda kritičar ne voli uske haljine jer mu je
majka-žena tko li već još u "Fatmaloku" pa se čovjek iznenadio
ljepoti jako.
Ozbiljno, radnja filma me asocira na jednu našu "seriju". Ni ja
ne volim kad se od mladih djevojčica hoće učinit vamp.
Nikako! Zato možda kritika. Ne Tubi nego temi.
Poruka je filma je možda dobra, ali što ako se pogrešno
shvati pa se krene.........

Što se štete karijeri tiče, pa uvijek je naslov prodavao
štivo. Ja se siječam jednog o Labuđem plesu. Čitalo se,
pravdalo se, migoljilo danima. A u plesu je bilo sadržano
sve i alkohol i peludni prah i mirisne tratinčice (to zovu
tako zbog kamuflaže), a o glumi nitko ni riječi........

Samo lepršavo.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje

Zadnje uređivanje zenzo117 : 28.09.2016. at 10:16.
zenzo117 is offline  
Old 28.09.2016., 15:00   #8970
čudi me da je film koji je prošao u zvaničnu selekciju jednog festivala toliko loš da može da ugrozi nečiju karijeru

kada je kritika kao instrument u pitanju postoji pravilo...nije važno šta kaže nego ko kaže...

verovatno bi imena "kritičara" nešto rekla o kvalitetu, sadržaju i kontekstu kritičkog aparata.

haljina...kao metafora?

sećam se Tube sa golim stomakom u Njujorku. mnogi su očekivali bolji stajling i to...meni je bila savršena u svakom detalju. tadašnju odevnu kombinaciju sam shvatila kao jedan lep dijalog sa tradicijom.

možda grešim, ali bez nekih ozbiljnijih informacija slažem se da je ovde umešana politika. i biće toga sve više. Tubini stavovi su poznati.
Andreas Sam is offline  
Old 28.09.2016., 19:00   #8971
ne znam šta piše u tekstu koji je seeni linkala
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=8966
, ali ona je navela da se Tubi zamera učešće u tako lošem filmu, a ne učešće u filmu koji ima određenu političku konotaciju ili sličnu poruku. dakle problem je estetske prirode, bar onako kako je seeni prevela.

kada su komentarisani dometi i priroda te kritike posumnjalo se da je film tako i toliko napadnut kao loš u smislu umetničkog dometa zato što ima određenu tematiku i to je ono što bi moglo imati političku pozadinu.

to nema nikakve veze sa Halitom, Kivom i ostalima. stvar je mnogo perfidnija od Muratovog šlema koji je čista banalnost.

a ovo o alkoholu tek ne razumem...na koga se odnosi i šta se kuva...


edit
post sam napisala kao repliku jednom koji je nestao ali neka ostane, da ne bude nekih nejasnoća, bar kad je moj komentar u pitanju.

svega ovoga ne bi bilo da znamo šta piše i ko piše. al dobro, ima se vremena, može se i na suvo.
Andreas Sam is offline  
Old 28.09.2016., 21:33   #8972
Odise takvom nezniscu,dobrotim....imala je prelijepu kosu uz mrsavo tijelo...
sathuam is offline  
Old 29.09.2016., 19:01   #8973
Prelijpa Tuba,s prelijepom frizuricom u prelijepoj plavoj haljini
Za dobrim konjem se diže prašina a za lošim....
femir1 is offline  
Old 30.09.2016., 05:19   #8974
Malo Tubice..izvadak iz emisije za ETmbc.net od 29.9.

Svaka vijest je dobro došla

11tena is offline  
Old 01.10.2016., 02:40   #8975
nova serija sa kivancom???

pozzz obozavatelji Tube

Zna li neko zasto je odsjekla kosu , lijepa je ona i dalje ali bas mi žao njene kose...i kada ce ta nova serija sa Kivom biti bar na netu?
belma11 is offline  
Old 01.10.2016., 17:52   #8976
Vozdrica

Quote:
belma11 kaže: Pogledaj post
pozzz obozavatelji Tube

Zna li neko zasto je odsjekla kosu
Zna!
Tuba kaže da je odluka o tome došla iznenada. Bila je u New Yorku, hodala ulicom, ugledala frizeraj, ušla u njega i odsjekla kosu!
O tome priča na početku ovog razgovora sa Zainab Salbi, novinarkom, književnicom, aktivisticom za prava žena, humanitarkom... u "Nidaa Show", emitiranom 28.11.'15., na TLC kanalu.
( Trivia: Zainab je mjesec dana kasnije intervjuirala i Billa Clintona )


Quote:
lijepa je ona i dalje ali bas mi žao njene kose...
Isto mislim.
Tubina griva bila je najljepša griva Turske i šire i milina za gledat'.
Još uvijek se navikavam da je nema više.
Quote:
i kada ce ta nova serija sa Kivom biti bar na netu? : rolleyes:
Biće, biće! Tek je počelo snimanje. Strpljen - spasen!
Informacije o seriji nalaze se ovdje. Tu će se serija i komentirati ( kad krene emitiranje ).
Vjerovatno će biti i prevoda na naš(e) i engleski jezik a o tome sve možeš pronaći i na ovom mjestu.
Daša is offline  
Old 03.10.2016., 14:42   #8977
da li je ovo naša devojčica na setu?

https://pbs.twimg.com/media/Ct1-6zWWgAAvDCv.jpg:large

Arib nije imala mnogo frke oko frizure, kreativci se ne bave tim stvarima. Tuba na festivalu baj Arib Ajlami

https://twitter.com/AribAlajmiArt/st...80827609952256

Zadnje uređivanje Andreas Sam : 03.10.2016. at 14:55.
Andreas Sam is offline  
Old 04.10.2016., 11:10   #8978
Post

šok

istina ili opet samo nagađanja.....
.
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 04.10.2016., 12:28   #8979
Opet ih razvode ....slijedi copy-paste .....kažu,sto puta pponovljena laž postane istina pa se i oni tome nadaju ...kada vidim njihovu zvaničnu potvrdu onda ću da povjerujem,inače
femir1 is offline  
Old 04.10.2016., 14:40   #8980
Thumbs up

nije valjda zaboravila jahati ?
možda samo ponavlja gradivo !!

još jedna..
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.