Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2016., 08:35   #1621
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Može li meni netko reći zašto ti Turci toliko vole aute i scene autima + mobiteli? Znači valjda 40% scena u punom broju nastavaka serije su scene ili vožnje autom ili nazivanja. Mislim, glupo zvuči kad pišem, ali ono, razumijete me. Ali već me bode malo u oči to.
Reklama (ako nisu i sponzori na automobilima prelepe znak, ali niko nije blesav da ne prepozna o kom vozilu se radi), zbog trajanja boluma (epizode), način snimanja (ogromna je logistika, radi se npr. sa dve kompletne ekipe itd. da bi uspeli proizvesti 2-2,5 sata epizode za sedam dana i verujem da im odgovara kada u sceni imaju jednog glumca/glumicu)... I tako.

Quote:
anamarie 25 kaže: Pogledaj post
Vidim da Nova uskoro planira prikazivanje serije Plima i oseka. Zna li netko nešto o njoj..?
Medcezir /spoileri na Neprikazanom pa buyrun.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 21:28   #1622
Ponedjeljak 19. 09. 20 h serije:
Stare:
Paramparca ( STAR)
Kırgın Çiçekler (ATV)
Ljetna:
Hayat Sevince Guzel (FOX)
Nove:
İçerde (SHOW)
Babam ve Aliesi (KANAL D)

Pa koja preživi, još samo da i TV8 najavi Survivor koji je ponedjeljkom odlično gledan
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 15:03   #1623
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Ponedjeljak 19. 09. 20 h serije:
Stare:
Paramparca ( STAR)
Kırgın Çiçekler (ATV)
Ljetna:
Hayat Sevince Guzel (FOX)
Nove:
İçerde (SHOW)
Babam ve Aliesi (KANAL D)

Pa koja preživi, još samo da i TV8 najavi Survivor koji je ponedjeljkom odlično gledan
19 Eylül, Pazartesi hangi diziyi izleyeceksiniz?

İçerde (Show)
58.23%
Kırgın Çiçekler (Atv)
14.5%
Paramparça (Star)
6.45%
Babam ve Ailesi (Kanal D)
5.95%
Hangimiz Sevmedik? (TRT 1)
6.09%
Hayat Sevince Güzel (Fox)
8.77%

anketa na raniniju posle mog glasanja
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 16:12   #1624
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
19 Eylül, Pazartesi hangi diziyi izleyeceksiniz?

İçerde (Show)
58.23%
Kırgın Çiçekler (Atv)
14.5%
Paramparça (Star)
6.45%
Babam ve Ailesi (Kanal D)
5.95%
Hangimiz Sevmedik? (TRT 1)
6.09%
Hayat Sevince Güzel (Fox)
8.77%

anketa na raniniju posle mog glasanja
I ja sam slučajno naletila pa glasala iako neću ništa gledati. Ali fazon je što mi glasamo a mi se ne pikamo kod reytinga. Sama fanovska baza glumaca iz prve serije, po godinama, po internetskoj pismenosti i ostalih serija je različita. Anadolske domaćice će prije odabrati ovu na ATVu ili Paramshit jer im se Erkan Anadolac ulizuje., dok će njihova djeca na netu gledati prvu i pisati na drštvenim mrežama. Ne kažem da prva neće biti prva, ali nema šanse (moje mišljenje) za velikom razlikom
Poslije mog glasanja https://s16.postimg.io/t22f2t4rp/image.png

Naravno navijam da propast Paramparce, ali bojim se da će prva žrtva biti Babam ve Ailesi.
Nadam se da će praviti za sve dane ankete (dok budu poznati termini), čisto da uporedimo odnos na tabeli s klikanjima fanova (šire).
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???

Zadnje uređivanje seeni : 04.09.2016. at 16:40.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 19:01   #1625
Ovi s Pinka su uzeli sve serije koje imaju Kara u naslovu "Karagul","Kara Para Ask" i "Kara Sevda".Ostaje im jos da uzmu "Karadayi" pa da budu kompletni!
simmke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 19:15   #1626
^ Karadayi je, ako se dobro sećam, pominjao je neko ovde, u Srbiji išla na Prva TV, ali nije imala gledanost , tako da ništa od toga.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 19:26   #1627
Isla je u losem terminu na Prvoj a i tad je pobedila Sila koja je takodje isla na Pinku.
simmke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 20:01   #1628
Kako to da je ta Karadayi bila tako uspješna u Turskoj, a u nekim zemljama propadala? Mislim, kod nas na Novoj; što je još veće iznenađenje kad kod nas sve prolazi.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 00:08   #1629
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post

Naravno navijam da propast Paramparce, ali bojim se da će prva žrtva biti Babam ve Ailesi.
Nadam se da će praviti za sve dane ankete (dok budu poznati termini), čisto da uporedimo odnos na tabeli s klikanjima fanova (šire).
Koliko se sećam Cveće je imala baš stabilan i visok rejting koji je znao prelaziti 7% u totalu oni dakle ako i padnu malo biće u bezbednoj zoni sve do juna, Paramparça je u padu, realno oni su sigurni do zime uz još malo natezanja recimo da će u aprilu kraj Hayat Sevince Güzel pratim Limon pa znam su sasavim solidno prošli letos, ali tanki su to je gotovo za mesec dva, Hangimiz Sevmedik? ide na TRT-u znači nije konkurentna. Babam ve Ailesi Ayça Bingöl se vraća na male ekrane sinopsis ništa novo, ali ipak kod Turaka može imati prođu, ja im ipak dajem šansu ako se Paramparça potapa i ova letnja Limonova možda namaknu 5% . İçerde će potrsiti društvene mreže imaće dobar Ab kažu i da je najavljeno samo tridesetak ep. Ay yapim intergalaktička prodaja i to.



a tek sreda
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 23:22   #1630
Tema Cesur ve Güzel je otvorena. Buyrun.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 20:53   #1631
https://youtu.be/POq6LMmqOzc

Promo video Kanal D,
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 23:06   #1632
Nova TV počinje sa prikazivanjemu serije Plima i oseka u ponedeljak..
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 23:19   #1633
Quote:
Dalia-Bozur kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/POq6LMmqOzc

Promo video Kanal D,
Ove godine težak izbor koja je najgora najava, ali za razliku od smorova Starovaca ovi su bar veseli. Loše, nekad je Kanal D radio dobre najave. U masi mi se jedino izdvojila Funda Eryiğit, žena je mrak.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 22:14   #1634
Ne kapiram baš najbolje...Iceride je parodija ?
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 15:40   #1635
Posle ogromnog uspeha "Medcezira" i "Feriha" stiže krajem godine u Čile na istom kanalu:



U Čileu će ići pod imenom "Feriha" ili pod imenima "Me llamo Feriha" / "Yo soy Feriha", izbacili su "El secreto de ..." upravo zbog problema sa distribucijom.

Kanal Mega je imao problem sa kupovinom "Ferihe", jer je drugi kanal pre njih otkupio prava na emitovanje, pa je dve godine trajalo pregovaranje da ga prodaju Megi.

Takođe se piše po forumima da će ponovo da urade sinhronizaciju, jer nisu zadovoljni verzijom koja je išla po Peruu i Kolumbiji. Ne znam da li se misli na sve likove ili samo na glas Cagataya. Žele da stave istog glumca što sinhronizuje Yamana u "Medceziru".

Ta sinhronizacija je zaista bila užas. H se ne izgovara u španskom, pa se moglo čuti čas Feriha, čas Feria, Zehra, pa Zera itd.

Evo kako izgleda npr. prva epizoda sinhronizovano.

U tekstu piše da osim "Ferihe", u planu su i "Mi ultimo deseo" (Suze Bospora), "Intikam" i "Kara sevda".

Za "Intikam" piše da im se dopala više od originala i da je gluma na boljem nivou.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 20:32   #1636
Medcezir je u Čileu oborio vlastiti rekord gledanosti i digao ljestvicu na 20,2%. Mislim da je prethodni njegov bio 18.8%.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 00:30   #1637
"Kara sevda" uskoro kreće u Kolumbiji, na kanalu Caracol, umesto Ferihe. >>>> PROMO Kolumbija

Mislim da joj je ovo latinoamerička premijera.

I ove navedene ispod su otkupljene i biće ih na Netflixu. Prve navedene su se već emitovale po nekim zemljama Latinske Amerike.

Quote:
Eccho Rights vende más de 450 horas de contenido a Netflix

2016.09.23 | La distribuidora sueca Eccho Rights anunció la venta de más de 450 horas de contenido al VOD Netflix, para su estreno en todos los países donde el servicio está disponible.

Entre los títulos que se incluyen en el acuerdo están los dramas turcos Ezel, Karadayi, Kurt Seyit & Sura y The End, todas de Ay Yapim, Can’t Run From Love (Erler Film), Kacak (Surec Film), Gonul (Most Productions), la miniserie Mahmut & Meryem (Duka Film), Black Heart (AKA Yapim) y Winter Sun, de Endemol Shine Turkey, todas a estrenarse en las próximas semanas.


Takođe "Kaderimin yazıldığı gün" kreće u Urugvaju pod imenom "Elif - una parte de mi". >>>> PROMO Urugvaj

Ova serija je u svakoj zemlji imala drugačiji prevod naziva. ("No Te Enamores" u Čileu i "Una Parte De Mi" u Peruu)

Nije mi baš jasno kako imaju ovaj naziv, jer se po LA već emituje i Elif (sa tim nazivom), sa onom klinkom.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 12:55   #1638
Kenanova serija Aci Hayat počinje na Pinku
https://www.youtube.com/watch?v=d-Kr...&feature=share
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 19:14   #1639
MIPCOM od 17.do 20.10. u Cannesu. Turkish dizi svijet i ove godine ide ima bogatu ponudu



ATV nudi 6 diizija: Seviyor Sevmiyor, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kırgın Çiçekler, Kara Ekmek, Eve Dönüş ve Yeter.

Ay Yapim i Eccho Rights : Cesur ve Güzel, Bana Sevmeyi Anlat i İçerde te Elif, Kış Güneşi i Hatırla Gönül

Fox Internatıonal Group : Hayat Benim, No:309 i Rüzgarın Kalbi.

Star TV i Global Agency : Yüksek Sosyete, Şahane Damat, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kaderimin Yazıldığı Gün, Paramparça, Göç Zamanı, Anne, Kiralık Aşk ve 46 Yok Olan.

ITV Inter Medya : Aşk Laftan Anlamaz, Kara Sevda ve Fatih Harbiye.

Kanal D: Güllerin Savaşı, Vatanım Sensin,Poyraz Karayel, Güneşi Beklerken, Kayıp, Tatlı İntikam ve Hayat Şarkısı.

MITSCO i TRT1: Diriliş Ertuğrul, Mazi Kalbimde Yaradır, Sevda Kuşun Kanadında, Şubat, Filinta, Hangimiz Sevmedik, Yunus Emre: Aşkın Yolculuğu,Sen de Gitme, Baba Candır, Mavi Kelebekler,Beni Böyle Sev, Yüzyıllık Mühür.

http://fav10.net/mipcom-fuarina-kati...er-belli-oldu/
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 19:25   #1640
Moze li se ikako saznati koje serije nasi budu kupili na tom sajmu??
millanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.