Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2015., 12:57   #61
Ovo je tako dobro!

Estreno je 22. rujna.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 13:49   #62
Opet gledam samo ja?

Uglavnom, sezona je počela i više nego odlično.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 21:03   #63
Kraj sezone je bio više nego šokantan, do zadnje sekunde sam čekao hoće li osvanuti na ekranu taj famozni "continuara" ili ne... I jest.

exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 01:02   #64
Treća sezona će biti bez Blance Soto. Ona je prešla na Aztecu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 09:38   #65
Šuška se o tome već par dana, ali još nema neke potvrde.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 23:57   #66
Ulogu je dobio i Gonzalo Garcia Vivanco.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 20:39   #67
Televisa je izgubila još jedno veliko ime - Sergio Goyri je dobio ulogu.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 22:50   #68
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Televisa je izgubila još jedno veliko ime - Sergio Goyri je dobio ulogu.
Pa dobro, za njega se spominjalo da je izgubio ekskluzivni ugovor. A i za njega mi se čini da će biti idealan mafijaš.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 13:22   #69
Glumačka pojačanja u trećoj sezoni.



exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 16:58   #70
Još jedno pojačanje - Gaby Espino i to nakon što su joj zaprijetili sa mora prihvatiti ulogu.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 18:08   #71
A nije je bilo dugo, sama je kriva.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 19:41   #72
Vidim da je ova tema zapuštena , pa bih želio reći neke trenutne dojmove.
Iskreno nisam puno očekivao od SA3 ,a dobili smo maestralnu sezonu.
Odlično je izvršen reset radnje nakon Blance Soto.
Riješili smo se hvala bogu Teca koji je samo bio teret cijele serije. Trebali su se ga riješiti davno.Mene daleko najviše oduševljava Jorge Zarate sa svojim govorom i pokretima da je to čudesno. Što on bude duže u seriji , ja zadovoljniji.
A što reći o Carolini Mirandi . Ona je najveće otkriće za mene i mnoge bi glumice mogle nešto i naučiti od nje. Fenomenalna je.
Ima nekih detalja koje bi možda mogli i izbaciti ali se ne žalim.
Jedina prava dosada je onaj Mario Casas. Nek već jednom završe tu priču i nek ubiju lik. Zbog toga je i Litzyin lik već dosadan, pa i onaj od Agnesia.
A i Erik već me počeo nervirati.
Ovdje ni u jednoj epizodi nije dosadno i prema gledanosti već mirišem i 4.sezonu. Ili je već potvrđeno. Neznam stvarno. Pozdrav fanovima .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 20:13   #73
Ajde konačno netko tko prati, da nisam sam.

Da, sezona je odlična, svaka druga epizoda je puna akcije, konstantna napetost... Baš odlično ide sve.

A za sve ostalo se slažem. Aracely-Casas-Marcelo trokut je postao naporan. Također, živcirao me Teca, drago mi je da ga više nema. Živcira me i Erick, same nevolje je donio.

Ono za što mi je žao jest što ima puno smrti u ovoj sezoni. Uveli su novih likova i sve redom ubijaju. Abelardo, Manuel, Juan Pablo... Tužno.

A što se četvrte sezone tiče... Mislim da možemo reći da je sigurno bude. gledanost je odlična, ima konstantu i to je to. Ako ju Roberto bude htio i dalje pisati, naravno.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 23:22   #74
Evo pogledao i epizodu od petka. A što reći.
Ovaj Erick iz goreg u gore. Ubio agenta doduše korumpiranog,ali je agent. Doveo u nevolju Josefinu , zamjerio se Salvadoru . Sad će njih dvojica na ratnu nogu. Svojim će postupcima uništiti sve što su njegov otac i Sara Acero godinama stvarali. A samo je lijepo trebao uzeti pištolj i ubiti Larrya tamo u njegovoj kući.
Ako postoji klub nesposobnih narka on je valjda predsjednik.
Mislim da Josefina nije mrtva jer bi to prikazali u kadru. Ne vjerujem dok ne vidim mrtvo tijelo.
Ovaj Larry je počeo biti zamjena za Tecu.
Situacija s Mariem opet valjda iz početka sa novim identitetom.
A Chuchu se raspada obitelj-mrtav sin ,skoro mrtva žena, luda majka , nestabilna kćer, a i on nećak mislim da neće dugo. Za sada ide odlično.
Pisalo je da će imati negdje 70-75. epizoda. A to znači početkom 11.mj.
Dali se zna da li ide nakon nje el Chema ili LQDC 2,jer bi tek nakon njih trebao ići ESDLC 5 jer bi snimanje trebalo početi u veljači.
Nadam se da mi post nije predug.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:30   #75
Evo ,opet ja .
Prodaja donjeg rublja u izvedbi Tuti i Pepita- Neprocjenivo

Daniel je počeo pomagati Vicenti. Mislim da će i on uskoro stopama Marcela Dorige . Barem su saznali da imaju zajedničkog neprijatelja.
Nije mi jasno jel Josefina mrtva ili ne . Nadam se da ne ,ali su nade sve manje.Ili mi je nešto promaklo .
Lorena se ubila .
A naravno da će Chucho sve učiniti da se to ne sazna. Na smrti svoje djece gradi si karijeru. Gadi mi se.
A najjadniji je moj Indio Amaro. Postao je dežurni krivac za sve : ubojstvo Abelarda i Lorene , otmicu i ubojstvo Josefine. A on ni naredio ,ni izvršio.
A Salvador uz ženu izgubio i dijete. On jednostavno nema sreće.
Svi su mu mrtvi : mama ,tata,očuh , djeda , baka , obje tete , tri strica ,pa istric Junio , njegova žena, Begona , Eliodoro . Sigurno sam još nekoga zaboravio. Ovo je gore od svih grčkih tragedija. Dobro da ima sad polusestru .
Inače ova pa i mnoge ostale teme su postale grad duhova. Pokušat ću ih oživjeti. Ali neznam koliko smijem postova staviti zaredom a da se neko drugi ne uključi na tu temu. Ne želim zaraditi opomenu ili kaznu.Jer doslovno na mnogim su temama već pauci počeli plesti mreže. Molio bih odgovor jer ih nigdje ne mogu naći. Pozdrav .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:46   #76
Mene samo iznenađuje toliko povećanje smrti u ovoj seriji.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 14:45   #77
Ja također pratim ovo još od druge sezone, jedino prvu nisam gledala



Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Evo ,opet ja .
Prodaja donjeg rublja u izvedbi Tuti i Pepita- Neprocjenivo : s

Daniel je počeo pomagati Vicenti. Mislim da će i on uskoro stopama Marcela Dorige . Barem su saznali da imaju zajedničkog neprijatelja.
Nije mi jasno jel Josefina mrtva ili ne . Nadam se da ne ,ali su nade sve manje.Ili mi je nešto promaklo .
Lorena se ubila . : eek:
A naravno da će Chucho sve učiniti da se to ne sazna. Na smrti svoje djece gradi si karijeru. Gadi mi se.
A najjadniji je moj Indio Amaro. Postao je dežurni krivac za sve : ubojstvo Abelarda i Lorene , otmicu i ubojstvo Josefine. A on ni naredio ,ni izvršio. :ro fl:
A Salvador uz ženu izgubio i dijete. On jednostavno nema sreće.
Svi su mu mrtvi : mama ,tata,očuh , djeda , baka , obje tete , tri strica ,pa istric Junio , njegova žena, Begona , Eliodoro . Sigurno sam još nekoga zaboravio. Ovo je gore od svih grčkih tragedija. Dobro da ima sad polusestru .
Inače ova pa i mnoge ostale teme su postale grad duhova. Pokušat ću ih oživjeti. Ali neznam koliko smijem postova staviti zaredom a da se neko drugi ne uključi na tu temu. Ne želim zaraditi opomenu ili kaznu.Jer doslovno na mnogim su temama već pauci počeli plesti mreže. Molio bih odgovor jer ih nigdje ne mogu naći. Pozdrav . : D
Potpisujem sve i da @exodus ovdje je skoro kao u Game of Thrones po smrti, ali skoro
I onaj prezgodni Tepo je mrtav

Ovaj Gallo i ona Deborah kako su mi odvratni to nisu istine


Salvador nema praktički nikoga, Vicenta i Daniel će se spetljati sada i Espino će mi se uvući u vezu, vidjela sam da će njega izbaciti iz policije zbog suradnje sa ovim mafijašima, valjda će pomagati Vicenti/Salvadoru

Litzy i Mario dosada živa skupa sa njenim frajerom i malom

Chucho urnebes, svi su mu pomrli, a ona njegova luda stara mater jedina skroz zdrava ostala
I žena mu se nakon godinu i pol probudila iz kome.

A ova jadna Josefina je godinu i pol bila zatočena i sad će ovom zamjeni za don Tecu roditi dijete

Pošto nisam baš redovito pratila drugu sezonu, a ni prvu uopće, jel ima neki razlog zašto Indio Amaro jede onako luk?
I da drago mi je da je ona njegova žena mrtva. : D
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 14:52   #78
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Pošto nisam baš redovito pratila drugu sezonu, a ni prvu uopće, jel ima neki razlog zašto Indio Amaro jede onako luk?
I da drago mi je da je ona njegova žena mrtva. : D
Mislim da ima tu neke simbolike. Znam da bi obično nabijao svojim neprijateljima, kad bi ih ubio, glavicu luka u usta, kao potpis; slično mu je napravila i sara kad ga je upucala na svadbi, to je bilo na kraju prve sezone, ako dobro pamtim.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 21:44   #79
Pratim i ja ali ne redovno...cekam da neka od nasih tv konacno kupi nes ovog tipa da mozemo gledat normalno
Od ove 3. sezone sam ocekivao flop nakon izlaza glavne glumice aka Sare, ali nova Senora Vicenta mi je sasvim ok i prica je najbolja jos u ovoj sezoni meni cijela...u 2 sezoni su mi bili vrh Mario i Aracely, a u prvoj Sara i Elio, a u sve 3 ima likova koje fakat pozelis da nestanu na najgori nacin jer to zasluzuju, ali pripreme nam i kolateralnih zrtava da bude drama na kvadrat...sve u svemu bas se vidi da je hit serija i da je ulozeno u projekt
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:00   #80
Daniel : Ya no eres coyote. Ahora eres Vicenta Acero.
Vicenta Acero Rigores DOB : 23.05.1990.
Počela druga etapa 3.sezone :
Vicenta cijelo vrijeme vodila posao iz zatvora i odlično što je izašla da se nije ovo vuklo niz epizoda.
Josefina. Da mi je znati što je inspiriralo Stopella za ovaj horror. Roditi dijete silovatelju i otmičaru , to ne bi poželio nikome.
Nadam se da će Salvador sada biti konačno sretan sa nekime . Jer da još ubiju i Rosario onda će valjda i njemu prekipjeti.
LOST 01, ma GOT je niža liga . Ovaj Stopello će valjda na kraju dopisati i atomsku bombu da ubije još likova. Jeste li vidjeli da zapravo nema glavnog ili značajnijeg sporednog lika iz ove 3 sezone da nije izašao iz serije ,a da nije mrtav. Možda predsjednik i prva dama iz 2 .sezone ili Mario ass. Clarissa u zatvoru. Neznam kako je Stopellu zadrhtala ruka.
Od likova iz prvih 10 ep. 1 sezone npr. još su tu samo Aracely , Indio , Josefina i Salvador kojeg sada tumači i drugi glumac.
Ostalo sve mrtvo do mrtvoga.
Uskoro očekujem novu entradu kad se Gaby Espino pojavi. Možda će samo zamjeniti nju sa Laurom Flores.
Nisam prepoznao onog tipa iz autobusa . Je li itko ?
Pozdrav .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.