Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2016., 16:23   #81
Toliko o pravom ženskom prijateljstvu.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 23:47   #82
Ova Katia će valjda sve napraviti da dobije Julia. Ali koji je to obrat. To nisam očekivao. Tek je 19.epizoda prošlo a toliko je preokreta u radnji da sam još jednom morao pogledati tko su scenaristi. U jednom trenutku sam pomislio da je ovo pisao Jose Ignacio Valenzuela.

A i ona stara će valjda sve učiniti da dokaže da je Katia ubila njezinog sina.

Inače , Peniche je fenomenalan . Iz epizode u epizodu sve bolji. Kao negativca izvlače maksimum iz njega.

A zaboravio jučer spomenuti valjda i najupečatljiviju scenu ove serije. To je jučer kada je Leticia svukla Penicheu košulju , a on sav istetoviran. Peniche se počeo furati na Colungu.
A danas sam još jednom pogledao scenu . Ovo je tako dobro odglumljeno od strane Leticie da imam dojam da njoj uopće nisu rekli za tetovaže i da je ta scena snimljena iz prve , da se ono i sama iznenadi.
Pogledajte i vi scenu . Jednostavno imam takav dojam kad sam vidio pogled na licu Leticie Calderon .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 23:17   #83
Ova serija je svakim danom sve bolja. Iako se sada malo primirilo zadnje 2 ep. uopće nije dosadno.
Jadni Julio postaje najveća žrtva ove serije . Prvo ga htjeli ubiti bombom ,a onda ga muče teserom i oteli ga. Dođe mi ga stvarno žao.
A Peniche rastura iz epizode u epizodu. U toliko sam ga novela gledao i mislim da mu je ovo uloga karijere. A ona svađa između njega i lika Olivere je vrhunska.
A i dalje me ubada u oči njegova tetovaža. Mislim da je to radila ista osoba kao i Colungi u PYP. Što mislite?
Naintrigantnije mi je sada gledati kako se plete mreža oko Katie . Toliko likova sudjelu je u tome da mislim da neće propasti starin plan.
Inače super mi je da svaka epizoda započinje novom scenom, a ne ponavlja se scena iz prošle epizode. Nekad imam osjećaj kao da sam nešto propustio, ali sam se naviknuo.

Inače su se seriji pridružile Adanely Nunez ( Gisela iz AQNMD ) i Morenova valjda najdraža glumica Yolanda Ventura , te poznati Aztecas
Pedro Sicard .
Pozdrav .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 01:02   #84
Vrlo rado bi pisala, ali sam stala na 10epki. Kasnila sam s gledanjem i sad ne nalazim linkove, neki su obrisani, a ono na YT nemrem gledat kolko je užasno
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 16:11   #85
Bruno i Irene ne biraju sredstva da dobiju ono što žele. A Irene će to učiniti i preko svoje bolesne i stare majke. Odlično napravljeno.
A Katiu iz epizode pritišću i pritišću,a okružena je svima koji je žele strpati u zatvor. A već vidim da kako će epizode ići kraju ,sve će biti više strpana u kut.

Ne vidim razloga zašto je novela tako slabo gledana. Jer ovo je galaksijama bolje od većine toga što smo gledali na Televisi zadnjih godina.
A da ne govorim da se ne sjećam kada je ovako produkcijski bila napravljena neka serija ili novela na Televisi.
Možda je razlog što stvarno ima mnogo negativaca i što nema tipične siromašne djevojke ili momka u potrazi za svojom nemogućom ljubavi.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:04   #86
Danas je bila nova entrada . Odlično je napravljena.

A saznali smo da Brunova žena cijelo vrijeme radi planove protiv njega, jer zna sve što radi. Očito će uskoro doći do realizacije toga plana . Nadam se da će uspjeti.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:51   #87
Šuška se da će Moreno odraditi i treću sezonu/fazu pa bi moglo biti 75 epizoda.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 14:31   #88
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Šuška se da će Moreno odraditi i treću sezonu/fazu pa bi moglo biti 75 epizoda.
A kada bi onda trebalo biti to ? Nisu li snimanja već završena ili će sad mijenjati scenarij za kraj za potrebe 3 faze. Svašta.
Mislim da bi trebalo ostaviti tih 50 ep. jer je ovo savršeno napravljeno.
Ili su financije na Televisi takve da trebaju iskoristiti ove setove da bi uštedjeli što više. Svašta se priča posljednih tjedana. Još se ne zna što ide poslije VEA , a i snimanje Nicandrove novele je odgođeno.

Moje je mišljenje da nek završe ovih 50 ep. i ostave to , a Moreno nek ide raditi slijedeću kraću novelu ili seriju za slijedeću godinu.Dobro je ovo napravio i tako treba dalje . Što vi mislite ?

Inače Julio je pobjegao i zapaprio Borgettiu , a ovaj će valjda cijelo selo dovesti u policiju da prikrije tragove. Dobro je što je i Victor tamo i mislim da je upotrebio isti pištolj kojim je upucao Jackie .
Danas se je pojavio i Jean Paul Leroux ( Jorge iz QA ) i Manuel Ojeda
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 23:48   #89
... ne dirajte mi Yolandu Venturu! Hah-

Okej, čisto da se javim da gledam; pa u kratkim crtama...

Ova serija definitivno nije moj tip serije. Kažem serije jer ovo nije sapunjara. Savršena EHDLS bila je pola-pola, više serija, nego sapunjara, ali ovo je definitivno serija.
Zašto nije po mom guštu?! - Pojma nemam, možda zato što jednostavno ne volim te neke zavjere, pa mutne poslove i neka tamo kvazi-testiranja, štoli ; ali zato pohvala za dozu misterija i dinamiku. U početku je bilo malo li-la, ali sam se strašno navukla i sad je sve bolje i bolje. Digo, što se dinamike tiče, odlično.

Ii opet Peniche glumi gnjidu i ljigavca; taaj mi je dio malo onak...njeeh , taman mi se bio popravio u drugoj etapi AQNMD, i sad eto ga opet. Šteta, uvjerljiviji mi je kao micica, ne volim ono njegovo...hm...uletavanje u facu s nekakvim smiješnim prijetnjama hh.

Od tri ženske, najdraža definitivno Vanessa; ja ne znam što je od nje MaPatica napravila u CQM, ali ja tu ženu naprosto obožavam od tada... Predivna mi je, i baš mi se nekako čini kao da je ipak izražena kao protagonistica, mada mi se, s druge strane, sviđa taj neki balans svih triju.

I, da, nekako mi se Jacky (nikako joj ime ne stoji, a jooš manje umanjenica s obzirom na to da je ona ta kojoj je sinula briljantna ideja da lansiraju muževe u zrak LOL, ali ajde) čini najčvršćom od svih njih, u stilu boooli me kifla, ja sam ga se riješila i ne kajem se! , a Vanessa najranjivija. Katia pak opet ima svoje neke brije.

Nadalje, sviđa mi se što su svi likovi nekako sivi; nema one glupe crno-bijele podjele, to je odlično!

Ono što je definitivno MOreno OPET pogodio, to je ekipica; predivna glumačka postavica, i svi imaju kemije sa svima, ali doslovno; i to je ono što me najviše drži uz ekran, jer da njih nema, ne znam bih li ovo pratila. Konkretno, Mayrín ima kemije i sa svim frajerima valjda, a Marcelito je upao kao pun pogodak jer su mi preslatki , Olivera isto (ah...kako je dobro uživati opet u tom čovjeku :mikrocerek; hebeš i hlače i sve!); ne znam je li mi bolji s Barrosicom, ili Reyesicom; možda ipak s ovom drugom jer si likovima bolje pašu, po meni; ali me živo zanima kako će se cijela zavrzlama odzavrzlamati.

Ximena je isto u redu; alias Lisandro iz CQM (jer mu to ime definitivno bolje paše, José je preisfurano), iako ne šljivim takve dredaste frajere LOL isto briljira; a boome i onaj ludi Marco de Paula, kako se god ovdje zvao (Sandro..?!); interesantan frajer još od Esperanze.

Čak sam i onu neku tamo Caridad iz PyP, alias ovdje Miriam (Ima lepo ime) probavila, ajd, okej je; ali jedini tko mi OPET smeta je ona frfljava, ne-znam-izgovarat-slovo-S Dannina mama; majko isusova, opeet ta napuhana tikva!! Kvari mi sliku cijelog elenca. -.-

Deca su isto slatka; mala isto ima predivno ime ; zanimljivo, nisam nigdje čula da se curica tako zove.

En fin...ima ovo nešto u sebi što me vuče da gledam, a to je jaako bitna činjenica.

Ako se sjetim nečega što sam zaboravila, dodam.
#bingice, ako ti se da gledati dalje, od mene možeš dobiti samo pokoji link za skidanje. xD
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 02.10.2016. at 23:58.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 21:13   #90
Samo da se javim da sam i ja tu negdje, kasnim dooooobrano ali pohvataću ja to već kad uspijem da pohvatam svoje slobodno vrijeme.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 23:45   #91
Danas je bila odlična scena potjere na kraju.
Borgetti se je riješio još jednog svjedoka. A Rico je vidio kako ga Borgetti ubija hladnokrvno sa leđa. Da li je on slijedeći na popisu? Jer čini se da su se on i Irene odlučili riješiti svih koji im stoje na putu.
A čini se da ni Victor neće dugo. Pronašli dokaze da je on upucao Jackie i uhićen je. Ipak im je on slaba karika.Ne znam koga će Irene i Bruno riješiti kada ostanu sami , jer je očito da će uskoro doći trenutak kada neće više moći sakriti dokaze. Jedva čekam da Miriam pokrene svoj plan .

Inače ovaj glumac koji glumi Victora - Juan Angel Esparza kao da je procvjetao u ovoj seriji. Toliko mi je simpatičan i dobar da je to dokaz da producent i scenarij rade čuda. A znamo da se je on proslavio glumeći kod bračnog para Mejia-Lartilleux i sve su mu uloge bile loše , antipatične i glupe.
Razlika se vidi .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 14:20   #92
Victor sin od Irene.
Ovo nisam očekivao. Očito i ona ima osjećaja. Mislio sam da se radi o bratu kad je počela plakati. Bruno ga se je riješio ekspresno u zatvoru. Da li će sada Irene početi nešto protiv Borgettia. Ako je duhu serije, morala bi.
Razlika u godinama između Calderon ( 48 ) i Esparze ( 43 ) je samo 5 godina .Veliki fail na castingu. Ali producenti to očito ne mare.

Vanessa saznala za Katiu i Julia i odmah je se odrekla.Katia sada ima samo Sandra , ali i on rovari protiv nje ili će se zaljubiti u nju tako da će izdati staru.
Katia i grafiti.
Jimena je dobila što je htjela. Sada će zbog svojeg dugog jezika i muljaže patiti i na poslovnome planu. Ali sviđa mi se što je njezin lik tako otvoren od prve minute.Barem ne skriva što misli.

OFF topic: Prešao sam 100.postova u manje od mjesec dana. Bravo ja.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 15:39   #93
Što rade sa ovim likom od Alexisa Ayale. Čovjek je valjda doživio sve nesreće koje je valjda mogao doživjeti ,a sad je pao i u komu. Ne sjećam se dugo kad su kojeg lika toliko mrcvarili i unesrećili kao njega. Dajte ga napokon pustite na miru ili neka umre. Mislim da je već dosta. Nije on niti pozitivac , niti negativac, ali svatko tko gleda ovu seriju mislim da dijeli moje mišljnje. Ovo već prevršava svaku mjeru. Koliko je serija vrhunska , toliko je zla prema Juliu .

Miriam počela raditi u tvrtki. A Irene se osjeća ugroženom i počela je uništavati sve dokaze.Ali mislim da joj to neće pomoći.

Borgetti oteo Diega , da se dokopa snimki. Nadam se da će mu se plan izjaloviti.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 16:44   #94
Ajde ipak će biti samo 50. Ne bi mi se dalo i treću etapu do 75, malo su me umorili već.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 23:10   #95
Njeeh. Hoće ovaj Marco de Paula dobiti koju ulogu ne-prevaranta; čisto za promjenu?!
Baš je (opet), šteta što je varalica.

Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ajde ipak će biti samo 50.
Odlično (iako je to čudno za Morena, on obožava prčkanje dobrig stvari i produživanje )!
Treba laganini tražiti neku zamjenu za gledanje.

Ma meni je odlična stvar; malo (više) netipična; ali sam se bolesno navukla.


Kasnim 2 epizode ako se ne varam; slijedi nadoknada.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 08.10.2016. at 23:25.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 18:42   #96
Ovaj Borgetti želi baš svu moć za sebe. U posljednjh nekoliko epizoda uspio je da baš ima cijeli elenco protiv sebe. Čak se je okrenuo i protiv Irene.
Kako ju je prisilio na ostavku i otjerao, nadao se da će sve dalje biti lako. Ali kad si na vrhu slijedi strmoglavi pad.
Prvi udarac je već došao, mali ,ali od toga se kreće.
A i stara Catalina je izgubila podršku od Sandra.Neće on više protiv Katie.

Inače serija je postala sve inrigantnija,jer je danas otkriveno da je bomba veoma neobićna i visoko sofisticirana. Čak i mene zanima kako su nabavile bombu i od koga.Bilo je prikazano da su ga dobile od jednog tipa kojeg je glumio Archy Lanfranco. Ali me zanima da li iza toga stoji možda nešto više .

Jedino je loše što više nemaju famoznu snimku,ali ju ima Borgetti jer time ucjenjuje Irene. I naravno da će snimka izaći u javnost do kraja , a kad to izađe onda će sve i ostalo.
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 14:33   #97
Meni su ova kuharica, za koju je Vanessa prevodila, i njen muž odvjetnik/novinar/štoveć jako sumnjivi. Dao bih se kladiti da imaju otvoren brak i traže treće ljude ili nešto slično.

Inače, sviđa mi se da se u ovih par epizoda pokrenula malo radnja; Bruno izdao Irene, Katia i priznanje za varanje, Brunova žena prohodala, zauzdala Irene, udovice možda na kraju nisu ni odgovorne za smrt...
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 16:18   #98
Kako se je hladno Borgetti riješio Marciala. Sad je stvarno ostao sasvim sam, ali kada je bacao tijelo u provaliju nešto je izgubio i mislim da će ga tako konačno razotkriti.
Što se tiče Giovanne i njezinog muža odvjetnika/pisca oni i jesu u otvorenom
braku , jer je on to spomenuo u jednoj ovotjednoj epizodi.
A koji je to preokret za zadnjh 10 epizoda. Sad su 2 bombe.Jedna obična i jedna sofisticirana. A tko je postavio drugu bombu ?
Trag nas navodi ili na Borgettia ili Irene , ali to bi valjda bilo preočito.
Možda iza svega stoji upravo Miriam. Za mene bi to bio savršeno ako bi to bila ona ili možda onaj njezin prijatelj kojeg igra Marco Uriel.
A ako je bombu postavio sam Julio i u pravom trenutku se bacio sa broda jer je znao da će eksplodirati , ali valjda nije znao što će ga poslije dopasti.
Inače Vanessa mi je danas bila sjajna i kako se je suprostavila Juliu .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 12:15   #99
Najbolje mi je kod ove serije što raste kako rastu epizode, zadnje epizode su odlične, tako dobro napreduje radnja, tempo mi jako odgovara!

Nemam nikakvih prigovora, prezadovoljna sam ovim! Dobro možda im mirvicu zamjeram što se svi u sve zaljube u roku min, al ajde, nije to toliko niti bitno.

S našom trojkom sam jako zadovoljna, odlično napreduju, odnos je odlično razrađen i sve ima smisla, a i ženske su rasturile, svaka čast Cijela glumačka postava mi je odlična i ima tu neku kemiju! Likovi odlično razrađeni!

Za svaku preporuku! Same pohvale!
Plavusana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 23:34   #100
Borgetti ubio Julia.
Baš mi ga dođe žao. Cijelu su ga seriju mrcvarili i sada je mrtav. Nadao sam se da će on barem doživjeti sretan kraj .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.