Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 19:09   #1621
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
U startu je bilo free, tak sam i ja operirao, jos dok se iskrica zvala 'the match' i bila plava, a ne crvena. Imao sam solidnog uspjeha, dok mi frendica koja je doslovce girl next door - nije pokazala svoj inbox. Prosla me volja.
Isuse da, bila je plava Skroz zaboravih na to... A kad je davno bilo, jbg. Ali ok, to sa stanjem inboxa stvarno nije za cuditi
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:10   #1622
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Samo tu naime imas jedan mali problem. Danas se zivot jako preselio u virtualno, do te mjere da je virtualno jednostavno toliko utkano u našu svaku minutu da pricanje 'odite van' nece uroditi plodom. Mozda ce nekima biti lakse, al danas je jako puno ljudi preko neta puno elokventnije neg uzivo, jer lakse je prici neznancu na netu, nego to isto napraviti vani.
Gresis Phiber.
Ja nemam problem.

Ali, da.

Problem je u tom shvatanju da je zivot preseljen u virtualno, pa se ljudi svojski trude da razviju svoje virtuelne vestine koje ce im pomoci da se lakse snadju u virtuelnom svetu, potpuno zapostavljajuci svoje realne komunikacijske vestine i kvalitete. Pa im logicno, u realnom svetu nedostaje i samopouzdanje i mogucnost da se sakriju iza ekrana i tu gube tlo pod nogama.

Ljudi vise rade na unapredjivanju svojih iluzornih virtuelnih vestina nego svojih realnih kvaliteta, zato u svakodnevnom zivotu, kada nema sigurnosti ekrana, dozivljavaju neuspehe.
Jer zive na fejsu i instagramu umesto da zive u stvarnom zivotu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:10   #1623
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Isuse da, bila je plava Skroz zaboravih na to... A kad je davno bilo, jbg. Ali ok, to sa stanjem inboxa stvarno nije za cuditi
Cak sam bio otisao na prvi famozni iskrica parti u tadasnji GAP, e to je bio fenomen. Otisao sam vidjeti sve te zene koje su bile sebe opisale kao iznadprosjecne, fatalene, vake nake. Znas kaj se dogodilo nakon prvog iskrica partija? Pocelo je masovno brisanje profila.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:12   #1624
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Gresis Phiber.
Ja nemam problem.
Ahem, problem s onom izrecenom misli, ne da ti imas problem.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

Ljudi vise rade na unapredjivanju svojih iluzornih virtuelnih vestina nego svojih realnih kvaliteta, zato u svakodnevnom zivotu, kada nema sigurnosti ekrana, dozivljavaju neuspehe.
Jer zive na fejsu i instagramu umesto da zive u stvarnom zivotu.
I to se nece promijeniti jer se danas ljudi rađaju s FB profilom i smartphoneom u rukama. Tako da nekakvo pricanje starije generacije, u koju sam spadam, 'odi van, bit ce ti lakse,' ne drzi vodu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:13   #1625
Fućka mi se za mlađe, mi stariji se znamo družiti uživo
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:15   #1626
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Fućka mi se za mlađe, mi stariji se znamo družiti uživo
Sasvim korektno, al onda valjda razumijes koliko su ti nasi savjeti neprimjenjivi na nekog tko je 15 godina mlađi?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:18   #1627
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Sasvim korektno, al onda valjda razumijes koliko su ti nasi savjeti neprimjenjivi na nekog tko je 15 godina mlađi?
Znam. To je generacija koja se zaletava u bandere po cesti jer bulje u smartphone.
Meni to nije neki pojam sreće ali tko sam ja da im sudim
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:21   #1628
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ahem, problem s onom izrecenom misli, ne da ti imas problem.
Molim, ne zelim da mi se imputiraju problemi koje nemam, dosta mi je i ovih koje imam.

Quote:
I to se nece promijeniti jer se danas ljudi rađaju s FB profilom i smartphoneom u rukama. Tako da nekakvo pricanje starije generacije, u koju sam spadam, 'odi van, bit ce ti lakse,' ne drzi vodu.
Pa nece, ali to samo znaci da ce vise nego ikada morati da ulazu napor kako bi ovladali onim vestinama koje su nekada ljudi ucili od samog svog rodjenja, jer licni kontakt nikada nece moci da zameni virtuelni. Odnosno, uvek ce cilj virtuelnog biti licni kontakt.

Danas ljudi ne umeju da izgovore ni smisle prosto prosirenu recenicu u licnom kontaktu niti kako da zapocnu komunikaciju sa nekom osobom, ali zato imaju hiljadu i jedan spremni smajlic da njime izraze svoju facijalnu ekspersiju.

Znaci, duplo vise truda.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:27   #1629
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ambi, odgovor mi je bio opcenit i ciljao sam na određenu skupinu forumasa za koju smatram da jednostavno nemaju takvu mogucnost.
Fair enough.
Ali kakve veze to ima sa mgtowom? Jesu li oni mgtowci?

Quote:
Ne mislim da je cijeli pokret takav, te smatram da ima itekako svrhu, stovise - smatram da je ok da postoji, jer osim sto pokazuje middle finger jednoj cijeloj generaciji novog vala feminizma, olaksava stvari meni.
Svakako, vi koji ostajete ste u prednosti - i drago mi je zbog toga. Isto kao što mi je drago da žene koje osjetno izgube jedan "level" izbora također shvate da možda i nisu tako bogom dane i počnu usklađivat kriterije sa realnošću i svojom stvarnom vrijednošću (što je i "cilj" mgtowa, ako uopće i postoji cilj).

I onda tako "prizemljene" žene zapravo svima odgovaraju (osim njima samima, jer se odriču dijela pažnje i izbora, a to je i razlog zašto su žene tako toksične i agresivne prema mgtowu). Da se razumijemo, ja ne želim da se nijedna od njih ne osjeća loše (čak ni posramljeno jer svi griješimo a i svi smo lakomi kad možemo bit), ali volio bih da usvoji zdraviju perspektivu na stvar - i za početak shvati disparitet u kriterijima/izboru, kao i neke druge prirodne zakonitosti m/ž odnosa. Nakon tog priznanja tek možemo pričat kao ljudi (i to na istoj valnoj).

Sve drugo, dok do toga ne dođe, smatram gubitkom vremena. Jel to proširuje moj osobni izbor? Pa naravno, ali ne preko nekih normalnih granica. Ajmo reć da dobiješ ono što je ionako trebalo bit tvoje. No iako sam to morao napomenut, to mi nije cilj. Apsolutno mi je svejedno, više iz razloga koji, iskreno, nemaju veze s mgtowom (ja samo pozdravljam pokret, ne smatram se pripadnikom, bar ne previše ozbiljno), isto kao što je njima apsolutno svejedno jer se neće predomislit dok se nešto ne promijeni. Naravno, svi bi htjeli da su ljudi divni, krasni, skoro svima je draža ideja dobre veze od soliranja, ali pokušavam reć da soliranje nije nužno nekakvo zlo niti su svi koji soliraju prisiljeni na to. Ja da nađem normalnu i dovoljno savršenu curu zainteresiranu za sebe teško da bih tvrdoglavio (otvrdnula bi neka druga glava , a ova bi se smekšala), ali socijalna dinamika i nesrazmjer SMV-a između muškaraca i žena mi garantira da se o tome ne moram brinut.

Quote:
No, ono sto smatram jest da dobar dio te ekipe, usudio bi se reci vecina je takav ne zbog tvojih razloga, nego zato sto do zene ne moze doci, ponajvise zbog vlastitog negativizma, te isto tako smatram da vecina njih mijenja pjesmu cim nekog upoznaju.
Oni koji ženu žele, a nisu baš idioti, jebivjetri, jadnici ili neka druga sorta izrazito nekvalitetnih muškaraca; će se obično i pobrinut da ženu i dobiju - i vjeruj mi iako je većina svjesna ovog na što mgtow pizdi (i svejedno odbija odreć se ičeg jer smatraju cijenu previsokom) svejedno igraju po pravilima. Zato i mgtow nije brojčano velik pokret - vrlo malo ljudi je voljno odreć se snova o velikoj ljubavi i normalnoj vezi, pa pokušavaju, prilagođavaju se, pristaju na nakaradne uvjete, ukratko - vide ili ne vide apsurd, ali pička je prefina a samoća se čini kao najgore zlo.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:27   #1630
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znas kaj se dogodilo nakon prvog iskrica partija? Pocelo je masovno brisanje profila.
Ahahah
Samo wtf je njima bilo u glavi da se prezentiraju kao nesto sto nisu i onda svejedno dodju IRL pred ostale koji isto to rade

Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Znam. To je generacija koja se zaletava u bandere po cesti jer bulje u smartphone.
Ja buljim u smartphone i zaletavam se u cure koje mi se svidjaju praveci se da ih ne vidjeh Just sayin'

Btw: https://www.youtube.com/watch?v=ADOPimz3d6w
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:31   #1631
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne vrijeđas ali ili se namjerno pravis grbava ili nisi u stanju citati napisano. Naime, ja nisam uopce rekao da ne postoji JEDNA JEDINA zena nego da je muskarcima gro teze, stovise - rekao sam da ti slike ne trebaju. Napravi na iskrici muski i zenski profil, popuni ih identicno - i cekaj. Javi rezultat nakon tjedan dana.

Naravno da nemas vremena jer i vrapci znaju da serviras krive informacije. : )



Tko ce ga napast?
Ispričavam se ako si ti krivo shvatio (a očito jesi), ono što sam pokušala reći. Da, jest muškarcima teže, što sam napisala kada sam rekla da većina djevojaka i žena očekuje da se muškarac potrudi i sve odradi, a one će birati tko im se sviđa ili ne. Ali opet ima i onih djevojaka koje ne mogu birati, i njima je jednako teško jer same moraju poduzimati korake ka nekim vezama i slično, i biti često razočarane (a mnogima je to mrsko). Ne osporavam ja to da je muškarcima teže, a ženama lakše. Ne da mi se opet ponavljat da manje zanimljivi ljudi nemaju izbora kao i više zanimljivi ljudi.

Ne nego imam fakultetske obveze, a kada me prođu obveze ako ću imati vremena svakako mogu provest istraživanje.

Naravno da ne mislim doslovno da će ga napast, ne moraš me za jezik vuć.

Mislila sam na one koji kažu "Ali ti imaš 2 m, lako tebi."

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Prvenstveno na to i mislim.

Zivot je dug a ljudi se menjaju kao i okolnosti i prilike. Uopste ne znaci da ce jednom prelepa osoba ostati takva celog zivota, kao i da osoba koja je krupna, ili neaktraktivna ne moze jednom postati susta suprotnost, pa cak ni neka postignuca u vezi skolovanja, karijere, napretka nisu konacna, materijalni status, ugled, status u drustvu...malo li je takvih primera u svakodnevnom zivotu?
Svijet je prepun toga, počevši i od samih poznatih i slavnih. Koliko je glumaca bilo koji su bili debeljuškasti i neprivlačni ženama, pa bi nakon xy godina smršavili i postali privlačni.

Ljepota može ispariti i nestati, a pamet i karakter i sve ostalo što se s time veže ostaje. Zato uvijek biram ljude (koji će me okruživati) koji su prije svega kvalitetne osobe, nego vizualno ugodne (i da poznajem puno ljudi koji čak i prijatelje biraju po kriteriju izgleda).

Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Jbt sad sam od stresa umjesto "Moze" otipkao "J96e" :rofl :
Ugl, moze itekako


Haha, to je ta klasicna situacija koja ljudima (bar vecini) koja propagira kako mozak nije bitan vec "samo da je zgodan/zgodna" ocito nije u potpunosti dozivljena Jer to ne ide i bok, ma koliko god se forsiralo, a onda u konacnici vise ne znas jel' druga strana stvarno toliki idiot ili se konstantno sprda na tu temu (sto se zna desiti kad nekim cudom uspije instantno skuziti neku foru koju bacis ili nesto sto kazes ) pa ti je sve to totalni stres za koji se pitas koji ti kurac uopce treba u zivotu
Onaj osjecaj kad razmisljas preventivno uzeti cjepivo protiv gluposti, cisto da se osiguras

Najgori osjećaj ikada, jer duboko u sebi si misliš : "A imao/imala si toliko potencijala."

Nije ni čudo da brojne top prepičke nemaju dečke/muževe, osim onih koje završe sa istim takvim površnim bezkarakternim frajera kojima je bitan samo izgled, kad većina njih je jako ljepo i zgodno ali su ili glupe, ili su nemoralne. Nije niš loše u tome kaj nemaju morala, ali većini muškaraca to smeta pogotovo ako žele nešto ozbiljnije, ne smeta samo onima koji su jako površni i onima koji žele samo priliku da se pohvale da su to jebali.
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:33   #1632
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Ispričavam se ako si ti krivo shvatio (a očito jesi), ono što sam pokušala reći. Da, jest muškarcima teže, što sam napisala kada sam rekla da većina djevojaka i žena očekuje da se muškarac potrudi i sve odradi, a one će birati tko im se sviđa ili ne. Ali opet ima i onih djevojaka koje ne mogu birati, i njima je jednako teško jer same moraju poduzimati korake ka nekim vezama i slično, i biti često razočarane (a mnogima je to mrsko). Ne osporavam ja to da je muškarcima teže, a ženama lakše. Ne da mi se opet ponavljat da manje zanimljivi ljudi nemaju izbora kao i više zanimljivi ljudi.

Ne nego imam fakultetske obveze, a kada me prođu obveze ako ću imati vremena svakako mogu provest istraživanje.

Naravno da ne mislim doslovno da će ga napast, ne moraš me za jezik vuć.

Mislila sam na one koji kažu "Ali ti imaš 2 m, lako tebi."
Aha, ok onda nesporazum, ispricavam se.

Nego, istina je, lako njemu. To dolazi od tipa koji je visi od njega. Jest, visina igra ulogu kod dijela pucanstva.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:37   #1633
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Stvarno? I kolika je uspješnost takvog modela?
Dosta vas prodaje tu priču no u praksi takvih upoznavanja s željenim ishodom ima na nivou statističke greške.
Barem 10%. Daleko od bilo kakve statisticke greske
Naravno ti ne bi znao, kada nemas muda da probas
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:38   #1634
Trebali ste vidjeti reakciju žena kad nam je u firmu došao dostavljač od 2 metra. Curilo je iz svih otvora
Estuera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:39   #1635
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Odlično objašnjeno
No što je rezultat toga?

- Žene su tašte i iskompleksirane oko svog izgleda. Uvijek nešto kenjaju da misle da su debele, veliko dupe, celulit, bore, svaštanešto, a zbog muške opsjednutosti izgledom (volimo mlade, zgodne i plodne). Pažnja koju opisuješ im godi, umjetno diže ego i pridodaju joj previše važnosti iako te komplimente dobivaju od bezveznih likova i ti likovi to većinom neiskreno govore samo s namjerom ne bi li ih okrenuli. Promašeno, ali tak je kak je.

- Ovakav širok izbor koji je posebno izražen na dejting stranicama zbog mogućnosti istovremenog komuniciranja, zbog nužnosti muškog iniciranja (iako je to prisutno i u rl) i velikih brojeva (u baru možeš na noć upoznat jednoznamenkast broj ljudi, na tim tinderima i badooima doslovno možeš svaki dan dobit po 100+ poruka ako si žensko. Kad misliš da ti je sve i svašta dostupno na temelju broja (a ne kvalitete) muškaraca koji ti se nude, onda si stvaraš problem gdje misliš da si nešto ekstra i da možeš imat bilokoga. I onda ciljaš 2 lige iznad, i nikad ne nađeš savršenog muškarca, i još kriviš muškarce za to. Nitko nije kriv osim same žene koja ne šljivi sebi ravnog zbog prividnog egotripa i zbog paralize uzrokovane golemim izborom.

- Feminizam i njegovi muškomrzilački stavovi koji usput propagiraju taj "ja to zaslužujem" bullshit naravno ohladi svakog normalnog muškarca od svake ludare koja ima i primisli te nakaradne ideologije, a to u kombinaciji sa prirodnom hipergamijom i kriterijima u nebu u principu muškarca ako nije pri vrhu ljestvice, uporan ili očajan, navede da odjebe to sve skupa ili jednostavno prakticira pump&dump, svjesno žrtvujući ikakve snove o normalnoj vezi i slično. U ludom svijetu sa još luđim ženama vrlo je teško stvorit normalnu vezu.

Čast iznimkama, naravno, no te iste iznimke poberu oni kojima se da to tražit i/ili zajebavat s krivima - i neka im, slavim njihovu sreću jer podržavam da svaki trud dovede do uspjeha. Ja osobno smatram da je taj trud promašen i bačen, ne zato jer u mojem slučaju ne dovodi do uspjeha (jer uspjeha ne manjka kad se potrudim), već zato jer osporavam vrijednost uspjeha koji bi trebao opravdat taj trud. No ne možeš nekom tko je naviknut na previše pažnje i etiketu zlatne pičke ić rušit svijet tim mgtow bullshitom, slažem se. Ispričavam se unaprijed svim princezama
Dobro, i sta ti predlazes povodom toga?
Imas li resenje za taj gordijev cvor?
Da izuzmemo mgtow?

Izvinjenje prihvaceno u ime svih princeza.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:39   #1636
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Aha, ok onda nesporazum, ispricavam se.

Nego, istina je, lako njemu. To dolazi od tipa koji je visi od njega. Jest, visina igra ulogu kod dijela pucanstva.
Svakako nesporazum. Ali ja sam kriva za to jer sam idealist koji vjeruje u jednakost i koja bez problema uljeće dečkima i časti ih pivom.

Naravno da igra, ako ništa barem te lakše čovjek zamjeti u gomili.
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:19   #1637
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Dobro, i sta ti predlazes povodom toga?
Imas li resenje za taj gordijev cvor?
Da izuzmemo mgtow?
Nema rješenja. Postoje samo neke smjernice koje muškarcima mogu povećati šanse, i to je sve.

Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Svakako nesporazum. Ali ja sam kriva za to jer sam idealist koji vjeruje u jednakost i koja bez problema uljeće dečkima i časti ih pivom.
Čekaj, ti bez problema ulijećeš dečkima i častiš ih pivom, ali si imala problem jer te puno njih otkantalo?! Jel nas dvoje živimo u paralelnim svemirima, tj. ja u jednom, a ti u drugom?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:25   #1638
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Nema rješenja. Postoje samo neke smjernice koje muškarcima mogu povećati šanse, i to je sve.
I ja tako mislim, vrtimo se u zacaranom krugu, ocigledno.
Ali ne mislim da ima usamljenih samo medju muskarcima jer ima mnogo usamljenih zena isto tako, koje ne mogu da dodju do partnera.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:32   #1639
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ali ne mislim da ima usamljenih samo medju muskarcima jer ima mnogo usamljenih zena isto tako, koje ne mogu da dodju do partnera.
Točno.

Samo što mi se čini da je to kod većine žena više stvar izbora, nego nužnosti.

Možda griješim, al ja sam takvog dojma.

A iako se s Ambijem slažem u jako malo njegovih tvrdnji, onaj njegov opis nejednakosti između žena i muškaraca na dating portalima je savršen.

U što će se i cd-doll jako brzo uvjeriti, ako odluči napraviti predloženi joj eksperiment.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:37   #1640
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Nema rješenja. Postoje samo neke smjernice koje muškarcima mogu povećati šanse, i to je sve.



Čekaj, ti bez problema ulijećeš dečkima i častiš ih pivom, ali si imala problem jer te puno njih otkantalo?! Jel nas dvoje živimo u paralelnim svemirima, tj. ja u jednom, a ti u drugom?
Uljetala i ponudila cugu i odjebali me. Kao što sam rekla ranije, prije nisam imala sreće u ljubavi. Zašto je to tako teško za shvatiti? Zar je toliko čudno da cura povuće sa strane dečka i pita ga jel hoće na cugu ovo ono? Jel tako čudno da se ona prva javi i pozove na pivu?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger