Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2010., 14:18   #1
Question Upucava mi se i stalno me zove!

Pa,sve je počelo prije nekoliko dana.Ja i moj dečko išli smo na party kod moje
frendice.Moj je dečko otišao na wc.Dok sam ga čekala prišao mi je prijateljicin
neki rođak.Govorio mi je kak sam full lijepa i da bi htijeo imati nekaj samnom.A ja sam na to sve odmahivala glavom i pravila se da ne čujem.Od te noći me stalno zove,neznam što da radim.Stalno mi šalje neke poruke da sam sexy,prekrasna i da bi volio samnom u krevet.On me ni malo ne privlači,premda je zgodan.Obožavam svoga dečka jel je zlato,i bojim se da nekaj krivo ne shvati,ako slučajno vidi poruke.Ljudi,što da radim????Kako da ovoga maknem s uma,razmišljajuči da li će mi razoriti vezu??!!
Evanescencex is offline  
Old 02.08.2010., 14:19   #2
Promijeni broj mobitela, jednostavnije ne postoji...
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Old 02.08.2010., 14:31   #3
Razmisljala sam,ali imam jako puno kontakta koje ne mogu nabaviti samo tako.Jel,je vecina jako vazno,a ti ljudi nisu u HR.:ne zna:
Evanescencex is offline  
Old 02.08.2010., 14:32   #4
Reci dečku ako nemaš ništa za sakrivati
__________________
-----||------------------------------------------------------------------------(RES)----
sober is offline  
Old 02.08.2010., 14:33   #5
Quote:
Evanescencex kaže: Pogledaj post
Pa,sve je počelo prije nekoliko dana.Ja i moj dečko išli smo na party kod moje
frendice.Moj je dečko otišao na wc.Dok sam ga čekala prišao mi je prijateljicin
neki rođak.Govorio mi je kak sam full lijepa i da bi htijeo imati nekaj samnom.A ja sam na to sve odmahivala glavom i pravila se da ne čujem.Od te noći me stalno zove,neznam što da radim.Stalno mi šalje neke poruke da sam sexy,prekrasna i da bi volio samnom u krevet.On me ni malo ne privlači,premda je zgodan.Obožavam svoga dečka jel je zlato,i bojim se da nekaj krivo ne shvati,ako slučajno vidi poruke.Ljudi,što da radim????Kako da ovoga maknem s uma,razmišljajuči da li će mi razoriti vezu??!!
kako je on nabavio tvoj broj?
marko86 is offline  
Old 02.08.2010., 14:33   #6
Quote:
Evanescencex kaže: Pogledaj post
Razmisljala sam,ali imam jako puno kontakta koje ne mogu nabaviti samo tako.Jel,je vecina jako vazno,a ti ljudi nisu u HR.
aj nemoj srat i i izmišljat

kaj nemaš olovku i papir ili ne znaš pisat pa nemreš prepisat sve te silne kontakte

i tvoj mu je broj, sigurno, dao neko bez tvog znanja
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 02.08.2010., 14:35   #7
Pa pitao je prijateljicu,i ona mu je dala.Budem razgovarala s dečkom.
Evanescencex is offline  
Old 02.08.2010., 14:35   #8
Jel se to meni čini ili ti tom tipu ni u jednom trenutku nisi rekla da nisi zainteresirana?
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Old 02.08.2010., 14:35   #9
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
kako je on nabavio tvoj broj?
magija. voodoo i vicca u kombinaciji natjeraju svaku zauzetu zensku da odmah da broj mobitela, mjere, seksualne preference i bris guze bilo kojem rodjaku od frendice. kako to ne znas :-)
7nationarmy is offline  
Old 02.08.2010., 14:38   #10
o bože, neš ti problema. ne javljaj se kad te zove i ne odgovaraj mu na poruke, nego ih uredno briši umjesto da njima hraniš ego.
__________________
...ja nisam moje misli...
D Mjuz is offline  
Old 02.08.2010., 14:39   #11
za mene nije normalno da neka osoba dijeli nečije brojeve okolo, ako već razmišljam da dam nečiji broj onda prvo pitam tu osobu smijem li dati broj ako ona potvrdi da smijem ako ne broja nema
marko86 is offline  
Old 02.08.2010., 14:43   #12
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Jel se to meni čini ili ti tom tipu ni u jednom trenutku nisi rekla da nisi zainteresirana?
e,baš to..to me ubolo u oko,mahala si glavom,pravila si se da ga ne čuješ,,ma gle kad nekog nećeš ..odjebeš ga fino ..i to kažeš jasno i glasno. a za to moraš otvoriti usta i izreći to!.i ako nemaš šta kriti reci dečku.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 02.08.2010., 14:53   #13
Razgovarat cu s deckom kada se vrati iz trgovine.


Ja,ako mu ne odgovorim na poruku on me lipo nazove.Ja mu uvik posaljem
"od*ebi i ne zanimas me,a on meni da ka napaljujem.Meni to ništa ne znači
i ne potiče me na sex s njime,samo me živcira to što mi šalje poruke bezobraznog sadržaja.Jedino mi preostaje da ga policiji prijavim.
Evanescencex is offline  
Old 02.08.2010., 14:57   #14
Quote:
Evanescencex kaže: Pogledaj post
udi,što da radim????Kako da ovoga maknem s uma,razmišljajuči da li će mi razoriti vezu??!!
odi kod svog operatera i reci da te s tog i tog broja netko maltretira. I više ti neće moć slat poruke i zvat te. Isprobano.
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari...
mali-anđeo is offline  
Old 02.08.2010., 14:58   #15
Quote:
Evanescencex kaže: Pogledaj post
Razgovarat cu s deckom kada se vrati iz trgovine.


Ja,ako mu ne odgovorim na poruku on me lipo nazove.Ja mu uvik posaljem
"od*ebi i ne zanimas me,a on meni da ka napaljujem.Meni to ništa ne znači
i ne potiče me na sex s njime,samo me živcira to što mi šalje poruke bezobraznog sadržaja.Jedino mi preostaje da ga policiji prijavim.
pa ne odgovaraj mu alo,hraniš mu ego,ak vidiš da je on ,ne javljaj se,policija ti tu ne može ništa,znam to.ili promijeni mob,ili reci dečku a i ne bi bilo zgoreg da i prijateljici malo odbrusiš što ima davati tvoj broj bez tvog pitanja..tu meni nešto smrdi,sorry...
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 02.08.2010., 15:01   #16
kada razgovaram s deckom oticu do operatera,valjda bude upalilo.a prijateljica ce me cuti.
Evanescencex is offline  
Old 02.08.2010., 15:02   #17
Quote:
visoka_peta kaže: Pogledaj post
Promijeni broj mobitela, jednostavnije ne postoji...
Ma da, mijenjat broj mobitela svaki put kad neka šuša pomisli da 'ne' znači 'pitaj me opet'. Nije mi nikako jasno zašto je to toliko često prvi savjet, kad je tu hrpa zaj... s brojevima, javljanjem svima da sam sad na drugom broju, od šefa i frendova do veterinara, računanje na one kojima sam možda ostavila broj zbog posla i sl., nije baš tako jednostavno.

Da mu se javi tvoj dečko? Ne mislim sad da mu prijeti, ali nekad takvi odustanu ako samo čuju frajera s druge strane.
Ako ga nisi ničime ohrabrivala, da pomisli da tvoj dečko i nije baš sasvim upućen, to bi moglo biti dovoljno.
Inače, prijetnja policijom već samo zna biti isto učinkovita, ali nemoj prijetiti nečime što nemaš namjeru ili mogućnost i učiniti, jer tad će tek krenuti, kad shvati da samo pričaš.
Ako je to rođak tvoje prijateljice, da ona pokuša? Ako ništa drugo, ona može doći do njegove obitelji, s te strane neće ni on htjeti neugodnosti. Nadam se da nije tip koji bi postao agresivan u tom slučaju.
Ms_Manners is offline  
Old 02.08.2010., 15:05   #18
stvarno si balava. fakat je lakse otić do operatera, na policiju čak, nego izignorirat lika. fali ti malo drame u životu, a?
__________________
...ja nisam moje misli...
D Mjuz is offline  
Old 02.08.2010., 15:06   #19
Znam da moze operater blokirati njegov broj,prvo ga upozore ali ako i dalje čini onda ga blokiraju.
Trebala si ga na početku pred svima gostima oprati,pa bi imala mir.I pod tu cijenu da bi išla sa zabave.
Michelangelo is offline  
Old 02.08.2010., 15:11   #20
Quote:
Michelangelo kaže: Pogledaj post
Znam da moze operater blokirati njegov broj,prvo ga upozore ali ako i dalje čini onda ga blokiraju.
Trebala si ga na početku pred svima gostima oprati,pa bi imala mir.I pod tu cijenu da bi išla sa zabave.
wrong.trebala je dečku reči i pokazati mu,tak ja radim kad stvari malo se otmu nadzoru..ak ne mogu to sama riješiti i vidim da je vrag odnio šalu..kažem mužu,da čemu izigravati neku junaknju,ima svakakvih likova i nisu svi bezazleni..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger