Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2014., 22:38   #581
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Pozz, hvala svima na prijedlozima za prijevoz, ali pošto je odmor kratak najbolje nam se (zbog vremena dolaska i odlaska) isplatilo uzeti autotransov direktni bus. No, dobra stvar je da sam uspjela cijenu dvije karte smanjit za 180 kuna.

E sad, još me samo neš zanima. Koliko je daleko autobusna stanica od hotela Vespera? I da li bus prolazi kraj tog hotela pa da nas makar iskrcaju negdje u blizini? Ne mogu na netu negdje naći neku kartu koja bi mi sve to lijepo pokazala :/
Autobus stane na autobusnom kolodvoru u samom Malom Lošinju odakle dalje vozi hotelski bus koji ima rutu do svih hotela u Malom Lošinju. Mislim da je za goste besplatan ili je 10 kn Više ne znam da li se što promjenilo unazad par godina. Jedino što može biti zeznuto je poklapanje voznog reda tvog i hotelskog busa. Meni je recimo taj hotelski zbrisao pred nosom(moj bus taman stao i otvorio vrata, a ovaj otišao), pa sam sljedećeg čekala par sati. Zbog stvari i klinca se nisam upuštala u pješačenje mada mi hotel i nije bio nešto daleko.

Probaj kontaktirati autobusni u M.Lošinju da provjeriš taj hotelski bus
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 09:46   #582
Evo jucer smo sretno i uspješno stigli u hotel (osim promašene stanice pa smo se vraćali prema gradu, pa nas je šofer vratio na pola puta i onda pješice ).

Nego, sad me zanima gdje bi mogli jesti, a da nije preskupo? Prema karti, najbliže su nam Veli žal i Borik i Lanterna (koju su nam preporucili u hotelu), ali uz malo dulju šetnju. Ima ko kakva iskustva s ova tri restorana? Radi se o ručku za dvije osobe od kojih jedna ne jede morsku hranu, a druga ne preferira, ali može pojest
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:07   #583
Moze li netko reci kako se zove hotel/pansion izmedju saturna i punte hoda se uzbrdo? Hvala.
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 21:17   #584
Nisam bio ove godine u centru u Malom pa nisam vidio, kakav je raspored filmova u kinu za slijedeci tjedan, ako je tko vidio ili zna?
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 22:48   #585
Pozdrav svima

Zanima me kakve su cijene na lošinju u dućanima,kafićima i restoranima te da li je uvala Artatore ok za ljetovanje jer smo dobili ponudu da tamo ljetujemo a imamo i bebaca od 2 i pol godine

Hvala
natasa0208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 11:03   #586
Quote:
natasa0208 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Zanima me kakve su cijene na lošinju u dućanima,kafićima i restoranima te da li je uvala Artatore ok za ljetovanje jer smo dobili ponudu da tamo ljetujemo a imamo i bebaca od 2 i pol godine

Hvala
Lošinj nije jeftina destinacija i cijene su više nego u recimo zagrebu. Barem je tako bilo prošle godine.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:06   #587
Ja bih rekla da su cijene više nego u nekim dijelovima Zagreba. U kafićima i restoranima nisu ništa više nego na zagrebačkoj špici. Što se dućana tiče, na Lošinju postoje Konzum, Lidl i još jedan otočki veći supermarket, u kojima su cijene jednake ili neznatno više nego u ostatku države.

Što se uvale Artatore tiče, idealna je upravo za familije s djecom. To je manje naselje s privatnim kućama u kojem ti je sve nadohvat ruke. Plaže su krasne, udaljene 5 min pješice od gotovo bilo koje kuće, a na jednoj je i šumica s dječjim igralištem i puno hlada. Bilo bi dobro samo da imate auto, s obzirom da je od grada Malog Lošinja udaljena 7-8 km.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 09:23   #588
Trebamo ostaviti auto u Malom Lošinju od 27. do 31.8. s obzirom da idemo na Silbu. Nudi li netko parking mjesto?
ibot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 15:29   #589
Mene su cijene ugodno iznenadile.... u Malom Losinju kuglica sladoleda 7, a u Velom 6 kn sto je *jeftinije* nego u Rijeci. Kava i sokovi otprilike isto tako, nista vise nego bi platila da se doma sjednem na cugu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 16:32   #590
U Rujeci imas za 6 kn sladoled, u centru Rijeke ima kava za pet kn, meni je Ri bas jeftin grad.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 08:54   #591
Mene zanima život na Lošinju?Trebali bismo se preseliti uskoro, iz kontinentalne Hr smo, nismo nešto nostalgičari,niti vezani za kontinent ali na Lošinju smo bili par puta svega i svaki put je bilo predivno, no to je godišnji :-) pa me zanima kakav je živo tamo?
GABYSOLIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 09:34   #592
Quote:
GABYSOLIS kaže: Pogledaj post
Mene zanima život na Lošinju?Trebali bismo se preseliti uskoro, iz kontinentalne Hr smo, nismo nešto nostalgičari,niti vezani za kontinent ali na Lošinju smo bili par puta svega i svaki put je bilo predivno, no to je godišnji :-) pa me zanima kakav je živo tamo?
To pitaj na temi lijepa naša.
Tu su samo turisti.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 12:11   #593
Je li bio tko u hotelu Punta na Velom Lošinju?
brennan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 12:19   #594
Punta ti je jako dobar hotel. I njihovi apartmani su isto odlicni.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 12:34   #595
ja sam bila prije točno dvije godine. zadovoljna sam bila sa svime. a kad se sjetim hrane... jaaao! klopa je bila za 5. bila sam trudna pa sam se baš izguštala u klopi.
i vidla sam s parkirališta od hotela dupina kako skače iz mora
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.

Zadnje uređivanje M.B. : 03.07.2015. at 13:08.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 12:54   #596
Quote:
M.B. kaže: Pogledaj post
ja sam bila prije točno dvije godine. zadovoljna sam bila sa svime. a kad se sjetim hrane... jaaao! klopa je bila za 5. bila sam trudna pa sam se baš izguštala u klopi.
i vidla sam dupina kako skače iz mora s parkirališta od hotela
Kako se popeo na parkiralište?
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 13:09   #597
Quote:
Human1 kaže: Pogledaj post
Kako se popeo na parkiralište?
ispravila sam post.
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 13:52   #598
Quote:
brennan kaže: Pogledaj post
Je li bio tko u hotelu Punta na Velom Lošinju?
Neces pogrijesit s Puntom, jako dobar hotel, vidjet ces, u protekle dvije godine je preuredivan i nadogradivan.

U proteklih nekoliko godina gotovo svi hoteli na Losinju su renovirani i uredivani, od prosle godine Bellevue u potpuno novom izdanju, cista ekskluziva.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 16:13   #599
Kad se sjetim, prije par godina sam bila u Bellevueu; običan hotel s odličnom hranom i pristupačnom cijenom. Sada je to teška ekskluziva koju si malo tko može priuštiti...Ako imate debele živce(i novčanike) bacite oko na susjednu vilu Hortenzija i cjenik. Oni koji znaju kako je to prije izgledalo ostat će blago rečeno u šoku
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 00:19   #600
Pa da, realno od Hrvata malo tko da si moze priustiti, sigurno sve to nije napravljeno i uredivano s namjerom da Hrvati budu glavni gosti i potrosaci. Ogromna je razlika izmedu Bellevuea prije i sada. Uostalom svi hoteli su dobili novo ruho.
Od kad su Rusi poceli ulagat na Losinju, masovno se radi na svemu i svacemu, a publike izvana koja si to moze priustiti ce biti.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.