Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2009., 12:15   #81
Ako je neki gabor - koji freak!!
Ako je frajer - mmmmm nije loše, al opet freak, pa šta ima s dignutim kurcem šetati okolo???
__________________
Always positive!!!
Kikiklaunica is offline  
Old 30.09.2009., 12:30   #82
Quote:
Kikiklaunica kaže: Pogledaj post
Ako je neki gabor - koji freak!!

Naravno tipično ženski odgovor ..... pa nije frajer kriv kaj je gabor...

Kaj svim gaborima mora bit zabranjeno da im se diže?! Da se sexaju i uopće pojavljuju u javnosti?!

To je prirodna reakcija na koju mi muški ponekad nemožemo utjecat....

Možda je to tebi odbojno i ružno.... al nije zato frajer freak
__________________
Ružan, tužan i do Boga dužan.... traži ženu suprotnih osobina :)
VenoM984 is offline  
Old 30.09.2009., 12:39   #83
Dobar je to osjećaj kad su te stisli patenti na gležnjevima, ne možeš mrdnut u gužvi, a nečija ruka ti grije pitona od ispred, ...poslje skužiš da je gužva oko tebe, vidiš da je sve napaljeno oko tebe samo moraš pravu šibicu upotrijebiti. Zarobio si pitona u elastičnim, nek mace uživaju
alen222 is offline  
Old 30.09.2009., 13:15   #84
Quote:
Kikiklaunica kaže: Pogledaj post
Ako je neki gabor - koji freak!!
Ako je frajer - mmmmm nije loše, al opet freak, pa šta ima s dignutim kurcem šetati okolo???
o bemti pamet... pa nismo auti, da imamo šalter DIGNUTO-SPUŠTENO, ipak je erekcija spontana...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 30.09.2009., 13:51   #85
Quote:
ViG kaže: Pogledaj post
moram priznat da ne gledam u tom smjeru.. a ako je netko doooobar ispred mene, onda mi pogled zna zalutati prema guzi
hehe... rjetko kad pogledam taj dio na decku, al ako ima dobru guzu, e to primjetim odmah
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Old 30.09.2009., 13:59   #86
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
ako je on seksi seksi mi je i to što mu je nadignut.. al nema mi odvratnijeg kad ividim nekog starog pijanca u tramvaju pa mu se digne
Ako je muškarac zgodan onda je super da mu se digne ali ako je star onda je to odvratno
Pa i jedan i drugi imaju pimpeke i mogućnosti da mu se digne. To je isto kao da si rekla, svi starci su odvratni, živjeli samo zgodni ljudi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 30.09.2009., 16:11   #87
Neznam da li mi to radi uvjek ista osoba ali očito je maca koja slini za elastičnim trapericama napetim kao tajice, …mislim da je mali korak još do potpunog gubitka kontrole obožavateljice
alen222 is offline  
Old 30.09.2009., 16:12   #88
Vjerojatno neki vizualni detalj koji će pojačati efekt, npr. Skinuti džepove na dupetu na svjetloplavim trapericama tako da ostanu tamno-plavi obrisi i možda neke šiljate zakovice ili lanac oko pasa,….grozno ali ful dobro
alen222 is offline  
Old 30.09.2009., 23:14   #89
Quote:
Kikiklaunica kaže: Pogledaj post
Ako je neki gabor - koji freak!!
Ako je frajer - mmmmm nije loše, al opet freak, pa šta ima s dignutim kurcem šetati okolo???

da kuzis on je u tom trenutku pomislio da mu je dosadno pa ajmo si dic kurac i gledat reakcije ljudi (poput tebe)
__________________
"I see a red door and I want it painted black"
yaqwsx is offline  
Old 01.10.2009., 09:33   #90
Patent na guzici bi trebao pojačati reakcije i veličinu upitnika
alen222 is offline  
Old 01.10.2009., 21:04   #91
sexy...definitivno...
angie1985 is offline  
Old 01.10.2009., 21:11   #92
zapravo, smatram, da bi bilo zgodno da se zakonski odredi da svi muškarci u dobi između 18 i 40 godina moraju nositi tajice sa svijetlo obojenim krugom oko penisa. i naravno, oni koji bi bili predebeli za tajice morali bi ići u teretane ako ne žele platiti kaznu što straše cure svojim ogromnim trbusima.
coolinesay is offline  
Old 02.10.2009., 09:10   #93
Ovo je stvarno odlična ideja, možda je to na putu novog trenda
alen222 is offline  
Old 02.10.2009., 09:11   #94
Bilo bi u redu da ženske znaju kad ti je frka i kada ti se puni od ispred
alen222 is offline  
Old 02.10.2009., 16:36   #95
Quote:
Latexman kaže: Pogledaj post
Haj! Kako vama ženama izgleda kad muškarac hoda , a vidi se da mu se digao kurac? Odbojno ili sexy?
čudna dilema kod tebe pa kak bi to moglo bit odbojno, to je totalno dekoncentrirajuće ako se dotičnom recimo to dogodilo usred predavanja ili je došao s dignutim...trebalo bi snosit neke kaznene posljedice jer se žene onda pate gledajuć
Lotos is offline  
Old 05.10.2009., 09:31   #96
Prvo malo pate onda im skratiš patnje i pustiš im...
alen222 is offline  
Old 05.10.2009., 12:26   #97
....pitona ...joj koje teme i dileme
Lotos is offline  
Old 05.10.2009., 13:08   #98
Čuj znaju one to izvuku ga oznojanog i užerenog iz elastičnih traperica i ulove ga iza glave ,a on samo sikće...
alen222 is offline  
Old 05.10.2009., 14:09   #99
Wink

Quote:
alen222 kaže: Pogledaj post
Bilo bi u redu da ženske znaju kad ti je frka i kada ti se puni od ispred
znaju, znaju macane ali slatko uživaju u vašoj patnji
high flyer is offline  
Old 05.10.2009., 14:14   #100
Hm... ja nikad nisam gledala muškarcima u međunožje

A da vidim tak šta prva misao bi mi bila: a jadan (tipa sigurno mu je sad neugodno)
Liu is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger