Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2015., 16:07   #1881
Molim za pomoć. Pitao sam tarot kada ću otići za Dubai i dobio Kralj Diskova. Kako bi se to moglo protumačiti?
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 17:08   #1882
Quote:
Sb4244inica kaže: Pogledaj post
A ja imam imam pitanje koje karte su najobjektivnije, i najtacnije, odnosno koje pokazuju samu sustinu odredjenog pitanja?
Vjerojatno je to individualno ali mi su Rider White super, slikovite i simbolične
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 17:11   #1883
[QUOTE=Truman;53011041]Molim za pomoć. Pitao sam tarot kada ću otići za Dubai i dobio Kralj Diskova. Kako bi se to moglo protumačiti?[/QUOTE

Mislila sam da si se već tamo skrasio.
Da li je dovoljna samo jedna karta? Inače je vremenski period Kralja Diskova od 22.12.do 31.12.

Zadnje uređivanje Hermes7 : 17.01.2015. at 17:12. Reason: s
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 19:08   #1884
evo, sada sam izvukao tri karte: Sudnji dan, kralj štapova, razboritost.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:22   #1885
kaj je razboritost?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:51   #1886
XIV Pehar. Anđeo presipa vodu iz jednog u drugi pehar.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 22:03   #1887
Quote:
Hermes7 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je to individualno ali mi su Rider White super, slikovite i simbolične
Cula sam da ih svi hvale, vidim ima ih mnogo, gledam po netu, ima i lepsih ali mi nesto nisu da kazem lepo oslikane, odnosno to sto kazes ne pokazuju simboliku.. shadowscapes tarot su bas interesantne ali ne verujem da imaju neku vajdu
Sb4244inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 09:38   #1888
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
evo, sada sam izvukao tri karte: Sudnji dan, kralj štapova, razboritost.

Tehnički se može postaviti pitanje jedna karta i jedan odgovor ako si siguran da ćeš ići.
Da li si ponovio otvaranje jer ti datum nije odgovarao? Važno je znati da energije Tarota ne funkcioniraju po principu da li mi nešto odgovara ili ne.
Informativno: karta Vrhovnog suda je period proljeća 21.3. do 21.6. a Umjerenosti 22.11.-21.12.
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 19:56   #1889
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
evo, sada sam izvukao tri karte: Sudnji dan, kralj štapova, razboritost.
Za godinu i pol ideš...ne prije...i to ćeš se morati dobro potruditi...sada nije vrijeme...ti znaš zašto...želiš promijeniti cijeli svoj život iz stuboka /jako ti se žuri/, ...ali nisi se dobro organizirao...JOŠ.


Nešto ti fali...što...novac za put...ili..?

I, karta 14 nije razboritost, nego Umjerenost ili Art.

Također te karte pitaju da li si stvarno spreman ili samo ti to misliš -doslovno da li si siguran da želiš odlazak?


whitestar1
white star 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 20:29   #1890
Ne fali mi ništa, svi troškovi su mi pokriveni. Samo čekam vizu. A siguran sam da želim otići i u principu nema ni jednog razloga da do toga ne dođe samo sam nestrpljiv...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:40   #1891
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Ne fali mi ništa, svi troškovi su mi pokriveni. Samo čekam vizu. A siguran sam da želim otići i u principu nema ni jednog razloga da do toga ne dođe samo sam nestrpljiv...
Nestrpljivost nikome nije pomogla niti u jednom problemu, naprotiv samo si možeš stvoriti blokadu i da izbiju dodatne poteškoće koje će te spriječiti da ostvariš svoj cilj.
__________________
Kad nekome daš cijenu veću od one koju stvarno ima, on te na kraju proda baš za tu razliku.
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 15:47   #1892
Živa istina...al mi je žao da vreme prolazi...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 08:01   #1893
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Živa istina...al mi je žao da vreme prolazi...
Tarot nije svemoguć. I one dobre situacije koje su ostvarive svojim ponašanjem i energijom možemo pretvoriti u neostvarive. Upravo ti i karte poručuju da uspjeh dolazi,ali uz strpljenje. Stoga nemoj da ti nestrpljenje bude kamen spoticaja za uspjeh.
Pozz
__________________
Kad nekome daš cijenu veću od one koju stvarno ima, on te na kraju proda baš za tu razliku.
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:19   #1894
Quote:
only-me kaže: Pogledaj post
Tarot nije svemoguć. I one dobre situacije koje su ostvarive svojim ponašanjem i energijom možemo pretvoriti u neostvarive. Upravo ti i karte poručuju da uspjeh dolazi,ali uz strpljenje. Stoga nemoj da ti nestrpljenje bude kamen spoticaja za uspjeh.
Pozz

Pa tako reci!
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 10:21   #1895
Pozdrav ekipa :-) Privukao me jedan tarot špil, a nisam siguran da li ga ima za kupiti u Zagrebu, a preko neta mi se ne isplati. Zove se Golden Dawn Magical Tarot. E sad, znam da Nova Arka drži puno špilova, a u njihovom katalogu prumjećujem da nemaju ove karte, pa me zanima ako netko zna gdje se mogu nabaviti.
Novembers Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 10:09   #1896
Molim za pomoć; nemam karte i ne razumijem se u njih, ako može netko izvući za mene i protumačiti mi, hvala Vam puno u to ime;
Zanima me dali će doći do komunikacije mene i obnove odnosa mene i S?
ja dijevica on riba, Hvala
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 10:17   #1897
Molila bih za vase misljenje o slijedecem. U gotovo svakom otvaranju kad postavljam pitanja vezano za sebe samu, tj. za neke dogadjaje koji se ticu mene same, gotovo uvijek mi se otvara visoka svecenica kao prva karta (gledam na tri karte).
Mislite li da to ima neku simboliku? Sto to znaci?
Hvala svima koji su raspolozeni podijeliti svoje misljenje.
Inja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 14:33   #1898
Koja je razlika između ciganica i nego drugog špila tarot karata? (npr. crowley,lenormand...)
Znam da nisu isti simboli i nazivi ali zanimaju me malo dublja svojstva ciganica u odnosu na neke druge špilove.

(cuo sam i da ciganice ponekad nazivaju sudbinskim špilom, dok recimo to isto nisam cuo za lenormand tarot, zasto je tome tako, u cemu je razlika...?)
joyjoyjoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 14:33   #1899
Koja je razlika između ciganica i nego drugog špila tarot karata? (npr. crowley,lenormand...)
Znam da nisu isti simboli i nazivi ali zanimaju me malo dublja svojstva ciganica u odnosu na neke druge špilove.

(cuo sam i da ciganice ponekad nazivaju sudbinskim špilom, dok recimo to isto nisam cuo za lenormand tarot, zasto je tome tako, u cemu je razlika...?)
joyjoyjoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 17:23   #1900
oče mi tko otvorit tarot za blizu budućnost
__________________
...ima žena do kojih treba dorasti. Zato neki muškarci više vole one na koje mogu jednostavno pasti..
evge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.