Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2011., 09:30   #61
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
nedavno sam u jednom shs-u nasla njihovu suknju u svojoj velicini. presretna sam bila i jedva cekam da malo zahladi.
jel mi se cini ih il u zadnje vrijeme nema bas po raznim fashion weekovima i medijima?
Dobro kazes, bas ih nema nigdje, nemaju ni neku veliku promociju nove kolekcije, steta.
sara77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 14:08   #62
diskriminacija na djelu- i kaj onda s nama koji smo 42 i 44? tko nas šljivi. pa hvala lijepo, zbilja im ne mogu naći ni riječ pohvale.
ludabluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 20:26   #63
jucer sam slucajno navratila u nebo i importaneu i imaju odlicna snizenja, a i super haljina (bilo ih je dosta po 399 kn i bilo je dosta velicine 38 i 40).. meni nazalost to nista ne znaci jer sam u 8.mjesecu trudnoce pa nema smisla ni da isprobavam haljine a kamoli kupujem, ali evo ako nekog zanima..
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 18:42   #64
Malo dižem temu.
Imam par zimskih i par ljetnih suknji i haljina iz Neba i prezadovoljna sam, što materijalima, što krojevima, nakon godina nošenja još je sve postojano. Uglavnom sam kupovala na sniženjima, stvarno se povoljnih stvari nađe.

Sad me zanima šiju li oni po mjeri? Kakva su iskustva s tim? Cijene? Kakvi su kod odabira materijala i predlaganja krojeva?
Treba mi haljina za svadbu, neću imati vjenčanicu i htjela bih neku laganu lepršavu haljinicu koju ću i kasnije možda ponekad moći obući.
bluesun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 17:56   #65
imaju ti fejs pa ih pitaj, imaju i krasnih haljina...

https://www.facebook.com/pages/neboh...581?fref=photo
brioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 00:49   #66
Quote:
@ngel kaže: Pogledaj post
bok, cure!

za vrijeme mog zadnjeg boravka u zagrebu sam slucajno naletila na boutique "nebo" ima ga i u importanne-u i u kaptol-centru.
meni je bas simpa. neke stvari su im klasicne, ali ima i lagano sasavih komada. sve u svemu, roba mi se jako dopala, sivana je jako kvalitetno, a i materijali su vecinom prirodni.

posluga je jaaako ljubazna, za razliku od vecine drugih ducana u zagrebu!!
svidja mi se da ima i nekih normalnih hrvatskih designer-a i boutique-a, da nisu bas svi kao ona suga keti...

sto vi kazete o nebu?!
Oljamarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 13:33   #67
Quote:
bluesun kaže: Pogledaj post
Malo dižem temu.
Imam par zimskih i par ljetnih suknji i haljina iz Neba i prezadovoljna sam, što materijalima, što krojevima, nakon godina nošenja još je sve postojano. Uglavnom sam kupovala na sniženjima, stvarno se povoljnih stvari nađe.

Sad me zanima šiju li oni po mjeri? Kakva su iskustva s tim? Cijene? Kakvi su kod odabira materijala i predlaganja krojeva?
Treba mi haljina za svadbu, neću imati vjenčanicu i htjela bih neku laganu lepršavu haljinicu koju ću i kasnije možda ponekad moći obući.
Najbolje je otići u njihov atelje u Dubravi, kod Jadran filma. Bila sam ondje nedavno. Imaju hrpu haljina ondje i možeš bilo koju od njih dati raditi, rade točno po tvojoj mjeri - osim ako ti određeni konfekcijski broj stoji savršeno, onda samo sašiju model. Imaju i vjenčanica, ali ih rade samo za revije, no daju da ih pogledaš i mogu takvu isto sašiti. Sve se da s dizajnericom dogovoriti, full je pristupačna, ima ogroman izbor boja i vrsta materijala - sama biraš što i koju kombinaciju od toga želiš. Ima haljina od 1000 do 5000kn, ali većina haljina koje imaju napravljene su do 2500kn, ovisno koliko ručnog rada je uključeno u detalje na haljini.
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 01:45   #68
Zanimaju me konkretna iskustva šivanja kod njih.
Fotke, idealno.
Tražim kratku haljinu koja mladenački, zaigrano, lepršavo i neprenađinđano prolazi za vjenčanicu.
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 12:52   #69
ja imam par stvari od njih i po struci sam dizajner i po pitanju sivanja iznimno razmazena jer i sama jako jako dobro sivam i sa Nebom sam jako zadovoljna (recimo Alduk ima predivne modela, ali tkanine i sivanje je aj-ja-ja).
Odjeca je kvalitetna, fino sivana, materijali su dobri i uslugom sam zadovoljna. Naime, bez ikakve dodatne nadolate su prilagodili odjecu mojoj gradi, a to nije bio malen posao (namjestili savove na ramenima, od lopatica prema vratu uvijek imam "viska" tako da su i suzavali na zatvaracu i sl -i to samo za jednu haljinu).
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 20:08   #70
Smile cijene

Pozdrav,

kakve su u nebu cijene haljina? red veličine cca, ono klasičnija elegantna haljina, je li do 1000 kn, preko dviije?

gledam im fejs i sviđaju mi se ali nigdje cijena...

tnx
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 22:04   #71
Pa tako do tisuću kn se moglo naći lijepih komada kad sam zadnji put gledala, a na sniženju i puno jeftinije.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 22:43   #72
Jel jos uvijek postoji ducan u importaneu (zg)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.