Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 14:57   #1641
ima nas puno s rezultatima iznad 700, tak da mislim da će tu negdje bit granica :S
__________________
*You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.*
Ronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:09   #1642
Quote:
Ronjaa kaže: Pogledaj post
fizioterapija
iako su mi napisali da im nisam poslala potvrdu za plivanje, a jesam -.-
još uvijek ti to nisu ispravili? meni su jučer napisali da sam zadovoljila preduvjet s papirima. i sigurna si da nisi u ovoj obavijesti? http://sharepoint.zvu.hr/obavijesti/...orm.aspx?ID=33
__________________
.. we are all in the gutter, but some of us are looking at the stars..
l'avidité is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 18:05   #1643
E pitanje nema veze sa temom ali ako bi mi neko mogao odgovorit?
Ovo sad sto cemo trebati potvrditi listu priorite za studije (1.izbor,2.izbor...) jel to onda bas moramo upisat taj najveci izbor na kojem zadovoljavamo?

npr.. ja ne upadnem na 1.izbor ali upadnem na 2. i 3. jel ja moram odabrat 2. jer mi je to veci prioritet ili se mogu odlucit i za upisat 3. ?
Nadam se da kuzite sta hocu reci... ma brine hocemo ili moci micati studije non-stop ili nakon nekog vremena ce biti locked.
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 18:13   #1644
Quote:
Blood($) kaže: Pogledaj post
E pitanje nema veze sa temom ali ako bi mi neko mogao odgovorit?
Ovo sad sto cemo trebati potvrditi listu priorite za studije (1.izbor,2.izbor...) jel to onda bas moramo upisat taj najveci izbor na kojem zadovoljavamo?

npr.. ja ne upadnem na 1.izbor ali upadnem na 2. i 3. jel ja moram odabrat 2. jer mi je to veci prioritet ili se mogu odlucit i za upisat 3. ?
Nadam se da kuzite sta hocu reci... ma brine hocemo ili moci micati studije non-stop ili nakon nekog vremena ce biti locked.
Koliko sam ja upoznata, trebali bi, naravno, poredati fakultete prema prioritetima..zauzimamo mjesto samo sa prvom željom,odnosno prvim fakultetom na koji upadnemo,npr ako ne upadneš na prvi nego na drugi ,zauzimaš mjesto samo sa tim drugim, a ne nrp. s osmim na koji si upao,ali imaš određeno vrijeme da se predomisliš i staviš npr treći izbor prije 2 ...30. srpnja će objaviti rang liste pa ćeš otprilike znati gdje možeš računati da upadaš i onda ćemo imat par dana da se odlučimo na koji faks točno želimo.ne znam dali sam pomogla baš puno
ivona1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:04   #1645
oće 745,8 bit dovoljno za medicinsko-laboratorijsku dijagnostiku??
niky1204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:14   #1646
Quote:
niky1204 kaže: Pogledaj post
oće 745,8 bit dovoljno za medicinsko-laboratorijsku dijagnostiku??
Naravno da oce , mora bit

I je li zna netko mozda koji je najblizi studentski dom Zdravstvenom veleucilistu? Hvala
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:18   #1647
Quote:
ivona1212 kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja upoznata, trebali bi, naravno, poredati fakultete prema prioritetima..zauzimamo mjesto samo sa prvom željom,odnosno prvim fakultetom na koji upadnemo,npr ako ne upadneš na prvi nego na drugi ,zauzimaš mjesto samo sa tim drugim, a ne nrp. s osmim na koji si upao,ali imaš određeno vrijeme da se predomisliš i staviš npr treći izbor prije 2 ...30. srpnja će objaviti rang liste pa ćeš otprilike znati gdje možeš računati da upadaš i onda ćemo imat par dana da se odlučimo na koji faks točno želimo.ne znam dali sam pomogla baš puno
e hvala ti puno
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:45   #1648
Quote:
Gabxy kaže: Pogledaj post
Naravno da oce , mora bit

I je li zna netko mozda koji je najblizi studentski dom Zdravstvenom veleucilistu? Hvala
SD Lašćina
SD Šara
SD Cvjetni
SD Stjepan Radić

jedino nisam sigurna jel Lašćina bliža faksu ili Šara,jer je Lašćina prema Maksimiru,a Šara u staroj Trešnjevci,al su tu negdje po udaljenosti.
Uglavnom svaki dom je dobar na svoj način,ima prednosti i nedostatke,pa bolje obrati pozornost na to,a manje na udaljenost doma od faksa,jer ti nikavu ulogu ne igra gdje je smješten dom.Jer na nekim smjerovima više ćete biti po bolnicama i drugim ustanovama na predavanjima,nego na samom faksu.
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:09   #1649
Quote:
Ronjaa kaže: Pogledaj post
ima nas puno s rezultatima iznad 700, tak da mislim da će tu negdje bit granica :S
To je samo ovdje na forumu... prema prvim informacijama matura je jako loše napisana tako da će prag zasigurno bit nizak, šesto neće prijeći. To je moje mišljenje.
__________________
Neprijateljima treba neprekidno opraštati, jer je upravo to ono što ih najviše ljuti.
lampy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:18   #1650
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
SD Lašćina
SD Šara
SD Cvjetni
SD Stjepan Radić

jedino nisam sigurna jel Lašćina bliža faksu ili Šara,jer je Lašćina prema Maksimiru,a Šara u staroj Trešnjevci,al su tu negdje po udaljenosti.
Uglavnom svaki dom je dobar na svoj način,ima prednosti i nedostatke,pa bolje obrati pozornost na to,a manje na udaljenost doma od faksa,jer ti nikavu ulogu ne igra gdje je smješten dom.Jer na nekim smjerovima više ćete biti po bolnicama i drugim ustanovama na predavanjima,nego na samom faksu.
Tnx
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 21:13   #1651
radiologia....

Bok,pozdrav svima.Želi bih vas upitat,sve one koje su upućene da mi pomognu oko mog problema.Naime ove godine imam namjeru upisati ZVU smjer radiološka tehnologija.Naime trajanje je 3 godine i dobiva se titula inžinjera.Zanima me me koja je točno razlika između dr. med. spec. radiologije?U smislu plaće,posla,napredovanja itd te dali se može nakon što sam završio 3 godine na ZVU ići na neko doškolovanje,tipa da mogu nakon toga sam pisati dijagnozu i tako to...unaprijed hvala
DorianGray is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 21:44   #1652
Quote:
DorianGray kaže: Pogledaj post
Bok,pozdrav svima.Želi bih vas upitat,sve one koje su upućene da mi pomognu oko mog problema.Naime ove godine imam namjeru upisati ZVU smjer radiološka tehnologija.Naime trajanje je 3 godine i dobiva se titula inžinjera.Zanima me me koja je točno razlika između dr. med. spec. radiologije?U smislu plaće,posla,napredovanja itd te dali se može nakon što sam završio 3 godine na ZVU ići na neko doškolovanje,tipa da mogu nakon toga sam pisati dijagnozu i tako to...unaprijed hvala
Osim što si nakon radiologije na ZVU inžinjer, a ne liječnik, i što ti je plaća vjerojatno manja nego specijalistu radiologije, i što ne možeš pisati dijagnoze (osim ako ne završiš medicinu i sam postaneš dr. med spec radiolog), i što ne možeš izvoditi nikakve interventne radiološke zahvate - razlike zapravo nema.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:22   #1653
lampy hvala što mi ulijevaš nadu
totalno ste me sjebali sa ovim preko 700 :/
jel postoji šansa bar za varedno sa 655 bodova :/ ?
lolly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:25   #1654
Quote:
lolly11 kaže: Pogledaj post
lampy hvala što mi ulijevaš nadu
totalno ste me sjebali sa ovim preko 700 :/
jel postoji šansa bar za varedno sa 655 bodova :/ ?

ja se u potpunosti slažem s lampy... da bude prag i ispod 600 dodova... naravno da postoji šansa s tim bodovima da upišeš, ne samo izvanredno nego i redovno... ja imam isto tako i nadam se upadu...

sad vas opet pitam... jeste li upoznati sa zapošljavanjem poslije studija na zvu, mene zanima prvo za radiologiju, ali i za ostalo... jel se može naći posao ili se mora dugo čekati... ako netko zna nešto, neka napiše...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 28.06.2011. at 22:45.
iwan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:32   #1655
ja onda sa svojih 562 mogu to otpisat...jesam se sj***** mislim da mi sad ni pravo prednosti neće pomoć... katastrofa
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:39   #1656
Quote:
_Aurora kaže: Pogledaj post
ja onda sa svojih 562 mogu to otpisat...jesam se sj***** mislim da mi sad ni pravo prednosti neće pomoć... katastrofa
ništa ne odpisuj, dok ne vidiš kako će se situacija razviti, prošle godine su upisivali i s 500 bodova i manje... ako se ne varam, tako sam vidio na usporedbi studija... istina da su prošle godine imali prijamni, al opet to ništa ne znači... uglavnom ne odpisuj ništa...
iwan_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:43   #1657
alternativa je da s radiologijom mozes uvijek slikavat zube za ortodonta po domovima zdravlja
__________________
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."-J.D.
Eoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 22:58   #1658
ljudi,sta mislite,po nekakvoj vasoj logici,jel moguce upisati sa 567.5 bodova radnu terapiju...?
vip_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:05   #1659
Quote:
iwan_ kaže: Pogledaj post
ništa ne odpisuj, dok ne vidiš kako će se situacija razviti, prošle godine su upisivali i s 500 bodova i manje... ako se ne varam, tako sam vidio na usporedbi studija... istina da su prošle godine imali prijamni, al opet to ništa ne znači... uglavnom ne odpisuj ništa...
vidila sam i ja to od prošle god.. lako se tebi smijat :P
_Aurora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:09   #1660
Quote:
_Aurora kaže: Pogledaj post
vidila sam i ja to od prošle god.. lako se tebi smijat :P
haha a ne obračaj pozornost na moje smajliće i haha... a to uvijek pišem... to mi uvijek svi kažu... to mi neka navika pisanja... uglavnom... nije ni meni baš svejedno... ni ja nema previše bodova, a želim taj fax upisati...

Zadnje uređivanje Alpagueur : 28.06.2011. at 00:24.
iwan_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.