Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2012., 14:37   #81
Slažem se sa ThemB, nema šanse da se vide ti kanali u nekom drugom paketu. Arena Sport je zapravo T-Com u televizijskom obliku, sav sport koji se prikazuje na tom kanalu plaća T-Com i naravno da bi bilo izvan svake pameti taj kanal onda prepustiti konkurenciji. Bilo bi možda bolje da se kanal zove MAX TV Sport 1, MAX TV Sport 2 itd (kao što to tako imaju praksu nazivati svoje kanale strani paketi), ljudi bi time više shvatili povezanost između Arena (hrvatskih) i T-Coma,samo što to navodno zakonski ne smiju učiniti pa im "brand" Arena super dođe

Zadnje uređivanje soundvision : 04.04.2012. at 14:43.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 16:00   #82
Teško da će se zvati MaxTV Sport jer je dobar dio prava u vlasništvu Telekoma Srbije... jeftinije im dođe tako Kupovati zajedno za jedan kanal za više država..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 16:43   #83
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
Teško da će se zvati MaxTV Sport jer je dobar dio prava u vlasništvu Telekoma Srbije... jeftinije im dođe tako Kupovati zajedno za jedan kanal za više država..
Ali je problem što oni ne kupuju zajedno već svaki za sebe! Vlasnik npr. HNL je T com i on ih ako hoće može emitirati na bilo kojem kanalu.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 16:58   #84
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Ali je problem što oni ne kupuju zajedno već svaki za sebe! Vlasnik npr. HNL je T com i on ih ako hoće može emitirati na bilo kojem kanalu.
Tako je. T-Comu Arena dobro dođe da preko nje može legalno plasirati na tržište sav silan sport koji je otkupio jer se po zakonu ne smije baviti proizvodnjom programa (odnosno raditi svoje kanale). U suprotnom bi gledali MAX Sport 1,2,3,4 kanale jer sav sadržaj i cijeli projekt Arene na HR tržištu je financiran od strane T-Coma, a zakamufliran u imenu strane kompanije kako bi sve bilo legalno.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 17:03   #85
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Tako je. T-Comu Arena dobro dođe da preko nje može legalno plasirati na tržište sav silan sport koji je otkupio jer se po zakonu ne smije baviti proizvodnjom programa (odnosno raditi svoje kanale). U suprotnom bi gledali MAX Sport 1,2,3,4 kanale jer sav sadržaj i cijeli projekt Arene na HR tržištu je financiran od strane T-Coma, a zakamufliran u imenu strane kompanije kako bi sve bilo legalno.
Točno.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 17:18   #86
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Ali je problem što oni ne kupuju zajedno već svaki za sebe! Vlasnik npr. HNL je T com i on ih ako hoće može emitirati na bilo kojem kanalu.
Dobar dio kupuju zajedno. Sjeti se prošle sezone i "serie a i primera" incidenta.. kada su se 2 tadašnja srpska vlasnika "posvađala".
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 17:20   #87
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Tako je. T-Comu Arena dobro dođe da preko nje može legalno plasirati na tržište sav silan sport koji je otkupio jer se po zakonu ne smije baviti proizvodnjom programa (odnosno raditi svoje kanale). .

T com je otkupio prava samo za Hnl i od iduće sezone Ligu prvaka. Za sve ostalo što se prikaziva na Areni vlasnik prava je Telekom Srbije.
T com je u početku masno platio da Arene ima ekskluzivno u svojoj ponudi i ne smije dozvoliti da taj projekt propadne i zato ga dodatno obogaćuje za Hr tržište.
Valentino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:10   #88
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
Dobar dio kupuju zajedno. Sjeti se prošle sezone i "serie a i primera" incidenta.. kada su se 2 tadašnja srpska vlasnika "posvađala".
Pa nisu oni kupili zajedno već su to kupili tadašnji vlasnici arene SAGA d.o.o. a onda kada ih nisu mogli platiti uletio je Telekom Srbija sa 7.7 milijuna € (tako kažu) i tako kupio 51% gubitaša Arene.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:16   #89
Čitaj što ti je Valentino9 napisao..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 18:32   #90
mislio sam otvoriti temu KRITIKA NA ARENA1 PROGRAMSKU SHEMU, ali vraćajući topice vidio sam da postoji ova tema pa ću ovdje

poludio sam jer sam vidio da se večernja utakmica domaće lige, HNLa( koje su u 19h) -danas je to Dinamo-lokomotiva , prošli tjedan isto jedna dobra utakmica , da se prenose kao snimke sa dilejem od barem 2-3 sata!????
a 1 sat poslije početaka domaćih utakmica ( u 20h) se prenose uživo utakmice francuske lige ( i to manje važne!...klubova sa začelja- sošo i monpelje-18. i posljednj sa tablice!!) se prenose uživo!

ma koji to šupci -domaće izdajice daju prednost drugorazrednim utakmicama najmanje Aatraktivne lige iz lige petice, naspram domačim utakmicama, i to 1. i 4. kluba sa ljestvice??

nažalost, u 7. mjesecu sam već produžio maxtv i to najviše zbog sportskih programa, i arena 1 poglaviti!...da sam znao da će se tako odnositi prema dfomaćim tekmama i da će ih davati kao snimke, MADA POČINJU 1H PRIJE FRANCUSKIH manjevrijednih utakmica , onda bih se pretplatio na benetz ili H1-telekom!!...slali su mi letke, a u mojoj zgradi već su mnogi prešli na njih jer su i jeftiniji i imaju slične programe!!

da li je vama normalno da domaći derbi ( pa i ne mora biti derbi) ili druge domaće utakmice, gledamo NAKON ŠTO VEĆ ZNAMO REZULTAT( dinamo će završiti u 20 50H, a snimka je u 22h!), a da prednost imaju nevažne utakmice francuske lige ( nije eto ni engleska ni španjolska liga!!)

da li je to za osudu i slanje pismenih kritika, primjedbi urednicima na arena1
znate li njihovu kontakt email adresu da im pišemo , možda promjene ovakav diskriminatorski odnos prema nacionalnim utakmicama!

Zadnje uređivanje Hrki777 : 01.09.2012. at 18:46.
Hrki777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 19:55   #91
Jesi ti mozda cuo da postoje arena 2,3 i 4? One se dodatno placaju pa je logicno da nece najbolje sadrzaje emitirati na arena 1. Njima je u interesu dodadatno zaraditi. Mozes biti sretan sto mozes gledati i arenu 1 s obzirom da u stranim drzavama ne mozes ni jednu utakmicu neke lige "besplatno" gledati. Besplatno nije prava rijec jer placas za max tv ali u osnovnom paketu ne mozes ocekicavati da ces imati mogucnost gledanja svih utakmica i to uzivo.
m2thep is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 20:40   #92
Quote:
m2thep kaže: Pogledaj post
Jesi ti mozda cuo da postoje arena 2,3 i 4? One se dodatno placaju pa je logicno da nece najbolje sadrzaje emitirati na arena 1. Njima je u interesu dodadatno zaraditi. Mozes biti sretan sto mozes gledati i arenu 1 s obzirom da u stranim drzavama ne mozes ni jednu utakmicu neke lige "besplatno" gledati. Besplatno nije prava rijec jer placas za max tv ali u osnovnom paketu ne mozes ocekicavati da ces imati mogucnost gledanja svih utakmica i to uzivo.

jep imas na areni 2 hajduka i dinama veceras. tj dinamo ce sad zavrsit
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 22:48   #93
Quote:
m2thep kaže: Pogledaj post
Jesi ti mozda cuo da postoje arena 2,3 i 4? One se dodatno placaju pa je logicno da nece najbolje sadrzaje emitirati na arena 1. Njima je u interesu dodadatno zaraditi. Mozes biti sretan sto mozes gledati i arenu 1 s obzirom da u stranim drzavama ne mozes ni jednu utakmicu neke lige "besplatno" gledati. Besplatno nije prava rijec jer placas za max tv ali u osnovnom paketu ne mozes ocekicavati da ces imati mogucnost gledanja svih utakmica i to uzivo.
ajd, molim te...tko te plaća??

ako prenose nacinalnu ligu, i izbacili su sve druge domaćae tv iz tog posla ( ht2) i aKO VEĆ PRENOSE naše utakmice ( jer ti sugeriraš da je to kao neko čudo da čak prenose domaće tekme) onda je logično i red je da ih prenose uživo!
nek usrane francuze i ex drugoligaše torino i pescaru prenose kao snimke...
Hrki777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 22:53   #94
Quote:
Hrki777 kaže: Pogledaj post
ajd, molim te...tko te plaća??

ako prenose nacinalnu ligu, i izbacili su sve druge domaćae tv iz tog posla ( ht2) i aKO VEĆ PRENOSE naše utakmice ( jer ti sugeriraš da je to kao neko čudo da čak prenose domaće tekme) onda je logično i red je da ih prenose uživo!
nek usrane francuze i ex drugoligaše torino i pescaru prenose kao snimke...
Oni ih prenose- ali ne na Areni 1, nego na 2, 3 ili 4.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 22:44   #95
Sta se hnl tice arena 1 uvijek ima prijenos 1 utakmice po kolu,derbi kola,a ostale na 2,3,4.. vise nego dovoljno
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 23:29   #96
Quote:
Hrki777 kaže: Pogledaj post
ajd, molim te...tko te plaća??

ako prenose nacinalnu ligu, i izbacili su sve druge domaćae tv iz tog posla ( ht2) i aKO VEĆ PRENOSE naše utakmice ( jer ti sugeriraš da je to kao neko čudo da čak prenose domaće tekme) onda je logično i red je da ih prenose uživo!
nek usrane francuze i ex drugoligaše torino i pescaru prenose kao snimke...
Prvo bi ti savjetovao da se naučiš pisati, ali imaš vremena sudeći po tvome razmišljanju i obrazovanošću ne bi ti dao više od 12 godina.

90% susjednih a 100% najrazvijenih EU država ne prenose ni jednu utakmicu pri tome mislim ni na domaće niti inozemne lige na FTA kanalima (potraži što to znači jer sam siguran da ne znaš što je to).

Za to što sam rekao ne moraš biti posebno obrazovan niti plaćen da bi skužio, pogledaš ostala tržišta pa usporediš s našim, ali očigledno nisi u stanju to napraviti tako da je suvišno raspravljati s tobom.
m2thep is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 21:28   #97
arena sport i b-net

imam pretplatu s b-netom,a zelim gledat arenu.najzanimljivije mi je sto nemogu ni platit neku utakmicu preko neta jer nemam tcom-ov internet.to mi nije baš jasno.

uglavnom kako gledat arenu legalnim putem,ili nelegalnim ako ga ima,a da ne trazim loše linkove po forumima za pogledat utakmicu

pomoć......počinju lige za koji tjedan!!!!!!!
stipe101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 23:02   #98
Quote:
stipe101 kaže: Pogledaj post
imam pretplatu s b-netom,a zelim gledat arenu.najzanimljivije mi je sto nemogu ni platit neku utakmicu preko neta jer nemam tcom-ov internet.to mi nije baš jasno.

uglavnom kako gledat arenu legalnim putem,ili nelegalnim ako ga ima,a da ne trazim loše linkove po forumima za pogledat utakmicu

pomoć......počinju lige za koji tjedan!!!!!!!
Nema šanse....
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 15:11   #99
Quote:
stipe101 kaže: Pogledaj post
imam pretplatu s b-netom,a zelim gledat arenu.najzanimljivije mi je sto nemogu ni platit neku utakmicu preko neta jer nemam tcom-ov internet.to mi nije baš jasno.

uglavnom kako gledat arenu legalnim putem,ili nelegalnim ako ga ima,a da ne trazim loše linkove po forumima za pogledat utakmicu

pomoć......počinju lige za koji tjedan!!!!!!!
Koje lige te zanimaju?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 22:24   #100
mislim da za hnl moraš uzet max tv..a za a za ovaj ostale lige imaš na internetu
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.