Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2013., 16:02   #1
Frizeri i frizerski saloni #2

Stara tema:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=21538
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 19:09   #2
i mene zanima iskustvo šišanja u limeni bubanj ili salon Fenn (imaju kupon za popust na šišanje) - bio tko u jednom od njih? Još uvijek tražim gdje da se ošišam...
__________________
Row Your Boat :)
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 20:25   #3
Kallos Sesvete?

Bila koja curka u skorije vrijeme? Trebala bih šišanje i pramenove,pa me zanima...
Hvala.
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 21:07   #4
Nakon tri mjeseca napokon idem do Antimode, nikako nać vremena Jedva čekam da mi osvježe boju i srede frizuru Iako, mora se priznati da se forma frizure jako dobro drži. Svaki put se iznenadim kako sam dobro ošišana
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 22:44   #5
kratka kavica - micro mist je u renati, ali križanje gajeve/trenkove...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 23:57   #6
cure koje su bile kod ivana u royalu, koliko je pametno da mu nosim sličicu?
znam za neke frizerke koje su se uvrijedile kad su frendice donijele jer one znaju i same ošišati, ili da ne mogu po slici jer je to sve red-carpet frizura bla bla, kužite na što mislim
ja bih ovo, ravnu varijantu dok bi mi se dalo sređivati, valovito-kovrčavu za svaki dan jer mi je takva kosa, a ne znam kako mu objasniti, pa da vidi.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 03:14   #7
svašta....zašto bi se netko vrijeđao jer donosim sliku....tako mi je puno lakše pokazati što želim....ja svojoj frizerki uvijek donesem sliku boje koju hoću i frizure koje hoću i to iz više kuteva....nikad nije bilo problema....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 03:25   #8
@enedielle
Ja sam donijela Ivanu hrpu slika, da dobije ideju... i da s mojom kosom napravi neki best off, jer neke slike su bile samo inspiracije radi, uz uvjete 'reži na full kratko' nije bilo izvedivo.

Uvjet mi je bio - reži što kraće, i da njega bude - pranje. I ništa više, da ima dobru formu bez ičeg drugog. Ne sušim fenom, počešljam kad mi puhne. Šampon x2 + regenerator ili maska, sprej kasnije za raščešljavanje (2x blajhana + x puta farbana, osjeti joj se na vrhovima/donjem dijelu već)

Ivanova reakcija na fotke? Oduševljen. Jer ne mora pratiti mahanje rukama, nego vidi što me i kako zanima. Do tad je rekao da mu nitko nikad nije donio sliku na taj način - par slika boje, par slika šiški, par slika ostatka, izrađeno u foto studiju da se bolje vidi. I da mu je ovo super.

Rezultat? Tu se zeznuo
Jer nisam bila tamo uf, preko pola godine, ma i više... 10 mjeseci valjda već... I oblik je odličan, duplo je dulja, a opet, ima formu iako je izrasla.
Sad nekako razmišljam što želim od nje, jer sad ima materijala za igranje, pa sam počela opet pratiti topic
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 10:19   #9
Allexis, Pier je u Freezu

http://www.freeze.hr/Osoblje.aspx
__________________
16.02.2001. 20.11.2003. 16.08.2009.
ivana33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 10:28   #10
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
cure koje su bile kod ivana u royalu, koliko je pametno da mu nosim sličicu?
znam za neke frizerke koje su se uvrijedile kad su frendice donijele jer one znaju i same ošišati, ili da ne mogu po slici jer je to sve red-carpet frizura bla bla, kužite na što mislim
ja bih ovo, ravnu varijantu dok bi mi se dalo sređivati, valovito-kovrčavu za svaki dan jer mi je takva kosa, a ne znam kako mu objasniti, pa da vidi.
Samo ti odnesi sličicu, Ivan se sigurno neće uvrijedit. A te koje se vrijeđaju jer je to "team frizera" koje rade red carpet frizure je sam izgovor za njihov neuspjeh. Ili ne znaju kako to napravit. Mislim da nitko od nas ne očekuje da bude slika prekopirana, već da frizerke dobiju nekakvu sliku što otprilike očekujemo.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 10:31   #11
enedielle , ovo je stvarno jednostavna frizura, ako to ne zna napraviti , onda stvarno...

__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 11:44   #12
Nisam pažljivo iščitavala prijašnju verziju ove teme pa me zanima jesu li sljedeći frizeri top u Zg (tražim nekoga tko zna raditi lijepe plave pramenove i savršeno ošišati dugu kosu, a da nije precijenjen i da me ne ispituje o rođacima do desetog koljena ) : Antimoda (Damir), Zgat (Marina), Freeze (?), Nicol Nicol (?), Royal (Ivan). Jesu li oni the best of?
Edie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 11:54   #13
"best of" za pramenove su teuta, renata i zvonimir franic
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 12:09   #14
Ja sam dosta razočarana sa Renatom, išla sam nekoliko puta, ali nikad to nije bilo to...Onda sam išla kod Zdravka u BBK, i bila sam puno zadovoljnija frizurom, no ne i organizacijom rada....Kada sam zadnji put bila, sjedila sam tamo 4.5h na pramenovima i šišanju srednje kose, od čega sam valjda 1.5 h čekala da me između postupaka netko opere, posuši, sfenira...ma nema šanse...

Sada zadnjih godinu dana idem u lokalni salon u zapadnom djelu grada, otvorila ga je cura koja je prije radila u Estetic Uvemi na Trgu i kod Zanettija, odlična mi je... Šišanje, pramenovi i fen frizura mi ispadnu oko 260kn, što mi je super.
Dea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 14:59   #15
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
"best of" za pramenove su teuta, renata i zvonimir franic
Quote:
Dea007 kaže: Pogledaj post
Sada zadnjih godinu dana idem u lokalni salon u zapadnom djelu grada, otvorila ga je cura koja je prije radila u Estetic Uvemi na Trgu i kod Zanettija, odlična mi je... Šišanje, pramenovi i fen frizura mi ispadnu oko 260kn, što mi je super.
Hvala!

Ma imam ja svoje "lokalce" koji dost korektno obave posao, ali jedna mi svaki put naplaćuje drugu cifru, ni približnu, a uvijek radim isto, a drugi me tetoši i savjetuje, ali ja bih da samo napravi kako sam rekla, a da ga ne uvrijedim pa se doma vratim ko strašilo i sl. I u oba salona se sve zna o svakome tko prođe, nije mi to fora, nego bih baš profića.

Npr. sad moram farbati izrast, a na kosi sam 4x radila pramenove, dvaput cijelu, dvaput samo izrast. Da li sad farbati sve i u koliko nijansi i da li uopće išta mijenjati itd. Netko tko to zna, a da me baš ne odere po džepu bezveze i ne napravi dugoročni rusvaj

Zadnje uređivanje Edie : 21.02.2013. at 15:12.
Edie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 15:00   #16
djevojke, inače ne pišem ovdje, ali trebam savjet
naime, imam poludugu kosu, skroz ravnu, i voljela bih je trajno nakovrčati, ali da to zaista budu čupave, neukrotive kovrče, a ne tek valovita kosa; također, ne bih voljela raditi 'pravi' minival, već onu biljnu, manje škodljivu varijantu. istu sam već radila dvaput, i dok je prvi put, kod moje frizerke u Osijeku, ispala fantastično, drugi put, u Zagrebu (par godina poslije, dakle nije bila riječ o ponovnom tretiranju već tretirane kose) u salonu (mislim) Nicol, ispalo bezveze - nekakve blage kovrčice.

imate li možda preporuku: kamo da odem, kod koga bih to mogla kvalitetno napraviti?
inače nisam u Zagrebu, ali ovdje gdje jesam to nitko ne radi, pa bih rado i frizuru uklopila u dolazak za vikend.

Zadnje uređivanje xavierkat : 21.02.2013. at 15:20.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 16:09   #17
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
svašta....zašto bi se netko vrijeđao jer donosim sliku....tako mi je puno lakše pokazati što želim....ja svojoj frizerki uvijek donesem sliku boje koju hoću i frizure koje hoću i to iz više kuteva....nikad nije bilo problema....
eto velim, neke se vrijeđaju, pa me bilo strah da ne krenemo krivo
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Ivanova reakcija na fotke? Oduševljen. Jer ne mora pratiti mahanje rukama, nego vidi što me i kako zanima. Do tad je rekao da mu nitko nikad nije donio sliku na taj način - par slika boje, par slika šiški, par slika ostatka, izrađeno u foto studiju da se bolje vidi. I da mu je ovo super.
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Samo ti odnesi sličicu, Ivan se sigurno neće uvrijedit. A te koje se vrijeđaju jer je to "team frizera" koje rade red carpet frizure je sam izgovor za njihov neuspjeh. Ili ne znaju kako to napravit. Mislim da nitko od nas ne očekuje da bude slika prekopirana, već da frizerke dobiju nekakvu sliku što otprilike očekujemo.
Quote:
Kratka Kavica kaže: Pogledaj post
enedielle , ovo je stvarno jednostavna frizura, ako to ne zna napraviti , onda stvarno...

zna napraviti. i to odlično.
frizura je super, okačim fotke kad dođem s posla. nije baš ta varijanta, kad je pogledao slike, predložio je bolju i ja sam prihvatila. malo sam se premišljala pa mu rekla da ne znam i nek odreže samo, ali drago mi je na kraju da je napravio po svom
nikad nisam imala bolju frizuru, odgovorio mi je na sva pitanja, objasnio kako da se feniram, ma sve. došla sam nadrkana s ispita, još živčana jer sam kasnila, ali sve je on onako laganini i opušteno i nekako se i meni raspoloženje popravilo.
nekima se možda ne dopadaju takvi saloni, ali meni se baš sviđa, ne volim uštogljenost i držanje ko da ima metlu u guzici.
definitivno se vraćam, sad mije žao što puštam kosu
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 19:53   #18
@enigma-koliko kosta sisanje kratke kose?
ja je sad namjeravam malo pustiti, ali imam viziju frizure nakon pustanja i trebat ce mi podsisavanje svaka dva mjeseca, a nemam bas para za ZGAT svaki put, iako sam do sad samo s njima bila zadovoljna
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 20:04   #19
Quote:
ivana33 kaže: Pogledaj post
Allexis, Pier je u Freezu

http://www.freeze.hr/Osoblje.aspx
tnx, javit ću joj

btw. jel on neki poznat ili....gdje je prije radio, nikad čula
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 20:57   #20
Baš sam vas željela pitati sviđa li vam se nova Nikolinina frizura??

Ovo je stara frizura.

Bit ću iskrena, nova frizura joj je grozna. radio ju je studio GT...

Možda se to samo meni čini , ali vidim ogromnu "štengu" pokraj desnog uha ..
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.

Zadnje uređivanje Kratka Kavica : 21.02.2013. at 21:09.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.