Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2012., 16:11   #161
Ja sam se strahovito razočarao u juhicama. Bilo je nejestivo, pojeo sam dvije žlice i bacio ostatak. To još nikad u životu nisam napravio. Zasoljena voda s prekrupno narezanim komoračem. Znam što je povrtni temeljac, ovdje nije bilo nikakvog temeljca. Također, to nisu variva, eventualno bi ih ubrojao u bistre juhe (prije no što ocjediš povrće).
Bakin čušpajz (tj. plavi 9) se pokvario unazad godinu dana. Masno, rijetko i bljutavo. Kad se sjetim kakvi su im čušpajzi nekoć bili ovo je također nejestivo.
usernamusernam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 11:51   #162
kako u zadnje vrijeme živimo neki čudan život i jako manlo kuhamo - dostava radi.
Pohvalila bih 6 iz Medulićeve 6.
Jeli smo odreske,ćevape...Čak je i pizza bila korektna.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 13:36   #163
Quote:
usernamusernam kaže: Pogledaj post
Ja sam se strahovito razočarao u juhicama. Bilo je nejestivo, pojeo sam dvije žlice i bacio ostatak. To još nikad u životu nisam napravio. Zasoljena voda s prekrupno narezanim komoračem. Znam što je povrtni temeljac, ovdje nije bilo nikakvog temeljca. Također, to nisu variva, eventualno bi ih ubrojao u bistre juhe (prije no što ocjediš povrće).
Bakin čušpajz (tj. plavi 9) se pokvario unazad godinu dana. Masno, rijetko i bljutavo. Kad se sjetim kakvi su im čušpajzi nekoć bili ovo je također nejestivo.
bakin čušpajz sam sam počela konzumirati odkad su u msu i za sada su vrlo ok..probala gotovo sva variva i moram priznati da stvarno imaju taj domaći štih, barem zasada..al ponovno moram spomenuti da su faširanci super
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 01:58   #164
joj zaboravio sam napisati da sam vegetarijanac tako da moji komentari idu samo na račun vege stvari. ispričavam se. što se bakinih čušpajza u msu-u tiče to se dakle odnosi na vege gljive i leću prije dva tjedna koji su mi bili jako loši.
usernamusernam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 10:21   #165
Debeli mladic iz proslog Masterchefa otvorio dostavu u Vlaskoj. Ponudjeni su chiken wingsi i fingersi, ribsi, burgeri, steak sendvici, onion ringsi, Ceaser salad, pite, vafli... Onak po americanski. Nisam jos probao, ali sam zaintrigiran pa budem cim stignem.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 10:23   #166
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Debeli mladic iz proslog Masterchefa otvorio dostavu u Vlaskoj. Ponudjeni su chiken wingsi i fingersi, ribsi, burgeri, steak sendvici, onion ringsi, Ceaser salad, pite, vafli... Onak po americanski. Nisam jos probao, ali sam zaintrigiran pa budem cim stignem.
Tko je taj?
Ne sjećam se.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 11:38   #167
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Debeli mladic iz proslog Masterchefa otvorio dostavu u Vlaskoj. Ponudjeni su chiken wingsi i fingersi, ribsi, burgeri, steak sendvici, onion ringsi, Ceaser salad, pite, vafli... Onak po americanski. Nisam jos probao, ali sam zaintrigiran pa budem cim stignem.
o kome se radi i kak se zove dostava? jedini debeljko kojeg pamtim je ljubo..
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 11:45   #168
Google veli Bojan Koncar, duge lasi, okrugla figura, bradica... Radnja se zove Westfood.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 12:11   #169
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Google veli Bojan Koncar, duge lasi, okrugla figura, bradica... Radnja se zove Westfood.
tx, sad se sjećam tipa..bajker..sudeći po slikicam sasvim primamljivo..bum probala
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 12:18   #170
Quote:
deidre66 kaže: Pogledaj post
tx, sad se sjećam tipa..bajker..sudeći po slikicam sasvim primamljivo..bum probala
Je.
I ja sam se sjetila.Simpa tip.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 12:28   #171
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Je.
I ja sam se sjetila.Simpa tip.
ahaaa..i on i ljubo su bili simpa..kao i velika večina prošlogodišnjih sudionika..
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 14:24   #172
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Debeli mladic iz proslog Masterchefa otvorio dostavu u Vlaskoj. Ponudjeni su chiken wingsi i fingersi, ribsi, burgeri, steak sendvici, onion ringsi, Ceaser salad, pite, vafli... Onak po americanski. Nisam jos probao, ali sam zaintrigiran pa budem cim stignem.
To je kao da si rekao otvorilo se u Savskoj..

Malo više detalja oko položaja molim..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 14:44   #173
Quote:
German kaže: Pogledaj post
To je kao da si rekao otvorilo se u Savskoj..

Malo više detalja oko položaja molim..
Radi se o dostavi, ne o klasicnom restoranu pa tocna adresa kuhinje stvarno nebi trebala biti kljucni podatak, ali dobro - postedio sam tvoj kaziprst i isceprkao kucni broj 81a u zagrebackoj Vlaskoj ulici, izmedju Bauerove i Voncinine u dvoristu.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 14:58   #174
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Radi se o dostavi, ne o klasicnom restoranu pa tocna adresa kuhinje stvarno nebi trebala biti kljucni podatak, ali dobro - postedio sam tvoj kaziprst i isceprkao kucni broj 81a u zagrebackoj Vlaskoj ulici, izmedju Bauerove i Voncinine u dvoristu.
Istina je da ne moramo znati lokaciju,ali imaju li telefon,emajl nekaj...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 15:01   #175
Google is your friend:
http://www.westfood.hr
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 15:06   #176
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Google is your friend:
http://www.westfood.hr
izgleda da moj nije.Bacao mi neke internac firmetine...
fala iako nije moja vrsta hrane
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 15:38   #177
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Radi se o dostavi, ne o klasicnom restoranu pa tocna adresa kuhinje stvarno nebi trebala biti kljucni podatak, ali dobro - postedio sam tvoj kaziprst i isceprkao kucni broj 81a u zagrebackoj Vlaskoj ulici, izmedju Bauerove i Voncinine u dvoristu.
Mea culpa, nisam skužio da je isključivo riječ o dostavi..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 15:52   #178
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Google veli Bojan Koncar, duge lasi, okrugla figura, bradica... Radnja se zove Westfood.
pa čovjek je već ovdje napisao ime "radnje" i ne bi trebao biti neki problem izguglat gdje, što i kako..očekivalo bi se više umješnosti od osobe koja tako olako kvalificira ostale diskutante trollovima..kuiš, german?
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 17:34   #179
Thumbs up

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Google is your friend:
http://www.westfood.hr
gugl je frend, odmah pokazao što treba, prvom zgodomm u ZG provjerim
ćelavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 18:37   #180
Izgleda zanimljivo ali fali mi normativ na stranicama, Uglavnom tko proba nek javi veličinu ovih hamburgera.
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.