Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2021., 07:12   #1
Nadriliječništvo - antiageing, fileri

Pozdrav, ne znam prati li tko ovo, imam potrebu otvoriti ovu temu kako bih upozorila sve koji planiraju odlazak na estetske/antiageing tretmane, pogotovo u susjednu nam Srbiju (dosta žena koje znam veličaju Srbiju kao go to destinaciju za estetske tretmane) . Molim Vas, pročitajte,ovo je materijal za Netflix.

https://www.24sata.hr/news/lazni-kir...a-traze-761515
https://informer.rs/vesti/drustvo/60...aznim-lekarima

U Srbiji je izbio skandal oko ove teme, među ostalim i dr. Save Kneževića koji se lažno predstavljao kao liječnik i vršio operacije (i pod punom anestezijom). Imao je lažnu ordinaciju u centru Beograda a još uvijek ju ima u Albaniji. Trenutno mu se ne može ući u trag.
Ta osoba je dolazila raditi i u Zagreb kod stanovite medicinske sestre koja se također nelegalno bavi dermalnim fillerima i dr. sličnim invazivnim estetskim zahvatima. Ja sam osobno bila kod njega u toj ordinaciji u Zagrebu na konzultacijama preko preporuke i nešto mi je bilo čudno pa nisam pristala na tretman. Srećom.
Ta medicinska sestra koja ima ordinaciju u blizini sv.Duha nabavlja opremu, filere i dr. na crnom tržištu te radi sve u pola cijene. Povezana je i s grupacijom u Srbiji koju vodi dr. Nemanja Petrović, koja promovira tzv. luminera marku filera i drzi edukacije osobama koje nisu kvalificirane za provošenje ovih zahvata.
Znam da su ju prijavljivali vlasnici nekih naših poznatih estetskih klinika no ništa se nije dogodilo. Iskreno mislim da ju netko opasno štiti, kao što je štitio i njega.
Upozoravam sve da ne idu kod dotične, jer posljedice takvih odluka su trajne, mnogim djevojkama je uništen život.

Lp


Poslano sa mog STK-LX1 koristeći Tapatalk
majaxmarijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.