Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2013., 15:04   #1
Dlakavost lica

Imam 16 godina i imam sljedeći problem. Rano sam ušao u pubertet i rano sam se morao početi brijati , i par puta sam se obrijao previsoko i vec jedno godinu dana mi rastu dlake iznad linije nos-usta sve do ispod očiju , izbijeljivao sam ih al bi kemikalije tako djelovale da bi ih ubiti vise spalile nego posvijetlile , te sam ih čupao ali ništa ne pomaže kao da rastu sve brže i brže i nažalost tamnije i tamnije. Imam crnu kosu i inače sam dlakaviji po tijelu,ali to me ne muči jer je normalno za dečke ali ovo je veoma lako primjetivo ,pogotovo na suncu. Da ne počupam 2-3 dana one tamnije brada bi mi bila prakticki sve do ociju. Zanima me što da napravim po tom pitanju? I da li netko ima sličnih iskustava i kako se riješio toga? Hvala
CalvinC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 15:20   #2
zasad nema doista pouzdanog sistema 100% trajnog uklanjanja dlaka s uskog područja (usprkos reklamama za elektrokoagulaciju korijena dlake i lasere, to ipak ne djeluje potpuno), no radi se intenzivno na razvoju tako nečega.

ako doista ne pretjeruješ s opisom rasta dlake skroz do podočnjaka, osim kontrole hormona preostaje ti uklanjanje, na kraći ili dulji rok.

osim ovih načina koje si spomenuo, te depilacije voskom (koju bi bilo dobro da ti prvih par puta napravi kozmetičarka u salonu, da vidiš tehniku da ne bi ozlijedio osjetljivu kožu) postoji i ovo:

http://www.philips.co.uk/c/Hair-remo...sc2001_01/prd/

pročitaj i ocjene korisnika, pod "User Reviews".

aparat jest skup, ali uklanjanje dlačica je znatno dugoročnije od brijanja ili čupanja, imaš ga doma za dulju primjenu, i ne boli

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.