Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2006., 16:02   #1081
Pred zimu se stvaraju rezerve, tako da je normalno da nije isti apetit na 40 i na 15 stepeni, to je razlog više u korist medveda Šta bi sa vitafonom tj primenom istog ?
covekov pratilac is offline  
Old 14.10.2006., 18:06   #1082
HEJ

Quote:
agnessa kaže:
A što fali mojem psiću?!
Nemojte me kritizirati za medeka jer dolazi jesen i zima a ja sam se dovoljno ulijenila poput ličkog međeda. Jedem kao da ću na zimski san u neku špilju na Velebitu do proljeća .
Ovako s ovim psićem što trči imam barem dojam da sam na fitnessu...
Nemoj mi Liku po međedima spominjati,to samo u legendama stoji. A ja sam si već preklani u šumi ( svojoj),počela zemunicu kopati. Nismo ni mi od prekjučer,jel' tako? Vraćaj medeka!!!
annerri is offline  
Old 14.10.2006., 20:15   #1083
Quote:
annerri kaže:
Nemoj mi Liku po međedima spominjati,to samo u legendama stoji. A ja sam si već preklani u šumi ( svojoj),počela zemunicu kopati. Nismo ni mi od prekjučer,jel' tako? Vraćaj medeka!!!

E baš nećemmmm......(woof woff!)
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 14.10.2006., 20:47   #1084
Quote:
agnessa kaže:
E baš nećemmmm......(woof woff!)

rTo je zbog poštara? ( grizu ,grizu!). Vraćaj medeka,ne šalim se. Roze medo,pa gdi to ima? Savršen je. A pesek me već izludio,zinem i čekam da krene. Trkač. Već 3 dana smišljam nekakvog šašavog, ni jedan mi nije dovoljno dobar, to je MS. Jedna od mnogih sitnica,zato većina kaže da smo preosjetljivi,senzitivni,skoro pa cjepidlake. Nemaju pojma,samo trebamo nešto bolje... (okani se fritića,zvizni ćevape,pa će ti biti k'o i meni).
annerri is offline  
Old 14.10.2006., 23:51   #1085
Eto vam medvjedića i sve puse šaljem preko njega.... (..kad ste već navalili....)
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 15.10.2006., 00:26   #1086
tako je već bolje
covekov pratilac is offline  
Old 15.10.2006., 00:29   #1087
svi o agnessinom medvjediću
kaj se moj schnappi nikom ne dopada
a tako lijepo pjeva
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 15.10.2006., 00:59   #1088
Quote:
polly kaže:
svi o agnessinom medvjediću
kaj se moj schnappi nikom ne dopada
a tako lijepo pjeva
Dopada, dopada.....pusa schnapiju.....
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 15.10.2006., 01:22   #1089
beba krokodil
covekov pratilac is offline  
Old 15.10.2006., 12:14   #1090
E....Ako meni uskoro ne bu netko počel davati puse
moj medek ne bude mogel ovak rasipavati ta srca.....heheheh...
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 15.10.2006., 18:40   #1091
KROKODILKE I MEDEKI

Quote:
polly kaže:
svi o agnessinom medvjediću
kaj se moj schnappi nikom ne dopada
a tako lijepo pjeva
Stavi mu mp3 na rep,sigurno gudi onu " Što sam ti danas skrivio živote?).Pa zeleni se podrazumijeva,zato nitko o njemu ni pro ni kontra. A ja sam brza ovih dana, što više pratim okolo-kokolo sve manje znam. I soma smo prebacili,ja stala na 999,tri naopake, a postova 400.Nešto se gadno poklopilo Zato sam ušutila ,nek netko drugi otvori soma. E,već mi je lakše
annerri is offline  
Old 15.10.2006., 21:49   #1092
Quote:
agnessa kaže:
E....Ako meni uskoro ne bu netko počel davati puse
moj medek ne bude mogel ovak rasipavati ta srca.....heheheh...

,više ne smijem,takva pravila. S tvojim cerekom 10.
annerri is offline  
Old 15.10.2006., 21:53   #1093
Anneee...uiiiii Fala... fala.....Mogu proć i tvoji
dok ne naiđe neki "komad".......
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 15.10.2006., 22:04   #1094
Quote:
agnessa kaže:
Anneee...uiiiii Fala... fala.....Mogu proć i tvoji
dok ne naiđe neki "komad".......

Paaaaziiiiiiii , uppps .Moraš farove upaliti,mrak je...
annerri is offline  
Old 15.10.2006., 22:11   #1095
Quote:
annerri kaže:
Paaaaziiiiiiii , uppps .Moraš farove upaliti,mrak je...
Ovom danas treba pol sata da pošalje odgovor.Sad idem drugačije,da vidimo jel' brži...
annerri is offline  
Old 15.10.2006., 22:15   #1096
ide brže... Staviš ono pisamce skroz desno u ćošku i dolje kvačicu-Uključi citat u odgovor,(ako hoćeš,valjda?),i Pošalji brzi....
annerri is offline  
Old 16.10.2006., 15:18   #1097
Pozdrav svima, danas puše pa sam ozbiljna,a i mogli bismo o nečemu vrlo važnom

PSIHOLOŠKI ASPEKTI MULTIPLE SKLEROZE B]

[I]Lijekovi nisu uvijek nužni,ali vjera u ooravak je! (Norman Couisns)

MS, kao i brojne druge bolesti vezana je uz nefunkcioniranje imunološkog sustava. Pri poremećaju autoimunog sustava (bijele krvne stanice) proizvode
antitijela koja napadaju vlastite stanice i tkiva tijela koja kao da su strane supstance.Točan uzrok većini autoimunih bolesti nije dobro istražen,iako se poremećaj ponekad pojavljuje kao rezultat virusne ili bakteriološke infekcije. Medikamentozno liječenje autoimune bolesti generalno uključuje sprezanje imunološkog odgovora,obično kroz uporabu steroida.Iz perspektivne psihologije,one su često interakcije uma i tijela. (prof. Boris Blažinić)

Zadnje uređivanje annerri : 16.10.2006. at 17:41.
annerri is offline  
Old 16.10.2006., 16:27   #1098
Jednom sam bio tako uplašen i nisam napuštao svoj zamak jer je podmukao i okrutan zmaj kružio po mojoj zemlji.Stajao sam viši od mog zamka i čekao da iziđem van.Ali ja sam bio siguran unutar mog zamka,tako sam ja tamo čekao i čekao i čekao.Oh,kako sam postao usamljen i odjednom sa dubokim žaljenjem shvatio sam da umirem. Odlučio sam izići van iz mojeg zamka,koji je postao mojim zatvorom i suprotstaviti se užasnom zmaju,siguran da će on skočiti na mene i pojesti me,ali mislio sam-bolje umrijeti hrabrom smrću nego kukavica.

Zadnje uređivanje annerri : 16.10.2006. at 17:42.
annerri is offline  
Old 16.10.2006., 17:38   #1099
Izišao sam van i tamo je on stajao puno veći od mog
zamka. Napravio sam jedan korak i još jedan i još jedan dok je sad on stajao mirno, gledajući me kako prilazim. Možda je to bio trik zvijeri,ali je postajao sve mannji sa svakim mojim korakom prema njemu.Sada sam bio odmah do zmaja i zaustavio se te ga pokupio svojim rukama."Zašto sam se ja tebe tako bojao? Toliko si mali da te mogu zgaziti svojim stopalom,a ja sam dozvolio da me zastrašuješ i držiš zarobljenikom u mom zamku sve ove godine?" .Zmaj je odgovorio:"Ja sam bio samo ono što si učinio od mene,ali sad kad si izišao van i vidio me onakvim kakav jesam,umjesto da se skrivaš u strahu,možeš vidjeti da sam ja u stvari prijatelj." "Kako te mogu smatrati prijateljem? Da nije bilo tebe ja bih izišao iz mog zamka odavno". "Da nije bilo mene,ti nikada ne bi znao da se možeš suprotstaviti zmaju i pobijediti".
Zmaj je moj prijatelj (Cammie Foster)
annerri is offline  
Old 16.10.2006., 17:43   #1100
"Kako te mogu smatrati prijateljem? Da nije bilo tebe izišao bih iz svog zamka odavno?". A zmaj odgovori: "Da nije bilo mene,ti nikad ne bi znao da se možeš suprotstaviti zmaju i pobijediti". (Zmaj je moj prijatelj-Cammie Foster). Mojim ratnicima-

Polly baby,kako ja mogu ovog puno(a ima toga!),staviti na neki link.Skeniram i Wizzard sam traži? Probaj u 3 koraka objasniti,znaš da dalje konci pucaju

Zadnje uređivanje annerri : 16.10.2006. at 18:22.
annerri is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.