Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2011., 10:13   #201
Quote:
ShavozZz kaže: Pogledaj post
moj brat je upao u titusa sa 57 bodova,a sada zavrsava 3 razred...
ma da nadam se da ću i ja tako.
One Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 14:59   #202
I. ili VII?

Pozdrav svima,
Naime,prekosutra su upisi i imam veliki problem.Nikako ne mogu odlučiti koju školu da upišem.Pa bih pitao vas par pitanja.Koja je škola teža,kakvo je društvo u kojoj školi i ima li VII. sportsku dvoranu?Ili da možda odem u III.(Kušlanova)?
Hvala unaprijed.

Zadnje uređivanje windmill dunk : 02.07.2011. at 15:17.
windmill dunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 15:39   #203
Quote:
ShavozZz kaže: Pogledaj post
moj brat je upao u titusa sa 57 bodova,a sada zavrsava 3 razred...
oho i tvoj je brat završio treći razred u titušu kao i ja.x)
__________________
As we drive along this road called life, occasionally a gal will find herself a little lost. And when that happens, I guess she has to let go of the coulda, shoulda, woulda, buckle up and just keep going. <3
tiffany=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 20:43   #204
Itko?Molim vas jer mi se žuri.
windmill dunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 23:19   #205
Quote:
windmill dunk kaže: Pogledaj post
Itko?Molim vas jer mi se žuri.
Ja sam ti išla u drugu gim koja je u istoj zgradi ko i VII.
Dvorana je nedavno obnovljena i u dobrom je stanju ali jedini problem je to što je mala, ja sam doživjela šok kad sam vidjela tu dvoranu jer je upola manja od one koju sam imala u osnovnoj.
Ali svejedno dovorna služi svojoj svrsi, navodno će napraviti još jednu malu dvoranicu(veličina jednog razreda),ali škola ima ogromno školsko dvorište.

Ja bi ti preporučila VII ako želiš ići na faks mislim da će ti ona bolje pripremiti nego III.
U biti sve škole u Križanićevoj se smatraju elitom iako to nimalo nisu al istina je da većina učenika iz tih gimnazija(znači i VII) odlazi na faks,postižu uspjehe a i ravnateljica je Vokićka koja je strah i trepet u obrazovnom sustavu i šta ona kaže to je zakon tako da sedma uvijek izvuče neku korist.
Šta se tiče društva,u svakoj školi ćeš naći 100 različith ljudi tu nema pravila

P.S
jedan mali savjet, po meni biraj srednju školu prema tome da li želiš ići na faks ili ne (a u biti nakon gimnazije ne preostaje ti ništa osim faksa).Ako želiš ići ja bi ti savjetovala da ideš u neku jaču gimnaziju, nije to tak teško malo se potrudiš,malo šalabahtera i snalaženja i da se proći dobro. Jača škola će te poticati da ideš naprijed, uvijek postoji mala doza konkurencije koja te tjera da uvijek pokušaš bolje i daš više od sebe,što je dobro.
I još jedan savjet a da odeš u II.gimnaziju
*Annabel Lee* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 10:30   #206
I. ili VII.

Imam 59 bodova tako da II. otpada.
Ali između ove dvije(I. ili VII.),koja je bolja?
windmill dunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 10:32   #207
Quote:
windmill dunk kaže: Pogledaj post
Imam 59 bodova tako da II. otpada.
Ali između ove dvije(I. ili VII.),koja je bolja?
Mislim da je bolja VII.
al neznam
moze meni neko pomoc, sto mislite o X.gimn.?
mini pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 20:38   #208
Ma odlučio se za I.
Ide mi tamo freand a i imam vremena za košarku.
windmill dunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 00:11   #209
Quote:
tiffany=) kaže: Pogledaj post
oho i tvoj je brat završio treći razred u titušu kao i ja.x)
ak ti ista pomaze on je D razred
ShavozZz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:25   #210
Quote:
ShavozZz kaže: Pogledaj post
ak ti ista pomaze on je D razred
Ja sam B,al dobro nećemo sada offtopikirati.
__________________
As we drive along this road called life, occasionally a gal will find herself a little lost. And when that happens, I guess she has to let go of the coulda, shoulda, woulda, buckle up and just keep going. <3
tiffany=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 16:35   #211
ja sam dala prijavu u mioc ali mi se totalno sjebalo i nisu mi prihvatili niti jedan jedino bod a nadala sam se najmanje 4. sada imam 60 bodova , imam li sanse za upad?

koje su jos druge dobre gimnazije? a da nisu 2 ili 5 ?
RawrGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 09:14   #212
1.,7. i 11. po mom mišljenju.
U 1. i 11. ti je prag 54 ,a u 7. 55 bodova.
windmill dunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:21   #213
Koliko teška je gimnazija?

cijelo ljeto san bio ponosan sto sam upisao opću
a sad mi je zao
nisam siguran da cu ja imat volje za to
ja sam jako lijen, dok ucim moje misli letaju
znam da san dosta pametan, u osnovnoj nisam ucio a bio sam najbolji ucenik
zanima me koliko je teska opća gimnazija, je li potrebno puno ucenja ili je dovoljno samo pratit na satu i pisat domace
molim vas pomozite
 
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 23:03   #214
ma škola ko škola. ako si skužio danas svi u osnovnoj prolaze s 5 ( ne zato što su pametni nego zbog glupog sistema), a u srednjoj se to malo posloži. oni koji su zbilja pametni ti će i prolaziti s 4.3 pa na više, a oni koji eto su prošli s 5 a nisu niš posebno oni će imati niži prosjek. rijetko tko ti pada razred ( iako ih uvijek ima) ali to su zbilja biseri ( bogataši koji si to mogu prištiti, probisvjetovi ili oni koji si zabriju da su face).
srednja se ne razlikuje od osnovne puno , samo što profesori nemaju taj osnovnoškolski sistem ocjenjivanja.

uživaj pred tobom su najljepše godine života
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 00:26   #215
Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
uživaj pred tobom su najljepše godine života
Pred njim, ali će još mrvicu čekati do faksa Makar mislim da su one dječje najljepše... u biti, srednja škola je smeće od razdoblja

Ma šalim se, a za temu, morat ćeš učiti ako želiš imati 5. Praćenje na satu i pisanje zadaća, ako si redovit, imat ćeš 4 bez velikih problema minimalno. Samo opušteno, ako ti je drago što si u gimnaziji, onda nemaš razloga za brigu.
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 16:08   #216
točno. Za pet se treba potrudit, ali 4 može bez problema, za 4 čak i ne treba redovito
u usput, naviknut ćeš se, pa ti misli neće letati i onda je lakše
Scept is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 11:06   #217
Prati na satu,piši zadaće i prolazit ćeš sa četiri.Ako želiš proći sa pet,malo više zagrij stolicu i to ti je to.
__________________
"Srce mi otpuhao ko maslačak, ko bi rekao, tko bi rekao..."
cro-pro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 14:29   #218
nije gimnazija više nešto što se smatra uspjehom jer danas svaka šuša upisuje gimnaziju bez problema. u zagrebu upadneš u gimnaziju i s 48 bodova i to na jesenskom roku. gimnazija je odavno izgubila svoje značenje kojeg je imala 70-ih kada su gimnaziju stvarno pohađali budući akademski građani. danas je osnovnjak teška zajebancija gdje svatko prođe s 5, upiše se u gimnaziju, a poslje svi idu na ekonomiju, filozofski osim onih pametnijih koji su iz matematičkih ( FER) ili onih koji idu na medicinu.
budeš i sam vidio da kada se upišeš na faks da će tamo redovito biti i strukovnjaka te da danas praktički i nepostoji razlika između gimnazija ( ne ubrajam 5. i te gdje su lumeni nego 90 posto ostalih) te jedne hotelijersko- turističke ili neke jače 4-godišnje škole. o tome govori i podatak da su svi iz htš-a upisali faks i to dosta njih FF ( francuski, engleski, povijest), hr studije ( povijest umjetnosti, kroatologiju, komunikologija, socijologija), političke znanosti ( politologija i novinarstvo), pravo ( da čak i to)

gimnazija stvarno nije ništa posebno jer se izgubila u hr obrazovnom programu, hvala bogu što postoje 5. i 16. i možda još koja u hr koje drže do sebe, a ove ostale se prolazi kao u osnovnoj
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:54   #219
Možda malo glupo pitanje ali ne mogu se sjetiti koja se titula dobije nakon završene gimnazije? Treba mi za popunjavanje životopisa xD Hvala na pomoći
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:59   #220
Quote:
alfonsina kaže: Pogledaj post
Možda malo glupo pitanje ali ne mogu se sjetiti koja se titula dobije nakon završene gimnazije? Treba mi za popunjavanje životopisa xD Hvala na pomoći
Srednja školska sprema, nema titule
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.