Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2006., 14:05   #21
Quote:
Dooks kaže:
Gdje kupujes novine?
Dooks idemo ih zajedno traziti.



a za ozbiljno:
Quote:
studentica21 kaže:
kao prvo,spusti nos i daj priliku nekome koji ti pride pa makar s nekim blesavim al pristojnim upadom!upoznaj tipa pa ces onda otkriti jel simpatican i dobar.naprosto obozavam ledene kraljice koje samim pogledom odbijaju decke a onda se cude gdje su svi dobri decki nestali!dobrota i simpaticnost nikome ne pisu na celu vec trebas dati priliku nekome i upoznati ga.naravno,upoznat ces i puno budala al neces upoznati samo budale.
Ne citam ovaj forum vise tako cesto, ali kada naletim na tvoj post uvijek se slazem.
Tu si sve rekla, pa ja dalje necu govoriti. Blink_blink, nabaci koji osmijeh i u akciju.
Blesavo je govoriti "svi decki su ovakvi" jer mozda i ja npr. imam takav sud, i meni se cini da su bas djevojke takve.
No, pravila nema, osmijeh na lice, i kreni u lov na slaDke i pametne decke.
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:06   #22
a onda mi niš ne preostaje nego da se ne zamaram s tak glupim pitanjima i da uzivam....
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:08   #23
Quote:
blink_blink kaže:
a onda mi niš ne preostaje nego da se ne zamaram s tak glupim pitanjima i da uzivam....
uvijek aktivno pitanje, samo ga se nikako ne smije shvacati ozbiljno
electrobeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:10   #24
Quote:
blink_blink kaže:
Oprala sam kosu i sve je propalo
Ok onda ovako. oprala si kosu i sada izlgedaš kao one manekenke koje reklamiraju pante pro v ili loreal. Pozitivno svakako.

Znaći oprala si kosu. Što si još danas napravila da nađeš dečka?

Sigurno si vidjela bar jednog mškarca. Što si napavila da ga osvojiš?
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:21   #25
Quote:
blink_blink kaže:
a onda mi niš ne preostaje nego da se ne zamaram s tak glupim pitanjima i da uzivam....
Gibaj dalje i uzivaj, doslovno. Vec ce netko naletjeti,
a ipak je veca sansa da tebi muskarac pridje, jos pogotovo ako si slatka/simpaticna/zgodna, pa se nemas niti zbog cega brinuti.
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:47   #26
Ovo pitanje i mene zanima

Rekli su mi da probam otići u Global, ali 0 bodova
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 14:54   #27
Quote:
Zeljkoo kaže:
...recimo primjer veze koja završava brakom uskoro...
Znači veze završavaju brakom

A odgovor za blink-blink:
Što si poduzela da bi ga našla?
Radi li se o tvom manjku originalnosti, hrabrosti i neupoznavanju ljudi na normalnim mjestima (tu ne ubrajam nikakve koncerte i kafiće) ili upoznaš puno takvih samo oni ne žele biti s tobom? Postoji velika razlika između ove dvije situacije.

Konkretno, meni si lagano iritantna već zbog caps locka u naslovu. Pazi na takve detalje
bbsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:23   #28
ja sve duge veze...decke upoznala u discu...ali su sad svi bivsi, tak' da ni to ne pali...

..ali ovo...na festivalu...da, idem na Melodije Istre i Kvarnera traziti tipa za vezu....
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 15:54   #29
Quote:
blink_blink kaže:
Moja prijateljica i ja baš jučer pričamo gdje naći dečka???
A ja sa frendom sinoč gdje nači ok cure odgovor bi mogao biti Jarun. A imamo i dogoročan master plan, top secret za zada.
Oni šišmiši kaj izlaze u rupe tipa Brazil nas ne zanimaju, to nisu fine cure

Quote:
Gdje se danas skrivaju slatki, simpatični i dobri dečki??
Evo tu sam
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 16:05   #30
Quote:
blink_blink kaže:
Fakat ne znam u cem je problem s nas dve. OK zgledamo, idemo na fax, nismo glupe...mislim, nebi sad htjela da ispada da se tu hvalim al fakat više ne znnam u cem je kvaka...
ovo "nismo glupe", tu je miskalkulacija u igri.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 16:13   #31
kako rekla jednom davno jedna vrlo inteligentna konobarica u mojoj menzi "nisam se udala, jer su svi dobri muski poginuli u ratu"
ima jos uvik puno dobrih slobodnih decki, samo im tribas dati priliku da ti to "prezentiraju"...
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 16:21   #32
Ima neki film s eddy murphijem (ili kak se već piše) gdje on dolazi u sličnu situaciju.
Onje Afrički bogataš u kojega se svi zaljubljuju, te odlazi u Ameriku u neko predgrađe da si nađe pravu curu. I kaj. Obilazi dickaće, barove i tako to i vidi da tamo nema normalnih cura.

Požali se nekom starcu a on će mu. Tamo i nema normalnih cura. Odi u crkvu. Tamo ćeš naći normalnih cura!
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 16:25   #33
Quote:
blink_blink kaže:
Moja prijateljica i ja baš jučer pričamo gdje naći dečka??? Gdje se danas skrivaju slatki, simpatični i dobri dečki??
Mislim da nema baš previše budućnosti nakon onog kad zabriješ s nekim vani?!!?
Gdje ste vi upoznali svoje srodne duše??
curke moje, problemćek je u vama.

naime, stiglo je moderno doba u kojem se i nježnija strana treba malo potrudit a ne samo glumit damice i čekat da se netko baci pred vas.

borba je danas postala normalna stvar, a pravila nema

prema tome, svidja ti se lik? probaj ga zbarit....

ak ne uspiješ...

jebat ga, kreni dalje...
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 16:30   #34
Quote:
demosten kaže:
Ima neki film s eddy murphijem (ili kak se već piše) gdje on dolazi u sličnu situaciju.
Onje Afrički bogataš u kojega se svi zaljubljuju, te odlazi u Ameriku u neko predgrađe da si nađe pravu curu. I kaj. Obilazi dickaće, barove i tako to i vidi da tamo nema normalnih cura.

Požali se nekom starcu a on će mu. Tamo i nema normalnih cura. Odi u crkvu. Tamo ćeš naći normalnih cura!
Princ otkriva Ameriku


Crkva je sinoč otpala, zaključili smo da i tamo svakakve dolaze
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 17:16   #35
kako je rekao jerry seinfeld: we're everywhere
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 17:45   #36
ove fore ''opusti se, doc ce kad ne gledas bla bla'' mene podosta iritiraju, ali princip vjerojatnosti ipak nalaze da ces i ti jednog dana naletit na decka koji je simpaticcan and normalan zato sto se vecina pucannstva prije ili kasnije nakon vise ili manje kukanja poozeni i poudaje tako da ti je puno veca sansa da ces se sparit nego da neces. tako kaze statistika. a osim toga, zamisli, od cijelog zivota potreban ti je samo jedan dan da tog nekog upoznas i zaljubis i da se on zaljubi u tebe! jupiii! danas sam bas optimisticna, sto mi uopce nije jasno.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 20:14   #37
samo treba drzat oci otvorene.

evo ja danas u bolnici upoznao dvije slatkice!
gandalf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 21:14   #38
slazem se da je najbolji nacin tako da izlazis van(koncerti,kafici itd.)
jedno pitanje vezano za ovu temu: Sa kojom sprehom uletiti tipu kojeg 1. put vidis a sladak ti je? Ajde podjelite malo savjeta )
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 21:27   #39
Quote:
Galadriel kaže:
Sa kojom sprehom uletiti tipu kojeg 1. put vidis a sladak ti je?
cure ne ulijeću dečkima. Cure pogledavaju, trepću te nadasve zavodljivo plešu i u gužvi se slučajno popiknu ne bi li ih kakvo mlado momče pridržalo :trepćeokicama:
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 21:45   #40
pa do sad sam to radila i nije bas bilo uspjeha(vjerovatno zato jer me suprotna strana ne bi ni skuzila jer bi bili okruzeni ljudima/muzikom/...)
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.