Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2003., 22:46   #1
Question novi moderator interneta?

kao što vidite internet ima jednog moderatora. u biti ima dva, ali jednog kao da nema.

axmi je tu došao nakon najkraćeg moderiranja u povijesti (moja malenkost). imali smo nekih planova glede ovog podforuma koje sam napustio zbog odnosa administracije prema meni.

drugi moderator ovdje došao je kao "ispomoć". izgleda da je politika nekih 2-3 moderatora po podforumu. ali u izboru se nisu uzela pravila koja su sami sebi postavili.

Jango niti je često ovdje niti se trudi napravit nešto, a ne čini se kao da se pretjerano kuži u podforum koji moderira.

ima li zainteresiranih, prijedloga?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 02:04   #2
je'l se ti to opet bodes???
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 07:59   #3
sebe nikad.
malo bockam Janga ne bi li napravio svoj posao na vrijeme... izgleda da je upalilo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.