Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2014., 12:06   #3801
Quote:
Tinchy_09 kaže: Pogledaj post
Na žalost, da
Pokušala sam sa prirodnim dezićima, ne odgovara mi soda u njima, pazusi me jako peku i crvene i ljušte
Pokušala sam i sa drogerijskim dezićima bez aluminija, tipa bourjois, NR u sticku dok ga je bilo i rezultat je da sam nakon 2h izbjegava sve ljude u svojoj okolini.. Za njihovo dobro...
Još mi jedino preostaje probati sa yves rocher roll onovima...
Ako ni to ne uspije, onda ćemo se Neutro Roberts i ja još dugo družiti
Meni je problem što mi ti bez aluminija ne drže dobro uopće... Jedino ako sam taj dan cijelo vrijeme doma i ne radim ništa specijalno, onda mogu par sati biti ok ili do tuširanja navečer.
Ako mi je dan takav da moram biti duže na faxu, putovanje u autu/busu sat/dva + ispiti i ostali stresovi, nema šanse da stavim ikoji od njih, tada mi jedino super drži Rexona, Dove, Nivea i sl. a oni svi imaju aluminij u sastavu, naravno.
A nije da imam problema sa znojenjem, neugodnim mirisima ili sl.
Jedino što sam uspjela smisliti je da ih kombiniram, tj. da ove bez aluminija koristim za po doma a sve ove ostale kad idem bilo gdje izvan doma
Freyja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 13:20   #3802
Quote:
Freyja kaže: Pogledaj post
Jedino što sam uspjela smisliti je da ih kombiniram, tj. da ove bez aluminija koristim za po doma a sve ove ostale kad idem bilo gdje izvan doma
baš ovako ja radim.
koristim onaj Bionsen bez aluminija za po doma, kad mi je svejedno, a ove s aluminijem koji super drže koristim kad nekud idem i kad mi je važno da se ne oznojim.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 11:51   #3803
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
To i ja čekam.
Kratki izvještaj:

U Farmaciji su imali i prodali, rekla mi ženska da više neće imat akciju do jeseni, ne znam jel lagala samo da ga kupim po punoj cijeni ili je stvarno tako

U gradskoj ljekarni na trgu su imali 1+1 gratis prije nekih 2 mj i ne znaju hoće li i kad imati opet

Bonapharm ne drži Vichy
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 11:55   #3804
zna li tko ima li gdje u HR uzest Infasil stick onaj neutralni..prije ga je bilo vazest u parfumeriji kojoj po cca 30ak kn..sad više nigdi
zigota is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 12:00   #3805
U Farmaciji sam jednom tjedno i nisam uočila tu akciju. Također primam Vichy newsletter i ništa mi nije došlo o toj akciji. Prošle godine je akcija bila u 4. ili 5. mj.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 21:45   #3806
vichy je imao akciju 1+1 prije nekih mjesec dana na mojaljekarna, ali se razgrabilo u jednom danu
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:36   #3807
koliko vama traje taj jedan vichy roll-on? vidim da svako malo netko naganja gratis pakiranje pa se pitam jel se to brzo troši
__________________
pinterest

Zadnje uređivanje miss burleska : 03.06.2014. at 00:25.
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:52   #3808
Ne znam koliko dugo, ali se ne troši brzo, 1 meni možda bude 2 mj tako nekako, koliko sam pratila!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 07:06   #3809
kod mene nije u pitanju sporo trosenje nego skrtost. srce me boli kada moram dati 70kn za dezic (iako mi je najbolji), ali kada za tu cijenu kupim dva... gotovo se spustim na DM rang. veselje.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 08:10   #3810
Ne troši se brže nego i ostali rolloni te veličine, ali ako je akcija jednom godišnje trebam uzeti 3-4 pakiranja.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 09:41   #3811
jasno mi je sad da nemam zalihe, mislim da bih se i ja preobratila na vichy
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 12:24   #3812
Meni dugo traje, a po ljeti se tuširam i nekoliko puta dnevno i svaki put ga nanosim. Traje mi sigurno 2 mjeseca, ako ne i više
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 13:40   #3813
Sramota me malo, al meni moj 1+1 gratis traje već 2 god i imam još za par nanošenja

Ali koristim ga samo u ljetnim mjesecima, u ostatku godine rijetko i samo ako znam da će mi "zimski" dezić biti preslab

Tako da, meni jedan roll on traje cijelo ljeto s tim da ga ne stavljam za po doma i sl., strah me da ću ga se zasititi
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 14:22   #3814
Cure, može preporuke za dezić? Ne znojim se nešto pretjerano, prosjek rekla bih, ali sam skužila da mi se trnutni dezić nekako "zapeče" i nikako da se skine, trljam gelom za tuširanje, spuživom, pilingom i nikako pa nikako dolje A tuširam se bar jednom dnevno, da ne bi bilo Preferiram roll on, ali nije uvjet. Također, ne bih antiperspirant, samo dezić.

Zadnje uređivanje deich : 11.06.2014. at 14:27.
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 20:04   #3815
Quote:
deich kaže: Pogledaj post
Cure, može preporuke za dezić? Ne znojim se nešto pretjerano, prosjek rekla bih, ali sam skužila da mi se trnutni dezić nekako "zapeče" i nikako da se skine, trljam gelom za tuširanje, spuživom, pilingom i nikako pa nikako dolje A tuširam se bar jednom dnevno, da ne bi bilo Preferiram roll on, ali nije uvjet. Također, ne bih antiperspirant, samo dezić.
Neutro roberts rozi, predobar je
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 10:28   #3816
Itko isprobao Bionsen u sticku?
Snimila sam ga neki dan u dmu, košta 30ak kunića.

Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 11:03   #3817
meni je koma.
ja inače nemam problema sa znojenjem, a usmrdim se s njim bolje i brže nego da nisam ništa stavila.
funkcionira donekle jedino ako ga nanosim nekoliko puta na dan i ako sam doma cijeli dan.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 11:56   #3818
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Sramota me malo, al meni moj 1+1 gratis traje već 2 god i imam još za par nanošenja

Ali koristim ga samo u ljetnim mjesecima, u ostatku godine rijetko i samo ako znam da će mi "zimski" dezić biti preslab
(
tako i kod mene
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:20   #3819
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
meni je koma.
ja inače nemam problema sa znojenjem, a usmrdim se s njim bolje i brže nego da nisam ništa stavila.
funkcionira donekle jedino ako ga nanosim nekoliko puta na dan i ako sam doma cijeli dan.
Hvala na odgovoru, uštedjela si mi 30ak kuna i poštedjela živce
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 13:55   #3820
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Itko isprobao Bionsen u sticku?
Snimila sam ga neki dan u dmu, košta 30ak kunića.

trenutno ga koristim i meni je, sto se regulacije znojenja tice, u redu, bez zamjerke, ali prvi sastojak mu je alkohol i to se bome osjeti ako ga stavis nakon depilacije pa ga na dan depilacije i dan poslije ne mogu koristiti.
kupila sam ga na preporuku i zato sto je jedan od rijetkih dezodoransa u sticku teksture prozirnog sapuna, a da je bez aluminija. probala sam vec neke druge dezodoranse tog proizvodaca i ni u jednom se nisam u potpunosti pronasla. jos, jednom u buducnosti, mislim probati onaj s kristalima u koji se dodaje voda i, ako ni taj ne poluci neki zapazeniji uspjeh, mislim da odustajem od njihovih dezodoransa.


dosla sam pohvaliti dva dezodoransa kojih nema u Hrvatskoj, ali pokazali su mi se odlicnima (oba su teksture prozirnog sapuna kakvu volim; za referencu to je tekstura starog Neutro Roberts Extra Delicato/Extra Invisible):

Infasil Neutro Extra Delicato koji sam imala u ovoj stick i ovoj stick verziji za koje mislim da nema razlike osim pakiranja, ali to govorim po djelovanju, nisam usporedivala sastojke, te ovoj vapo verziji. potonja verzija ima alkohola i bome zna zapeci, a stikovi nemaju. istestirala sam ih dobro ovo ljeto i nisam imala zamjerke. s obzirom da nisu antiperspiranti (nema aluminija), malo sam se znojila, ali nije se osjecao nikakav miris. miris samog dezodoransa je vrlo blag i neutralan, zapravo se osjeca samo u pakiranju ako prinesete nosu.

Neutro Roberts Monoi Argan u sticku je novitet i veliko mi je otkrice jer, iako sadrzi alcohol denat na prvom mjestu (i nize u sastojcima mentol), isprobala sam ga i nakon depilacije i ne pece niti malo! mislim da je razlog tome sto zaista sadrzi kokosovo ulje (Cocos Nucifera Oil), monoi (Gardenia Tahitensis Flower) i arganovo ulje (Argania Spinosa Kernel Oil) + druge sastojke za njegu poput panthenola itd.! miris mu je vrlo specifican: jako je tropski, osjeca se blago kiselo i slatkasto voce i njezna cvjetna nota koja mi uopce ne daje na monoi/tiare cvijet, ali svejedno mi je vrlo ugodan miris
djelovanje mu je isto kao i Infasilu jer aluminija nema pa je znojenje normalno, iako regulira pojavu neugodnih mirisa u potpunosti.
u planu mi je planu probati i ostatak kolekcije jer oba spreja (jedan u aerosolu, drugi je vaporizator, na klasicnu pumpicu i vodenastije konzistencije), iz nekog razloga nemaju alkohola.

pa apeliram da, ukoliko ovo cita netko iz hrvatskih drogerija tko moze donijeti takvu odluku, i nase drogerije krenu drzati ova dva odlicna dezodoransa!
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.