Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2007., 21:25   #1241
ginko forte?
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 22:50   #1242
da, ginko forte, natural weihgt, cula sam da je znojenje povezano i sa cirkulacijom losom. a meni je cirkul. bas koma, a i to je kao za koncentraciju, itd. biljno je, nemre valjda skodit djelovanje se primjecuje nakon dva, tri tjedna.
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 02:21   #1243
Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
a sta je smjesno perso?? evo i ja sam pocela pit ginko i daj boze da i meni pomogne ko i tebi, makar sumnjam, ali ne bi se smijala drugima. sta ne?
ma kako da se ne smijem molim te. tako mi je ono hinjski smijesno kad imate rjesenje pred nosom, a ne koristite ga. Da je meni prije nekoliko godina neko barem ulio nadu da se mogu rjesiti tog zla, bio bih mu do neba zahvalan. Mozda bih imao totalno drugaciji zivot, mozda bih se zabavljao sa curama koje su mi se stvarno dopadale, a ne sa nekima koje su mene odabrale, mozda bih zavrsio fakultet koji sam tako strastveno zelio da zavrsim, mozda bi sve bilo drugacije nego sto jeste?!

ali dobro, pustimo to sada, bilo je sto je bilo i vrijeme se vise ne moze vratiti, ali zato mozda ne morate svi proci kroz to uzasno odvratno iskusenje, mozda se jos uvijek mozete spasiti i voljeti zivot

ne kontaju o cemu pricam samo oni koji nemaju problema sa tim, a oni koji se bore sa tom nakazom itekako dobro znaju koliko im to smeta

caj od zalfije dva puta dnevno, ujutro i navece, mjesec dana, nema veze sto je gorak kao cemer, vazno je samo da pomaze i tabletice gingko forte, svaki dan po jedna ujutro prije dorucka. Sve ce biti u redu vec za nekoliko sedmica, vjerujte mi molim vas, nemojte se predavati, isplati se sto posto...

pozz
Perso is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 10:36   #1244
nivea pearl & beauty u spreju mi izaziva nepodnošljiv svrab. već sam potrošila jedan i ništa mi nije bilo, ali ovaj novi... češem se ko majmun
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 18:53   #1245
perso na tabletama ginko forte pise uzeti jednu uz obrok! zasto ti kazes ujutro prije dorucka, zar je bitno da je nataste??
i di nabavim caj taj, u biljnoj ljekarni? hvala
nessa 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 21:55   #1246
Sve dodatke prehrani najbolje je uzimati uz neki obrok jer im se u tom slučaju pojačava djelovanje, tak da ti samo nastavi uzimati ginko uz obrok.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 00:17   #1247
@rock star - mozes malo objasnit zasto ako znas? i sta znaci tocno uz jelo, prije jela, poslje u tijeku?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 00:30   #1248
Pa valjda uz hranu jače djeluju. To općenito vrijedi i za tablete, npr. ak uzimaš neku terapiju, bolje je lijek popiti uz obrok, nego na prazan želudac. Pojačava se djelovanje, a smanjuje mogućnost problema sa želucem (žgaravica i slično). Koliko znam, sugerira se uzimanje uz jelo ili netom nakon obroka. Nemam baš puno iskustva s uzimanjem lijekova, ali kad god ih moram trošiti, uzmem uz obrok i jako brzo mi je bolje. Tablete za glavobolju rano ujutro, na prazan želudac, najčešće nemaju efekta i rezultiraju posezanjem za još jednom. Bar je tak u mom slučaju, ali mislim da ima nešto u tome...

Inače, sve kaj sam navela pročitala sam u raznim medicinskim časopisima i temelji se na savjetima stručnjaka. Bilo istinito ili ne, ne vjerujem da može škoditi, samo pomoći.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 00:36   #1249
to da se ne uzima na prazan zeludac znam i ja ali to je zbog toga da ti ne padne tesko jer su tablete ipak teske ali nisam znala tj neznam i dalje kako se pojacava djelovanje tih tableta koje se ko trebaju uzimat uz hranu, to me zanima... mozda saznam jednog dana hehe
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 11:05   #1250
Možda zato kaj prilikom jela radi metabolizam, pa ak nešto uneseš prilikom toga, pojačaš mu djelovanje? Nemam pojma...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 14:55   #1251
Ovisi o tabletama. Antibiotici se uglavnom ne smiju uzimati uz proteine (a kao dijete su me tjerali da ih pijem s mlijekom ), tiroksin se mora uzeti barem pola sata prije dorucka i ne smije se uzimati kalcij uz njega...

Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
itd. biljno je, nemre valjda skodit
Vidim smajli, ali za slucaj da se nisi salila - i cijanid je biljni.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 14:23   #1252
Vidim smajli, ali za slucaj da se nisi salila - i cijanid je biljni.[/QUOTE]

?? ne kuzim
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 13:53   #1253
Dosta ljudi je uvjereno da biljni preparati ne mogu skoditi, ali s njima treba biti oprezan kao i s lijekovima. Mnoge biljke sadrze otrove, recimo, gorki badem sadrzi cijanid.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 14:06   #1254
a neko koristi one gelove kao lady speed stick ili onaj drugi?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 17:00   #1255
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a neko koristi one gelove kao lady speed stick ili onaj drugi?
probala sam lady speed stick gel i bacila nakon jednog korištenja zato što je jako ljepljiv. katastrofa, jako neugodan osjećaj
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 17:36   #1256
meni je taj super. pogotovo onaj s mirisom fruity splash
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 18:05   #1257
odlican kao dugo drzi?
meni nije ljepljiv pa me zanima samo koliko dobro drzi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 18:06   #1258
pa meni je ok, ali to zavisi od osobe do osobe. meni odgovara što je proziran i ne ostavlja bijelo
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 16:39   #1259
Dobila sam na poklon plavi adidas Pure lightness dezić,a moja sestra narančasti Tropical nešto,i stvarno dugo drže,i super mirišu,što mi se baš sviđa
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 17:41   #1260
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
odlican kao dugo drzi?
meni nije ljepljiv pa me zanima samo koliko dobro drzi
taj jedan put što sam ga nanijela držao je cijeli dan, da mi nije ljepljiv nastavila bi ga koristiti
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.