Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 12:56   #1
Glicopan pet najbolje sredstvo za kosu

Tragajući za dodacima koje bih dala mom bolesnom peseku, naiđoh na proizvod Glicopan pet (daje se za imunitet i regeneraciju organizma) i tako dok sam istraživala otvorile su mi se stranice (blago rečeno bila sam u čudu ) gdje su žene to koristile za regeneraciju i sjaj kose .

Istražujući malo temu, a kako sam nepovjerljiva dok se i sama ne uvjerim, kupila sam navedeno (u pet shopu) misleći da će za peseka biti korisno, a za kosu ...pa kako bude

Uglavnom, da ne duljim proizvod je izvrstan, kosa mi nikad nije bila bolja, isušene vrhove zagladi, daje im sjaj i elastičnost. Koristila sam ga tako ta da sam dodala 10 tak kapi u regenerator i ostavila na kosi 20-tak min te isprala ...

link

http://www.obrilhodabelezafeminina.c...sticos-ou.html

i da ne zezam se ....
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 14:02   #2
What?! Imam doma to i dajem ponekad svojim zamorčicama za dizanje imuniteta.

Evo fakat kad upišem u Google Images, ispadne hrpu fotki kose
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:39   #3
Isuse sad ću i to morati kupiti :bankrot:
Off nadam se da je pes ok
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 22:02   #4
je pesonja je dobro kao i moja kosa

sutra cu probat glicopan pet staviti zajedno s kokosom kao masku prije pranja
te ne koristit regenerator poslije pranja nego kad kosa bude suha naspricat vrhove hidrolatom s glicerolom.

Zadnje uređivanje Merlina : 21.08.2014. at 22:29.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 00:08   #5
Frendica mi je pricala prije mjesec - dva, kako cita po internetu kako zene stavljaju zivotinjske vitamine na kosu, i da im je super.
Pa je kupila i dala meni pola na probu

Ja osobno nisam vidjela neki spektakularni pomak, ali kao da se vise sjajila kosa

Mozda netko zna objasniti na koji nacin to dobro djeluje...vjerojatno ima b vitamina....
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:10   #6
koliko to košta?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 00:37   #7
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Tragajući za dodacima koje bih dala mom bolesnom peseku, naiđoh na proizvod Glicopan pet (daje se za imunitet i regeneraciju organizma) i tako dok sam istraživala otvorile su mi se stranice (blago rečeno bila sam u čudu ) gdje su žene to koristile za regeneraciju i sjaj kose .

Istražujući malo temu, a kako sam nepovjerljiva dok se i sama ne uvjerim, kupila sam navedeno (u pet shopu) misleći da će za peseka biti korisno, a za kosu ...pa kako bude

Uglavnom, da ne duljim proizvod je izvrstan, kosa mi nikad nije bila bolja, isušene vrhove zagladi, daje im sjaj i elastičnost. Koristila sam ga tako ta da sam dodala 10 tak kapi u regenerator i ostavila na kosi 20-tak min te isprala ...

link

http://www.obrilhodabelezafeminina.c...sticos-ou.html

i da ne zezam se ....
slucajno sam naisla na temu, i ja cu ovo probati
nego, merlina, ti govoris portugalski?
lakunoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 00:51   #8
koliko košta ,koji pet shop ? Hvala
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 17:33   #9
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
koliko to košta?
Oko 100 kn, 100 ml. Barem mislim. Vitamini za zivotinje, nista posebno da im bude lijepa dlaka...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 19:02   #10
jel je to samo za dlaku zivotinje? (mislim nije za jos nesto nego samo da ljubimcima dlaka bude lijepa)
pa onda nije cudo sto ima takav utjecaj i na ljudsku vlas
u iskusenju sam
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:26   #11
pa koliko sam shvhatila bitna je razlika da oni to jedu, a mi bismo to stavile na (mokru) kosu.
ove brazilke daju dva upozorenja:
1.) NIKAD NIKAD NIKAD ne stavljat to na korijen kose jer ce ti kosa ispast zbog hipervitaminoze
1.a) koristiti s tjedan dana razmaka i nakon nekoliko puta napraviti pauzu, dakle ne zelimo pretjerati s koristenjem.
2.) uzasno smrdi
lakunoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 23:14   #12
vidim na netu da je su to vitamini i aminokiseline u tekućem obliku .
Može li se to onda po toj logici uzeti jedan kapsula "ljudskih vitamina", ili omega nečega i recimo pola nje otopiti sa nekim uljem i staviti u kosu,bar samo na vrhove ? :nezna:
učinak bi po toj logici trebao biti sličan ako ne i isti ? !
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:39   #13
tu ej sastav http://veterina.com.hr/?p=26803
al mislim da bi ti to ispalo puno skuplje da sama ides kupovat sve te vitamine i mijesat ih u tim omjerima i bla. mislim da je ovo jednostavnije
lakunoc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.