Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2016., 18:59   #1
Thumbs up Komentiranje dnevne sobe - zmijica











__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 23:25   #2
evo, ja ću prva.

zmijice, ja inače mislim da ti imaš super ukus i daješ ljudima dobre savjete, zato me ova dnevna malo razočarala.

ovaj (antikni?) radni stol čini mi se kao super potencijal iako se ne vidi dobro. a i ovaj kauč s ovim jastucima mogao bi biti super u drugačije osmišljenom prostoru.

police mi se uopće ne sviđaju, kao ni ovaj stol za kompjutor; nisu tako loši za sebe, ali kombinacija svga nije mi baš sretna.

najmanje mi se sviđaju ove dvije žute staze jedna pored druge, iako vidim da si to kombinirala s jastucima.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 00:07   #3
Zmijice, ja cekam fotke hodnika .
Meni se svida trosjed i jastuci i predobar mi je stari radni stol. Ja bih ga mozda stavila u neki zaseban kut da se odvoji malo od modernog kauca.
Polica mi se ne svida jer ne volim police gdje moze stajati puno sitnica. Knjiga da. Ja bih s nje svakako uklonila onu zivotinju.
Ovaj stalak za tv/komp mi nikako ne pase.
Tepih bih stavila i zuti mi je super, ali ovaj je malo zguzvan pa mi to unosi nemir
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 00:17   #4
Meni je super ovaj antikni stol (baš ima dušu)!

Ali uz njega mi nikako ne pašu New York jastuci. Ja bih to promijenila u nešto blaže. Makla bih i ovog leoparda, on mi je u toj priči (koja se meni sviđa ) također previše.

Kauč je dobar i sviđa mi se ova ideja sa žutim jastucima i žutim tepihom. Možda bi dobro išao i ovaj neki moderniji koji se vrti po forumu.

http://www.emmezeta.hr/uredenje-doma...igzag-140x200/
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40227902/

Police bi bile bolje sa zatvorenim stranicama i mislim da bi se više uklapale da su svjetlije.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 10:13   #5
Zmijko, kada sam otvorila slike, na prvu mi se učinilo jako ugodno za oko ovo što vidim. Možda zato što i ja imam namjeru ubaciti žute detalje, ali kada sam krenula promatrati detaljnije, ponovit' ću što su cure već spomenule.
Prvo bih maknula životinju sa police. I polucu bih neku drugačiju ili kao što je netko spomenuo, služila bi samo za knjige, a ako bi išle neke điđe tada bi ih grupirala na jednu do dvije. Antikni radni stol mi je super i baš na tom mjestu, ali isto mi ne ide u priču sa NY jastucima. Ovaj stol na kojem je kompjuter bih makla i tu bih stavila eventualno neku komodicu, a taj radni dio bi bio isključivo u antiknom kutku, ne ovako na dva mjesta.
Kao što rekoh, ova konbinacija jastučića i tepiha mi je baš super, ali sko su ovo dvije staze zamijenila bi ih tepihom, nekim sa skroz niskom florom , koji se lako održava isto u ovom žutom điru.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 17:44   #6
Hvala vam svima na komentarima

Prvo da malo objasnim: stan nije moj, rentan je i tu zivimo. I sve osim trosjeda i jastuka (i osobnih stvarcica) je doslo s njim.
Nije gotov jos, i bas zato me zanimalo sto i kako dalje.

Zivotinjka ima veliku emotivnu vrijednost za mene i ostaje. Zalim slucaj
Probajmo joj naci sretnije mjesto, ako mozemo.
Radni stol je antikni, ovo na stolicu je multimedijalni kutak za tv i filmove. Trebam skloniti kablove, i da - i ja bih tu radije vidjela sivu ili eventualno bijelu komodu.
Eksuli onu metalnu iz Ikee sto ima crvena, plava i bijela (na mobu sam pa da ne trazim link). Jednog dana. Mozda dotad naprave sivu.

Tepih mi je najveci upitnik... Oldice, dobro si skontala, dvije staze su.
Gugolina, dobri su ovi cikcak, ali ja bih poludjela s tim. Mora biti jednobojan za moj dusevni mir E sad, sto i kakav...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 17:59   #7
Meni se sviđa
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:36   #8
Zmijo, ja nisam komentirala jer sam čekala i čekala da free metne i after slike
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:45   #9
Ako zvijerka mora ostat, zašto ju ne sklonis u dječju sobu?

Ja volim žuto crnu kombu, ali jastučiće bi više na kup, sve 4. Staza mi djeluje da je to ona mekana koja se miče? Eeee, tooo bi mene smetalo, tako da bi je ja, ako i ona mora ostat, makla nekamo u stranu. Malo mi je i prejak kontrast nekako

Na polici bi knjige grupirala, a ukrase malo reducirala.

I stolove nekako preslozila, umirila.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 20:35   #10
Mandy, tenkju

Marlof, mislim stvarno
Evo sad cu neku ofcu prebacit pa bu odma bolje

Zvjerka je moje osobno vlasnistvo i ne dam je u djecju.
Tepih ne mora ostat, lako to sklonim.
Stavit cu poslije jednu fotku bez tepiha.

Za razmjestaj - uvjetovan je dimenzijama i vratima sobe i time da polica i antikni stol moraju ostati. A u policu ne stane tv. Pisala sam na Uredjenju o tome.
Presloziti knjige i stvari na njoj mogu, to da.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 20:43   #11
Pirga, bude i hodnik, kad pokrpam rupe.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:49   #12
Pa narafski ofcu prehitit

Ofca je naše domaće blago, a ovo tvoje divlja zvijer, nu je tamo di joj je mjesto, u zvjerinjak
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 21:51   #13
Pa narafski ofcu prehitit

Ofca je naše domaće blago, a ovo tvoje divlja zvijer, nu je tamo di joj je mjesto, u zvjerinjak
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 22:31   #14

(ovo je samo pospremljeno)

Fotke bez tepiha:






Polica bez mačke
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 23:55   #15
Kaeto, niš ja ne vidim
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 00:03   #16
Imgur i forum u zadnje vrijeme imaju problema jedno s drugim.
Ako se otvore fotke u novom tabu, treba izbrisati ono i. na početku i stisnuti enter. Tako se pokažu fotke.

Meni ovi NY jastuci baš ne leže, a micek je zakon.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.