Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2007., 10:50   #41
ja sam jednom našla tu "masku" s octom na netu, kao nakon šamponiranja a prije regenretora na kosu staviti octa ili sok jednog limuna da se tjeme očisti, utrljati i dobro, dobro isprati, ali to raditi samo svaka dva tjedna, ja radim jednom mjesečno s octom, jabučnim, čisto da mi se ne prave naslage na njemu...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 16:45   #42
Chichita, Djuli je napisala da stavis ocat prije pranja kosa, a ti si rekla poslije. Znaci da nakon samponiranja stavim octa i utrljam i isperem i onda stavim conditioner?
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 16:50   #43
na toj stranici je pisalo nakon šamponiranja, prije regeneratora, tako sam napravila par puta ali sam zadnji put stavila ocat između dva šamponiranja čisto zato da mi se jabučni ocat manje osjeti jer ga je jako teško isprati da ne smrdi na kosi, iako sam čitala da je baš jabučni dobro staviti nakon šampona i regeneratora, kao za zadnje ispiranje kose ali to sam samo jednom napravila jer mi je kosa unatoč duuugoooom ispiranju smrdila po octu do sljedećeg pranja.... uglavnom škoditi neće, e sad kada ćeš stavljati totalno tvoj izbor, samo nemoj prečesto...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 17:11   #44
ja imam isti problem..........
haley james is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 21:28   #45
Quote:
Djuli kaže: Pogledaj post
Ocat će ti isprati svu masnoću sa kose
a koliko to traje? jer recimo meni se zamasti odma drugi dan
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 21:51   #46
Quote:
chichita kaže: Pogledaj post
na toj stranici je pisalo nakon šamponiranja, prije regeneratora, tako sam napravila par puta ali sam zadnji put stavila ocat između dva šamponiranja čisto zato da mi se jabučni ocat manje osjeti jer ga je jako teško isprati da ne smrdi na kosi, iako sam čitala da je baš jabučni dobro staviti nakon šampona i regeneratora, kao za zadnje ispiranje kose ali to sam samo jednom napravila jer mi je kosa unatoč duuugoooom ispiranju smrdila po octu do sljedećeg pranja.... uglavnom škoditi neće, e sad kada ćeš stavljati totalno tvoj izbor, samo nemoj prečesto...
Hvala Chichita, probat cu odmah sutra navecer pa cu ti javiti.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:35   #47
Quote:
dinbel kaže: Pogledaj post
Znam da je tema bila vise puta ali vas molim ako neko zna neku home made masku za moju kosu. kosa mi nije gusta, vise bih rekla da je tanka, mini val davala vise puta,zao mi sisati je... treba mi nesto da mi ne bude vlasiste masno a da kosa nije suha...please napisite sta znate da je dobro za moj tip kose...
Balea ima bas takav sampon i regić - za masno tjeme i suhe krajeve, za maske ne znam.
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:09   #48
Savjet kozmeticarke :imam problem kao i ti.i jednom prilikom nisam stigla oprati kosu a morala sam na posao i dodjem ja i mozgam i mozgam po salonu sta da napravim.i sjetih se pudera.uglavnom da ne peres kosu tako cesto(svaka dva dana jer ti zlijezde tada pojacano rade i luce vise loja)natalkaj si vlasiste puderom u prahu.ako si crnka nemoj pretjerivati jer ces ispasti bijela.kad stavis talk protresi kosu prstima.sagni se i natalkaj si i kod vrata nagni se na stranu i odvajaj dio po dio kose i prasi. i onda opet prsteke u kosu i tresi.talk upija vlagu(u ovom slucaju loj) i pomaze u hitnim intervencijama a i neces cesto prati kosu.ili malo cesce koristi lak za kosu i pjenu ali samo na vlasiste jer ce isusiti.i to uzmi najmanju jacinu pjene ili laka.

i nadam se da ne stavljas regenerator na cijelu kosu nego samo na vrhove. :P
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 00:28   #49
Curke moram priznati da mi upotreba octa nije bas pomogla, a puder nekad koristim i popravi situaciju, ali ja patim za tim da mogu 4-5 dana biti bez da perem kosu a da mi je cista. Mnogim mojim prijateljicama je tako, i znam da to u vecini slucaja i nije do toga sto koristis nego do hormona. Cini mi se da mi ne preostaje nista drugo nego da dam pramenove opet iako mi jos nije velik izrast, ali to mi najbolje pomogne u isusivanju kose.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 21:33   #50
imate od avona tretman za tjeme sa kisikom, boca dodje oko 20kn meni pomaze, bez toga bi mogla svaki dan prati kosu ovako je mogu drzati i 5 dana (iako mi je draze 4 )
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 00:01   #51
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
imate od avona tretman za tjeme sa kisikom, boca dodje oko 20kn meni pomaze, bez toga bi mogla svaki dan prati kosu ovako je mogu drzati i 5 dana (iako mi je draze 4 )
Daj mi tocno molim te napisi kako se zove, jer sam ja u Kanadi, a ovdje Avon nije tako popularan tako da cu se otelit dok to nadem, pa mi napisi tocno ime.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 00:38   #52
evo slike

gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 19:40   #53
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
imate od avona tretman za tjeme sa kisikom, boca dodje oko 20kn meni pomaze, bez toga bi mogla svaki dan prati kosu ovako je mogu drzati i 5 dana (iako mi je draze 4 )
ovaj..kako se to koristi?
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 19:40   #54
to je pjena, stavi se nakon pranja na mokru kosu tj. tjeme i ne ispire.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 19:58   #55
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
to je pjena, stavi se nakon pranja na mokru kosu tj. tjeme i ne ispire.
ima toga stalno u katalogu
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 22:15   #56
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
evo slike

Hvala ti na preoporuci. Problem je sto sam trazila na netu jucer i danas to, i NARAVNO nema za naruciti u Kanadi. Imaju samo neke stvari od Avon-a, ali sam i pretpostavljala da necu ovdje naci. Popizdila sam. Pardon the language. Dolazim u Zg na zimske praznike tako da cu tek tada morati kupiti. Molim te napisi mi koliko ti traje da znam vidjet koliko da bocica kupim.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 09:22   #57
Quote:
zg81 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na preoporuci. Problem je sto sam trazila na netu jucer i danas to, i NARAVNO nema za naruciti u Kanadi. Imaju samo neke stvari od Avon-a, ali sam i pretpostavljala da necu ovdje naci. Popizdila sam. Pardon the language. Dolazim u Zg na zimske praznike tako da cu tek tada morati kupiti. Molim te napisi mi koliko ti traje da znam vidjet koliko da bocica kupim.
Pogledaj na temi AVON.
Neke cure se žale da im preparat masti tjeme - dakle, upravo obrnuto od onog što je tebi potrebno.
Raspitivala sam se o tom preparatu tu na forumu i dobih dosta negativnih odgovora. Pročitaj na temi Kozmetika-Avon
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 09:24   #58
Sad sam zbunjena
Kupiti ili ne, da li na kraju krajeva masti ili ne masti kosu, pomaže tjemenu ili ne ....
pomagajte sa iskustvima
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 10:54   #59
Quote:
drznica kaže: Pogledaj post
odi u apoteku na pregled tjemena, a onda rougj proizvode koristiti! kakve home made maske!
to i ja koristim!!!
šampon mi je odličan,a sad prelazim na ampule protiv peruti!!!
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 22:15   #60
Quote:
zg81 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na preoporuci. Problem je sto sam trazila na netu jucer i danas to, i NARAVNO nema za naruciti u Kanadi. Imaju samo neke stvari od Avon-a, ali sam i pretpostavljala da necu ovdje naci. Popizdila sam. Pardon the language. Dolazim u Zg na zimske praznike tako da cu tek tada morati kupiti. Molim te napisi mi koliko ti traje da znam vidjet koliko da bocica kupim.
meni je ovo prva boca
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.