Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2009., 22:48   #21
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
cekaj
jesu ovo muske paranoja ili ona stara sve su zene kurve
Zašto ne vjeruješ da se jebala s ciganima??? Pa moja se jebala sa svojim bratićem...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 22:49   #22
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
cekaj
jesu ovo muske paranoja ili ona stara sve su zene kurve
Ma ne, pička je fakat bila dno govna smrti svemira i šire. Jednom dok sam bio u dublinu sam sa sjebanom krvavom nogom koju sam vukao za sobom jedva došao do net caffea od kud sam ju zvao, da bi mi kurva na fon rekla "aj nazovi za 15, gledam seks i grad". Jebo ti isus mater. Pardon.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:51   #23
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
aphex

ja bih popizdila da tip iskazuje svoju ljubav prekomjernim zivkanjem na telefon
mrzim telefon. i sms.
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
...s tim najboljim frendom.
jea. i s još nekolicinom vjerojatno. bilo mi je super na kraju veze kasam rekao kao, e ja tebe volim, ali jebo bi sa strane, a ona je rekla 'okej'
Quote:
Pa i ova moja bivša je bila dno govna, brijem da se jebala sa svakim ciganom koji ju je pitao za poluosovinu. Pa ju je vjerojatno poluosovio na svoju osovinu.
padala je na originalne ulete
Quote:
Nedavno sam naletio na slučaj di pička frajeru laže, ali onak, sve IKAD, a on, naravno da mora sumnjat, ali u prilici da sazna kaj se događa, govori "ja stvarno ne želim ništa znat. stvarno". I sad, probam se sjetit dal sam bio baš tolika pičkica i mislim da nisam. Nah, nisam.
gud ol dejs of d'najl.
ja sam bio tu negdje. pitam ju negje u startu veze s koliko je tipova spavala. kaže 'TRI'. vjerojatno je mislila na onu trojicu koju je potrošila u pol sata dok sam ja čekao u kafiću.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:51   #24
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Zašto ne vjeruješ da se jebala s ciganima??? Pa moja se jebala sa svojim bratićem...
a, ti si s nekoga otoka

Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ma ne, pička je fakat bila dno govna smrti svemira i šire. Jednom dok sam bio u dublinu sam sa sjebanom krvavom nogom
pa jesi joj to rekao na telefon
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:53   #25
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
a, ti si s nekoga otoka
-Aha iz Bjelovara... I nije smješno što će im dječica hodat u rikverc... Sram te bilo
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 22:56   #26
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
mrzim telefon. i sms.
Nekoć sam volio telefon. Danas volim sms.

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
jea. i s još nekolicinom vjerojatno. bilo mi je super na kraju veze kasam rekao kao, e ja tebe volim, ali jebo bi sa strane, a ona je rekla 'okej'
Pa mislim, čemu se čudit?

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
gud ol dejs of d'najl.
ja sam bio tu negdje. pitam ju negje u startu veze s koliko je tipova spavala. kaže 'TRI'. vjerojatno je mislila na onu trojicu koju je potrošila u pol sata dok sam ja čekao u kafiću.
Vidim da svi imamo divne uspomene. Al poanta je u tome da meni nije jasno kak sam mogao bit tolika mrtva papčina. Onak, nisam bio papak u vezi prije te. Nisam bio papak u vezi nakon te. Al u toj vezi sam bio pačji kurac dna svijeta. I gledam tog frajera koji je u toj dinajal vezi i brijem kako je jadan, a onda si mislim jebote, i ti si bio jadan, te na kraju brijem - ima li tko od nas ko nije bio jebeno jadan?
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:57   #27
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
pa jesi joj to rekao na telefon
Naravno da da.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:58   #28
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
a, ti si bio ljubomoran sto ona ima tri vise od tebe
ma kontao sam ja da ona laže, ali reko ajde, sjebana je, bila je drolja, šta sad. nisu drolje loše osobe. moja će ljubav nju izbavit iz ralja droljanja te laganja. trnz aut - kurac od toga.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:58   #29
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Naravno da da.
trebao si i slike rana poslati
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:59   #30
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
: posipa se pepelom:
a, mozda ne bude djecice
a, kako si ti saznao
uhvatio si ih na djelu
-Jesam... E to je bio šou...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 22:59   #31
Quote:
iexplorer kaže: Pogledaj post
Zašto uopće postavljate to pitanje?

To je bitno zbog čega?
pa recimo ako kaže 'tri' znaš da laže
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 23:00   #32
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ma kontao sam ja da ona laže, ali reko ajde, sjebana je, bila je drolja, šta sad. nisu drolje loše osobe. moja će ljubav nju izbavit iz ralja droljanja te laganja. trnz aut - kurac od toga.
A, to je ta naša pretencioznost. Nema toga kaj mi nemremo popravit. Ono, kužiš da je kurva govno, ali briješ nema veze, ak i je govno i drolja - moja je.
A na kraju se ispostavi da je samo droljavo govno smrti, ništa više. I onda si si onak,
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 23:01   #33
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ma kontao sam ja da ona laže, ali reko ajde, sjebana je, bila je drolja, šta sad. nisu drolje loše osobe. moja će ljubav nju izbavit iz ralja droljanja te laganja. trnz aut - kurac od toga.
ok, a da je imala petoricu bila bi super drolja


a, ne znam sta da ti kazem, slijedeci put nudi cokoladu a, ne ljubav mozda bolje upali
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 23:02   #34
pa jesam, al ovo što sam navela bio je top onoga što sam pretrpila. Kad sad gledam, nije ni tak' strašno ...




sad će se nać neko i reć "Kak nije naravno da je"
__________________
La liberté est impossible à l'ignorant.
Jade84 is offline  
Old 30.04.2009., 23:03   #35
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
-Jesam... E to je bio šou...
i sta je bilo kada si se probudio

si im se pridruzio
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 23:05   #36
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Pa mislim, čemu se čudit?
ja sam bio sav hepi, kao jeeebote koja sam ja faca toliko dobro jebem. majkemi.
Quote:
Vidim da svi imamo divne uspomene. Al poanta je u tome da meni nije jasno kak sam mogao bit tolika mrtva papčina. Onak, nisam bio papak u vezi prije te. Nisam bio papak u vezi nakon te. Al u toj vezi sam bio pačji kurac dna svijeta. I gledam tog frajera koji je u toj dinajal vezi i brijem kako je jadan, a onda si mislim jebote, i ti si bio jadan, te na kraju brijem - ima li tko od nas ko nije bio jebeno jadan?
ja sam bio i prije i neko vrijeme kasnije, a i još sam na jebenom liječenju. a reko mi je frend jednom da ono, sve je to kul, svi to moraju proći. budeš papak, pa onda totalni zaokret, pa se kasnije valjda naučiš postavljati granice i ostvariti funkcionalnu vezu.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 23:05   #37
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
i sta je bilo kada si se probudio

si im se pridruzio
Ti fakat misliš da su te stvari nemoguće? Bože, netko nije fan crne kronike...
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 23:07   #38
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ja sam bio sav hepi, kao jeeebote koja sam ja faca toliko dobro jebem. majkemi.
Pa ne ide li to tako uvijek?

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ja sam bio i prije i neko vrijeme kasnije, a i još sam na jebenom liječenju. a reko mi je frend jednom da ono, sve je to kul, svi to moraju proći. budeš papak, pa onda totalni zaokret, pa se kasnije valjda naučiš postavljati granice i ostvariti funkcionalnu vezu.
Ma sve je to kurac. Samo postaneš kvalitetniji manipulator. Onda skužiš da se ni to ne isplati, pa zajebeš čitavu radnju, sve. I onda si opet tabula rasa, samo sa drugačijim kriterijima to begin with. To je jedini filter koji te može spasit.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 23:08   #39
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
i sta je bilo kada si se probudio

si im se pridruzio
A jebote trozubac... Istina živa... Uneredio stan i njih i ujutro otišao na razgovor u policijsku i to je bilo to... Jako mudo, kao da je to neznam šta...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 23:11   #40
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
A, to je ta naša pretencioznost. Nema toga kaj mi nemremo popravit. Ono, kužiš da je kurva govno, ali briješ nema veze, ak i je govno i drolja - moja je.
je
jednom sam joj za, valjda rođendan, napisao na čestitki da iako je vaka i naka, da ja nju volim. ne znam točno šta sam napisao, nešta o laganju i sjebanoj psihi šta je trebalo ispasti simpatično, a opet pokazati sav opseg moje silne ljubavi. čak sam joj i plišanog medu dao. momentalno je prekinula samnom, pa sam ju sutra molio da se pomirimo jer da sam shvatio da nije ona takva
Quote:
A na kraju se ispostavi da je samo droljavo govno smrti, ništa više. I onda si si onak,
e točno takva slika
Aphex is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.