Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2011., 15:52   #81
a timbice na petu ??
uf pol dupeta bi dala za jedan primjerak



sad se počnite svi zgražat kak su vam ružne, to najviše volim




ili conversice
to je moj đir cipela na petu
ove klasične štiklje su mi blah, to ne volem
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.

Zadnje uređivanje electric_barbarella : 21.11.2011. at 15:58.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 16:02   #82
Ove koje si stavila mi izgledaju retardirano.
Em zbog te katastrofalne srna boje, em zato sto su nes napol - nit cizma nit cipela, em ne volim tu suzavajaucu petu.

Al zato ove ''timbice'' su bog i batina:


Em je boja kul, em su cizme, djeluju udobno, a i svida mi se peta (ne suzava se pri dnu).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 16:02   #83
Meni su isto predobre verzije kojekakvih hardcore cipela samo s petom, npr. marte.
Ali problem je što imam neku averziu prema petama, pa mi žao potrošiti toliku sumu na nešto što će možda skupljati prašinu kutiji jer sam ja smotana pa se bojim stati na to...
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 16:11   #84
dora to napol čizma, napol cipela je gležnjača

i ja ih obožavam nositi

a peta- meni je ova tvoja recimo pređombasta iako mi je bolje to od onih tanušnih peta, to mi je ružno
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 16:18   #85
Ove su mi predobre.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 17:34   #86
Ja taman kad pomislim da on ne može s blesavijom temom i pitanjem - on me iznenadi
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 17:55   #87
Nosim štikle jer mi guzica bolje izgleda. I dobro se osjećam u štiklama, ma da ih ne nosim u dnevnim kombinacijama. A ovo gore mi je očaj očaja
isabella01 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 19:34   #88
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
da budete visoke i ne pristupacne. ili da povecate rejting odbijanjem i da se bolje udate jednog dana


jesu bolje prirodnije zenske bez stikli

Isto što i tebi čarape nagurane u rasporak. Da se bolje udaš
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 19:51   #89
Nosim štikle jer su mi same po sebi lijepe i zanimljive, kada ih obujem odlično mi rade nozi i cijeloj silueti.
Odjevnim kombinacijama dodaju senzualnost ili eleganciju ili izazovnost ili sve skupa.
Jednostavno, dobra klasična salonka s tankom petom od cca 10 cm je nezamjenjivi komad obuće

Cure koje se dvoume zbog svoje visine, opustite se, dobar samopouzdan frajer će biti ponosan što ima visoku, sređenu curu pored sebe, neće ga jebat to što je možda zbog štikli koji centimetar viša od njega.


Protiv balerniki nemam ništa, udobne su, ima jako lijepih i simpa modela, ali uopće ih stavljati u ikakvu usporedbu sa štiklama je besmisleno.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 21:38   #90
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
da budete visoke i ne pristupacne. ili da povecate rejting odbijanjem i da se bolje udate jednog dana

noge izgledaju puuuno bolje u štiklama
__________________
pusti srce da se smije.
bubbly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 22:05   #91
Quote:
lipakaja_1 kaže: Pogledaj post
kod mene su trajvani,,ja ne znam gdje je problem...

moram uskocit. ionako je tema pretrpana babama i monotonskim razgovorima koje samo njima pasu. tipa banirala bi svakog tko nije po mom ukusu. onom tko vidi problem u izrazanju ja se duboko smijem i preporucam 13 kat i skok na glavace uz ceduljicu vidi me samo ja postojim na ovom svijetu
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 22:38   #92
Sto kacite stikle na avatar vi sto ne volite stikle?
__________________
\o/
mali slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 22:58   #93
Quote:
mali_slon kaže: Pogledaj post
Sto kacite stikle na avatar vi sto ne volite stikle?
moi?
ne volim ih nositi, a avatar mi se svidja. kao i stikle.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 00:12   #94
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
meni su ove zeleno-rozo-šarene
Jesu to Iron Fist cipelice?
Imaju fine cipele i blesave uzorke, volem ih
Quote:
APerfectCircle kaže: Pogledaj post

Ali iskreno, većina štikli su sprave za mučenje. Rijetko kad naiđeš na neke udobne, da u njima možeš satima bezbrižno hodati.
Štikle nisu predviđene za hodanje satima

I da, zbilja je teško naći neke da su ok, izgleda da je pogoditi položaj pete i luk cipele nemoguća misija za većinu proizvođača cipela.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 00:44   #95
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a timbice na petu ??
uf pol dupeta bi dala za jedan primjerak



sad se počnite svi zgražat kak su vam ružne, to najviše volim




ili conversice
to je moj đir cipela na petu
ove klasične štiklje su mi blah, to ne volem
meni se to silovanje cipela ne svida. Conversice su bez pete i gotovo!

Steta sta neke marke koje inace su kult moraju jos pratiti svaki trend.

A stikle doma u krevetu nebi nikada obukla, preopasno i skupo, jer iman vodeni krevet!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:28   #96
nosim štikle prvenstveno kada idem saditi luk u vrt,hodam malo po vrtu(tankom petom iskopam rupe), u te rupe onda ubacim lukovice.
debljina pete ovisi o onome što sadim.kada sadim krumpir naravno da ću onda uzeti neke štikle sa malo debljom petom.
cipele na punu petu služe za zatrpavanje. malo šutnem nogom i prohodam preko prosijanog.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 07:41   #97
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
moi?
ne volim ih nositi, a avatar mi se svidja. kao i stikle.
M OK. Zapravo, upao mi je u oci neki raniji post u stilu "mrzim stikle, odurne su, sprave za mucnje, ohhhh" a na avataru 12 cm

Sto se luka i polozaja pete tice, ja sve mislim da je to individualno, nekom su nekad udobne cipele koje meni nisu... Sad znam nekoliko proizvodjaca od kojih unapred znam da ce biti OK.
Inace su mi tanke pete smrt od kad sam napredovala sa 58 na 68 kila. Tako da odgovor na pitanje "cemu sluze stikle" moze biti i "kao potencijalni limit tezine"
__________________
\o/
mali slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 08:06   #98
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
tvuk, a ti u oči gledaš?
Naravno, zar si sumnjala?

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post


sad se počnite svi zgražat kak su vam ružne, to najviše volim
Al fakat su ružne, to je onaj "mačak u čizmama" look?

Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
nosim štikle prvenstveno kada idem saditi luk u vrt,hodam malo po vrtu(tankom petom iskopam rupe), u te rupe onda ubacim lukovice.
debljina pete ovisi o onome što sadim.kada sadim krumpir naravno da ću onda uzeti neke štikle sa malo debljom petom.
cipele na punu petu služe za zatrpavanje. malo šutnem nogom i prohodam preko prosijanog.
Vidi se ko je prava ŽMK.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 08:11   #99
moram reć da sam razočaran, na ovim slikama vidim bapske primjerke visokih peta... zna se što je visoka peta, a što nije... visoka peta je ona što može bez problema uć na oko i izać straga kroz mali mozak, a ne ovo... ove pete su tol'ko široke da se s njima mogu tuć šnicle ko s batićem...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 09:05   #100
Ovisno o prilici nosim stikle, ako je 6 do 8 cm stikla, i nosim ih zbog sebe, ko i donje rublje, i boli me briga za okolinu i njihovo misljenje. Inace sam uvjerena kako muskici nikako ne mogu skuziti ljepotu srikli. Pa pogledajte njihove cipeletine.

Balerinke ne volim jer ne volim cipelu bez ikakve pete, ravnu, u njoj puno teze hodam nego u stiklama.
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.