Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2012., 16:10   #81
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Uopće se ne radi o posesivnosti, niti o ovisnosti o drugoj osobi.
Kako onda nazivaš situaciju u kojoj ti u svakoj vezi gubiš kontakt sa prijateljima? Odanost?

Quote:
Zapravo, sam i sam sebe iznenadio koliko mi je malo vremena trebalo da se oporavim od bivše veze. Doduše, bio mi je pun kufer svega, ali to nije bitno.
Itekako je bitno. Ne možeš više biti posesivan prema osobi koja ti je dosadila i koju više ne voliš. U biti možeš, samo to je onda već patološki.

Quote:
Samom činjenicom da mi je bio pun kufer svega, mislim da ne mogu biti ovisan o drugoj osobi.
Kao što već rekoh.

Quote:
Pa kvragu, dobar dio života sam bio sam.
Ovo u mnogim slučajevima samo povećava ovisnost kad se domogneš veze, što nije pravilo.

Quote:
Jednostavno sam došao u period da mi nešto nedostaje i to je sve. I ne radi se o nikakvom zanemarivanju svijeta oko sebe, već o tome da bi bilo puno ljepše doživljavati svijet oko sebe sa još nekim, ne?
Ako ti zanemariš prijatelje dok si u vezi, zanemario si dobar dio svijeta oko sebe, nemoj se zavaravati.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 16:44   #82
Ja autora potpuno razumijem jer danas ima jako puno usamljenih ljudi...koliko sam mogla do sad pročitat između redova tebi fale
otvorene i istinski bliske osobe jer čovjek može biti usamljen i kada je okružen velikim brojem ljudi oko sebe
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 16:50   #83
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Super, lucky me. Očigledno ubrzano radim na tome da postanem "the most hated new personality."
I priznajem da ponekada znam biti težak kao osoba, a tko nije takav? Eh, kakav bi bio svijet da su svi svima idealni?
Ja i dalje mislim da ti uopće nemaš problem i da ti je u stvari sasvim dobro upravo ovdje gdje si sad.

Ne znam kako drugačije objasniti činjenicu da, osim posla, filmova i 'sve-što-vole-mladi' jednu elokventnu osobu ne zanima ništa drugo, a na svako proširenje interesa gleda kao na investment u traženje ženske, a ne ulog u sebe samoga.

Ok, za stanje s prijateljima si sam kriv, ali s druge strane, dovoljno si star da ti ne treba 'wing man' - dude, sve možeš odraditi sam, samo da se makneš iz te svoje (već spomenute) comfort zone.

Spomenuo si da ti ne bi bilo dovoljno 5 minuta da objasniš sebe ili što već, ali speed dating ili bilo koji drugi način ostvarivanja kontakta tome i ne služi. Mislim da je 5 minuta i više nego dovoljno da znaš želiš li otići na kavu s osobom koju si tek upoznao. Kavu. Ne potpisati bjanko zadužnicu za 'do kraja života'.

Neki su spominjali čitavu tu fucked up generaciju (koje sam i sama član) – ali, guess what, po pretpostavkom da na trenutak prihvatim tu tezu - generacija se sama zajebala. Pričaju kako je teško naći nekoga. Je, užasno je teško. Pogotovo ako sjediš doma i kukaš kako više nema zanimljivih frajera/ženskih i kako su svi isti, svi dobri zauzeti i slične pizdarije.

Ili ako forsiraš i glumataš pa se baviš istraživanjem utjecaja eksploatacije drvenog ugljena na globalno zatopljenje samo zato jer si čula da su tamo uglavnom dečki. Ili si upisao decoupage tečaj jer su tamo samo ženske, a u biti te boli kuki i za salvete i ljepilo.

Uglavnom, imaš idealnu startnu poziciju – financijski si neovisan, radiš ono što voliš, možeš si priuštiti neke svoje gušte. I iz Zagreba si . A Zagreb nudi stvarno hrpu mogućnosti za upoznavanje novih ljudi – koncerti, festivali, kazališa, izložbe, radionice, Booksa, predavanja, stand-up, pubovi – ali ako bilo gdje kreneš s misijom 'tražim žensku' na čelu, nećeš dobro proći.

Guštaj i netko će poželjeti guštati s tobom.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 17:46   #84
1. jel volis svoj posao?
2. koliko sati radis na dan?
3. znam vjerovatno sve sto te i zanima povezano je sa kompovima i sa takvim stvarima pa dodje na isto kao da uopce ni nije proslo radno vrijeme
4 dobro ti je rekla ovo Ja i dalje mislim da ti uopće nemaš problem i da ti je u stvari sasvim dobro upravo ovdje gdje si sad. , jer da nije tako vec bi naso nacin da promjenis to, mislis da mene ne pukne zuta minuta kad pickaram o da pukne me al ja volim svoj nacin zivota.




ps: ako sam ja koja radi od 0-24 skoro nasla vremena za forumase tu da ih upoznam da odem van (inace me dobit van je koma, posao,posao i posao), novi ljudi znas ono, onda mozes i ti, vjeruj mi nisam pozalila i naci cu opet vremena za njih jer su to vrlo dragi ljudi
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:08   #85
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
1. jel volis svoj posao?
2. koliko sati radis na dan?
3. znam vjerovatno sve sto te i zanima povezano je sa kompovima i sa takvim stvarima pa dodje na isto kao da uopce ni nije proslo radno vrijeme
4 dobro ti je rekla ovo Ja i dalje mislim da ti uopće nemaš problem i da ti je u stvari sasvim dobro upravo ovdje gdje si sad. , jer da nije tako vec bi naso nacin da promjenis to, mislis da mene ne pukne zuta minuta kad pickaram o da pukne me al ja volim svoj nacin zivota.


ps: ako sam ja koja radi od 0-24 skoro nasla vremena za forumase tu da ih upoznam da odem van (inace me dobit van je koma, posao,posao i posao), novi ljudi znas ono, onda mozes i ti, vjeruj mi nisam pozalila i naci cu opet vremena za njih jer su to vrlo dragi ljudi
Da, volim svoj posao, možda i previše.
Ah sad koliko sati radim, to je sve relativno, većinom po 8 sati, a ponekad se zna rastegnuti i na 12 sati, pa onda tu i tamo rad vikendom. Ipak ne mogu raditi na kompovima dok ljudi sjede za njima
Pa...da, velika većina stvari koje me zanimaju je na ovaj ili onaj način povezana s kompovima i tehnologijom.
Dobro, relativno mi je ok, samo mi fali novih ljudi u životu, po mogućnosti nekih koji nemaju predrasude da sam neurotični sociopat
Ponekad baš i nemam slobodnog vremena, ali mislim da bi uspio naći vremena kada bi me netko imao želju upoznati, zato jer osim posla ni nemam nekih drugih posebnih obaveza.
F0rsaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:14   #86
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Da, volim svoj posao, možda i previše.
Ah sad koliko sati radim, to je sve relativno, većinom po 8 sati, a ponekad se zna rastegnuti i na 12 sati, pa onda tu i tamo rad vikendom. Ipak ne mogu raditi na kompovima dok ljudi sjede za njima
Pa...da, velika većina stvari koje me zanimaju je na ovaj ili onaj način povezana s kompovima i tehnologijom.
Dobro, relativno mi je ok, samo mi fali novih ljudi u životu, po mogućnosti nekih koji nemaju predrasude da sam neurotični sociopat
Ponekad baš i nemam slobodnog vremena, ali mislim da bi uspio naći vremena kada bi me netko imao želju upoznati, zato jer osim posla ni nemam nekih drugih posebnih obaveza.
ha lisico prepoznala sam se u tebi e sad jos jedno pitanje da nije mozda obrnuto da tebe osoba dovoljno zainteresira da bi ti naso vremena za nju, a ne da oni tebe zele?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:24   #87
Quote:
LillyOctober kaže: Pogledaj post
Ja i dalje mislim da ti uopće nemaš problem i da ti je u stvari sasvim dobro upravo ovdje gdje si sad.

Ne znam kako drugačije objasniti činjenicu da, osim posla, filmova i 'sve-što-vole-mladi' jednu elokventnu osobu ne zanima ništa drugo, a na svako proširenje interesa gleda kao na investment u traženje ženske, a ne ulog u sebe samoga.
A lijepo sam rekao da sam kompliciran
Ma nije meni u cilju uopće tražiti žensku, bar ne odmah. Ali upoznavanje drugih ljudi (žena), to je nešto drugo. Uostalom, zašto svi automatski aludiraju na vezu ako netko kaže kako bi volio imati više prijateljica ili ženskih poznanica u životu?

Quote:
Ok, za stanje s prijateljima si sam kriv, ali s druge strane, dovoljno si star da ti ne treba 'wing man' - dude, sve možeš odraditi sam, samo da se makneš iz te svoje (već spomenute) comfort zone.
Nisam ja kriv, nego moja predivna ljubomorna bivša. Hej, ona je bila ta koja bi mene najrađe zaključala i bacila ključ. Djelomično sam kriv što sam je uopće slušao, ali kvragu, bio sam toliko lud za njom da nisam znao za sebe

Quote:
Spomenuo si da ti ne bi bilo dovoljno 5 minuta da objasniš sebe ili što već, ali speed dating ili bilo koji drugi način ostvarivanja kontakta tome i ne služi. Mislim da je 5 minuta i više nego dovoljno da znaš želiš li otići na kavu s osobom koju si tek upoznao. Kavu. Ne potpisati bjanko zadužnicu za 'do kraja života'.
Ok, you've sold me. A gdje toga ima?
Iliti kako doći uopće do speed datinga?

Quote:
Neki su spominjali čitavu tu fucked up generaciju (koje sam i sama član) – ali, guess what, po pretpostavkom da na trenutak prihvatim tu tezu - generacija se sama zajebala. Pričaju kako je teško naći nekoga. Je, užasno je teško. Pogotovo ako sjediš doma i kukaš kako više nema zanimljivih frajera/ženskih i kako su svi isti, svi dobri zauzeti i slične pizdarije.
Dobro, ne bih rekao da smo se mi sami zajebali, ali ima tu nečega. Prevelika očekivanja? Stvarno ne znam. Ali i sam sam svjestan toga da mi nitko neće sletiti doma na trosjed sam od sebe. Eto, počeo sam ovdje obitavati i već me mrze. Great success

Quote:
Ili ako forsiraš i glumataš pa se baviš istraživanjem utjecaja eksploatacije drvenog ugljena na globalno zatopljenje samo zato jer si čula da su tamo uglavnom dečki. Ili si upisao decoupage tečaj jer su tamo samo ženske, a u biti te boli kuki i za salvete i ljepilo.
E to nikad nisam radio niti neću. Gubljenje vremena, živaca, a može se dobiti i čir.

Quote:
Uglavnom, imaš idealnu startnu poziciju – financijski si neovisan, radiš ono što voliš, možeš si priuštiti neke svoje gušte. I iz Zagreba si . A Zagreb nudi stvarno hrpu mogućnosti za upoznavanje novih ljudi – koncerti, festivali, kazališa, izložbe, radionice, Booksa, predavanja, stand-up, pubovi – ali ako bilo gdje kreneš s misijom 'tražim žensku' na čelu, nećeš dobro proći.

Guštaj i netko će poželjeti guštati s tobom.
Što više razmišljam o tome...ah, ne znam, možda imam krivo mišljenje, ali kaj ne bi tebi bilo malo freaky da si negdje vani i onak, samo odjednom ti upadne neki lik? Ok, pubovi i stand-upovi su mi zanimljivi, volio bi tamo ići, još kad bi mi netko rekao gdje ima stand-upova i koji su ok pubovi, bilo bi idealno
F0rsaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:27   #88
onak u it-u si vjest si s kompovima i ne znas niti jednu jedinu stranicu za dejtanje

odi van i pokupi nesto, nije ti to bas toliko tesko. ili jos bolje platis si kurvu.
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:30   #89
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ha lisico prepoznala sam se u tebi e sad jos jedno pitanje da nije mozda obrnuto da tebe osoba dovoljno zainteresira da bi ti naso vremena za nju, a ne da oni tebe zele?
Kao što sam rekao, mislim da bi mogao naći vremena za bilo koga. A sad, teško da bi odmah mogao skužiti interesira me netko ili ne, ali kaj sad, trebao bi žrtvovati nešto slobodnog vremena da skužim te stvari.
A mene je baš teško zainteresirati, mislim da sam u stanju pričati po par sati s nekim tko se malo više kuži u kompove i tehnologiju
F0rsaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:36   #90
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
A mene je baš teško zainteresirati, mislim da sam u stanju pričati po par sati s nekim tko se malo više kuži u kompove i tehnologiju
ma tebi ne treba cura, okreni se ti najbolje kompicima s posla
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:37   #91
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Kao što sam rekao, mislim da bi mogao naći vremena za bilo koga. A sad, teško da bi odmah mogao skužiti interesira me netko ili ne, ali kaj sad, trebao bi žrtvovati nešto slobodnog vremena da skužim te stvari.
A mene je baš teško zainteresirati, mislim da sam u stanju pričati po par sati s nekim tko se malo više kuži u kompove i tehnologiju
znam sve, vise mi je napeto kad mi netko prica o novom alienware-u ili ramovima, nego o pizdarijama koje me apsolutno ne zanimaju.
mozda sferakon, istrakon al zalosno je sto nisu cesce takve stvari.




ps: prodaj meni xbox i sve tvoje muke su maknute , ne treba ti to, kvari te samo primam i x51 ako imas
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:45   #92
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Eh, to je isto nezgodno. Po mom iskustvu, ako ideš upadati među dvije cure, velike su šanse da su obje u vezi ili braku, a eto, izašle su van malo se maknuti od svojih. Imao sam par takvih situacija. Mislim da cure jako rijetko izlaze van baš da bi upoznale nekoga, zato i izlaze van u hordama.




Naravno da bi takvo nešto napravio, kada bi mi se šef smilovao i pustio me više od tjedan dana po ljeti na godišnji. Not gonna happen.
Čak i kada odem na godišnji, prisile me da nosim i laptop i telefon, za ono, hitne situacije. Pa ne mogu se niti opušteno izležavati na plaži, a da se ne vratim u vikendicu i pronađem X broj mailova i propuštenih poziva.



I je super, zapravo mislim da je to jedan od rijetkih izbora za prezaposlene ljude.




Na tome i ja radim, ali usput si pokušavam srediti i društveni život, ali kako se čini, izgleda da ću morati nešto žrtvovati. Iako sam već dosta toga postigao, mislim da poprilično dobro zarađujem za naše prilike, zadovoljan sam s poslom koji radim, a to što me šef drži za muda...to je već druga stvar.
kod nas je taj problem sto ne mozes dat otkaz . uzivat godinu dana i bez problema naci posao opet

kod nas si suden da budes doma

i ja zaradujem 3,4 puta vise od prosjecnog. ali to je malo za ono sto ja namjeravam

uz to jos uvjek ulazem u sebe.. pa nemam nista


drustveni. nadi cimera. nekog zajebanta. da ga nemoras puno trpit. i s njime se preporodi. s njime budi glup a s sefom budi ono sto jesi. ja zapicim od grada do grada kad me pukne... ili kao sto si ti napisali kurvu naruci. trebas zaradivat toliko da imas za kurvu svaki drugi dan. i da ti je to kao da ides popit kavu. pa onda s njome i pricas malo... ja sam jednom ne lazem u to hr nazavao trebale su bit dvije pa se pojavila jedna. uglavno uopce mi se nije digao. vec sam proveo vrijeme pricanjem. ali onaj ko to radi redovito se lako uskladi

ali ne znam koliko ti je ovo svrljanje. mrdanjepotrebno. ovo sam ti sve naveo u super uvjetima. vecina tog se svodi na mukotrpno trazenje muvanje. mislim da je tebi bolje nac neku stabilnu crnku 27 koja se naziva bomba s foruma,hr i vas dvoje udruzite snage i postanite super arogatno uobrazeni duo.

Zadnje uređivanje MillionMan : 11.11.2012. at 18:55.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:53   #93
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
znam sve, vise mi je napeto kad mi netko prica o novom alienware-u ili ramovima, nego o pizdarijama koje me apsolutno ne zanimaju.
mozda sferakon, istrakon al zalosno je sto nisu cesce takve stvari.
Aha, ti si gotovo kao ženska verzija mene. Eh, alienware...don't tease me, mislim da bi mogao toliko otići u offtopic da će početi brisati postove


Quote:
ps: prodaj meni xbox i sve tvoje muke su maknute , ne treba ti to, kvari te samo primam i x51 ako imas
Ne dam, to mi je jedan od rijetkih izvora zabave. Braniti ću ga do kraja
Ali da me kvari, kvari me. Susjedi misle da nisam normalan koliko se derem
Nemam X51, ali imam u kompu GTX580, 16GB DDR3 i i7 to bi trebalo biti dovoljna zamjena.
A što je najtragičnije, na kompu se uopće niti ne igram nego eto, služi mi za posao i virtualke
F0rsaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 18:54   #94
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Nemam X51, ali imam u kompu GTX580, 16GB DDR3 i i7 to bi trebalo biti dovoljna zamjena.
hate you
al zalosno nekad si mogao nac ljude za ps2 pa nabacit neke turnire, a danas covjece svi ko gusteri doma i glavna recenica nemam love da idem nekam, pa nitko te nije trazio da nekam ides sam dva ulaza do
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 19:02   #95
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
A lijepo sam rekao da sam kompliciran
Ma nije meni u cilju uopće tražiti žensku, bar ne odmah. Ali upoznavanje drugih ljudi (žena), to je nešto drugo. Uostalom, zašto svi automatski aludiraju na vezu ako netko kaže kako bi volio imati više prijateljica ili ženskih poznanica u životu?
Aha, tražiš prijateljice i poznanice. Vjeruj, ne želiš postati 'prijateljica'.


Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Nisam ja kriv, nego moja predivna ljubomorna bivša. Hej, ona je bila ta koja bi mene najrađe zaključala i bacila ključ. Djelomično sam kriv što sam je uopće slušao, ali kvragu, bio sam toliko lud za njom da nisam znao za sebe
As I said - sam si kriv.

Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Ok, you've sold me. A gdje toga ima?
Iliti kako doći uopće do speed datinga?
Googlaj malo. Znam da sam prije ljeta gledala neki prilog na tv-u o tome i pomislila da mi se čini zanimljivo - pogotovo s nekog sociološko-eksperimentalnog stajališta.


Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Eto, počeo sam ovdje obitavati i već me mrze. Great success
Mrze?


Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Što više razmišljam o tome...ah, ne znam, možda imam krivo mišljenje, ali kaj ne bi tebi bilo malo freaky da si negdje vani i onak, samo odjednom ti upadne neki lik? Ok, pubovi i stand-upovi su mi zanimljivi, volio bi tamo ići, još kad bi mi netko rekao gdje ima stand-upova i koji su ok pubovi, bilo bi idealno
Freaky? Ni najmanje. Pogotovo ako je to u nekoj od okolina u kojoj se 'ulet' ne očekuje i gdje taj početak komunikacije i nema nužno 'ulet' konotaciju.

Pravi primjer je stand-up - ekipa je stvarno dobra, a publika opuštena - zajebancija dođe prirodno i na kraju ostaneš na cugi s ekipom sa susjednog stola.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 19:15   #96
ono kako bi ja opisala ono kaj si napisao u postu je ovak:
U jednom djelu života si imao sve curu, posao, prijatelje, zajebanciju....
eee onda kako si sve više i više radio ostali djelovi su patili, pa tako lagano si poceo gubiti kontakte s ljudima( kao oni su ti koji su se poženili, imaju djecu, ali to nije razlog da ne popijete kavu - ono što se mjenja je jedino nacin druženja, prije su bile pijanke sada su čajanke) . Kako si i daje radio sve više više, ti i žena tvog života ste se poceli razdvajati - veza je nešto na cemu se radi, a ne sada smo skupa i to je to ja cu nju ženit za par godina i bit ce nam super. al, zaj. cura ti više nije napeta, zato kaj ti njoj nisi toliko napet jer ti je bitniji posao od nje pa se ona prestala trudit i na kraju veza postaj dosadna, monotona - navika. e onda shvatiš da ti je svaki dan isti , pa ajmo nešto promjenit ok veza mi je koma budemo prekinuli. e sad sam prekinuo zakaj mi je i dalje život koma???

Zato što u životu ima milijun nezaboravnih stvari, a vecina su sitnice koje nemaju previše veze s poslom. Pricam ti sve ovo jer nešto slicno sam i ja prošla - pala u rutinu i bila sva koma. Svi su mi bili krivi, imala sam osjecaj koda me nitko ne vidi, ne cuje, ne doživljava. Znaš onaj osjecaj navecer dođeš s posla i neznaš kuda bi sam sa sobom. Išao bi u kino, nemaš s kim. Išao bi sim išao bi tam. Na kraju ti ja skroz puknem i odem solo u kino. Prvo sam imala filing da mi na čelu piše kak sam jadna jer sam solo došla u kino. Kad je projekcija završila shvatila sam da u životu nisam gledala toliko koncentrirano film i na kraju sam nasmješena izašla iz kina jer sam se osjecala tak samostalno i super i bolila me ona stvar tko ce kaj rec. sljedece kaj sam napravila - izašla sam solo van, sjela za šank i popila pivu dve tri i na kraju upoznala ohoh ljudi i ludo se zabavila. E da i nek te preplaše komentari tvojih poznanika i prijatelja koji u čudu te gledaju kaj si solo izašao i komentiraju jell tebi dobro?? Sam ti njema reci sama sam iz p.. izletila van, sama ću i umrijeti pa hebemu pa mogu onda solo i pivu poit zar ne?

Poanta cijele price je ak se ne znaš sam zabavit, utješit, nasmijat nece te nitko drugi.
kosjenka1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 19:20   #97
for
privukao si dosta solo iteligetnih zenskih na temu

vjeruj mi svaka koja je na ovom topiku cita sve po dva puta
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 19:22   #98
Quote:
LillyOctober kaže: Pogledaj post
Googlaj malo. Znam da sam prije ljeta gledala neki prilog na tv-u o tome i pomislila da mi se čini zanimljivo - pogotovo s nekog sociološko-eksperimentalnog stajališta.
Dobro, znam kakav je to koncept, ali nisam znao da ima takvog nečeg kod nas...ima li? Mislim, znaš li da ima negdje? Meni je to bilo doslovno kao nešto što vidim u filmovima

Quote:
Freaky? Ni najmanje. Pogotovo ako je to u nekoj od okolina u kojoj se 'ulet' ne očekuje i gdje taj početak komunikacije i nema nužno 'ulet' konotaciju.

Pravi primjer je stand-up - ekipa je stvarno dobra, a publika opuštena - zajebancija dođe prirodno i na kraju ostaneš na cugi s ekipom sa susjednog stola.
E na ovo ću morati jednom otići, po mogućnosti što prije.
Volim stand-up, sviđa mi se takav koncept pričanja viceva i zajebancije, samo kaj još dosad nisam imao priliku to gledati uživo. Ali da, imaš pravo, tamo je općenito skroz opuštena atmosfera, ljudi su uglavnom svi nasmijani i spremni na zajebanciju, tako da bi moglo biti zanimljivo
F0rsaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 19:36   #99
Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
Dobro, znam kakav je to koncept, ali nisam znao da ima takvog nečeg kod nas...ima li? Mislim, znaš li da ima negdje? Meni je to bilo doslovno kao nešto što vidim u filmovima
Jebemu miša, pa ne bih te van granica slala.

Evo. i evo.

A ovdje imaš nešto o svemu tome.


Quote:
F0rsaken kaže: Pogledaj post
E na ovo ću morati jednom otići, po mogućnosti što prije.
Volim stand-up, sviđa mi se takav koncept pričanja viceva i zajebancije, samo kaj još dosad nisam imao priliku to gledati uživo. Ali da, imaš pravo, tamo je općenito skroz opuštena atmosfera, ljudi su uglavnom svi nasmijani i spremni na zajebanciju, tako da bi moglo biti zanimljivo
javi impresije.
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 20:12   #100
zasto ne kupis jedan onako opaki motor, bacis se u bikere?
neces nikad biti usamljen, a i po moto susretima se uvije nade neka butra...upoznat ces hrpu dobrih ljudi.
moj prijedlog
luka_2910 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.