Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2013., 23:48   #61
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ne mogu se sjetiti jesi li ti jednom rekla da voliš maljave ili je to bila Dumber.
Netko od vas dvije je.


Quote:
Slatkica je. Ali je plavusa
Diskriminatorice.
Meadow is offline  
Old 16.10.2013., 23:49   #62
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post


Bit ću forever alone.
I ja, di nać ovakvog savršenog ne-krkana?



__________________
~
Impresija is offline  
Old 16.10.2013., 23:50   #63
Quote:
Elia kaže: Pogledaj post
Sad tek vidim da nisi iskreno ni zaljubljena u njega. Ne zaslužuješ ga
Ne krivi me, takav mi je horoskop. Pa ne mogu se ja tek tako na temelju slike zaljubiti, to bi bilo prepovrsno, a nit mi Mjesec u Jarcu to dozvoljava, nit Venera u Skorpiji.


Quote:
Obavezno javi ako bude šta. Kad želiš računati u kom broju mjeseca si onda uzimaš godinu u kojoj si + mjesec . Po takvome je u devetom trebalo neš biti već.
Cek, cek, uzimam dakle 5 (godina u kojoj sam) + mjesec kao npr. ovaj 10. pa bi to bilo zajedno 6? Znaci ne valja? A zasto ne 6, pa to je broj Venere, nije li? A Venera je novac

8. mjesec mi je bio dobar jako po tom pitanju
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 16.10.2013., 23:51   #64
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
I ja, di nać ovakvog savršenog ne-krkana?



Našla. Izgubila.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 23:54   #65
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Našla. Izgubila.
Bravo.


Ja san se upravo utješila malo tako šta san napasla oči na jednom seksi krkanu. Na to san spala

Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post


Da?
__________________
~
Impresija is offline  
Old 16.10.2013., 23:56   #66
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Da?
ne

nalazim se ipak u malo toga.
JohnnieWalker is offline  
Old 16.10.2013., 23:56   #67
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Bravo.


Ja san se upravo utješila malo tako šta san napasla oči na jednom seksi krkanu. Na to san spala
Tješi me što sam ih još upoznala zgodnih, visokih, lijepih, pametnih, kulturnih. Jedini problem je bio što su svi bili zauzeti.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 16.10.2013., 23:56   #68
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Šale seksualne tematike, pljucanje po ulici


Quote:
Ovo dinamo-hajduk, ako mu je vrh života ić na utakmicu i sve je podređeno tome a život mu se raspada kad mu omiljeni klub izgubi pa jedva čeka nešto razbit i zapalit -




Vage.

I ja sam alergična na pljucanje po ulici, kladioničare, wannabe nogometaše i propale zvijezde i sl.
Meadow is offline  
Old 16.10.2013., 23:57   #69
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Ne volin one prave krkane koje odma zamisliš kad kažeš riječ - krkan, ali neman ništa protiv da mu pobigne koja psovka - i meni pobigne ne patin od toga da mi otvara vrata, primiče stolicu i to, ali lipo je kad se siti tih nekih stvari Šale seksualne tematike, pljucanje po ulici
Ovo dinamo-hajduk, mislin da je to neizbježno jer je kod nas ljudima općenito prenapet nogomet, ali ako mu je vrh života ić na utakmicu i sve je podređeno tome a život mu se raspada kad mu omiljeni klub izgubi pa jedva čeka nešto razbit i zapalit - Bitno mi je da poštuje starije, roditelje, žene (!), da je kulturan, da se zna ponašat u društvu...itd itd...mogla bi do sutra nabrajat. Uglavnom, mislin da se kužimo
Ma dobro, lako za to kad pobjegne, ali kad se nekome svaka recenica sastoji od 3x "jebote" + zensko/musko spolovilo, pa pogrdne rijeci u smislu vrijedanja, bilo zena bilo drugih muskih primjeraka.....

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ne mogu se sjetiti jesi li ti jednom rekla da voliš maljave ili je to bila Dumber.
Netko od vas dvije je. :ro fl:
Ako sam to ikad igdje rekla, cega se doista ne sjecam i u sto cisto sumnjam , mogao je to jedino biti crni humor!
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 17.10.2013., 00:00   #70
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
ne

nalazim se ipak u malo toga.
Jesi krkan ili nisi, odluči se

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Tješi me što sam ih još upoznala zgodnih, visokih, lijepih, pametnih, kulturnih. Jedini problem je bio što su svi bili zauzeti.
Oni dobri su uvik zauzeti.
__________________
~
Impresija is offline  
Old 17.10.2013., 00:00   #71
oprostite al stvarno ste nasrale. kakve veze ima nogomet i kladionica sa ičim.
možeš bit i umjetnik i gospodin pa ić na nogomet.

Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Jesi krkan ili nisi, odluči se
pa po vašem imam sigurno nešto krkanstva u sebi.
JohnnieWalker is offline  
Old 17.10.2013., 00:01   #72
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Oni dobri su uvik zauzeti.
Ha, to je malo u kontradikciji s onim da dobri uvijek ostanu sami, odbaceni i jadni, jer cure vole bad boys

Ja mislim da tih dobrih zapravo i nema toliko koliko vi mislite da ih ima i da vam se oni samo cine dobri jer su zauzeti
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 17.10.2013., 00:01   #73
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post

Oni dobri su uvik zauzeti.
Ne znam što se dogodilo u zadnjih godinu dana, prije su svi dobri bili slobodni, sad su svi zauzeti.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 17.10.2013., 00:02   #74
možda dobri hoće dobre.
JohnnieWalker is offline  
Old 17.10.2013., 00:03   #75
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ha, to je malo u kontradikciji s onim da dobri uvijek ostanu sami, odbaceni i jadni, jer cure vole bad boys

Ja mislim da tih dobrih zapravo i nema toliko koliko vi mislite da ih ima i da vam se oni samo cine dobri jer su zauzeti

Rekla bih da je veliki deficit takvih muškaraca i da su jako kratko na tržnici. Ono, ako i jesu solo, ne budu dugo, jer pobogu, san su svake žene.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 17.10.2013., 00:03   #76
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
oprostite al stvarno ste nasrale. kakve veze ima nogomet i kladionica sa ičim.
možeš bit i umjetnik i gospodin pa ić na nogomet.



pa po vašem imam sigurno nešto krkanstva u sebi.
Znači razbijaš na maksimiru kad ti dinamo gubi i svako malo si u kladari?

Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ha, to je malo u kontradikciji s onim da dobri uvijek ostanu sami, odbaceni i jadni, jer cure vole bad boys

Ja mislim da tih dobrih zapravo i nema toliko koliko vi mislite da ih ima i da vam se oni samo cine dobri jer su zauzeti
Ima nešto i u ovome
__________________
~
Impresija is offline  
Old 17.10.2013., 00:03   #77
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ne krivi me, takav mi je horoskop. Pa ne mogu se ja tek tako na temelju slike zaljubiti, to bi bilo prepovrsno, a nit mi Mjesec u Jarcu to dozvoljava, nit Venera u Skorpiji.
Ne zanima me, tvoja ljubav nije iskrena prema njemu
Ma zezam se ja malo mislim da bi se Mo u Ribama u petoj kuci mogao tako nekako zaljubiti.

Quote:
Cek, cek, uzimam dakle 5 (godina u kojoj sam) + mjesec kao npr. ovaj 10. pa bi to bilo zajedno 6? Znaci ne valja? A zasto ne 6, pa to je broj Venere, nije li? A Venera je novac
Dada.. Hm, pa kažu da u broju šest pronalazimo ljubavi, proširujemo obitelj, itd. , novce nitko ne spominje

Quote:
8. mjesec mi je bio dobar jako po tom pitanju
Osmi, a bila si u broju 4 ja mislim da je novac bio povezan onda za karmu pa si ga zaslužila, ili tebi sretan broj 4. Sretan je ako si rođena na dan koji daje zbroj 4.
Elia is offline  
Old 17.10.2013., 00:03   #78
Quote:
JohnnieWalker kaže: Pogledaj post
pa po vašem imam sigurno nešto krkanstva u sebi.
Pa sta ima veze, nadi neku s Marsom u Ovnu, njoj ces biti super
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Old 17.10.2013., 00:05   #79
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Znači razbijaš na maksimiru kad ti dinamo gubi i svako malo si u kladari?
da rušim europske gradove sa kompanjonima.. točno onako kako novine pišu
na kladari se daju dić lijepi novci.

Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Pa sta ima veze, nadi neku s Marsom u Ovnu, njoj ces biti super
ne kužim baš.
nać ću neku sa kojom mogu otić na izložbu ili nešto sl., sa kojom se slažem, i neću sigurno brojat svako zrnce.
JohnnieWalker is offline  
Old 17.10.2013., 00:09   #80
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Rekla bih da je veliki deficit takvih muškaraca i da su jako kratko na tržnici. Ono, ako i jesu solo, ne budu dugo, jer pobogu, san su svake žene. : (
Ne vjerujem ja u tu pricu. Vecina zena nije dovoljno pametna da prepozna sto je dobro, a i hormoni ih hicu na sve strane pa ni same ne znaju sto hoce, sto se nudi ni sto uzimaju.

Ali da je deficit, tu se slazem.

Quote:
Elia kaže: Pogledaj post
mislim da bi se Mo u Ribama u petoj kuci mogao tako nekako zaljubiti.
E tak nesto vec da


Quote:
Dada.. Hm, pa kažu da u broju šest pronalazimo ljubavi, proširujemo obitelj, itd. , novce nitko ne spominje
Pa u astrologiji su ljubav i novac pod Venerom. Venera koja vlada Vagom voli ljubav, a Venera koja vlada Bikom voli novac (i seks ).


Quote:
Osmi, a bila si u broju 4 ja mislim da je novac bio povezan onda za karmu pa si ga zaslužila, ili tebi sretan broj 4. Sretan je ako si rođena na dan koji daje zbroj 4.
Pa jel mozda ima veze sto mi je sudbinski (onaj glavni, kad se sve zbroji) broj 4?

Dan na koji sam rodena daje broj 6. I bio je to petak, Venerin dan

Ja samo hocu pare, reci mi da je moguce
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.