Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2014., 15:55   #1281
Quote:
JFox85 kaže: Pogledaj post
Po čemu, zato jer ti puca kita za čitav svijet?
Blizu. Zato jer ti puca kita za nju -
Quote:
JFox85 kaže: Pogledaj post
Ako će htjet na kavu ok, ako ne još bolje.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:17   #1282
Ćao ljudi.

I mene snašlo isto sranje. Nakon 8 godina. U grlu tijesno, na prsima kamen, oči natečene.... Ne da mi se ni izlaziti iz kuće. Obavim što moram i vraćam se u samoću. Da, trebala bih izaći, družiti se s prijateljima, ići trenirati neki klinac. Sve ja to znam ali ne mogu.
Nije ovo prvi put. Nekako se svaki put pomirimo. Ali do sada nije bilo trećih osoba u priči. Mislim da preko toga ne mogu. Samopouzdanje na nuli....
I tako.... doći će vjerojatno i večeras kući. Da, još dijelimo stan. Razmijenit ćemo jednu-dvije službene rečenice, ako i toliko. Ja ću popiti tabletu za spavanje jer će mi srce lupati 100 na sat, probudit se I krenuti u novi usrani dan.
suza na is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:23   #1283
Ako je ikako moguće, što prije sasiječi sve veze s njim i podsjetnike. Što prije to napraviš, to će brže početi proces oporavka. Neće biti lako, ali bit će iz dana u dan. Okruži se poslom, prijateljima, novim zanimacijama, upiši neki tečaj, započni novi hobi, po mogućnosti nešto oko ljudi. Ispuni većinu dana, nek samo noći ostanu problem.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:37   #1284
Quote:
suza na kaže: Pogledaj post
U grlu tijesno, na prsima kamen, oči natečene.... Ne da mi se ni izlaziti iz kuće. Obavim što moram i vraćam se u samoću. Da, trebala bih izaći, družiti se s prijateljima, ići trenirati neki klinac. Sve ja to znam ali ne mogu.
daj si vremena, draga.
odboluj, dobro se isplači, neka prođe taj prvotni šok i tuga pa ćeš onda krenuti dalje.
teško je sad i bit će ti jako teško još neko vrijeme, ali s vremenom će postati lakše.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 01:27   #1285
Talking

Ma, imamo i zajednicku firmu. Placem pa oteknem. Pa me baba u banci pita jesam li dobro. Da, gospodjo, samo me ambrozija muci.... Ne znam otkuda da krenem. Zapela s njim u poslu i stanu.
suza na is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 01:37   #1286
jeste konačno prekinuli ili ste još u možda-ćemo-se-pomiriti fazi?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 02:21   #1287
Konacno je. Uf, povraca mi se od svega.
suza na is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:20   #1288
Prekid je bio prije više od dva mjeseca, ali tek sada je nekako najgore.

Quote:

Ne mogu vise da te cekam i da strepim
da pitam se sta ces mi jos prirediti
da tvoje greske opet gledam ocima slepim
na koji nacin ces me jos povrediti
za mene je sad najbolje da nestanem

Ref.
Dodje mi da sve zaboravim
u nekoj drugoj prici da se izgubim
dodje mi da sve zaboravim
da ne gledam te dok se ne oporavim

Dodje mi da sve zaboravim
da se iz ruznog sna vec jednom probudim
dodje mi da sve zaboravim
da ne gledam te dok se ne oporavim
dodje mi da sve zaboravim

Kao da nemam te ja dane provodim sama
i cekam da l' ces se na bolje promeniti
al' sve to cekanje bez kraja srce mi slama
i jasno mi je da ti nisam sto si meni ti
za mene je sad najbolje da nestanem


http://www.youtube.com/watch?v=PqA60S5xaTs
Soyleyin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 23:47   #1289
Već je 2 mjeseca od prekida.. Nije važno kako živim i kako mi je.
Još fališ do bola i još uvijek sve si moje, daljine nas dijele.
Molim dane i sate da te nađu i da te noćas meni vrate.
Bez tebe nije isto.
Još fališ mi S....

https://www.youtube.com/watch?v=4awp5blLLUI
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 09:14   #1290
Nakon 10 god veze...nakon nekoliko zadnjih mjeseci mog abnormalnog truda da se spasi sve...Mnogo svada i mini prekida, sve vecih "pauza" i ne javljanja jedno drugome...njenih pustih obecanja da ce se truditi, dati sve od sebe, da joj dam samo malo vremena....Svede se sve na isto, na sve ono sto ste me upozoravali a ja glup i naivan mislio "Ne, to se meni nece dogoditi, rijesit cemo ovu krizu"...
Da bih joj jucer vratio one neke posudene stvari sto su ostale kod mene.

Da bi mi rekla kako joj je krivo zbog svega i zao joj je, da nije htjela tako da bude ali dogodilo se to sve sto se dogodilo...Da ce nam se mozda putevi opet nekad spojiti...Da sam predobra osoba za nju...mda...mozes mislit...

Iako sam se polako pripremao na to sve...imao podrsku jedne divne osobe s ovog foruma s realnim savjetima, objektivnim...Nista te ne moze pripremiti na to da vidis osobu koja te obozavala, kako te sada onako hladno i šuplje gleda. Njene ruke više ne posežu za mnom...

Nista te ne moze pripremiti na to da iz sekunde u sekundu shvacas da ljubavnica, sestra i najbolja prijateljica koju si imao u toj osobi vise nece lezati na tvojoj postelji, krevetu...krociti u tvoju kucu...nikada vise...a dolazila je svako malo.

Na sitne poklone i zajednicko kupljene stvari se spoticem u kuci i svaka me kao tempirana bomba raznese u prsa i aktivira sjecanje.

I govorim si, i govore mi...nije me vrijedna, ta 10 godina, ta trecinu zivota sto ga sad imam sam joj bio vjeran, odan, predan, cestit i dobar. Htio ici naprijed s njom, a ona je odlucila natrag. Radi posla koji ju je doslovce unistio psihicki i fizicki. Radi nekolicine ljudi koje smatra prijateljima, a iza leda pricaju o njoj...i nebi joj dali srce da joj danas zatreba da prezivi...

Sjedim i gledam si odraz u zrcalu, lice mi se izoblicilo. Nije vise ono sretno i nasmijano kao kad sam ju upoznao, smijao se i uzivao dok sam s njom. Ne grce se vise misici koji bi trebali....biti zombi je tako jednostavno.

Kako ici dalje? Kako povratiti drustvo i prijatelje koje sam udaljio jer sam imao u njoj sve. Kako se natjerati i biti osobnost koju mrzim, tratiti vikende i noci na pijanstvo, upoznavanje kojekakvih cura i raditi sve ispocetka s njima. Kada mi je savrsena noc bila vecera s njom, setnja, pice, film, seks, njena glava na mojim prsima onako smirena dok tone u san...

Kako s nekom ici na veceru opet i saznavati kakve stvari ona voli, kakve ja volim, kad sam s ovom dovrsavao recenice...Kad smo dijelili misli kao kolektiv...

Kako ju vidjeti u malom gradu i ne slomiti se?? Kako ju vidjeti s drugim? Kako maknuti ovaj kamen od 3 tone sa prsa i udahnuti zrak a zapravo zelim udahnuti njen miris?
RIMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 10:08   #1291
Quote:
RIMM kaže: Pogledaj post
Nakon 10 god veze...
Kako ju vidjeti u malom gradu i ne slomiti se?? Kako ju vidjeti s drugim? Kako maknuti ovaj kamen od 3 tone sa prsa i udahnuti zrak a zapravo zelim udahnuti njen miris?
Uh....Ne znam šta bi ti rekao.
Lijepo si to sve napisao. Podsjetio si me na mene i sjebao si mi jutro. Nema veze sjebao bi ga si i ja uskoro

Drži se. Ne vjeruj nikom. Danas biti iskren znači biti izigran.
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 23:08   #1292
Moje je bilo kratko ali preslatko i istovremeno preloše i sad boli, boli, boli...boli toliko da bi si iščupala unutrašnjost samo da više ništa ne osjećam...

Tješim se da je tako moralo biti, da nije moglo ići i da je bilo previše disfunkcionalno ali i dalje boli...tuga prevelika.
Nisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 23:51   #1293
Quote:
Nisha kaže: Pogledaj post

Tješim se da je tako moralo biti, da nije moglo ići i da je bilo previše disfunkcionalno
Tako i ja. Čas se prisjetim svih njegovih grešaka, loših strana, racionaliziram i pitam se kako sam uopšte mogao biti s njim. Čas se nađem u situaciji da maštam o njemu i da se sa sjetom prisjećam svih naših intimnih trenutaka, razgovora, nekih njegovih navika.... Kod mene je otežavajuća situacija što sam nezaposlen, usamljen, dane provodim uglavnom u kući. Živim u sredini gdje nemam baš prilike da upoznam ljude slične sebi, niti da razgovaram sa nekim o svojim gay problemima. Zato jedva čekam da se završi ovo ljeto, da se preokupiram obavezama, da upoznam neke nove ljude, da se, kao što ona pjesma koju sam postavio gore kaže, u nekoj drugoj priči izgubim.
Soyleyin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 00:22   #1294
Quote:
Soyleyin kaže: Pogledaj post
Tako i ja. Čas se prisjetim svih njegovih grešaka, loših strana, racionaliziram i pitam se kako sam uopšte mogao biti s njim. Čas se nađem u situaciji da maštam o njemu i da se sa sjetom prisjećam svih naših intimnih trenutaka, razgovora, nekih njegovih navika....
Točno tako i ja. Stalno mi se izmjenjuju te faze.... malo kao da sam neka podvojena ličnost...

Quote:
Kod mene je otežavajuća situacija što sam nezaposlen, usamljen, dane provodim uglavnom u kući. Živim u sredini gdje nemam baš prilike da upoznam ljude slične sebi, niti da razgovaram sa nekim o svojim gay problemima. Zato jedva čekam da se završi ovo ljeto, da se preokupiram obavezama, da upoznam neke nove ljude, da se, kao što ona pjesma koju sam postavio gore kaže, u nekoj drugoj priči izgubim.
I ja, i ja! Ja bih da se mogu fast forwardati par mjeseci unaprijed kad će sve to manje boliti...bar se nadam.
Nisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 01:37   #1295
Quote:
suza na kaže: Pogledaj post
Uf, povraca mi se od svega.
Potpisujem.
Nisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 22:16   #1296
RRIM, sve će to proći iako to sada tako nemisliš i misliš da je nemoguće ali evo ja sam svjedok da čovjek nezna koliko sranja može progutati u kratkom vremenu. Zato glavu gore i sve će doći na svoje mjesto kad tad, jer nemogu se loše stvari dešavati cijeloga života.
A sad odgovor na tvoje pitanje kako će ti biti kad ju vidiš u gradu samu ili sa drugim? Pa vjerojatno će ti se noge odsjeći
Zamisli da ti bivša dođe maltene u kuću sa novim dečkom kao što je bilo u mome slučaju, samo kod mene je obrnuto bilo
Pa sam preživjela, uh kad se sjetim koliko, s oproštenjem, govana sam morala progutati zbog njega i nje, sad se tome smijem

Nečeš uvijek nju samo željeti, željeti češ i drugu s vremenom!
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 10:50   #1297
Znam da je ogroman post, ali stvarno trebam savjet pa se nadam da cete procitat.

Nije tehnicki prekid buduci da nismo ni bili u vezi, ali osjecam se ko da je... malo mi je i smjesna moja situacija kad vidim da se tu javljaju ljudi nakon 5-10 godina veze, al trenutno trebam s nekim podijelit ovo pa eto. Mislim da ona cak nekad dolazi na forum.hr, mozda cak i vidi ovo, al nije me briga.

Uglavnom, sve je pocelo prije mjesec i pol. Neka cura koju sam povrsno znao s nekog foruma me dodala na fb i poceli smo se dopisivat. Necu ulazit u detalje, ali dopisivali smo se jako jako puno i svidjao sam joj se. Nisu to bili neki skriveni signali, pa da ja tumacim kako mi pase, bas se otvoreno kuzilo da joj se svidjam. Skoro svaki put kad bih dosao na fb, cekala me poruka od nje. Javljala se i davala je puno vise signala nego bih ocekivao od nekoga na samom pocetku dopisivanja. Trazila me da joj saljem slike (nemam puno na fb), inicirala video chat itditd. I ona se meni svidjala, ali sam se ipak drzao mrvicu distancirano, da ne ispadnem ocajan ili nesta. Ponekad je i komentirala da sam malo hladan, ali unatoc tome, davao sam joj znakove da mi se svidja i kuzila je to.

Buduci da ja nisam u zg i vracam se preksutra, a i ona nije iz zg, dogovorili smo dejt iduci vikend.

Ona je napomenula par puta kao da ne trazi decka, da oce jos biti slobodna i nesta u tom stilu, a kad sam je pitao sta samnom, rekla je kao "idemo polako, pa cemo vidjet".

Sve je bilo super prva 4 tjedna, gro dopisivanja, signala da joj se svidjam itd. Onda zadnja 2 tjedna je dosta usporila, i dosta rijetko se javljala i obicno sam se ja njoj morao prvi javiti. Ali kad bih joj se javio, nije me otpilila nego smo se normalno dopisivali. Ono sto me najvise zbunjuje je sta mi je i unutar ta dva tjedna i dalje davala signale da joj se svidjam, npr. dala mi je broj moba iz cista mira (nisam je trazio, nisam cak ni spominjao mob), rekla je nesta kao, tko ce docekat jos 2 tjedna dok se ne vidimo napokon, veseli se tome. Pitao sam je prosli tjedan dal sigurno dolazi da mogu organizirat i rezervirat nesta i rekla je da da. Pa sam to sto se manje javljala protumacio kao da oce bit jos neko vrijeme s frendovima, prije nego ode.

I onda proslu subotu: "ne mogu doci u zg, mislim da sam zaljubljena u drugog". Pitao sam je hrpu glupih pitanja, sta, kako, kad, ali nije nista htjela reci osim da ga zna uzivo. I od onda me manje-vise ignorira. Poslao sam joj jos par poruka, nesto sitno je napisala, ali za nju je to medju nama gotovo i nema namjeru vise nikad se cuti samnom.

I sta sad? Ok, nismo cura i decko, sve je trajalo samo mjesec i pol, sve je to meni jasno, al opet! Stvarno je djelovala kao super cura, ne bih nikad rekao da ce ovako nesto napraviti. Ono sto mi se najvise od svega svidjalo je sto sam od samog pocetka dopisivanja bio uzasno opusten, ko da je znam godinama. Inace je uvijek kad upoznam cure taj pocetak dosta ustogljen, npr. za bivsu mi je trebalo 4-5 mjeseci da dodjem na tu razinu opustenosti koju sam s njom imao od prvog dana.

A opet mi je cudno to sto je rekla vise puta da ne trazi decka, a sad odjednom se tolko zaljubila. Pa se nadam da se mozda ustvari samo prepala i da ga je izmislila (pitao sam je dal je to, ali je rekla da stvarno postoji).

I ono sto me najvise smeta je sto me otkantala tolko blizu cilja. Stvarno sam je htio upoznat, nakon tolko dopisivanja. Cak i da nista ne bude poslije, jednostavno je moram upoznat, vidjet uzivo jednom. A i smeta me sto je ona mene otpisala, a da mi nije dala pravu sansu za borbu. Naravno da joj se netko kog ima uzivo pred sobom cini bolji od nekoga tko joj je samo poruke na ekranu. Al ne zna kakav sam uzivo, mozda bi joj ja uzivo bio bolji od tog lika. To sam joj i rekao, ali nije nista odgovorila na to.

I trece, smeta me taj ignor. Ok, neda ti se dopisivat vise, al nakon svega, nece te ubit par poruka tu i tamo. A ne ovak ko da ima 12 godina, pa ce jednostavno ignorirat dok problemi ne nestanu (oboje smo u srednjim 20im i radimo, dakle trebala bi bit ozbiljna cura, nije neka balavica). Rekla je kao da ce meni bit lakse ako me bude ignorirala i ako je zamrzim, ali nece. Ovak mi nije samo ko da sam izgubio potecijalnu curu nego i potencijalnog frenda. Za mene je u pocetku sve i bilo frendovski, nisam planirao nista vise dok ona nije pocela forsirat to svidjas mi se, dal se ja tebi svidjam i slicno. I dosta smo slicni, imamo slicne fore, slican smisao za humor, mislim da bi dobro funkcionirali kao frendovi, jer kazem, to mi je i bila namjera u pocetku.

I zbunjuju me ta zadnja dva tjedna, kad je ocito vec imala tog tipa. Zasto mi onda dajes svoj broj? Sta bi bilo da sam neki manijak pa da je zovem svakih 5 min? Nisam je nijednom zvao, samo sam joj poslao jednu poruku i to odmah nakon sto mi je dala broj.

I sto sad? Kako da je uvjerim da se ipak nadje samnom barem jednom? Jer to mi je cilj, ako me onda otkanta moci cu podnijeti, ali ovako ne mogu. I molim vas, nemojte samo davat savjete "zaboravi je i move on", to sam si mogao i sam dati. Ako trebate jos detalja, tu sam
watch doge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 11:11   #1298
Da se nadovezem na ovo gore, jos jedna malo neobicna stvar je sto me na facebooku stavila na ignore, odnosno sakrila je slike, statuse i sve, tako da mi izgleda kao da je stranac, ali nije me izbacila iz frendova. Mislim ako nece bas nista vise, sta me ne izbaci jednostavno?

To s fb i ti neki signali zadnja dva tjedna (davanje broja, jedva cekam da se vidimo...) mi jos uvijek daje nadu da je mozda sve ovo samo neki retardirani test (mozda testira mene da vidi kolko mi je stalo, a mozda samu sebe da vidi kolko je njoj stalo)
watch doge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 11:13   #1299
Quote:
Nisha kaže: Pogledaj post
I ja, i ja! Ja bih da se mogu fast forwardati par mjeseci unaprijed kad će sve to manje boliti...bar se nadam.
Hoće, vjeruj mi! Svi bi mi to htjeli kad je bol velika.
Evo, unazad par dana mene više ne boli, prošlo je Sad mi se cijela priča oko te bivše veze čini kao neki davni prošli život.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 11:26   #1300
Quote:
watch doge kaže: Pogledaj post
Da se nadovezem na ovo gore, jos jedna malo neobicna stvar je sto me na facebooku stavila na ignore, odnosno sakrila je slike, statuse i sve, tako da mi izgleda kao da je stranac, ali nije me izbacila iz .....
Ja vjerojatno nisam najobjektivnija osoba ovdje da ti da savjet, buduci da prolazim to sto prolazim. Ali ipak nekakvog iskustva imam i neke stvari ti mogu reci.

Ako je uistinu zaljubljena u drugoga kao sto kaze, pisi propalo. Svaka tvoja akcija ce izazivati negativnu reakciju kod nje. Da, naravno da ti se ne javlja vise ona prva nego ti moras njoj. Zasto ti se ne javlja!??? Jednostavno zato jer joj smetas!!!

Mozda ce se sada djevojke uvrijediti posto cu generalizirati (svaka cast izuzetcima) ali one su takve. One kad se zatelebaju u nekoga drugoga, ti joj pocinjes toliko smetati da je u stanju muciti te do zadnjega (a time muciti i sebe) i onda pukne i prizna i tebi i sebi sve. Naravno tada je vec gotovo da se ista popravi...a cijelo vrijeme prije toga ti nije htjela priznati i pokusati s tobom popraviti stvar ili se odmaknuti od te trece osobe.

Da, znam taj osjecaj jako dobro. Stani u red. Nisi iskusio sav potencijal veze, osjecas se nepravedno pokraden...Sve znam. Ja sam bio 10god u vezi, od srednje i faksa, zbog mnogih problema nismo mogli skupa stanovati kao pravi par i sada kad smo se zaposlili i odrasli i kad sam ocekivao to i mogao dati toliko toga, bannovan sam kao neki stranac...Totalno te shvacam.

Sto trebas dalje? Vjerojatno znas i sam. Pusti je na miru. Njena zaljubljenost moze brzo proci ako je to povrsna stvar, pa ce se sjetiti da je s tobom imala nesto vise...i mozda ti se vrati. Tada dobro razmisli sto ces. Iako ste u friškom startu, ne treba ti osoba tako slabog karaktera. Jer za ocekivati je da ce se i tebi i njoj svidjeti jos hrpa ljudi...Ono realnije je, da je vec sigurno istrazila opcije s tom drugom osobom. Nije ona na njega naletjela na ulici i zaljubila se. Tako da bi se mogao dosta nacekati da vidis hoce li uopce nesta biti od nje i njega.

Gledaj sebe i pici dalje dok jos mozes!!!
RIMM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.